اخذ مجوز ۹۴۵ ردیف استخدامی در تربیت معلم و ۵۲۹ ردیف استخدامی آزاد بوشهر

مجوز ۹۴۵ ردیف استخدامی در تربیت معلم و ۵۲۹ ردیف استخدامی آزاد بوشهر اخذ شد

معاون پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: این اداره کل در سال جاری با یکهزار و ۴۷۴ ردیف استخدامی در حال ثبت نام در صدر جدول جذب نیرو در میان استان های کشور قرار دارد.

به گزارش ایرنا، ناصر غلامی روز شنبه در نشست فراگیران دوره آموزشی ضمن خدمت آموزگاران مقطع ابتدایی شهرستان دشتی افزود: یکی از موفقیت های اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در سال جاری اخذ مجوز ۹۴۵ ردیف استخدامی در پردیس تربیت معلم و ۵۲۹ ردیف استخدامی آزاد است.

وی اضافه کرد: در پردیس ۷۰ درصد و در استخدام آزاد نیز ۵۷ درصد استخدامی ها عملی شده است و این تعداد مجوز، نشان از کمبود شدید نیروی ما نسبت به دیگر استان ها نیست.

غلامی درباره شهرستان دشتی بیان کرد: این شهرستان دارای سابقه تاریخی درخشانی در تربیت عالمانی فرهیخته و شاعران و ادیبان بنام در سطح استان بوشهر است.

وی اضافه کرد: معلمان شهرستان دشتی میراث دار آن نسل ها هستند که اکنون وظیفه ای جز تربیت نسلی دانا و توانا ندارند و با شرکت در این دوره ها می خواهند توانایی خود را افزایش دهند.

غلامی به موفقیت های چهار ساله اخیر آموزش و پرورش دشتی در ارتقای قبولی کنکور اشاره کرد و ادامه داد: افرادی که امسال در دانشگاه قبول شده اند حاصل تلاش ۱۲ ساله و همکاران قبل از ما بوده اند و بی انصافی است این موفقیت بزرگ را منحصربه نام خود بنامیم .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی گفت: دوره آموزشی ضمن خدمت آموزگاران مقطع ابتدایی شهرستان دشتی با حضور مدرسان مطرح کشوری برگزار شد.

احمد طیبیان مجرد افزود: در این دوره آموزشی ۳۰۰ نفر از آموزگاران دولتی، غیر دولتی و حق التدریس مقطع ابتدایی حضور دارند.

وی اضافه کرد: ۳۴ ساعت ضمن خدمت برای هر نفر در نظر گرفته شده است و در این مدت سه روزه فراگیران با کتاب های جدید التالیف ابتدایی و تدریس آن آشنا خواهند شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی بیان کرد: همه مدارس شهری و روستاهای پرجمعیت این شهرستان با امکانات الکترونیک، هوشمند سازی شده اند و معلمان باید بتوانند از این گونه امکانات در امر یادگیری و یاددهی استفاده بهینه کنند.

شهرستان دشتی با ۸۶ هزار نفر جمعیت در ۸۰ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش بوشهر اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار  استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری ایرنا

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دو =