استخدام جمعیت هلال احمر

استخدام جمعیت هلال احمر

۱۲ آذر ۹۷: خبر برگزاری آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر در سال آینده

طبق گزارش خبرگزاری فارس معاون جمعیت هلال‌احمر با اشاره به تهیه برنامه مدون برای ساماندهی مجوز استخدام در این جمعیت، گفت: آزمون مربوط به استخدام‌های جدید سال آینده برگزار خواهد شد.

بهرام غیبی در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، در ارتباط با حکم بازنشستگی و استخدام نیروهای جدید در جمعیت هلال‌احمر اظهار داشت: در اواخر آبان ماه سال جاری پایان کار مدیران و کارمندان بازنشسته این جمعیت اعلام شد و افراد جدید به تدریج جایگزین آنها می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی مجوز برای استخدام در حال انجام است گفت: برنامه مدونی در این زمینه تهیه و با توجه به بررسی ورودی و خروجی‌ها برنامه‌ریزی استخدامی صورت می‌گیرد و تا ۲۲ بهمن برنامه‌ریزی استخدامی توسط رئیس جمعیت اعلام خواهد شد.

معاون منابع انسانی جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اینکه احتمال زیاد آزمون استخدامی جدیدی در سال آینده خواهیم داشت،‌گفت: اولویت استخدام با امدادگران و داوطلبانی بوده که با این جمعیت همکاری داشته‌اند.

غیبی با اشاره به اینکه این افراد حقوق ماهانه نداشته و تنها حق ایاب و ذهاب ماموریت خود را دریافت می‌کنند، خاطرنشان کرد: امسال تلاش کردیم که به بهانه‌های مختلف دریافتی این افراد را ۲ تا ۳ برابر کنیم و با هماهنگی‌های انجام گرفته کارمندان و پرسنل جمعیت هلال‌احمر که حقوق زیر ۳ میلیون تومان داشته باشند برنامه‌های رفاهی جهت حمایت از آنها پیش‌بینی شده است.

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید


۳۰ آبان ۹۷: آیا هلال احمر استخدام میکند؟

رئیس جمعیت هلال احمر به خبرگزاری مهر با بیان اینکه این جمعیت به هیچ عنوان برنامه‌ای برای استخدام نیروها ندارد، گفت: هلال احمر فعالیت‌های خود را بر اساس فعالیت‌های داوطلبانه و خیریه انجام می‌دهد.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ تیر ۹۷: سهم معلولین در استخدام های هلال احمر چقدر هست؟

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر به خبرگزاری تسنیم از سهم سه درصدی معلولین کشورمان در استخدام‌های هلال احمر خبر داد.

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، دکتر حسن صفاریه در دیدار با مینا مجتهدی – مشاور بخش معلولیت کمیته بین المللی صلیب سرخ جهانی اظهار داشت: معلولین در کشور ما از منزلت و جایگاه رفیعی برخوردار هستند، این جایگاه به حدی است که سه درصد از استخدام‌های جمعیت هلال احمر به معلولین اختصاص پیدا کرده است.

وی با اشاره به ارائه خدمات به معلولین در هلال احمر افزود: ما علاوه بر ارائه خدمات توانبخشی به معلولین، ارائه خدمات حمایتی، استخدامی، آموزشی و رفاهی را نیز در دستور کار قرار دادیم.

وی ادامه داد: این کمیته علاوه بر ارائه خدمات توانبخشی به معلولین نسبت به تامین همه نیازهای معلولین در جامعه تاکید فراوانی دارد.

مشاور بخش معلولیت نهضیت عنوان کرد: این مهم به آن معناست که معلولین باید بتوانند در کنار ارائه خدمات توانبخشی از خدمات رفاهی و آموزشی و استخدامی در جامعه برخوردار باشند.

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید

منبع: خبرگزاری تسنیم


۲۲ فروردین ۹۷ : استخدام هلال احمر خراسان رضوی

معاون بهداشت ، درمان وتوانبخشی هلال احمر خراسان رضوی از جذب وبکارگیری نیروی متخصص به صورت قرارداد مشارکت در هلال احمر خراسان رضوی خبر داد.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =