استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی

استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی

۹ آبان ۹۷: اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۷ که بصورت غیرحضوری در تاریخ های ۱۴ و ۱۵ آبان ۹۷ ثبت نام نموده اند، روز یکشنبه ۲۰ آبان در محل پردیس شهید باهنر خراسان جنوبی به آدرس: بیرجند – خیابان معلم – مابین چهاراه معلم و چهار راه بیمارستان غفاری – جنب بهداری شهرستان – داشنگاه فرهنگیان – پردیس شهید باهنر انجام خواهد شد.

جهت مشاهده تاریخ و محل ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

منبع : پردیس شهید باهنر بیرجند


۱۱ مهر ۹۷: ضرورت توجه ویژه به مسئله کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش خراسان جنوبی

معاون امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه وزارت آموزش و پرورش باید نسبت به سهمیه استخدامی استان نگاه ویژه داشته باشد، گفت: ۳۵۰ کلاس درس در استان کمبود داریم.

وی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی باید از منابع وزارتی منتفع شود، اظهار داشت: اولیاء و مسئولین امور استان انتظار برطرف شدن مشکلات در حوزه نیروی انسانی آموزش و پرورش در سطح استانی هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۹ مهر ۹۷: نیروهای جدید ورودی به آموزش و پرورش خراسان جنوبی یک سوم بازنشستگان است

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر موسوی کیا صبح چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: در سال تحصیلی جاری با کاهش شدید نیروی انسانی در کل کشور به خصوص در این منطقه شرق کشور روبه رو بودیم.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در سال جاری ۷۰۰ نفراز فرهنگیان استان بازنشسته شدند در حالی که ورودی یک سوم بوده است، عنوان داشت: این عدم تعادل سبب شد که از همه راهبردها استفاده کنیم تا بتوانیم سال تحصیلی را بدون مشکل آغاز کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۲۰ مرداد ۹۷: ۳۹۸ معلم جدید در آموزش و پرورش خراسان جنوبی استخدام می شوند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: این ۳۹۸ نفر شامل معلمان استخدام پیمانی، سرباز معلم و دانشگاه فرهنگیان هستند که مهر امسال وارد مدارس استان می شوند.

موسوی کیا با بیان اینکه پارسال ۳۰۰ نفر معلم جدید وارد مدارس شدند افزود: امسال تعداد معلمان جدید حدود ۳۳ درصد بیشتر از پارسال است.

وی اعلام داشت: در خراسان جنوبی هزار و ۱۷۰ معلم دیگر نیاز داریم که این کمبود بیشتر در دوره ابتدایی، فنی و حرفه ای و کار و دانش هم برای معلم مرد و هم معلم زن است و همچنین در مقطع متوسطه اول و دوم کمبود معلم مرد داریم.

موسوی کیا گفت: در سال تحصیلی پیش رو در مجموع حدود ۹ هزار و ۲۵۰ معلم در مدارس خراسان جنوبی فعالیت خواهند کرد.

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


۹ مرداد ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان جنوبی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی” بدین وسیله ضمن تبریک به پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی به اطلاع می رساند:جهت تکمیل پرونده و طی مراحل استخدامی بر اساس جدول زمانبندی و با همراه داشتن مدارک مورد نیاز در محل بیرجند – خیابان سپیده کاشانی – مرکز ارتقاء مهارتهای حرفه ای فرهنگیان ،حضور به هم رسانند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۶ مرداد ۹۷: اعلام مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی” به اطلاع پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی می رساند:جهت تکمیل پرونده و طی مراحل استخدامی بر اساس جدول زمانبندی که در «اطلاعیه شماره ۲» از طریق سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی متعاقباً اعلام خواهد گردید، با همراه داشتن مدارک ذیل در محل مرکز ارتقاءمهارت های حرفه ای فرهنگیان واقع در خیابان سپیده کاشانی بیرجندحضور به هم رسانند .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


اطلاعیه آموزش و پرورش (مرکزی) در خصوص عبارت “ویژه آموزش و پرورش” در دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قید عبارت “ویژه آموزش و پرورش” که در ادامه محل خدمت آمده است هیچگونه محدودیتی برای ثبت نام هیچ یک از داوطلبان ایجاد نمی کند و موضوع برای تفکیک محل خدمت در مقایسه با سایر دستگاه ها می باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 6 =