استخدام آموزش و پرورش گیلان

استخدام آموزش و پرورش گیلان

۲۵ بهمن ۹۹: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش گیلان

مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، زمان و مکان انجام مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سال ۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان محترم چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹آموزش و پرورش استان گیلان که در مرحله بررسی مدارک و معاینات پزشکی تأیید شده اند، می رساند ،جهت انجام مصاحبه تخصصی مطابق جداول ذیل در روز ، ساعت و مکان یاد شده با دردست داشتن مدارک لازم حضور داشته باشند.

بدیهی است از افرادی که مدارک آن ها مورد تأیید کمیته بررسی مدارک قرار نگرفته یا در مرحله معاینات پزشکی رد پزشکی شده اند ، مطابق دستور العمل مربوطه، مصاحبه به عمل نخواهد آمد.

مدارک لازم:
اصل و تصویرشناسنامه
اصل و تصویر کارت ملی
پوشه روغنی
گیره ۱۰ سانتی
۴ عدد کاور A4
۲ قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده

توجه : داوطلبانی که حافظ کل قرآن ، برگزیدگان مسابقات بین المللی قرآن ، نخبگان علمی و مهارتی ، مخترعان ، مبتکران ، برگزیدگان المپیادهای علمی ،فرهنگی،هنری و مهارتی ، جشنواره خوارزمی می باشند، و مدارک آنان در کمیته بررسی مدارک و مستندات تایید گردید ، با در دست داشتن اصل اسناد و مدارک معتبر و یک نسخه فتوکپی آن ها در روز مصاحبه ، می توانند از امتیازات نخبگان استفاده نمایند.بدیهی است بهره مندی از امتیاز نخبگان صرفا در زمان انجام مصاحبه قابل احتساب است و پس از اتمام فرآیند مصاحبه به مدارک جدید امتیازی تعلق نخواهد گرفت .

نکات مهم :

براساس دستورالعمل های کنترل و مراقبت بهداشتی کرونا ویروس همراه داشتن لوازم تحریر ، دستکش ، ماسک و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه الزامی می‌باشد.

معرفی شدگانی که مبتلا به کووید ۱۹ شده و درحالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که درطول مدت انجام مصاحبه، مدارک و مستندات پزشکی آنان، توسط والدین متقاضی و یا وکیل قانونی به اداره کل آموزش وپرورش استان ، ارائه شود، مصاحبه از این گونه متقاضیان، حداکثر تا تاریخ ۱۳ اسفند ۹۹ درصورت تأیید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش، صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر متقاضیان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر،اقدامی میسر نخواهد بود.

عدم حضور در روز و مکان تعیین شده برای مصاحبه، به منزله انصراف تلقی شده و مطابق شیوه نامه مصاحبه مجدد انجام نخواهد شد.
توجه داشته باشید روز و زمان مصاحبه بر اساس رشته شغلی تفکیک شده است و در رشته هایی که تعداد قبولی آنها زیاد می باشد تفکیک بر اساس رشته و شهر محل خدمت پذیرفته شدگان می یاشد.

لازم است داوطلبان نیم ساعت قبل از شروع زمان مصاحبه در پردیسهای دانشگاهی ( آقایان: پردیس امام علی(ع) – خانم ها: پردیس بنت الهدی صدر) حضور یابند.

نکته مهم: زمان حضور در مصاحبه: صبح ها: ۸ تا ۱۲ عصرها: ۱۳ تا ۱۸
زمان و مکان انجام مصاحبه علمی – تخصصی به تفکیک رشته – جنسیت:
مصاحبه علمی پذیرفته شدگان خانم در دانشگاه فرهنگیان پردیس بنت الهدی صدر واقع در رشت- گلسار- بلوار گیلان – میدان تربیت ، در روزهای تعیین شده مطابق جدول شماره ۱ انجام خواهد شد.

استخدام آموزش و پرورش گیلان 1

مصاحبه علمی پذیرفته شدگان مرد در پردیس امام علی (ع) واقع در خیابان شهدا – خیابان شهید دیانتی – کوچه شهید داوود زاده در روزهای تعیین شده مطابق جدول شماره ۲ انجام خواهد شد.

جدول شماره 2 – ویژه مصاحبه آقایان


۱۶ بهمن ۹۹: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش گیلان

مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، زمان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ وزارت آموزش وپرورش در هشتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (موضوع مجوز شماره۹۳۱۶۷مورخ ۳۱ اردیبهشت۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور) می رساند: با در دست داشتن مدارک شرح ذیل، طبق جدول زمان بندی مشخص شده در این اطلاعیه، به نشانی رشت – میدان مصلی – چهار راه حشمت – ابتدای کوی بیانی – ساختمان اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی مراجعه نمایند.

به دلیل شیوع بیماری کرونا به داوطلبان توصیه می شود ضمن همراه داشتن لوازم تحریر شخصی ، وسایل ضدعفونی و زدن ماسک در تمام مراحل ، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل رعایت نموده، از آوردن همراه به محل بررسی مدارک جدا خودداری شود.

مدارک لازم:

۱-تصویر کارنامه قبولی آزمون استخدامی
۲- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
۳- اصل وتصویر کارت ملی
۴- اصل و تصویر مدرک تحصیلی براساس مدرک مندرج در کارنامه قبولی
۵- اصل و تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان (پشت و رو)
۶- عکس ۴*۳ ۶قطعه (پشت نویسی شده)
۷- پوشش پلاستیکی ۱۰ برگ
۸- گیره ۸ سانتی یک عدد
۹- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از بنیاد شهید وامور ایثارگران برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده کرده اند.
۱۰- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد ویگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهیمه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده (درج تاریخ شروع و پایان و نوع حضور، الزامی است.)

تذکر مهم: مراجع تأیید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف) معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب )معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج) معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۱۱- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از سازمان بهزیستی برای معلولین
۱۲- افرادی که سوابق خدمت غیررسمی در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۲۲بهمن ۱۳۵۷ به بعد دارند، لازم است گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت خود را با قید پرداخت از اعتبارات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر و پرینت واریز بیمه را ارائه نمایند.

۱۳- فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان جهت افراد متقاضی استفاده از امتیازات نخبگان
۱۴- اصل مدرک مربوط به حافظان قرآن (درجه ۱تا۵ ) با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی و یک برگ کپی آن (صرفا برای رشته های دبیری معارف و مربی امور تربیتی مدارس)
۱۵- گواهی های مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی ، نرم افزارها ودانش کامپیوتر برمبنای گواهی رسمی و معتبر ( نمون برگ پیوست )
پرینت سوابق آموزشی:

جهت دانلود فرم سوابق آموزشی اینجا کلیک نمایید

۱۶- پذیرفته شدگانی که در زمان ثبت نام در سایت سازمان سنجش سهمیه بومی شهرستان را انتخاب نموده اند، می بایست یکی از مدارک شرح ذیل را به همراه داشته باشند:
الف) اصل شناسنامه (جهت تطابق محل تولد و شهرستان مورد تقاضا)
ب) فرم استشهاد محلی موضوع بخشنامه شماره۳۶۹۴۸۸مورخ ۲۷ آذر ۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور (فرم پیوست) را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند.
پرینت استشهاد محلی ( تأییدیه بومی ):

جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

ج) داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش وپرورش شهرستان مربوطه برای آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی ( فرم پیوست) مبنی برتایید ساکن بودن فعلی فرد درشهر مورد تقاضا
۱۷- تکمیل دو نسخه از فرم گزینش (فرم اطلاعات فردی پیوستی ) بانضمام تصویر تمامی صفحات شناسنامه – کارت ملی – مدرک تحصیلی – کارت پایان خدمت – ۲ قطعه عکس
پرینت فرم گزینش:

جهت دانلود فرم گزینش اینجا کلیک نمایید

ضمنا یاد آور می شود زمان و مکان معاینات پزشکی و انجام مصاحبه های تخصصی، متعاقبا از طریق این پایگاه خبری، اطلاع رسانی خواهد شد.
تذکر مهم : معرفی شدگانی که مبتلا به کووید ۱۹ شده ودر حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری هستند به شرطی که در طول مدت انجام مصاحبه ، مدارک و مستندات پزشکی آن ها ، توسط والدین یا وکیل قانونی ارائه شود، مصاحبه آنان در مصاحبه از این گونه افراد حداکثر تا دوازدهم اسفند ماه ، درصورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش، انجام خواهد شد . در راستای صیانت ازحقوق سایر داوطلبان آزمون ، بعد از انقضای مهلت مقرر ، اقدامی امکان پذیر نخواهد بود.

جدول زمان بندی مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی 99:


۱۳ بهمن ۹۹: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش گیلان

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ سهمیه استان گیلان می رساند: جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت بررسی مدارک و مستندات، متعاقباً از طریق این سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هشتمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور دی ماه ۱۳۹۹ (موضوع مجوز شماره ۹۳۱۶۷ تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۹۹ سازمان اداری واستخدامی کشور)، به اطلاع می رساند: به زودی تقویم زمان بندی بررسی مدارک و اعلام ضوابط پذیرفته شدگان استان گیلان پس از دریافت دستورالعمل های مربوط، از طریق پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان اعلام خواهد شد.

منبع: سایت آموزش و پرورش گیلان


۱۲ دی ۹۹: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود.

فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

او با بیان اینکه این آزمون در ۱۸۹ شهر و ۲ هزار و ۷۳۰ حوزه برگزار شد، تصریح کرد: نوبت نخست این آزمون روز پنج شنبه ۱۱ دی با رقابت ۲۹۷ هزار و ۹۶ نفر برگزار شد. امروز (جمعه دوازدهم دی) نیز ۲۶۵ هزار و ۵۸۰ نفر در این آزمون به رقابت پرداختند. مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش تصریح کرد: در آزمون استخدامی ۵۶۲ هزار و ۶۷۶ نفر شرکت کرده اند که در نهایت ۳۸ هزار نفر جذب خواهند شد.

سخنگوی سازمان سنجش در ادامه درباره زمان اعلام نتایج این آزمون گفت: نتیجه نهایی این آزمون در دهه نخست بهمن ماه منتشر می شود.

مهمترین تغییر در هشتمین آزمون استخدامی بنا بر اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور اعمال سهمیه بومی گزینی است. بر این اساس و با توجه به ماده واحده قانون اصلاح ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری (مصوبه مورخ ۱۶‏‏‏‏/۰۶‏‏‏‏/۱۳۹۹ مجلس شورای اسلامی‏) مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، تعیین اولویت برای متقاضیان بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و مراکز استان‌ها) در آزمون‌های مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور اجرایی شد. بر اساس این بخشنامه به داوطلبان بومی شهرستانی برای استخدام در محل سکونت اولویت داده می شود.

این قانون شامل اولویت قائل شدن برای جذب داوطلبان بومی شهرستانی به استثنای شهر تهران و مراکز استان‌هاست.
تکمیل و ارائه فرم استشهاد محل سکونت برای برخورداری از اولویت بومی منحصرا برای داوطلبانی که بعد از اعلام نتایج آزمون تستی دارای حدنصاب لازم برای مرحله معرفی چندبرابر جهت مصاحبه دستگاه‌های متقاضی هستند، ضروری است.

اولویت بومی در آزمون استخدامی چگونه اعمال می شود؟

نمره کسب شده داوطلب بومی شهرستانی در آزمون کتبی مجموع وزن ۴۰ درصد برای حیطه عمومی و ۶۰ درصد برای حیطه تخصصی با ضریب یک و چهار دهم ۱/۴ محاسبه و ملاک عمل قرار می‌گیرد.

حد نصاب آزمون، کسب حداقل ۵۰ درصد نمره کسب شده نفر اول با ارزش وزنی ۴۰ درصد برای حیطه عمومی و ۶۰ درصد برای حیطه تخصصی در هر شغل- شهرستان در هر یک از دستگاه‌های اجرایی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


۲۶ آبان ۹۹: ۹۳ آموزشیار نهضتی آستارا در آزمون استخدامی نهضت پذیرفته شده‌اند

رئیس نهضت سوادآموزی آستارا گفت: ۱۷۰ آموزشیار از سال ۷۹ تا ۹۱ تدریس می‌کردند و ۹۳ نفر آنها در آزمون استخدامی نهضت پذیرفته شده‌اند و پس از طی دوره آموزشی در دانشگاه فرهنگیان، به عنوان معلم مقطع ابتدایی مشغول به خدمت خواهند شد.

طاهر ملااحمدی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با شروع بکار آموزشیاران استخدام شده ظرف یک سال آینده، کمبود معلم در مقطع ابتدایی رفع خواهد شد.

وی بیان کرد: ۱۵۰ مربی نهضت در این شهرستان فعالیت می کنند و در سال جاری هشت سوادآموز در دوره فرد به فرد معادل سوم ابتدایی و ۸۰ نفر در دوره تحکیم سواد معادل چهارم ابتدایی مشغول تحصیل هستند.

وی ادامه داد: هر سال میزان رشد باسوادی در آستارا افزایش می یابد و اکنون ۹۸.۱ درصد است و این شهرستان از نظر میزان باسوادی بعد از رشت، انزلی و لاهیجان رتبه چهارم گیلان را دارد.

رئیس نهضت سوادآموزی آستارا گفت: سواد آموزی شامل افراد ۱۰ تا ۴۹ ساله می شود و بیشتر بیسوادان از شهرهای همجوار هستند و طرح سوادآموزی در زندان آستارا هم اجرا می شود و در سال گذشته ۶ زندانی باسواد شدند.

منبع: خبرگزاری ایرنا


۲۰ شهریور ۹۹ : آگهی هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (آموزش و پرورش)

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در اجرای ماده (۴۴ (قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه های شماره ۹۷۵۷/۹۳/۲۰۰ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ و اصلاحیه آن به شماره ۱۱۷۲۶۶۰ مورخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ سازمان مذکور و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور به شرح زیر اعلام میگردد:

مهلت ثبت نام تا ۲۹ شهریور ماه می باشد.

برای مشاهده جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید


لینک‌های مفید مرتبط:

مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش
مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش گیلان سال ۹۷
فراخوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
اخبار استخدام سازمان وزارت بهداشت و درمان سال ۹۸
مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
مشاهده اخبار استخدامی وزارت بهداشت
مشاهده اخبار استخدامی سرباز امریه

کانال تلگرامی همکارجو


به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =