استخدام آموزش و پرورش استان بوشهر

استخدام آموزش و پرورش استان بوشهر

۱۸ خرداد ۹۹: خبر استخدام ۵۷۰ نیروی جدید نیرو در آموزش و پرورش بوشهر

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز مجوز استخدام ۵۷۰ نفر نیروی جدید در این اداره کل صادر شده است.

عبدالرضا بندری روز یکشنبه به رسانه‌ها گفت: در همین راستا ۱۶۰نفر از این شمار مربوط به آزمون استخدامی پارسال و ۴۱۰ نفر با مجوز استخدامی جدید و پس از شرکت در آزمون و انجام مصاحبه در آموزش و پرورش استان جذب می شوند.

وی افزود: از این تعداد، ۲۶۶ نفر در دوره ابتدایی ، ۱۳۴ نفر متوسطه اول و دوم، ۷۱ نفر پرورشی و مشاوره، ۳۳ نفر تربیت بدنی، ۱۶ نفر در آموزش و پرورش استثنایی و ۵۰ نفر فنی حرفه ای و کاردانش استخدام می‌شوند.

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش استان بوشهر ادامه داد: در مجموع ۹۱ نفر خانم و ۳۰۴ نفر آقا استخدام می‌شوند .

بندری گفت: در مجوز استخدامی امسال شهرستان عسلویه با ۵۵ نفر بیشترین و خارک و کاکی با ۱۶ نفر دارای کمترین تعداد جذب نیرو هستند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به ابتکار آموزش و پرورش استان در راه اندازی شبکه تلویزیونی اینترنتی شتاب اشاره کرد و گفت: در این زمینه سایر استان‌ها از بوشهر الگوگیری کردند.

معاون پرورشی و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: در ابتدای شیوع کرونا آموزش و پرورش استان با کمک معلمان در اقدامی ابتکاری شبکه شتاب را راه‌اندازی و روند آموزشی ۲۳۷ هزار و ۹۳۸ دانش‌آموز را پیگیری کرد که در عمل مانع از تعطیلی کلاس‌های درس در این استان شد.

بندری افزود: این پیام رسان برای بیش از ۹۹ درصد مدارس استان نصب شد تا استان بوشهر تبدیل به پیشگام شبکه اجتماعی دانش آموزی شود.

وی گفت: در مدت فعالیت شبکه شتاب که تا ۲۵ اسفند ادامه یافت، سه هزار و ۴۵۰ کلیپ محتوای آموزشی در این شبکه منشر شد و پس از آن این مطالب به صورت آف لاین در آپارات بارگذاری شد تا دانش‌آموزان در وقت نیاز از آن استفاده کنند.

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان بوشهر اضافه کرد: غیراز مقاطع تحصیلی مختلف آموزش و پرورش،نهضت سوادآموزی و دانشگاه فرهنگیان نیز از استودیو اختصاصی شبکه شتاب بهره‌مند شدند.

بندری ادامه داد: استان بوشهر در استفاده از سامانه شاد نیز در میان پنج استان برتر کشور قرار گرفت.

وی گفت: ۲هزار و ۱۰۰ دانش آموز بوشهری در ۴۰۹ مدرسه ابتدایی از دسترسی به اینترنت برای استفاده از نرم‌افزار شاد محروم بودند که با هماهنگی اداره کل ارتباطات و فناوری استان مودم‌های سیار سیم کارت‌دار که دارای دو سال اینترنت رایگان است، در اختیار این مدارس قرار گرفت.

بندری اضافه کرد: ۶۵۰ نفر در مقطع ابتدایی چندپایه و ۵۰ نفر در مقطع متوسطه اول در ۱۶۵ مدرسه دشتستان نیز به اینترنت دسترسی نداشتند که با توزیع درس‌نامه از سوی معلمان در مدارس ابتدایی و تجهیز مدارس در مقطع متوسطه اول روند آموزش آنان ادامه یافت.

وی بیان کرد: ۷۱ هزار دانش‌آموز در مدرسه‌های روستایی استان بوشهر مشغول به تحصیل هستند که از این شمار ۲۱هزار دانش‌آموز معادل ۳۰ درصد دسترسی به اینترنت ندارند.

صفحه اخبار استخدام آموزش و پرورش

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: خبرگزاری ایرنا


۶ خرداد ۹۹: اطلاعیه شماره ۷ پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

به استحضار می رساند اطلاعات ۲۴ نفر از دانش پذیران محترم تکمیل ظرفیت آزمون سال ۱۳۹۸ در سیستم بارگذاری گردیده است ، خواهشمند است فقط عزیزانی که برای آنها پیامک پذیرش ارسال شده و اسامی آنها در ادامه آمده است ، بر اساس اطلاعیه شماره ۲ همین صفحه از روز شنبه ۱۷ خرداد ۹۸ به مدت ۵ روز اقدام به انجام فرآیند پذیرش غیر حضوری در سیستم گلستان نمایند.

خاطر نشان می گردد این دانش پذیران می توانند از روز چهارشنبه ۷ خرداد ۹۸ مطابق با اطلاعیه شماره ۱ آموزش مجازی که در پایین آمده است ، اقدام به دریافت دروس خود از سامانه آموزش های الکتروینکی دانشگاه نمایند . جهت ورود به سامانه مجازی می بایست از شماره دانشجویی به عنوان شناسه کاربری و رمز عبور (هردو) استفاده نمایید.

منبع: سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی


۱۷ اردیبهشت ۹۹: اطلاعیه شماره ۱ آموزش مجازی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

مهارت آموزانی که ثبت نام آنها در سامانه گلستان انجام شده و شماره دانشجویی دریافت نمودهاند، به سامانه آموزش یادگیری الکترونیکی مراجعه کرده و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور آن (هر دو با شماره دانشجویی است و پس از اولین ورود، سامانه درخواست تغییر رمز میدهد، رمز جدید را وارد و حتما به خاطر بسپارید) میتوانند از کلیه امکانات آموزشی آن که شامل دانلود جزوات و کتابهای بارگذاری شده، شرکت در کلاسهای پرسش و پاسخ آنلاین (بر اساس جدول زمانبندی که متعاقبا اعلام خواهد شد)، دانلود آرشیو کلاس های آفلاین و مطالعه اخبار مربوط به دورهها، بهره مند گردند.

مهارت آموز موظف است کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوط به کلاسها و فعالیتها را از طریق سامانه مدیریت دروس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دنبال نموده و هرگونه سوال و مشکلی را از طریق ایمیل Maharat@sru.ac.ir پیگیری نماید.

منبع: سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی


۱۰ اردیبهشت ۹۹: اطلاعیه تایید شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش سال ۹۸

تایید شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸ جهت انجام آزمایشات پاراکلینیکی بدو استخدام،سپردن تعهد خدمت محضری و انجام سوپیشینه به ادارات آموزش و پرورش محل قبولی خود مراجعه نمایند.

منبع: سایت آموزش و پرورش


۷ اردیبهشت ۹۹: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش بوشهر

پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آبان ۱۳۹۸ برای تکمیل پرونده فراخوانده شدند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی، آموزش و پرورش استان بوشهر با صدور اطلاعیه ای، از پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آبان ۱۳۹۸برای تکمیل پرونده دعوت کرده است. متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است:

« با توجه به اطلاعیه ۴-۹۹ مورخ ۰۳/ ۰۲/ ۱۳۹۹ اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش، پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۸ می بایست پس از دریافت معرفی نامه های معاینات پزشکی، گواهی عدم پیشینه کیفری و تعهدنامه محضری با توجه به موارد زیر نسبت به تکمیل فرایند استخدام خویش اقدام لازم را انجام دهند.

۱. معاینات پزشکی باید از طریق مراکز درمانی دولتی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی صورت گیرد.
۲. جهت دریافت گواهی عدم پیشینه کیفری به دفاتر پیش خوان دولت و خدمات قضایی مراجعه شود.

۳. برای انجام تعهد محضری با در دست داشتن مدارک شناسایی همراه با یک نفر ضامن کارمند رسمی یا پیمانی ارگان های دولتی به یکی از دفترخانه های رسمی استان یا محل زندگی خود مراجعه و برابر فرم نمونه و معرفی نامه نسبت به اخذ تعهدنامه محضری اقدام نماید. (کارمند قراردادی مورد قبول نیست)

توجــه :

۱. پذیرفته شدگان ساکن استان به منظور دریافت معرفی نامه به اداره آموزش و پرورش شهر محل اقامت خویش مراجعه نمایند و پذیرفته شدگانی که محل سکونت آنان خارج از استان می باشد، معرفی نامه از طریق پست به آدرس محل سکونت ایشان ارسال می گردد.

۲. پس از اخذ تعهد محضری، یک نسخه از آن را توسط دفاتر اسناد ابرابر با اصل، جهت ثبت نام و ارائه به دانشگاه نزد خود نگه دارند.
۳. پس از انجام معاینات پزشکی، گواهی عدم پیشینه کیفری و تعهد محضری نسبت به ارسال از طریق پست و یا تحویل حضوری به اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر اقدام گردد.

۴. پذیرفته شدگان به منظور ثبت نام در پودمان های آموزشی سه گانه رشته های نظری (دبیر، آموزگار، مراقب سلامت، مشاور و مربی امور تربیتی مدارس) به سایت دانشگاه فرهنگیان و رشته های فنی«هنرآموز» و «استادکار» به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران مراجعه نمایند.

آدرس پستی جهت ارسال مدارک: بوشهر، خیابان شهید عاشوری، خیابان شهید آوینی، اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، کارشناسی امور استخدام، کد پستی ۷۵۱۵۸۸۳۹۷۹»

منبع: سایت آموزش و پرورش بوشهر


۱ اردیبهشت ۹۹: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال ۹۸

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش را منتشر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای همکارجویان پذیرفته شده در آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه ۱۳۹۸ (موضوع مجوز شماره۱۵۱۶۱۰ مورخ ۲۷ خرداد۱۳۹۸ و مجوز ۱۶۰۴۹۱ مورخ ۱تیر۱۳۹۸سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

*تأییدشدگان نهایی گزینش مکلفند به منظور انجام آزمایشات پاراکلینیکی بدو استخدام، سپردن تعهد خدمت محضری، گذراندن دوره ی مهارت آموزی ونحوه جذب و بکارگیری به شرح ذیل در سه مرحله اقدام نمایند،شایان ذکراست عدم مراجعه تاییدشده نهایی درمهلت مقرر برای پیگیری امور ذیربط، به منزله انصراف از استخدام در آموزش-وپرورش تلقی شده و مسئولیت آن، صرفاً بر عهده داوطلب خواهد بود.

مرحله اول: انجام آزمایشات پاراکلینیکی و تکمیل پرونده استخدامی

با توجه به اطلاعیه مورخ۷/ ۱۲/ ۱۳۹۸ مندرج درسایت سازمان سنجش آموزش کشور،پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت می بایست همزمان با بررسی صلاحیت های عمومی توسط هسته های گزینش، نسبت به انجام معاینات پزشکی (تکمیلی)، آزمایشات پاراکلینیکی، اخذ گواهی عدم سوءپیشینه و تشکیل پرونده استخدامی در اداره کل آموزش-وپرورش استان محل خدمت اقدام می نمودند.

با توجه به شیوع ویروسکرونا درکشور، پس از انتشار اسامی در سامانه همگام، افرادی که در ردیف تأییدشدگان نهایی گزینش بوده وتاکنون موفق به اقدام برای امور مزبورنشده اند، جهت اطلاع از نحوه اقدام برای اخذ معرفی نامه برای انجام آزمایشات پاراکلینیکی، گواهی عدم سوءپیشینه، سپردن تعهد خدمت محضری از تاریخ ۶/ ۳/ ۱۳۹۹ لغایت ۱۵/ ۴/ ۱۳۹۹ به سایت اداره کل آموزش وپرورش استان سهمیه محل خدمت مراجعه نمایند.

تذکر مهم: ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (موضوع مجوز شماره۱۵۱۶۱۰ مورخ ۲۷ خرداد۱۳۹۸ و مجوز شماره ۱۶۰۴۹۱ مورخ ۱تیر۱۳۹۸سازمان اداری واستخدامی کشور)به دانشگاه/پردیس مجری دوره مهارت آموزی جهت درج در پرونده آموزشی(براساس اطلاعیه دانشگاهبرای مراجعه حضوری) الزامی می باشد.

مرحله دوم : دوره یکساله مهارت آموزی

به اِستناد مجوزهای شماره۱۵۱۶۱۰ مورخ ۲۷ خرداد۱۳۹۸ و ۶۰۴۹۱ مورخ ۱تیر۱۳۹۸سازمان اداری و استخدامی کشور و مفاد مندرج در آگهی استخدام پیمانی آبان ماه سال۱۳۹۸آموزش و پرورش، پذیرفته شدگان استخدام مذکور در مشاغل آموزشی وپرورشی وزارت متبوع، ملزم به گذراندن دوره مهارت آموزی در دانشگاه‌های وابسته به آموزش و پرورش (دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی) می‌باشند.

پذیرفته شدگان نهایی موظفند به منظور ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی اقدام نمایند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا درکشور، پذیرفته‌شدگان از هرگونه مراجعه حضوری به دانشگاه / پردیس محل برگزاری دوره خودداری نموده و برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام در دوره (زمان، مکان، مدارک موردنیاز و نحوه مراجعه حضوری)، به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه‌های مزبوربه شرح زیر مراجعه نمایند.

۲-۱): با توجه به شرایط فوق الذکر، برگزاری دوره مهارت آموزی درمهلت مقرر برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۸ امکان پذیر نبوده است. بنابراین پودمان های آموزشی از سوی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به دو بخش تقسیم شده است:

بخش اول: شروع هفته اول اردیبهشت ماه – پایان حداکثر تا پانزدهم شهریورماه سال۱۳۹۹

بخش دوم: شروع هفته اول مهرماه – پایان حداکثر تا انتهای آذرماه سال۱۳۹۹

۲-۲) پذیرفته شدگان رشته‌های شغلی «هنرآموز» و «استادکار» جهت اطلاع و ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی، دو روز بعد از انتشار اسامی به پایگاه اطلاع ‌رسانی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی مراجعه نمایند.

۲-۳) پذیرفته شدگان سایر رشته‌های‌ شغلی (دبیر، آموزگار، مراقب سلامت، مشاور و مربی امور تربیتی ‌مدارس) براساس‌کارنامه نهایی صادره ازسامانه همگام جهت اطلاع از ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی،دو روز بعد از انتشار اسامی به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه فرهنگیان مراجعه نمایند.

ارائه کارنامه نتایج نهایی گزینش آزمون مزبور که از لینک اعلام نتایج آموزش و پرورش(سامانه همگام) قابل دریافت می‌باشد، بر اساس اطلاعیه دانشگاه ها جهت مراجعه حضوری مهارت آموزان به مرکز مجری دوره مهارت آموزی الزامی است.

طبق مفاد شرایط وضوابط اختصاصی وزارت آموزش و پرورش مندرج درصفحه ۱۰ دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (آبان ماه سال ۱۳۹۸)، پذیرفته-شدگان ملزم به گذراندن دوره مهارت-آموزی و موفقیت درآزمون جامع (اصلح)، بدون دریافت حقوق و مزایا بوده و صدور حکم استخدام پیمانی، منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور می باشد.

توجه: شرایط وضوابط و زمان برگزاری آزمون جامع(اصلح) از طریق دانشگاه مجری دوره مهارت آموزی اعلام خواهد شد. رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه، برای همه مهارت آموزان الزامی است.

ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی در دانشگاه‌های وابسته صرفاً براساس فهرست موردتأیید اداره کل اموراداری و تشکیلات امکان پذیر خواهد بود. مجدداً تأکید می‌گردد که پذیرفته شدگان می بایست با در دست داشتن کارنامه نهایی که از سامانه همگام (لینک اعلام نتایج) قابل دریافت بوده، به سایت دانشگاه مجری دوره مهارت-آموزی مراجعه و نسبت به ثبت نام اینترنتی وپیگیری امور مرتبط اقدام نمایند.

تذکر: صدور هرگونه معرفی نامه برای پذیرفته شدگان توسط سایر واحدهای اداری (اعم از حوزه ستادی وزارت و اداره کل آموزش و پرورش استان ها و ادارات ومناطق آموزشی) جهت ثبت نام در دانشگاه مجری دوره مهارت آموزی مجاز نمی باشد.

طبق مفاد شرایط وضوابط اختصاصی وزارت آموزش و پرورش مندرج درصفحه ۱۰ دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه‌های مجری دوره مهارت-آموزی، مسئولیتی درقبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان برای پودمان های حضوری ندارند و در صورت تقاضای افراد و وجود امکانات، ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط انجام خواهد گرفت.

کلاس‌های دوره مهارت آموزی در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در قالب پودمان‌های مجازی و حضوری برگزار خواهد شد. با توجه به شیوع ویروس کرونا درکشور تا اطلاع ثانوی برگزاری هرگونه کلاس حضوری مجاز نبوده و درمرحله اول، دروس به صورت مجازی ارائه خواهد شد. فلذا پذیرفته شدگان نهایی باید زمان دقیق شروع کلاس‌های مجازی و متعاقب آن، شرکت درکلاسهای حضوری دوره مهارت آموزی را، از طریق دانشگاه‌های مزبور، پیگیری نمایند.

مهارت آموزان در زمان ثبت نام الکترونیکی در سایت دانشگاه مجری دوره مهارت آموزی، ملزم به بارگذاری مدرک روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و مدرک مهارت های هفتگانه(ICDL)می‌باشند، در غیر اینصورت باید تعهد نمایند که قبل از برگزاری آزمون جامع دوره مهارت-آموزی، مدارک مزبور را از مراکز معتبر دارای مجوز از سازمان اداری و استخدامی کشور که آدرس و نشانی مراکز مزبور در سایت مرکز آموزش مدیریت دولتی قابل مشاهده بوده، دریافت و ارائه نمایند.

پذیرفته شدگان نهایی دقت نمایند که امورمرتبط با ثبت نام و شرکت دردوره مهارت آموزی را صرفاً از طریق دانشگاه مجری دوره پیگیری نمایند و درصورت بروز مشکل درثبت نام الکترونیکی، فقط از طریق دانشگاه مجری دوره به صورت غیر حضوری اقدام نمایند.

مرحله سوم : نحوه جذب و بکارگیری

چنانچه مهارت آموزان موفق به گذراندن پودمان های بخش اول باشند ومراتب نیز مورد تأیید دانشگاه مجری دوره قرار گیرد، اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها، بعد ازتأیید و ارسال فهرست مهارت آموزان ازسوی اداره کل اموراداری وتشکیلات، نسبت به صدور ابلاغ تدریس(موقت) و حکم استخدام پیمانی تا انتهای آذرماه سال ۱۳۹۹ اقدام خواهند کرد.

متعاقب آن، درصورت گذراندن پودمان های آموزشی بخش دوم و شرکت در آزمون جامع وارائه گواهی صلاحیت معلمی، اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها محل سهمیه خدمتی با رعایت موارد ذیل، اقدام به تمدید ابلاغ تدریس وحکم استخدام پیمانی از ابتدای دی ماه سال ۱۳۹۹ به بعد خواهند کرد:

الف) شرکت در دوره مهارت آموزی، موفقیت در آزمون جامع(اصلح) و ارائه اصل گواهینامه دوره مهارت آموزی.

ب) ارائه اصل گواهی مهارت های هفتگانه(ICDL)صادره از مراکز وموسسات مورد تأیید سازمان اداری و استخدامی کشور.

ج) ارائه اصل گواهی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم برای داوطلبان دارای دین اسلام.

د)ادا وامضای سوگندنامه معلمی، قبل از اشتغال بکار و صدورحکم کارگزینی جهت ضبط ونگهداری در پرونده پرسنلی

نکته مهم:

پذیرفته شدگان آزمونهای استخدامی سنوات قبل که تأییدیه گزینش آنان از ۱۵ آذر۱۳۹۸به بعد، ازسوی دبیرخانه هیات مرکزی گزینش صادره شده است، لیکن تاکنون دردوره مهارت آموزی ثبت نام ننموده اند، براساس رشته شغلی به سایت دانشگاه مجری دوره‌های مزبورمراجعه نموده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. اسامی اینگونه افراد از طریق اداره کل امور اداری و تشکیلات به دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهیدرجایی، حداکثرتا تاریخ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ارسال خواهد شد.

براساس اطلاعیه مورخ ۷/ ۱۲/ ۱۳۹۸ سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبانی که اسامی آنـان به عنوان معرفی شده یک برابر ظرفیت آزمــون استخدامــی آبان ماه ۱۳۹۸ قرار داشته، لیکن صلاحیت های عمومی آنان، مورد تأیید هسته‌های گزینش آموزش و پرورش قرار نگرفته است، ضروری است جهت تکمیل مراحل گزینش خود ویا درخواست تجدیدنظر، ضمن تماس قبلی با هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل پذیرش خود، به هسته مزبور مراجعه نمایند.

(مطابق ضوابط مربوط حداکثــر فرصت اعتراض قانونی به مـدت دوماه از تـاریخ انتشار اسامی در این اطلاعیه می باشد). شایـان ذکـر است بــراسـاس ضوابط و مقررات مربوط، دریـافت ورسیدگی به اعتراض داوطلبان پس از انقضای مهلت مقرر، به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود.

داوطلبانی که نتیجه صلاحیت های عمومی آنان، بعد ازانتشار اسامی ازطریق این اطلاعیه، موردتأیید دبیرخانه هیات مرکزی گزینش قرار بگیرد، کارنامه اعلام نتیجه گزینش مجدد ازطریق سامانه همگام صادر نخواهد شد. اسامی این افراد متعاقباً از طریق اداره کل اموراداری وتشکیلات وزارت به دانشگاه مجری دوره مهارت آموزی ارسال خواهد شد.

مشاهده نتایج نهایی

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)


۱۹ آبان ۹۷: تمدید مهلت ثبت نام دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان بوشهر

به گزارش پردیس علامه طباطبایی بوشهر مهلت ثبت نام غیر حضوری تا تاریخ ۹۷/۰۸/۱۹ تمدید گردید.ضمناً ثبت نام حضوری همزمان با تشکیل کلاس های درس می باشد.

کلاس های در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هرهفته خواهد بود.

زمان شروع کلاسها از تاریخ ۹۷/۰۸/۲۳ می باشد.


۵ آبان ۹۷: آغاز انجام مراحل استخدام پذیرفته شدگان نهایی آموزش و پرورش استان بوشهر

کارشناس مسئول استخدام اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر به خبرگزاری پانا گفت : پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی تیر ماه سال ۱۳۹۷ وزارت آموزش و پرورش سهمیه خدمتی استان بوشهر از طریقه اطلاعیه مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش مراحل کارها را انجام دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۲۴ مهر ۹۷: دانشجو معلمان برای جبران کمبود معلم در بوشهر جذب میشوند

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: از دانشجومعلمان سال آخر دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برای پوشش بخشی از کلاس های درس استفاده می‌کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در پایان گفت: در این راستا از دانشجومعلمان سال آخر دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در کنار تحصیل برای پوشش بخشی از کلاس های درس استفاده کرده ایم که لازم می دانم تا در اینجا هم از دانشجومعلمان و هم از مسئولان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر تقدیرکنم که به کمک آموزش و پرورش استان آمدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۲۴ مهر ۹۷: پذیرش بیش از ۵۰۰ دانشجو معلم جدید در دانشگاه فرهنگیان بوشهر

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر به خبرگزاری مهر گفت: امسال بیشترین آمار پذیرش دانشجومعلم را از آغاز کار دانشگاه فرهنگیان به شکل نوین آن در استان بوشهر شاهد بوده و هستیم.

مولایی بیان داشت: امسال شاهد پذیرش بیش از ۵۰۰ دانشجومعلم جدید در مجموعه دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر هستیم.

وی در ادامه اضافه کرد: با پذیرش دانشجومعلمان جدید آمار دانشجومعلمان دانشگاه به قریب به هزار نفر دانشجو معلم در دوره های پیوسته ما رسیده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۲۱ مهر ۹۷: اخذ مجوز ۹۴۵ ردیف استخدامی در تربیت معلم و ۵۲۹ ردیف استخدامی آزاد بوشهر

معاون پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر به خبرگزاری ایرنا گفت: این اداره کل در سال جاری با یکهزار و ۴۷۴ ردیف استخدامی در حال ثبت نام در صدر جدول جذب نیرو در میان استان های کشور قرار دارد.

به گزارش ایرنا، ناصر غلامی روز شنبه در نشست فراگیران دوره آموزشی ضمن خدمت آموزگاران مقطع ابتدایی شهرستان دشتی افزود: یکی از موفقیت های اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در سال جاری اخذ مجوز ۹۴۵ ردیف استخدامی در پردیس تربیت معلم و ۵۲۹ ردیف استخدامی آزاد است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۲۷ شهریور ۹۷: اطلاعیه آموزش و پرورش بوشهر در مورد پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پیمانی

به گزارش سایت آموزش و پرورش استان بوشهر با توجه به اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی تیر ماه ۱۳۹۷ وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه شماره را صادر کرد.

با توجه به اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی تیر ماه ۱۳۹۷ وزارت آموزش و پرورش، به اطلاع تمامی کسانی که در آزمون پذیرفته شده اند، رسانیده می شود در حال حاضر نیازی به مراجعه حضوری ندارند و در صورت نیاز از طریق سایت اداره کل یا پیامک، اطلاع رسانی خواهد شد.


۲۲ شهریور ۹۷: آموزش و پرورش بوشهر به بیش از ۲ هزار معلم نیاز دارد

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از فعالیت مدارسی با دو دانش‌آموز در استان خبر داد و به خبرگزاری مهر گفت: مهمترین چالش ما کمبود نیروی انسانی است.

وی خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی گذشته ۱۴ هزار و ۳۷۵ نیروی انسانی داشتیم که هشت هزار و ۵۳۹ نفر معلم بودند و در سال تحصیلی جدید ۵۵۲ نفر بازنشسته می‌شوند و ۲۶۶ نفر از دانشگاه فرهنگیان و استخدام آزاد اضافه می‌شود و کمبود دو هزار و ۸۸۹ نفر نیرو داریم.

کرمی با اشاره به اینکه هزار و ۵۲ نفر از طریق بکارگیری حق‌التدریسی‌ها تامین می‌شود، افزود: همچنان هزار و ۸۳۷ نفر کمبود معلم خواهیم داشت که از طریق اضافه کار شاغلین و خرید خدمت و بسته‌های آموزشی جبران کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۱۸ مرداد ۹۷: انجام مراحل جذب و استخدام ۵۳۰ نفر در آموزش و پرورش استان بوشهر

معاون پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به کمبود نیروی انسانی در مدارس استان به خبرگزاری مهر گفت: هیچ کلاسی تعطیل نمی‌شود.

وی افزود: در آزمون استخدامی ۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ از ۱۷ هزار و ۴۰۰ نفر، ۵۳۰ نفر را استان بوشهر به خود اختصاص داده است که در حال حاضر مصاحبه آنها در حال برگزاری است که ردیفی قابل توجه به شمار می‌آید ولی متاسفانه ۱۲۴ کد شغل ما خالی مانده است و به این دلیل است که یا نمره آزمون شرکت کنندگان پایین بوده یا کسی ثبت نام نکرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۱۳ مرداد ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش بوشهر

سایت آموزش و پرورش استان بوشهر باتوجه به اعلام نتیجه آزمون استخدامی سه برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه شماره دو پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۷را صادر کرد.

به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش می رساند جهت تشکیل پرونده ، انجام مراحل مقدماتی استخدام و بررسی شرایط احراز براساس جدول زمان بندی از روز دوشنبه ۹۷/۵/۱۵ تا روز یکشنبه ۹۷/۵/۲۱ از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۷ به آدرس : بوشهر ـ خیابان جهادسازندگی ـ پشت سینما بهمن ـ پردیس علامه طباطبایی مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۱۴ مرداد ۹۷: آغاز مصاحبه پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش بوشهر از ۱۵ مرداد

ناصر غلامی، معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش استان بوشهر به خبرگزاری پانا گفت : با توجه به اینکه کل مجوز استان ۵۲۹ نفر بوده است تاکنون ۵۱۳ نفر حائز شرایط مصاحبه چند برابر ظرفیت شده‌اند.

وی گفت: با توجه به سهمیه‌ی تخصیص یافته درصدد هستیم با رایزنی و تعدیل شرایط پذیرفته‌شدگان، امکان مصاحبه‌ی نیروهای بیشتری فراهم شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۱۰ مرداد ۹۷: اعلام مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش بوشهر (سایت آموزش و پرورش بوشهر)

آموزش و پرورش استان بوشهر باتوجه به اعلام نتیجه آزمون استخدامی سه برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه شماره یک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۷را صادر کرد.

باتوجه به اعلام نتیجه آزمون استخدامی سه برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش مورخ ۹۷/۴/۱۵ بنابراین به اطلاع قبول شدگان می رساند که جهت تشکیل پرونده ، انجام مراحل مقدماتی استخدام و بررسی شرایط احراز، مدارک ذیل را آماده نموده و براساس زمان بندی و آدرسی که طی چندروز آینده از طریق همین سایت به آگاهی خواهد رسید، مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


اطلاعیه آموزش و پرورش (مرکزی) در خصوص عبارت “ویژه آموزش و پرورش” در دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قید عبارت “ویژه آموزش و پرورش” که در ادامه محل خدمت آمده است هیچگونه محدودیتی برای ثبت نام هیچ یک از داوطلبان ایجاد نمی کند و موضوع برای تفکیک محل خدمت در مقایسه با سایر دستگاه ها می باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 5 =