استخدام آموزش و پرورش اصفهان

استخدام آموزش و پرورش اصفهان

۱ آبان ۹۷ : اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان اصفهان

به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال ۱۳۹۷ که به مرحله گزینش، معاینات پزشکی و… معرفی شده می رساند جهت اطلاع از نتایج گزینش و ادامه مراحل استخدامی جهت شرکت در دوره های مهارت آموزی به اطلاعیه های سایت وزارت آموزش و پرورش که متعاقباً در روزهای آتی در سامانه مذکور درج می گردد مراجعه نمایند.

پذیرفته شدگان جهت دریافت نمونه فرم تعهد محضری و اطلاع از شرایط آن از تاریخ ۰۱ / ۰۸ /۱۳۹۷ تا تاریخ ۰۵ / ۰۸ / ۱۳۹۷ به ادارات آموزش و پرورش منطقه پذیرفته شده در کد شغل محل انتخابی مراجعه نمایند .

عدم ارائه سند تعهد ثبتی به منزله انصراف بوده و شخص مجاز به شرکت در دوره های مهارت آموزی نمی باشد.

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار  استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.


۵ مهر ۹۷: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان اصفهان

سایت آموزش و پرورش اصفهان به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۷ که اسامی آنها طبق اطلاعیه مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان پذیرفته شده یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام گردیده است می رساند : جهت تشکیل پرونده استخدامی و دریافت معرفینامه برای معاینات پزشکی ، سوء پیشینه ، عدم اعتیاد و … با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه و سه قطعه عکس ۴*۳ و تصویر کارنامه قبولی ، از روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ لغایت ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ به اداره امور اداری ( کارگزینی ) آموزش و پرورش محل خدمت پذیرفته شده در کد شغل انتخابی مراجعه نمایند .

عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف می باشد .

در صورت تایید صلاحیت های عمومی (تاییدیه گزینش )، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و … پذیرفته شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره یکساله مهارت آموزی به اطلاعیه ای که به همین منظور در پورتال وزارت آموزش و پرورش درج خواهد شد، مراجعه نمایند.

کانال تلگرامی همکارجو


۲۰ مرداد ۹۷ : جذب ۱۳ هزار معلم در آموزش و پرورش استان اصفهان جهت جبران کمبود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به کمبود حدود ۱۳ هزار معلم و سایر نیروها ، به بر برون سپاری برخی امور و بهره گیری از همکاران بازنشسته و نیروهای خرید خدماتی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، علی اکبر کمالی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان روز شنبه در حاشیه بازدید از چند طرح آموزشی شهرستان کاشان در گفت و گو با خبرنگاران گفت : برای جلوگیری از چالش کمبود حدود ۱۳ هزار معلم و سایر نیروها در سطح استان تلاش می کنیم از همکاران بازنشسته، نیروهای خرید خدماتی و برون سپاری بهره گیری شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۱۱ مرداد ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش اصفهان

در سایت آموزش و پرورش اصفهان، زمان و مکان بررسی مدارک و تشکیل پرونده، پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان اعلام شد.

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مطابق اطلاعیه روز یگشنبه مورخ ۹۷/۵/۷ سازمان سنجش آموزش کشور، در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ آموزش و پرورش قرارگرفته اند می رساند ، بررسی مدارک و مستندات مربوطه مطابق با شیوه نامه ثبت نام آزمون و بر اساس مدارک و جدول ذیل صورت می پذیرد لذا به پذیرفته شدگان ابلاغ می گردد بر اساس جدول زمانبندی و همراه داشتن مدارک مربوطه در زمان مقرر در مرکز مورد اشاره در اطلاعیه حضور بهم رساند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۸ خرداد ۹۷: نیاز به جذب و استخدام ۴ هزار و ۸۰۰ معلم برای استقرار پایه دوازدهم استان اصفهان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمدجواد احمدی با اشاره به اینکه ۳هزار معلم مرد و هزار و ۸۰۰ معلم زن برای پایه دوازدهم دوره متوسطه نظری و فنی وحرفه ای نیاز داریم گفت: با توجه به اینکه هیچ استخدامی در دستورکار وزارتخانه نیست باید سازمان استخدامی کشور هرچه سریعتر این کمبودها را جبران کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


اطلاعیه آموزش و پرورش (مرکزی) در خصوص عبارت “ویژه آموزش و پرورش” در دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قید عبارت “ویژه آموزش و پرورش” که در ادامه محل خدمت آمده است هیچگونه محدودیتی برای ثبت نام هیچ یک از داوطلبان ایجاد نمی کند و موضوع برای تفکیک محل خدمت در مقایسه با سایر دستگاه ها می باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − چهارده =