استخدام جهاد دانشگاهی

استخدام جهاد دانشگاهی

۱۶ تیر ۹۹: اعلام زمان دریافت کارت آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران

با آرزوی موفقیت برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۶ تیرماه فعال خواهد شد.

منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی


۲۵ خرداد ۹۹: خبر استخدام هزار و ۱۰۰ نفر نیرو در جهاد کشاورزی

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی : هزار و ۱۰۰ نفر نیرو در ادارات جهاد کشاورزی کشور جذب خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز سیستان و بلوچستان، معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مراسم تودیع ومعرفی رییس سازمان سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر گفت: از این تعداد، بخشی هم در سیستان و بلوچستان جذب خواهند شد.

برای مشاهده جزئیات اینجا کلیک کنید


۲۱ خرداد ۹۹: اطلاعیه تغییر زمان آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران

با آرزوی موفقیت برای همکارجویان داوطلب در آزمون استخدامی شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) به اطلاع میرسانیم: با توجه به انتشار اطلاعیه از سوی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مبنی بر صدور مجوز صادره از جانب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، زمان برگزاری این آزمون به روز جمعه ۲۰ تیرماه ۱۳۹۹ تغییر پیدا کرده است.

برنامه زمان‌بندی جدید این آزمون به شرح زیر اعلام می‌گردد:

مهلت ویرایش اطلاعات: از روز یکشنبه ۱/تیر/۹۹ تا پایان روز ۴ تیر/۹۹
دریافت کارت آزمون: از روز دوشنبه ۱۶/تیر/۹۹
زمان برگزاری آزمون: صبح روز جمعه ۲۰/تیر/۹۹
ساعت شروع و محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه آزمون اعلام می شود.

منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی


۲۲ اردیبهشت ۹۹ : استخدام شرکت صنایع شیر ایران

به گزارش سایت اخبار آزمون و استخدام جهاد دانشگاهی، شرکت صنایع شیر ایران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در استانهای همدان، کرمان، گلستان، خوزستان، زنجان، خراسان رضوی، تهران، آذربایجان شرقی، اصفهان از میان واجدین شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش، به صورت قرارداد کار موقت (مدت معین) انتخاب نماید.

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در این آزمون می‌رساند؛ ثبت‌نام جدید این آزمون از روز چهار‌شنبه ۷ خردادماه ۱۳۹۹ و از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آغاز خواهد شد و در پایان روز جمعه ۱۶ خردادماه ۱۳۹۹ خاتمه خواهد یافت.

شرایط عمومی

۱ .داشتن تابعیت ایرانی و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
۲ .التزام به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۳ .دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگه معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد)

۴ .عدم سابقه وابستگی یا عضویت در احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران
۵ .دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و بالاتر در رشته های تحصیلی مرتبط با پستهای سازمانی (طبق جدول شرایط احراز مشاغل) از دانشگاههای معتبر کشور

تبصره : مدارک فاقد معدل، یا مدارک صادره از سوی دانشگاه مبنی بر گذراندن واحدهای درسی یا ریز نمرات همچنین برگه تسویه حساب قابل قبول نمی باشد.

۶ .عدم اشتغال به کار رسمی – نداشتن تعهد خدمت – عدم بازخریدی از دستگاههای دولتی – نداشتن منع استخدامی به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح.

۷ .عدم اعتیاد به مواد مخدر، عدم سوء پیشینه کیفری، عدم اشتهار به فساد اخلاقی
۸ .داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی برای شغل مورد نظر بر اساس نظریه پزشک معتمد شرکت
تبصره : برای دارندگان کارت معافیت پزشکی، در صورت قبولی در مراحل سنجش، تایید پزشک معتمد در مورد توانایی انجام کار الزامی است.

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.

مشاهده متن آگهی در سایت اصلی آزمون جهاد دانشگاهی

۱۱ اردیبهشت ۹۸: صدور مجوز استخدام ‌یک هزار نفر توسط وزارت جهاد کشاورزی

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی مجوز استخدام ‌یک هزار نفر را در استان‌ها صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، علی مراد اکبری صبح امروز در چهاردهمین همایش سالانه علوم خاک ایران که در سالن همایش علوم خاک برگزار شد، اظهار داشت: ما باید خاک را در کشور ارتقا دهیم و هیچ‌گونه برنامه‌ریزی برای آب بدون خاک درست نیست و بی‌راهه می‌رود.

وی با اشاره به اینکه منزلت خاک باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: ‌رکن اساسی تولید و توسعه, خاک است و هیچ توسعه‌ای در دنیا بدون توجه به خاک و آب اهمیت ندارد به همین جهت دفتر خاک را راه‌اندازی کرده‌ایم.

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه ما باید چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی تعامل قوی در حوزه دانشگاه و علوم خاک داشته باشیم، عنوان کرد: در بحث خاک باید ظرفیت‌سازی شود که ما در سال جاری اعتباراتی را برای این امر داشته‌ایم.

اکبری با بیان اینکه باید سالانه ۵۰۰ هزار هکتار حاصلخیزی خاک را انجام دهیم، عنوان کرد: باید ارتباط خود را با مجامع بین‌المللی و دنیا زیاد کنیم و در اداره خاک باید از متخصصینی که خاک شناس هستند استفاده شود و اولین ابلاغ ما به مشاورین طراح پروژه‌های آب و خاک است که همانطور که آب را مهم می‌شمارند خاک را نیز دارای اهمیت بدانند.

برای مشاهده جزئیات اینجا کلیک کنید

منبع: خبرگزاری تسنیم


۲۹ فروردین ۹۸: خبر جذب ۱۰۰۰ نیروی انسانی متخصص در وزارت جهاد کشاورزی

مدیرکل امور اداری وزارت جهادکشاورزی گفت:طبق پیگیری‌های انجام شده ۱۰۰۰نفر نیروی انسانی متخصص در وزارت جهاد کشاورزی جذب می‌شود.

برای مشاهده اخبار جهاد کشاورزی اینجا کلیک کنید

لینک‌های مفید مرتبط:

اخبار استخدام سازمان جهاد دانشگاهی سال ۹۷
صفحه اخبار استخدام جهاد کشاورزی
فراخوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش
مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
مشاهده اخبار استخدامی وزارت بهداشت
مشاهده اخبار استخدامی سرباز امریه

کانال تلگرامی همکارجو

 

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۵ : امتیاز از مجموع ۲ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − پنج =