استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

اطلاعیه آزمون استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی منتشر شد

کار بررسی و تطبیق مدارک استخدامی و سایر مراحل راه یافتگان به مرحله چند برابر ظرفیت استخدامی آزمون استخدام استان آذربایجان شرقی – پیمانی سال ۱۳۹۷ سهمیه این استان به زودی آغاز می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، بهروز اصغری اردلانی گفت :

با توجه به اطلاعیه مورخ ۹۷/۵/۷ سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر اعلام نتایج اولیه پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ ، به اطلاع داوطلبان راه یافته به مرحله چندبرابر ظرفیت استخدامی آزمون مذکور می رساند کارگروه ارزیابی مدارک و مستندات داوطلبان راه یافته به مرحله چند برابر ظرفیت استخدامی آزمون مذکور به منظور بررسی و تطبیق مدارک داوطلبان با اطلاعات خوداظهاری مندرج در سامانه سازمان سنجش ، تشکیل یافته و آموزش های لازم را سپری نموده اند و به زودی کار بررسی و تطبیق مدارک داوطلبان آغاز خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی افزود: داوطلبان موظف خواهند شد در زمان بندی مقرر که در قالب اخبار و اطلاعیه های بعدی متعاقباَ اعلام خواهد شد ، با در دست داشتن مدارک لازم ( اصل مدارک تحصیلی ، شناسنامه ، کارت ملی ، اصل مدارک ایثارگری ، اصل پایان خدمت و سایر مدارک مورد نیاز که در اطلاعیه بعدی اعلام می گردد) ، به مکان اعلام شده مراجعه نمایند.

وی، به داطلبان راه یافته به این مرحله توصیه نمود: مفاد اطلاعیه های منتشره اداره کل آموزش و پرروش آذربایجان شرقی در خصوص مدارک مورد نیاز و سایر موارد مربوط را که از طریق سایت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی اعلام خواهد شد، به دقت مطالعه و از قبل با آمادگی کامل در فرآیند بررسی و تطبیق مدارک استخدامی شرکت نمایند .

اصغری اردلانی اضافه کرد: داوطلبانی که مدارک و مستندات آنان منطبق با مفاد اطلاعیه ثبت نام منتشر شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور باشد ، به مراحل بعدی معرفی خواهند شد در غیر این صورت به عنوان داوطلب غیرواجد شرایط ، از چرخه رقابت حذف خواهند شد.

کانال تلگرامی همکارجو


۱۳ مرداد ۹۷ : روند مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در هفته جاری آغاز می شود

استخدام نیروهای پیمانی آموزش و پرورش در سال ۹۷ به ایستگاه آخر رسید.

به گزارش مدیریت امور پردیسهای دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی، جلسه هماهنگی اجرای مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش در سال ۹۷ امروز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر، با حضور مسئولان اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برگزار شد.

دکتر صرفناز باقری سرپرست امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی در جلسه نوبت صبح ضمن اشاره به روند کلی انجام فرآیند مصاحبه و لزوم انجام هماهنگی های لازم از کلیه دست اندرکاران خواست تا با نهایت دقت نسبت به برگزاری منظم و صحیح مصاحبه اقدام نمایند.

در ادامه این جلسه حضار نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه اطلاع رسانی،زمانبندی و اجرای فرآیند مصاحبه بیان کرده مسئولیت انجام مراحل مختلف فرآیند واگذار شده و توضیحات لازم در این زمینه داده شد.

مشاهده جزییات بیشتر


۱۴ مرداد ۹۷ : اعلام زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

با توجه به اعلام اولیه نتایج پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ که در مورخ ۹۷/۰۵/۰۷ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده بود ، ضمن عرض تبریک به راه یافتگان به مرحله چند برابرظرفیت استخدامی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان آذربایجان شرقی ، بدین وسیله برنامه زمان بندی مراجعه داوطلبان برای ارزیابی مدارک و مستندات و طی مراحل بعدی، اعلام و توجه داوطلبان راه یافته به این مرحله را به موارد اعلام شده در اطلاعیه معطوف می دارد. ( منبع : مدیریت امور پردیسهای دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی )

اخبار استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی)

اخبار  استخدامی آموزش و پرورش

کانال تلگرامی همکارجو

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =