استخدام آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

استخدام آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

۱۵ آبان ۹۷: اطلاعیه ثبت نام مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش پردیس بحرالعلوم چهارمحال و بختیاری؛ زمان و مکان ثبت نام دوره های مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری اعلام گردید.

ثبت نام و شروع دوره:

پذیرفته شدگان باید روز دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۴ و ۱۵ آبان ۱۳۹۷ نسبت به ثبت نام غیرحضوری (در سامانه گلستان دانشگاه به آدرس http://10.9.29.92) اقدام و طی برنامه زمانی ذیل جهت ثبت نام حضوری به پردیس بحرالعلوم شهرکرد واقع در خیابان طالقانی مراجعه کنند:

زمان ثبت نام دوره های مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری
زمان ثبت نام دوره های مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری

لیکن توجه به نکات ذیل مورد تاکید است:

*در صورتی که پذیرفته شده برای ثبت نام یا بازیابی رمز عبور سامانه آموزش با مشکل مواجه شد باید به مسئول آموزش پردیسِ محل برگزاری دوره مراجعه نمایید.
*مسئولیت ثبت نام غیر حضوری بر عهده خود متقاضی است.
*ثبت نام حضوری بر اساس برنامه اعلام شده انجام می شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:

_کلیه مدارک بارگذاری شده در سامانه گلستان( اصل و کپی)
_مهارت آموزان در رشته علوم تربیتی پوشه قرمز فنردار و در رشته علوم تجربی زرد فنردار و رشته هنر پوشه آبی فنر دار به همراه داشته باشند.
_ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (مجوز شماره ۱۶۶۷۲۰۷ مورخ ۱۰ بهمن ۹۶ سازمان اداری و استخدامی کشور) به پردیس مجری دوره یکساله مهارت آموزی برای پذیرش فرد در دوره مهارت آموزی الزامی است.
_پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه: ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند.
_اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
_تاریخ های فوق تمدید نخواهد شد و مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد اطلاعیه، به عهده ذینفع است.
_برنامه کلاسی از روز سه شنبه تا پنج شنبه خواهد بود.

شروع کلاس ها از روز سه شنبه ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ می باشد. لذا جلسه توجیهی در این روز ساعت ۹ صبح در سالن اجتماعات پردیس بحرالعلوم برگزار می گردد.حضور الزامی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس آموزش جناب آقای خسروی با شماره تلفن ۳۲۲۲۱۲۸۵ تماس حاصل فرمایید

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.


۳ مهری ۹۷: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی چهارمحال وبختیاری سال ۹۷

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری، به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۷ می رساند به منظور تشکیل پرونده استخدامی انجام مراحل اخذ گواهی عدم سوء پیشینه ، معاینات پزشکی، اخذ تعهد وگزینش و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی با همراه داشتن مدارک زیر خواهران روز شنبه مورخ ۰۷/۰۷/۹۷ از ساعت ۸صبح لغایت ۱۳:۳۰ و برادران روز یکشنبه ۰۸/۰۷/۹۷ از ساعت ۸صبح لغایت ۱۳:۳۰ به اداره کل آموزش وپرورش واقع در خیابان طالقانی روبروی مصلی امام خمینی (ره) اداره امور اداری مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز:

اصل شناسنامه و کارت ملی
۶ قطعه عکس جدید پشت نویسی شده
اصل کارت پایان خدمت جهت برادران


۹ شهریور ۹۷: آغاز فرآیند مصاحبه و گزینش داوطلبان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان

رئیس دانشگاه فرهنگیان چهارمحال وبختیاری از آغاز فرآیند مصاحبه‌های تخصصی و گزینش داوطلبان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان خبر داد.

تیمور نظری‌فرد در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: روند پذیرش پذیرفته‌شدگان دو برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان از اول شهریور ماه آغاز و تا سوم همین ماه در مرکز آموزش عالی شهید رجایی فرخشهر انجام شد.وی افزود: از چهارم شهریور ماه تا پایان هفته جاری نیز فرآیند مصاحبه‌های تخصصی و گزینش داوطلبان برای براداران در مرکز آموزش عالی شهید رجایی فرخشهر و برای خواهران در پردیس شهید باهنر شهرکرد انجام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۱۴ مرداد ۹۷: جذب ۲۶۳ نفر دانشجو معلم در دانشگاه‌ های فرهنگیان چهارمحال و بختیاری

رئیس دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری به خبرگزاری فارس گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته موافقت جذب ۲۵ هزار دانشجو مازاد بر سهیمه دانشگاه‌های فرهنگیان در مقاطع مختلف از وزارت آموزش و پرورش اخذ شده است که سهم استان از این تعداد ۲۶۳ نفر است.
وی از تزریق ۱۸۹ معلم در سال‌جاری به بدنه آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: ۳۳۵ نفر از افرادی که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۷ شرکت کرده‌اند، دعوت به مصاحبه شده‌اند که از این تعداد ۱۸۹ نفر جذب می‌شوند و پس یک دوره یک‌ساله مهارت‌آموزی وارد به‌عنوان معلم در مدارس استان به‌کارگیری می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۱۳ مرداد ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری،به اطلاع پذیرفته شدگان ماده ۲۸آزمون استخدامی سال ۱۳۹۷ می رساند، با در دست داشتن مدارک ذیل و براساس جدول زمان بندی اعلام شده از ساعت ۳۰/۷صبح الی ۱۳عصر وبرابر تاریخ های اعلام شده مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


۲۸ خرداد ۹۷: بکارگیری نیروهای حق التدریس جوان در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، اقبال عباسی در شورای آموزش و پرورش استان، با اشاره به بکارگیری نیروهای بازنشسته به صورت حق‌التدریس در آموزش و پرورش اظهار داشت: با امضای بنده مکاتبه‌ای انجام و به وزارتخانه بفرستید که هر کسی این تصمیم را گرفته در آن تجدید نظر کند و باید از توان نیروهای جوان تحصیل کرده با رشته مرتبط نیز استفاده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


خبر ۲۱ خرداد ۹۷: جذب ۴۵۰ نفر دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری به خبرگزاری تسنیم گفت: مهر امسال آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با کمبود ۶۰۰ تا ۷۰۰ معلم مواجه است. بهروز امیدی با اشاره به جبران کمبود نیرو با استفاده از ظرفیت دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ نیرو از دانشجو معلم‌ها و فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان استفاده می‌شود که این تعداد نیرو در بخش کمبود نیرو ذکر نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو


اطلاعیه آموزش و پرورش (مرکزی) در خصوص عبارت “ویژه آموزش و پرورش” در دفترچه راهنمای آزمون استخدام دستگاه های اجرایی

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قید عبارت “ویژه آموزش و پرورش” که در ادامه محل خدمت آمده است هیچگونه محدودیتی برای ثبت نام هیچ یک از داوطلبان ایجاد نمی کند و موضوع برای تفکیک محل خدمت در مقایسه با سایر دستگاه ها می باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۳ : امتیاز از مجموع ۱ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + یازده =