استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

۲۷ شهریور ۹۷ : اعلام زمان معرفی به سایر مراحل استخدام داوطلبان راه یافته به مرحله یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ سهمیه استان آذربایجان شرقی

به گزارش اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، داوطلبان راه یافته به مرحله یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ سهمیه استان آذربایجان شرقی از روز سه شنبه مورخ ۹۷/۷/۳ به آزمایشات و معاینات پزشکی و دایره تشخیص هویت نیروی انتظامی معرفی می شوند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، بهروز اصغری اردلانی از اعلام زمان معرفی داوطلبان راه یافته به مرحله یک برابر ظرفیت استخدامی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ سهمیه استان آذربایجان شرقی خبر داد.

مشاهده متن کامل خبر

کانال تلگرامی همکارجو


۳ شهریور ۹۷ : اعلام زمان و مکان مصاحبه معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی

به گزارش اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، بررسی مدارک، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه عمومی گزینش و مصاحبه اختصاصی از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته های تحصیلی متمرکز دانشگاه فرهنگیان آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ سهمیه استان آذربایجان شرقی از روز یک شنبه مورخ ۹۷/۶/۴ آغاز می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، با توجه به اطلاعیه مورخ ۹۷/۵/۲۹ ‌سازمان ‌سنجش ‌آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی معرفی‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های ‌تحصیلی دارای شرایط خاص آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ شامل کلیه کدرشته‌های تحصیلی‌ متمرکز دانشگاه فرهنگیان در پردیس‌های آموزشی و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی تهران (رشته‌های مخصوص داوطلبان بومی و دارای تعهد استخدام) ، مراحل ارزیابی مدارک، معاینه پزشکی و انجام مصاحبه عمومی گزینش و مصاحبه اختصاصی از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته های تحصیلی متمرکز دانشگاه فرهنگیان آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ سهمیه استان آذربایجان شرقی از روز یک شنبه مورخ ۹۷/۶/۴ آغاز می گردد.

مشاهده متن کامل خبر

کانال تلگرامی همکارجو


۱۴ مرداد ۹۷ : اعلام زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

با توجه به اعلام اولیه نتایج پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ که در مورخ ۹۷/۰۵/۰۷ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده بود ، ضمن عرض تبریک به راه یافتگان به مرحله چند برابرظرفیت استخدامی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان آذربایجان شرقی ، بدین وسیله برنامه زمان بندی مراجعه داوطلبان برای ارزیابی مدارک و مستندات و طی مراحل بعدی، اعلام و توجه داوطلبان راه یافته به این مرحله را به موارد اعلام شده در اطلاعیه معطوف می دارد. ( منبع : مدیریت امور پردیسهای دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی )

کانال تلگرامی همکارجو


۱۳ مرداد ۹۷ : آغاز فرآیند مصاحبه پذیرفته‌ شدگان استخدامی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از هفته جاری

به گزارش مدیریت امور پردیسهای دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی، روند مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در هفته جاری آغاز می شود. جلسه هماهنگی اجرای مصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش در سال ۹۷ امروز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر، با حضور مسئولان اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برگزار شد.

مشاهده متن کامل خبر

کانال تلگرامی همکارجو


۸ مرداد ۹۷ : اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، بهروز اصغری اردلانی گفت : با توجه به اطلاعیه مورخ ۹۷/۵/۷ سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر اعلام نتایج اولیه پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ ، به اطلاع داوطلبان راه یافته به مرحله چندبرابر ظرفیت استخدامی آزمون مذکور می رساند کارگروه ارزیابی مدارک و مستندات داوطلبان راه یافته به مرحله چند برابر ظرفیت استخدامی آزمون مذکور به منظور بررسی و تطبیق مدارک داوطلبان با اطلاعات خوداظهاری مندرج در سامانه سازمان سنجش ، تشکیل یافته و آموزش های لازم را سپری نموده اند و به زودی کار بررسی و تطبیق مدارک داوطلبان آغاز خواهد شد.

مشاهده متن کامل خبر اینجا

کانال تلگرامی همکارجو


۳ مرداد ۹۷ : تامین نیروی انسانی کافی از چالش ‌های بنیادی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش به خبرگزاری تسنیم : این وزارت خانه در تامین نیروی انسانی و کلاس، چالش بنیادی دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی هم به بازنشستگی ۳ هزار و ۵۰۰ فرهنگی استان، افزایش جمعیت دانش آموزی و همچنین استقرار پایه دوزادهم گفت: با توجه به این موارد، اهمیت جذب نیروی انسانی دو چندان شده، از این رو تمهیدات لازم برای جبران کمبود نیرو اتخاذ شده است.

مشاهده متن کامل خبر

کانال تلگرامی همکارجو


۳۰ خرداد ۹۷ : جذب ۱۷۰۰ معلم جدید در آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در سال جاری

به گزارش خبرگزاری تسنیم مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بازنشستگی فرهنگیان شاغل قبل از آغاز سال تحصیلی جدید را یادآور شد و گفت: امسال ۳۴۰۰ نفر فرهنگی از سیستم خارج می‌شود که این آمار نگران کننده است اما ۱۷۰۰ نفر معلم ورودی داریم تا وضعیت موجود را مدیریت کنیم.

مشاهده متن کامل خبر

کانال تلگرامی همکارجو


اطلاعیه آموزش و پرورش (مرکزی) در خصوص عبارت “ویژه آموزش و پرورش” در دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قید عبارت “ویژه آموزش و پرورش” که در ادامه محل خدمت آمده است هیچگونه محدودیتی برای ثبت نام هیچ یک از داوطلبان ایجاد نمی کند و موضوع برای تفکیک محل خدمت در مقایسه با سایر دستگاه ها می باشد.

مشاهده متن کامل خبر

کانال تلگرامی همکارجو

صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =