استخدام آموزش و پرورش اصفهان

استخدام آموزش و پرورش اردبیل

۱ آبان ۹۷: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش اردبیل

با آرزوی بهروزی و موفقیت برای یکایک همکارجویان گرانقدر بدینوسیله به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی سال ۹۷ آموزش و پرورش می رسانیم، جهت دریافت فرم مورد نیاز قبل از شروع دوره به امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان مراجعه نمایند.

منبع: سایت آموزش و پرورش اردبیل


۲ مهر ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش اردبیل

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، قبول شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ آموزش وپرورش استان اردبیل جهت تکمیل مراحل استخدامی با دردست داشتن اصل شناسنامه ،کارت ملی ،کارنامه قبولی و ۳قطعه عکس ۴*۳طبق جدول زمانبندی ذیل به اداره کل آموزش وپرورش استان اردبیل –واحد اداره امور اداری وتشکیلات مراجعه نمایند :

زمان مراجعه: ۷ الی ۱۸ مهر ۹۷

جهت مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۴ شهریور ۹۷ : اطلاعیه های جذب دانشگاه فرهنگیان در استان اردبیل

بنابر گزارش سایت اداره کل آموزش و پرورش اردبیل، برنامه زمان بندی و مدارک لازم جهت شرکت در مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در کلیه کد رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۱۱ مرداد ۹۷ : اصلاحیه اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش اردبیل

به گزارش سایت آموزش و پرورش اردبیل، به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مطابق اطلاعیه روز یکشنبه ۷ مردادماه ۹۷ سازمان سنجش آموزش کشور ، در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت قرار گرفته و یا دارای سهمیه خاص (ایثارگران ، خانواده شهداء و …) در آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ آموزش و پرورش سهمیه استان اردبیل (موضوع مجوز شماره ۱۶۶۷۲۰۷ مورخ ۱۴ بهمن ۹۷ سازمان اداری و استخدامی کشور) می باشند، می رساند ؛ باتوجه به انتشار اسامی داوطلبان مجاز به شرکت در مراحل بعدی ( بررسی مدارک و مستندات، مصاحبه و گزینش ) آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می دارد.

بررسی مدارک و مستندات مربوط به ثبت نام در آزمون و انجام مصاحبه استخدامی از آنان در دو مرحله براساس کد” شغل- محل انتخابی ” به شرح و مطابق جدول زمان بندی اعلامی صورت می پذیرد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۱۱ مرداد  ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش اردبیل

با آرزوی موفقیت برای یکایک همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ به گزارش سایت آموزش و پرورش اردبیل برنامه حضور داوطلبین چند برابر ظرفیت معرفی شده جهت بررسی مدارک اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


اطلاعیه آموزش و پرورش (مرکزی) در خصوص عبارت “ویژه آموزش و پرورش” در دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قید عبارت “ویژه آموزش و پرورش” که در ادامه محل خدمت آمده است هیچگونه محدودیتی برای ثبت نام هیچ یک از داوطلبان ایجاد نمی کند و موضوع برای تفکیک محل خدمت در مقایسه با سایر دستگاه ها می باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =