اولین تجربه کاری مون رو از کجا شروع کنیم؟

اولین تجربه کاری مون رو از کجا شروع کنیم؟

وقتی کارجوها برای کسب اولین تجربه کاری شون اقدام میکنن، با موج عظیمی از کارفرماها روبرو میشن که ازشون تجربه کاری میخوان. این موقع ذهن کارجوها درگیر یه سوال میشه ک : “ما که تجربه نداریم، از کجا باید شروع کنیم؟”

همکارجو میت‌آپ” یه دورهمی خودمونیه که قراره با شنیدن مشکلات قشر جویای‌کار با حضور مربی‌هایی که تجربیات و دانش روز شون رو اشتراک میذارن ، مسیر شغلی کارجوها بررسی و برای مشکلاتش، راهکار ارائه بشه. محوریته اصلی در این دورهمی اینه ک یاد بگیریم « اولین تجربه کاری مون رو از کجا شروع کنیم.»

موضوعاتی که در این دورهمی بررسی میشه :

-ملاک های انتخاب شغل موفق
-شیوه های شناسایی و پرورش استعدادهای شغلی
-تهدیدها و فرصت‌ها در دنیای کار امروز و روش های کسب درآمد.

این اولین باره که در گیلان دورهمی مخصوص کارجوها برگزار میشه و این برنامه برای اونهاییه که تجربه کاری ندارن و نمی‌دونن از کجا شروع کنن.

از حمایت پارک علم و فناوری استان گیلان، مجموعه سرمایه گذاری استارتاپی زی وی سی ، نیوشانوش ، کوپن یاب ، شرکت گیلاس ، کاسپی ، فارمکده و بازار اینترنتی گیلار بابت حمایت هایشان سپاس گذاریم.

آنچه در همکارجو میتاپ گذشت(گزارش تصویری)

اولین تجربه کاری مون رو از کجا شروع کنیم؟ اولین تجربه کاری مون رو از کجا شروع کنیم؟

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته از من بپرسید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =