آغاز فرآیند مصاحبه پذیرفته‌ شدگان استخدامی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از هفته جاری

روند مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در هفته جاری آغاز می شود

استخدام نیروهای پیمانی آموزش و پرورش در سال ۹۷ به ایستگاه آخر رسید. 

به گزارش مدیریت امور پردیسهای دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی، جلسه هماهنگی اجرای مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش در سال ۹۷ امروز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر، با حضور مسئولان اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برگزار شد.

دکتر صرفناز باقری سرپرست امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی در جلسه نوبت صبح ضمن اشاره به روند کلی انجام فرآیند مصاحبه و لزوم انجام هماهنگی های لازم از کلیه دست اندرکاران خواست تا با نهایت دقت نسبت به برگزاری منظم و صحیح مصاحبه اقدام نمایند.

در ادامه این جلسه حضار نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه اطلاع رسانی،زمانبندی و اجرای فرآیند مصاحبه بیان کرده مسئولیت انجام مراحل مختلف فرآیند واگذار شده و توضیحات لازم در این زمینه داده شد.

گفتنی است در همین راستا و به منظور انجام هماهنگی های بیشتر، دومین جلسه با حضور معاونین و کارشناسانی از اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی به منظور تفکیک اقدامات لازم الاجرا همچنین تنظیم تفاهم نامه و صدور ابلاغ مجریان و مصاحبه گران برگزار شد.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار  استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

کانال تلگرامی همکارجو

منبع : مدیریت امور پردیسهای دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 7 =