پیش ثبت نام رویدادهای آموزشی کارجویان

پیش ثبت نام رویدادهای آموزشی کارجویان

امکان پیش ثبت نام رویدادهای آموزشی برای کارجویان فراهم شد

با توجه به حجم بالای درخواستی شما کارجویان نسبت به اطلاع به موقع از این رویدادهای آموزشی، “فرم پیش ثبت نام رویدادهای آموزشی (رایگان)” را برای اطلاعرسانی‌ لحظه‌ای و راهنمایی شما عزیزان فراهم نمودیم.

زین پس می‌توانید با تکمیل فرم زیر، بعنوان اولین افراد از رویدادهای بعدی در سریع ترین زمان مناسب مطلع گردید. همچنین کارجویان علاقمند با پیش ثبت نام رویدادهای آموزشی از کدهای تخفیف هر رویداد بهره‌مند خواهند شد.

من را از رویداد بعدی با خبر کن!

دومین رویداد آموزشی کارجویان گیلانی با همکاری گروه حرفه ای IEC برگزار شد

دومین رویداد آموزشی کارجویان گیلانی ، ۳ و ۴ مهرماه ۹۸ در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری گیلان اجرا شد. مجری این رویداد گروه استارتاپی همکارجو اینبار با همکاری گروه آموزشی و خلاق “IEC” ، و حمایت راهبردی پارک علم و فناوری گیلان ، همایشی متفاوت‌تر و بزرگتر از دوره قبلی را رقم زدند.

بدلیل تغییرات چشمگیر شرایط واقعی بازار کار ، دومین دوره‌ی این رویداد با هدف چالش ورود به کسب و کاری جدید و بکر برنامه ریزی شد. مخاطبین این رویداد دانشجویان ، فارغ‌التحصیلان و جویندگان  فرصت کاری و شغلی نو بودند، آنهایی که به آینده شغلی‌شان اهمیت می‌دهند ، می‌خواهند یک قدم از دیگران جلوتر باشند و به دنبال تغییر برای آینده هستند.. ( مشاهده بیشتر.. )

دومین رویداد آموزشی کارجویان گیلانی (همکارجومیتاپ)
دومین رویداد آموزشی کارجویان گیلانی (همکارجومیتاپ)

گزارش تصویری دومین رویداد آموزشی کارجویان گیلانی


در ۱۷ بهمن ۹۷ ، همکارجو میت‌آپ بعنوان اولین دورهمی ویژه کارجویان گیلانی برگزار شد

همکارجو میت‌آپ بعنوان اولین دورهمی ویژه کارجویان گیلانی در تاریخ ۱۷ بهمن ۹۷ با ظرفیت تکمیل شده‌ی ۱۲ کارجو از شهرهای مختلف استان و با حضور بنیان گذار همکارجو ، “محدثه رحمانی” و روانشناس بالینی “زهرا جعفری” برگزار شد.

این دورهمی که بشکل خودمانی و غیررسمی بود، با معرفی کارجویان شرکت کننده آغاز شد. در بخش اول برنامه، شرایط دنیای کار امروز مورد بررسی قرار گرفت و سوالاتی مطرح شد که به بحث و اشتراک گذاری نظرات انجامید.. (مشاهده بیشتر .. )

 

آنچه در همکارجو میت‌آپ گذشت(گزارش تصویری)
اولین دورهمی کارجویان گیلانی (همکارجو میت‌آپ)

آنچه در همکارجو میت‌آپ گذشت(گزارش تصویری)


اگر میخواهید مسیر شغلی‌تان را با هم بسازیم یا رشد دهیم، اینجا کلیک کنید
اگر بدنبال نیروی کار حرفه ای و مناسب هستید اینجا کلیک کنید

اخبار همکارجو را اینجا دنبال کنید

دستاوردهای همکارجو را اینجا ببینید

کانال تلگرام همکارجو

پیج اینستاگرام همکارجو