استخدام وزارت راه و شهرسازی

استخدام وزارت راه و شهرسازی (جدید)

۵ اسفند ۹۸ : آگهی جذب سرباز امریه در وزارت راه و شهرسازی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در اجرای منویات مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) و استفاده از ظرفیت‌های اصل ۱۴۷ قانون اساس و قانون وظیفه عمومی، بهره گیری از توانمندی‌های علمی و تخصصی مشمولین تحصیل کرده در جهت نیل به اهداف سازمان‌ها و ادارات تابعه، ارتقاء شاخص‌های اقتصادی و فرهنگی اجتماعی مناطق کمتر توسعه یافته، انتقال تجربیات گوهر بار نسل حاضر و گذشته به جوانان با استعداد نسل آتی، جبران کمبود نیروی متخصص در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته و بهره گیری از توانمندی‌های علمی و تخصصی مشمولین تحصیل کرده جهت افزایش ارتقاء شاخص‌های علمی و فرهنگی سازمان‌ها/ شرکت‌ها و ادارات کل تابعه استانی جذب کارکنان وظیفه در وزارت راه و شهرسازی با شرایط و ضوابط ذیل صورت می‌پذیرد.

با توجه به محدودیت سهمیه و فراوانی متقاضی، انتخاب متقاضیان محترم براساس اولویت‌ها و امتیازات ذکر شده و بعد از طی فرایند مزبور انجام می‌پذیرد.

متقاضیان محترم می‌توانند با در نظر گرفتن شرایط زیر؛ ۶۰ روز قبل از تاریخ هر اعزام به مدت ۵ روز به سایت وزارت راه و شهرسازی مراجعه و در سامانه کارکنان وظیفه ثبت نام کنند.

مدارک مورد نیاز

تصویر برگه اعزام به خدمت (بدون غیبت)

آخرین مدرک تحصیلی

تصویر کارت ملی و صفحه اول شناسنامه (کلیه متقاضیان)

تصویر کارت ملی و صفحات اول و دوم شناسنامه مشمول و همسر (ویژه متقاضیان متأهل)

گواهی بنیاد شهید (مشمولان خانواده شهید و جانباز)

گواهی با درج کد و شماره مددجو سازمان بهزیستی (مشمولان تحت پوشش بهزیستی)

گواهی کمیته امداد (مشمولان تحت پوشش کمیته امداد)

فرم تعهد مبنی بر عدم انتساب نسبی یا سببی با کارمندان وزارت متبوع با گواهی امضای دفتر اسناد رسمی (پیوست ۱)

– تذکر(۱): کلیه مدارک فوق الذکر توسط سازمان /شرکت و اداره کل استانی کنترل و برابر اصل می‌گردد. لذا اصل مدارک ضمیمه شده در سایت، بایستی تحویل سازمان /شرکت و اداره کل استانی مربوطه گردد.

جهت تحویل مدارک، از سوی سازمان /شرکت و اداره کل استانی مربوطه با متقاضی تماس تلفنی گرفته می‌شود.

شرایط عمومی جذب

داشتن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در رشته‌های تحصیلی مرتبط

ارائه برگ اعزام به خدمت بدون غیبت

عدم نسبت نسبی و سببی درجه ۱و۲ مشمول با کارمندان وزارت متبوع

خانواده ایثارگران؛

فرزند جانبازان و آزادگان – ۵ امتیاز

برادر شهداء، جاویدالاثرها و فرزند رزمندگان با حداقل شش ماه سابقه جبهه – ۴ امتیاز

برادر جانبازان و آزادگان – ۲ امتیاز

جانبازان – ۶ امتیاز

ایتام – ۳ امتیاز

متأهل – ۴ امتیاز

معاف از رزم – ۱ امتیاز

افراد تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) – ۳ امتیاز

افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی – ۳ امتیاز

تبصره: اگر خانواده متقاضی نیز تحت پوشش کمیته امداد و یا بهزیستی باشد، مشمول بند‌های ۱۰ و ۱۱ فوق می‌گردد.

نخبگان، استعداد‌های برتر، حافظان قرآن و قاریان برتر – ۳ امتیاز

سابقه ۶ ماه فعالیت بسیج فعال – ۳ امتیاز

متقاضی بومی مناطق محروم – ۸ امتیاز

متقاضی غیربومی مناطق محروم – ۲ امتیاز

توجه: مدارک مربوط به موارد فوق با تایید مبادی ذیربط بایستی در فرم ثبت نام پیوست گردد.

شرایط اختصاصی جذب

دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های تحصیلی مرتبط با وظایف وزارت راه و شهرسازی به شرح زیر:

رشته‌های فنی و مهندسی

رشته‌های عمران

رشته‌های مدیریت، حسابداری، حقوق و رایانه

دارا بودن معدل به شرح ذیل

معدل ۱۳ الی ۹۹/۱۴ : ۳ امتیاز

معدل ۱۵ الی ۹۹/۱۵ : ۵ امتیاز

معدل ۱۶ الی ۹۹/۱۶ : ۱۰ امتیاز

معدل ۱۷الی ۹۹/۱۷ : ۱۵ امتیاز

معدل ۱۸ الی ۹۹/۱۸۹ : ۲۰ امتیاز

معدل ۱۹ الی ۲۰ : ۲۵ امتیاز

تبصره ۱: امتیازات فوق برای خدمت در مناطق برخوردار می‌باشد.

تبصره ۲: در مناطق کم برخوردار، به هر کدام از امتیاز معدل‌های فوق الذکر، به نسبت میزان محرومیت مناطق محروم امتیازی توسط “کارگروه انتخاب کارکنان وظیفه مرکز” اضافه می‌گردد. (۲۰ امتیاز)

رزومه علمی(کتاب و مقالات چاپ شده در نشریات معتبر و نمایه شده در ISI / ISCو پایان نامه) : ۵ امتیاز

سوابق اجرایی(براساس سنوات خدمتی) : هر سال ۱ امتیاز

مصاحبه تخصصی : ۲۰ امتیاز (توسط مرکز نوسازی و توسعه منابع انسانی)

مقطع تحصیلی :

مدرک لیسانس – ۳ امتیاز

مدرک فوق لیسانس – ۴ امتیاز

مدرک دکترا – ۵ امتیاز

توجه: از پذیرش افرادی که قصد ادامه تحصیل و یا گرفتن معافیت و کسر خدمت در طول دوره سربازی را دارند، معذوریم.

اولویت‌های انتخاب

با توجه به محدودیت سهمیه و فراوانی متقاضی، جهت انتخاب مشمولین وظیفه شاغل در وزارت متبوع، کارگروه انتخاب کارکنان وظیفه وزارت متبوع براساس اولویت بندی و امتیازات فوق الذکر نسبت به اقدام مشمولین وظیفه اقدام می‌نماید.

ضوابط اجرایی

استفاده از مشمولین وظیفه جهت خدمت در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته مجاز است.

کارکنان وظیفه تابع مقررات دستگاه اجرایی بوده و از نظر ساعات خدمت همانند سایر کارکنان می‌باشند (استفاده از خدمات مشمولین وظیفه در خارج از ساعات اداری با تشخیص دستگاه ذی‌ربط بلامانع است).

عقد هر نوع قرارداد پیمانکاری و مالی با مشمولین وظیفه در دوره خدمت سربازی ممنوع می‌باشد.

مشمولان وظیفه صرفاً در محل‌های درخواست و تصویب‌شده به‌کار گرفته شده و امکان جابجایی آنان نمی‌باشد.

شرح وظایف مشمولین وظیفه متناسب با مدرک و رشته تحصیلی و وظایف واحد سازمانی ذیربط تهیه و تدوین و توسط مدیر واحد ذیربط به آنان ابلاغ می‌شود.

غیبت بیش از ۱۵ روز در زمان صلح فرار محسوب و بایستی سریعاً به مرکز توسعه و نوسازی منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی(واحد امریه ) منعکس گردد.

صدور امریه مستلزم پرداخت هزینه آموزشی قبل از اتمام دوره آموزشی توسط سازمان/ شرکت / اداره کل استانی بکارگیرنده مشمول وظیفه و ارسال فیش واریزی به واحد امریه مرکز توسعه و نوسازی منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی می‌باشد.

به‌منظور حفظ ارتباط با یگان‌های خدمتی، سازمان/ شرکت / اداره کل استانی موظف می‌باشند هر سه ماه یک‌بار کارکرد مشمولین وظیفه را به مرکز نوسازی و توسعه منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی ارسال نمایند.

مقتضی است سازمان/ شرکت / اداره کل استانی پس از اتمام دوره ضرورت مشمولین وظیفه، ضمن تسویه‌حساب کامل با آنان، وضعیت کارکرد کلی آنان را از تاریخ حضور تا پایان خدمت به مرکز نوسازی و توسعه منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی جهت ترخیص اعلام نمایند.

ضوابط پرداخت حقوق و مزایا، کمک‌هزینه خوراک، پوشاک و بیمه‌های پایه، مکمل، عمر و حوادث، بازنشستگی و… تابع مقررات ستاد کل نیروهای مسلح می‌باشد.

فرآیند انتخاب

ثبت نام در سامانه امریه سایت وزارت راه و شهرسازی

مصاحبه و بررسی شرایط و مدارک متقاضیان براساس ضوابط مندرج در بند “ب”

معرفی افراد موافقت شده توسط مقام عالی وزارت به دفتر سیاستگذاری و نظارت راهبردی حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح

ابلاغ لیست موافقت شده مشمولان وظیفه توسط دفتر مذکور به وزارت متبوع، سازمان وظیفه عمومی و یگان آموزش دهنده مشمولان وظیفه دوره مربوطه

ابلاغ به مشمول وظیفه توسط سازمان نظام وظیفه عمومی

ابلاغ حکم مأموریت مشمول وظیفه توسط یگان آموزش دهنده به وزارت متبوع

ابلاغ حکم مأموریت مشمول وظیفه توسط مرکز نوسازی و توسعه منابع انسانی وزارت متبوع به سازمان/ شرکت و اداره کل استانی مربوطه

اشتغال مشمول وظیفه در محل تعیین شده

تبصره: در فرایند انتخاب، نظر مرکز گزینش وزارت راه و شهرسازی نیز مد نظر قرار خواهد گرفت.

لینک ثبت نام

کانال تلگرامی همکارجو

 


۵ اسفند ۹۷: جوانان بومی در اولویت جذب نیرو برای راه و شهرسازی سمنان

فرماندار شاهرود بابیان اینکه برای کمبود نیروی اداره کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان، بومی بودن افراد در اولویت است، گفت: امروز مسئولان باید ادای تکلیف کرده و مشکلات را برطرف کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد کرم محمدی عصر یک‌شنبه در آیین معارفه سرپرست اداره کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان ضمن بیان اینکه با ایجاد ساختارهای جدید نیروهای بیشتری به‌کارگیری خواهند شد، ابراز داشت: با توجه به تعریف معاونت‌های جدید می‌بایست برای تکمیل باقی‌مانده پرسنل بومی بودن افراد در اولویت قرار گیرد و قطعا این موضوع می‌تواند پیش درآمد خوبی برای شهرستان شاهرود قلمداد شود.

وی ضمن بیان اینکه کارهای عقب‌مانده بسیاری در شرق استان سمنان وجود دارد، اضافه کرد: انتظار می‌رود با ساختار جدید و تعیین مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان شاهد تحولات خوبی در حوزه‌های راه، حمل‌ونقل و شهرسازی باشیم.

فرماندار شاهرود بابیان اینکه در بیارجمند ۱۶۰ کیلومتر راه شوسه و در نزدیک‌ترین فاصله به شهر و حدود ۲۷ کیلومتر راه خاکی وجود دارد، ابراز داشت: در شرق استان سمنان راه‌ها بیشتر و مشکلات افزون‌تر است لذا امیدواریم با همراهی مردم و مسئولان این تنگناها برطرف شود.

محمدی بابیان اینکه از نظر کاری و حجم عملیاتی چندین برابر نسبت به گذشته فعال خواهیم بود، تصریح کرد: برای مردمی که در صحنه حضور پیداکرده و ۲۲ بهمن تماشایی را رقم زدند امروز نوبت مسئولان است تا دین خود را ادا کرده و با تکلیفی که بر دوش خوددارند مشکلات موجود را برطرف کنند.

وی اضافه کرد: بیشترین مشکلات در حوزه مسکن وجود دارد و امیدواریم با ورود اداره کل راه و شهرسازی شاهد حل مشکلات موجود در حوزه شهرسازی باشیم.

حجت‌الاسلام عباس امینی امام جمعه شاهرود نیز در این مراسم به وجود مشکلات بسیار در مسکن مهر شاهرود اشاره کرد و ابراز داشت: با توجه به پیوستی که در ساختار جدید ایجاد شد انتظار می‌رود حداقل مردم طعم شیرین این تحولات را بیشتر درک کنند بنابراین می‌بایست ضمن تبعیت از قانون موانع مسکن و بخش راه برطرف شود.

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: خبرگزاری مهر


۲۴ شهریور ۹۷: سیستم کارنامه پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ (ویژه داوطلبانی که مدارک آنها بررسی شده است)

ضمن آرزوی موفقیت برای همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه منتشر شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرو اطلاعیه مورخ ۱۳۹۷/۵/۷ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج در سایت سازمان سنجش جهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه ‌معرفی گردیده ‌و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تأیید گردیده، می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرای سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه وشهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه از ساعت ۱۸ (۶ بعدازظهر) روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ برروی سایت این سازمان قرار خواهد گرفت.

لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست باتوجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه، اقدام لازم معمول دارند و همچنین داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند، از روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۲ لغایت روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۴ با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط به شرح جدول ذیل، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید


۱۴ شهریور ۹۷: اطلاعیه مصاحبه تخصصی آزمون استخدام وزارت راه و شهرسازی

 سایت وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد ؛ بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس نتایج مندرج در کارنامه منتشره در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۷ سازمان سنجش آموزش کشور، جهت بررسی مدارک به این وزارت مراجعه نموده و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها بررسی و تأیید شده است، می‌رساند؛ مصاحبه تخصصی در روزهای ۹۷/۶/۲۵ لغایت۹۷/۷/۲۳ راس ساعت ۸ صبح و مطابق جدول زمان بندی ذیل برگزار می گردد.

مصاحبه شوندگان ضروری است در روز مصاحبه مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:

مدارک لازم:

– ۱ قطعه عکس ۴*۳
– کارت ملی یا شناسنامه
– رزومه
– مقالات منتشره ، کتابهای چاپ شده و سایر فعالیتهای علمی ، طرحهای پژوهشی و گواهی ثبت اختراع
– یک جلد پایان نامه برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری
– اصل کلیه گواهینامه های مهارتی ،تخصصی و زبان انگلیسی
– مدارک و مستندات در خصوص سوابق تجربی

تذکر:

۱. حضور کلیه افراد در رأس ساعت و تاریخ مقرر الزامی می باشد . بدیهی است عدم حضور افراد به منزله انصراف تلقی می گردد.
۲. احراز هویت داوطلبین تنها با ارائه اصل کارت ملی یا شناسنامه صورت می گیرد.۳. م
صاحبه تخصصی به صورت حضوری و سوالات در حوزه شغلی ،مهارتی و روانشناختی می باشد.
۴.از آوردن همراه خودداری به عمل آید.

مکان مصاحبه: تهران-بزرگراه شیخ فضل‌ا..نوری-جنب شهرک فرهنگیان-خیابان نارگل-خیابان شهید علی مروی-خیابان حکمت-مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

زمان شروع مصاحبه: ساعت ۸ صبح مطابق جدول زمان بندی خواهد بود.

جهت دانلود زمانبندی اینجا کلیک نمایید

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید.

 


۸ مرداد ۹۷: نتایج آزمون استخدام دستگاه های اجرایی اعلام شد

با آرزوی موفقیت روزافزون برای یکایک همکارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ آن دسته از داوطلبانی که در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشوردر تاریخ ۹۷/۰۴/۱۵ شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.

*لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی اجرایی (شامل: وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه) می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.
*لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان مقتضی است براساس موارد ذیل عمل نمایند.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید.

اطلاعیه انجام سایر مراحل جذب و استخدام :

برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان مقتضی است براساس موارد ذیل عمل نمایند:

معرفی شدگان رشته های شغلی وزارت راه و شهرسازی:

بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت پنجمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی برای مشاغل وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته اند، می رساند بر اساس برنامه زمانی به شرح ذیل و با در دست داشتن مدارک موردنیاز ، حسب مورد به وزارت راه وشهرسازی یا ادارات کل راه و شهرسازی مراجعه نمایند:

برنامه زمانی مراجعه به ادارات راه و شهرسازی سراسر کشور
برنامه زمانی مراجعه به ادارات راه و شهرسازی سراسر کشور

تذکر: در صورتی که هر یک از داوطلبان سه برابر ظرفیت واحدهای استانی موفق به حضور در اداره کل راه و شهرسازی استان مربوطه نشوند، می توانند در تاریخ های تعیین شده به ستاد وزارت راه و شهرسازی به آدرس: تهران-میدان آرژانتین-بلوار آفریقا-اراضی عباس آباد-ساختمان شهید دادمان وزارت راه و شهرسازی مراجعه نمایند.

-مدارک موردنیاز که می بایست توسط داوطلبانبه ترتیب ذکرشده از ردیف اول تادوازدهم تحویل داده شود:

۱-کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش آموزش کشور.
۲-چهار قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ زمینه سفیدتهیه شده در سال جاری.
۳-اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
۴-اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی
۵-اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت (برادران)

تذکر :

با توجه به اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا،آن دسته از داوطلبانی که دارای کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت قدیمی می باشند،می بایست جهت انجام مراحل استخدامی خود نسبت به تعویض کارت و گرفتن کارت پایان خدمت و یا معافیت جدید اقدام نمایند.
۶-اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق بامدرک ورشته تحصیلی مجاز در کد شغل- محل انتخابی
یادآوری:داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر در آزمون شرکت نموده اند ضرورت دارد اصل و تصویر مدرک تحصیلی لیسانس (یاحسب مورد ؛ لیسانس و فوق لیسانس) خود را نیز ارایه نمایند.
۷-اصل گواهی و سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی مندرج در آگهی استخدامی به انضمام مفاصا حساب بیمه
۸-مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق آگهی استخدام (حسب مورد براساس هریک از موارد ذکر شده در آگهی استخدامی)
۹-اصل معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا گواهی ایثارگری از مراجع قانونی ذیربط در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه ایثارگری درج شده است ۱۰- اصل معرفی نامه از سازمان بهزیستی استان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است.
تبصره : چنانچه داوطلبی بدون توجه به آگهی استخدامی، خود را به عنوان بومی شهرستانی کد شغل محل انتخابی معرفی نموده و قادر به ارایه مدرک بومی شهرستانی آن کدشغل محل نگردد،این وزارتخانه براساس ضوابط و مقررات اقدام خواهد نمود.

تذکرات مهم

۱- داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (مصاحبه و معاینه پزشکی ) حضور یابند، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد.
۲-به همراه داشتن اصل کلیه مدارک (مدرک تحصیلی، شناسنامه عکس دار، کارت ملی، مدارک دال بر بومی بودن، مدارک ایثارگری، گواهی بهزیستی،کارت پایان خدمت یا معافیت ) الزامی است.
۳-انجام مصاحبه مطابق با برنامه زمان بندی است که متعاقباً از طریق سامانه اینترنتی وزارت راه و شهرسازی به نشانی : www.mrud.ir اعلام خواهد شد.
۴-معرفی داوطلب سه برابر ظرفیت برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی گردد، بلکه در گزینش نهایی باتوجه به کدشغل/محل انتخابی و براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (۷۰%) آزمون کتبی و سی درصد (۳۰%) مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت (به ترتیب نمره فضلی) پذیرش صورت خواهد گرفت.
۵-رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفتر چه راهنمای آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی در پنجمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور از سوی داوطلبان الزامی می باشد؛ بنابراین داوطلبانی که فاقد شرایط عمومی و اختصاصی آزمون بوده و بدون توجه به ضوابط اعلام شده، اقدام نموده اند در بررسی مدارک وکنترل ضوابط، از فرآیند استخدام حذف خواهند شد.
۶-جهت کسب اطلاعات بیشتر، صرفاً به سامانه اینترنتی وزارت راه و شهرسازی به نشانی: www.mrud.ir مراجعه نمایند.
۷-نشانی ادارات کل راه و شهرسازی استانها یه شرح ذیل می باشد.

شانی ادارات کل راه و شهرسازی استانها
شانی ادارات کل راه و شهرسازی استانها

جهت دانلود اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌ های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید


۱۴ شهریور ۹۷: اطلاعیه مصاحبه تخصصی آزمون استخدام وزارت راه و شهرسازی

به گزارش سایت وزارت راه و شهرسازی ؛ بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس نتایج مندرج در کارنامه منتشره در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۷ سازمان سنجش آموزش کشور، جهت بررسی مدارک به این وزارت مراجعه نموده و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها بررسی و تأیید شده است، می‌رساند؛ مصاحبه تخصصی در روزهای ۹۷/۶/۲۵ لغایت۹۷/۷/۲۳ راس ساعت ۸ صبح و مطابق جدول زمان بندی ذیل برگزار می گردد.

مصاحبه شوندگان ضروری است در روز مصاحبه مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:

مدارک لازم:

– ۱ قطعه عکس ۴*۳
– کارت ملی یا شناسنامه
– رزومه
– مقالات منتشره ، کتابهای چاپ شده و سایر فعالیتهای علمی ، طرحهای پژوهشی و گواهی ثبت اختراع
– یک جلد پایان نامه برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری
– اصل کلیه گواهینامه های مهارتی ،تخصصی و زبان انگلیسی
– مدارک و مستندات در خصوص سوابق تجربی

تذکر:

۱. حضور کلیه افراد در رأس ساعت و تاریخ مقرر الزامی می باشد . بدیهی است عدم حضور افراد به منزله انصراف تلقی می گردد.
۲. احراز هویت داوطلبین تنها با ارائه اصل کارت ملی یا شناسنامه صورت می گیرد.

۳. مصاحبه تخصصی به صورت حضوری و سوالات در حوزه شغلی ،مهارتی و روانشناختی می باشد.
۴.از آوردن همراه خودداری به عمل آید.

مکان مصاحبه: تهران-بزرگراه شیخ فضل‌ا..نوری-جنب شهرک فرهنگیان-خیابان نارگل-خیابان شهید علی مروی-خیابان حکمت-مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
زمان شروع مصاحبه: ساعت ۸ صبح مطابق جدول زمان بندی خواهد بود.


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷

با آرزوی توفیق روزافزون برای داوطلبان ششرکت کننده در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷، نظر این داوطلبان را به موارد ذیل معطوف می دارد:

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون

کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه ۹۷/۰۴/۱۲ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید.


جهت مشاهده شرایط پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۷ اینجا کلیک کنید

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − شش =