اطلاعیه مدارک آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستانهای تهران97

اطلاعیه مدارک آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستانهای تهران۹۷

آخرین مهلت بررسی مدارک جاماندگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستانهای تهران اعلام شد

اطلاعیه شماره ۳-آزمون استخدام پیمانی سال۱۳۹۷

به اطلاع داوطلبان محترم جامانده پذیرفته شده چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷، سهمیه استخدام آموزش و پرورش شهرستانهای تهران می رساند: آخرین مهلت تشکیل پرونده و بررسی مدارک جاماندگان آزمون استخدام پیمانی سال۱۳۹۷ رشته های فنی و غیر فنی، روز شنبه ۲۷ مرداد ماه جاری از ساعت ۷ صبح الی ۱۵ بعداز ظهر، تعیین گردیده است.

از این رو داوطلبان محترم بایستی با عنایت به اطلاعیه های قبلی این اداره کل که هم اکنون در همین سایت موجود می باشد، با در دست داشتن مدارک، به محل پردیس شهید مفتح شهرری مستقر در شهرستان ری مراجعه نمایند، همچنین آن دسته از پذیرفته شدگانی که نواقصی پرونده داشته اند و تعهد کتبی نداده اند می توانند جهت رفع نواقص و تکمیل مدارک در تاریخ مذکور به محل پردیس شهید مفتح مراجعه کنند.

قابل توجه پذیرفته شدگان رشته های فنی آزمون استخدام پیمانی۱۳۹۷

پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت رشته های فنی، پس از مراجعه به پردیس شهید مفتح و دریافت معرفی نامه از کارگروه بررسی مدارک و تشکیل پرونده هسته گزینش و انجام معاینات پزشکی در محل مذکور، جهت اطلاع از زمان انجام مصاحبه علمی-تخصصی به سایت دانشگاه شهید رجایی مراجعه نمایند.

درضمن زمان تعیین شده جهت مراجعه جامانده های آزمون استخدام پیمانی سال۱۳۹۷ به پردیس شهید مفتح شهرری، تمدید نمی گردد.

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران


۲۶ شهریور ۹۷ : اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان تهران

سایت آموزش و پرورش شهر تهران ؛ به اطلاع پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۷/۴/۱۵ و تکمیل ظرفیت ایثارگران آزمون سال ۹۶ می رساند، با عنایت به اینکه فرم اطلاعات فردی گزینش در روز تشکیل پرونده از طرف داوطلبین تکمیل و تحویل شده است، لذا؛ درحال حاضر نیاز به مراجعه حضوری به این اداره کل و یا بر قراری تماس تلفنی نمی باشد.

به اطلاع پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۷/۴/۱۵ و تکمیل ظرفیت ایثارگران آزمون سال ۹۶ می رساند، با عنایت به اینکه فرم اطلاعات فردی گزینش در روز تشکیل پرونده از طرف داوطلبین تکمیل و تحویل شده است، لذا؛ درحال حاضر نیاز به مراجعه حضوری به این اداره کل و یا بر قراری تماس تلفنی نمی باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ با عنایت به اینکه برای تعیین منطقه ، عدم سوء پیشینه ، آزمایشات پزشکی و برنامه ریزی در خصوص مصاحبه عمومی (گزینش) پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت نیاز به بازده زمانی می باشد، بنابراین ؛ روز یکشنبه اطلاعیه ای مبنی بر چگونگی ادامه فرآیند انجام کار و طی مراحل بعدی بر روی همین سایت ( اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران www.tehran.medu.ir) قرار خواهد گرفت.

مشاهده متن کامل خبر


۲۴ مرداد ۹۷ : آخرین مهلت تشکیل پرونده و بررسی مدارک جاماندگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستانهای تهران

سایت آموزش و پرورش شهرستانهای تهران اعلام کرد؛ به اطلاع داوطلبان محترم جامانده پذیرفته شده چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷، سهمیه استخدام آموزش و پرورش شهرستانهای تهران می رساند:

آخرین مهلت تشکیل پرونده و بررسی مدارک جاماندگان آزمون استخدام پیمانی سال۱۳۹۷ رشته های فنی و غیر فنی، روز شنبه ۲۷ مرداد ماه جاری از ساعت ۷ صبح الی ۱۵ بعداز ظهر، تعیین گردیده است.

سرپرست مدیریت پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان تهران گفت: روند پذیرش و مصاحبه نزدیک به ۲۳۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهر و شهرستان‌های تهران در حال انجام است.

پرویز انصاری راد سرپرست مدیریت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس از آغاز روند پذیرش و مصاحبه نزدیک به ۲۳۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهر و شهرستان‌های تهران خبر داد و اظهار کرد: از هفته گذشته روند پذیرش، مصاحبه و معاینات پزشکی این پذیرفته شدگان در پردیس‌های شهید مفتح و چمران برای پسران و شهدای مکه برای دختران در حال انجام است و تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران و شهر تهران در شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

انصاری راد به جذب ۲۹۰۰ دانشجو معلم جدید از طریق کنکور برای ترم مهرماه خبر داد و افزود: ۲ هزار دانشجو معلم برای سهمیه شهر تهران و ۹۰۰ دانشجو معلم برای سهمیه شهرستان‌های استان تهران جذب دانشگاه فرهنگیان می‌شوند.

سرپرست مدیریت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان تهران از آمادگی کامل پردیس‌ها و مراکز این استان از لحاظ فضاهای کالبدی، کلاس‌های درس و سراهای دانشجویی برای شروع سال تحصیلی خبر داد و تصریح کرد:

مشاهده متن کامل خبر


کانال تلگرامی همکارجو

اخبار استخدامی آموزش و پرورش تهران

اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی)

اخبار  استخدامی آموزش و پرورش

 

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 6 =