استخدام استانداری گیلان

استخدام استانداری گیلان

۱۷ آبان ۹۹: اعلام نتایج آزمون استخدام استانداری گیلان

با آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای یکایک همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدامی استانداری گیلان اعلام گردید. شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند با توجه به زمان و مکان درج شده در کارنامه برای تکمیل مدارک مراجعه نمایند.

دانلود اطلاعیه
بازیابی کدرهگیری
برای مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی


۵ آبان ۹۹: اطلاعیه زمان اعلام نتایج آزمون استخدام استانداری گیلان

نتایج اولیه آزمون‌های استخدامی کشوری شرکت کار و تامین اجتماعی «متعلق به سازمان تامین اجتماعی»، نیروگاه‌های شیروان و شهید کاوه قاین و دهیاری‌های تابعه استان گیلان تا ۲۰ آبان ماه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، آزمون استخدامی کشوری شرکت کار و تامین اجتماعی «متعلق به سازمان تامین اجتماعی»، نیروگاه‌های شیروان و شهید کاوه قاین و دهیاری‌های تابعه استان گیلان روز جمعه ۲ آبان ماه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی برگزار شد.
این آزمون‌ها به‌صورت سراسری در ۳۱ مرکز استان و ۱۷ شهرستان در ۸۳ حوزه امتحانی برگزار شد که از مجموع ۲۷ هزار و ۶۵۰ نفر داوطلب آزمون حدود ۸۸ درصد کارت ورود به جلسه را دریافت کردند .

گفتنی است، به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا این آزمون‌ها با حضور ناظران دانشگاه‌های علوم پزشکی و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی همچون، اهداء ماسک به‌تمامی داوطلبان ، عدم اخذ اثرانگشت از داوطلبان ، نبود باجه امانات در حوزه‌های امتحانی ، تفکیک داوطلبان دارای علائم ویروس کووید ۱۹ از سایر شرکت‌کنندگان و… برگزار شد.

طبق اعلام مرکز آزمون جهاددانشگاهی نتایج اولیه آزمون‌ها تا ۲۰آبان ماه اعلام می‌شود و داوطلبان می‌توانند جهت آگاهی از نتایج به سایت این مرکز مراجعه و با ورود به پروفایل کاربری از نتیجه مطلع شوند.

منبع: سایت جهاد دانشگاهی


۸ مهر ۹۹ : استخدام استانداری گیلان در سال ۹۹

استانداری گیلان، با استناد به آیین نامه استخدامی دهیاریها و مجوز شماره ۴٠۵۶٧ مورخ ۴/٨/٩٨ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور؛ به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز بخشی از دهیاریهای استان گیلان، از بین افراد واجد شرایط به صورت قرارداد کار معین، از طریق برگزاری آزمون عمومی و تخصصی و مصاحبه، پس از طی مراحل گزینش و حراست، نیرو میپذیرد.
مهلت ثبت نام تا ۱۵ مهر ۹۹ می باشد.

 شرایط عمومی

١ -تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور، مصرح در قانون اساسی.
٢ -تابعیت ایران.
٣ -اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران.
۴ -دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت قانونی در مورد آقایان.
۵ -عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی موثر.
۶ -داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود.
٧ -نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آراء مراجع قانونی.
٨ -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
٩ -به استناد قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزو نیروهای بازخرید خدمت یا بازنشسته باشند.

شرایط اختصاصی

١ -حداکثر سن برای مقطع کارشناسی ٣۵ سال و مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ۴٠ سال تمام.

تبصره ١ : جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان ٢۵ %و بالاتر، فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند و سایر مشمولین سهمیه ٢۵ %و ۵ ،%در صورت ثبت نام در آزمون بر اساس تبصره ٢ همین ماده، مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده در این آگهی می باشند در غیر این صورت از سایر فرایند استخدام حذف خواهند شد.

تبصره ٢ : موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر در بند مذکور اضافه خواهد شد :
الف : پدر، مادر، همسر، برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
ب : داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نمودهاند، به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها

ج : میزان مدت خدمت ضرورت
د : داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتی، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده میکنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ ٢٢/ ١١/ ١٣۵٧ به خدمت اشتغال داشتهاند، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.

توجه مهم: کاربران گرامی این بخشی از آگهی استخدام استانداری گیلان میباشد. جهت مشاهده متن کامل آگهی فایل pdf زیر را مطالعه نمایید:

مشاهده متن کامل آگهی
ثبت نام در آزمون

۲ خرداد ۹۶: پیش ثبت نام آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شاغل درشهرداری‌های گیلان به پیمانی

با توجه به دستورالعمل وضعیت استخدامی کارکنان شاغل شهرداری ها و مجوز شماره ۹۸۶۷۲۰ مورخ ۶/ ۱۱/ ۱۳۹۵ سازمان امور اداری و استخدامی کشور و نامه شماره ۴۳۰۳ مورخ ۱۲/ ۲/ ۱۳۹۶ رئیس محترم سازمان شهرداری ها و دهیاری‌های کشور پیش ثبت نام از داطلبین آزمون تبدیل وضع نیروهای شاغل شهرداری‌ها به پیمانی از تاریخ ۲۴/ ۲/ ۱۳۹۶ از طریق سایت استانداری گیلان انجام می‌گیرد که زمان و مکان آزمون ازطریق همین سایت متعاقبا” اعلام خواهد شد.


لینک‌های مفید مرتبط:

صفحه اخبار استخدام جمعیت هلال احمر
صفحه اخبار استخدام سازمان آتش نشانی کشور
فراخوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش
مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
مشاهده اخبار استخدامی وزارت بهداشت
مشاهده اخبار استخدامی سرباز امریه

کانال تلگرامی همکارجو

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + هجده =