استخدام آموزش و پرورش البرز

استخدام آموزش و پرورش البرز

۳۱ شهریور ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش استان البرز

انجام مراحل بعدی استخدام پذیرفته شدگان بزودی اطلاع رسانی می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش، توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش : مراحل بعدی فرایند استخدام پذیرفته شدگان از طریق پورتال معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اعلام می گردد.

به نقل از گروه خبری معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی : به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۹۷ سهمیه استان البرز می رساند جهت اطلاع از مراحل بعدی فرایند استخدام ( از قبیل گزینش ، معاینات پزشکی و … ) به اطلاعیه های درج شده در پورتال معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل مراجعه نمایید.

پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون سراسری سال ۱۳۹۷دانشگاه فرهنگیان از طریق سازمان سنجش اعلام و طی مراحلی از قبیل تشکیل پرونده، گزینش و … در حال انجام می باشد.

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار  استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.


۴ شهریور ۹۷: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان جامانده آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ،رحمانیان معاونت پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی، اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی از اطلاعیه داوطلبان جامانده از مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۷ آموزش و پرورش استان البرز خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۲۷ مرداد ۹۷: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان برخی از رشته های آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

با آرزوی موفقیت برای تمامی همکارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال ۹۷ سهمیه استان البرز در رشته های آموزش ابتدایی، استثنایی و حسابداری اعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


خبر ۲۴ مرداد ۹۷: اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز در پردیس حکیم ابوالقاسم فردوسی

با آرزوی بهروزی و موفقیت خدمت یکایک همکارجویان گرانقدر، به اطلاع میرسانیم به گزارش سایت پردیس حکیم ابوالقاسم فردوسی البرز؛ زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز در روزهای ۲۹ مرداد، ۳۰ مرداد، ۳ شهریور و ۴ شهریور اعلام گردید.

اطلاعیه شماره۳: ویژه مصاحبه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش ۱۳۹۷
به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۷ آموزش و پرورش استان البرز می رساند مصاحبه پذیرفته شدگان رشته های زیر که مطابق اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش، پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند براساس جدول زمانبندی انجام خواهد شد.

جهت دانلود مطالعه متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۲۴ مرداد ۹۷: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز،مراد مالمیر معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان اعلام کرد : پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۷ آموزش و پرورش استان البرز مشخص گردید.

وی افزود : مصاحبه پذیرفته شدگان رشته های زیر که مطابق اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش، پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند براساس جدول زمانبندی زیر انجام خواهد شد. ضمناً رشته هایی که در این اطلاعیه قید نشده است زمان و مکان مصاحبه آن ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت دانلود مطالعه متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۲۳ مرداد ۹۷: اطلاعیه مرحله دوم مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

به گزارش اداراه اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ، مالمیر معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش اعلام کرد: پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۷ آموزش و پرورش استان البرزکه بر اساس اطلاعیه های قبلی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند از روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۵/۲۴ مطابق زمانبندی این اطلاعیه و اطلاعیه های بعدی شروع خواهد شد.

جهت دانلود مطالعه متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۲۳ مرداد ۹۷: اطلاعیه بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ، معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل : مدارک و مستندات پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سال۹۷ بررسی و دریافت شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۲۲ مرداد ۹۷: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

سایت پردیس حکیم ابوالقاسم فردوسی البرز به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۷ آموزش و پرورش استان البرز می رساند مصاحبه پذیرفته شدگانی که مطابق اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش پرونده استخدامی را تکمیل و معاینات پزشکی را انجام داده اند و فرم معرفی به مصاحبه و تاییدیه پزشک را دریافت نموده اند از روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۵/۲۴ مطابق زمانبندی این اطلاعیه و اطلاعیه های بعدی شروع خواهد شد. ضمناً رشته هایی که در این اطلاعیه قید نشده است زمان و مکان مصاحبه متعاقباً اعلام خواهد شد.

کانال تلگرامی همکارجو


۱۳ مرداد ۹۷ : اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش البرز

به گزارش اداراه اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ، مالمیر معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی گفت:به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان البرز قرار گرفته اند، می رساند؛ برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات برابر جدول زمانبندی و با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس: کرج – رجایی شهر – بلوار شهید موذن-کانون فرهنگی تربیتی شهید فهمیده مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


اطلاعیه آموزش و پرورش (مرکزی) در خصوص عبارت “ویژه آموزش و پرورش” در دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قید عبارت “ویژه آموزش و پرورش” که در ادامه محل خدمت آمده است هیچگونه محدودیتی برای ثبت نام هیچ یک از داوطلبان ایجاد نمی کند و موضوع برای تفکیک محل خدمت در مقایسه با سایر دستگاه ها می باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =