اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان جامانده آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

سایت آموزش و پرورش البرز اطلاعیه‌ای برای مصاحبه پذیرفته شدگان جامانده آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز را منتشر کرد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ،رحمانیان معاونت پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی، اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی از اطلاعیه داوطلبان جامانده از مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۷ آموزش و پرورش استان البرز خبر داد.

متن اطلاعیه به شرح زیر می باشد :

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند می رساند جهت انجام هماهنگی و ثبت نام روز یکشنبه مورخ ۹۷/۶/۴ به اداره کل آموزش و پرورش استان مراجعه نمایند.

مصاحبه این افراد روز دوشنبه مورخ ۹۷/۶/۵ در پردیس حکیم فردوسی به آدرس زیر برگزار می گردد. لذا مقتضی است این داوطلبان با برنامه ریزی نسبت به حضور تمام وقت در زمان مذکور اقدام نمایند. بدیهی است این زمان تمدید نخواهد شد و آخرین موعد برای مصاحبه افراد جامانده می باشد.

مدارک لازم :

همراه داشتن اصل و کپی شناسنامه ، اصل و کپی کارت ملی، ۲ قطعه عکس فرم معرفی داوطلب(از آموزش و پرورش) فرم تایید پزشکی(فرم شماره ۴-ه ) الزامی می باشد.
عدم مراجعه داوطلبان در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

شماره تماس پاسخگویی(۰۲۶۳۶۵۳۶۲۹۲) آدرس: کرج جاده ملارد بعد از کانال آب فردیس نرسیده به پل شهدا پردیس حکیم فردوسی

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش البرز اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار  استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 1 =