استخدام مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش (جدید)

استخدام مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش (جدید)

۳ دی ۹۹ : استخدام مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش از میان فرزندان بازنشستگان کشوری

با آرزوی موفقیت و بهروزی برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ صندوق بازنشستگی کشوری با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کورش، با هدف گسترش و تقویت زمینه همکاری های مشترک در جهت افزایش خدمت رسانی به ذینفعان صندوق بازنشستگی کشوری و تکریم این عزیزان، زمینۀ استخدام ۲۰۰۰ نیروی انسانی از فرزندان بازنشستگان کشوری را در مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کورش در سراسر کشور فراهم کرده است.

ارسال درخواست همکاری به مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کورش برای تمامی فرزندان بازنشستگان ، فرزندان معلول بازنشستگان و فرزندان وظیفه‌بگیران فراهم است که در صورت پذیرش و با درنظر داشتن ضوابط و مقررات درون سازمانی مجموعه، این عزیزان می‌توانند جزوی از خانواده فروشگاه‌های زنجیره‌ای کورش باشند.

داوطلبان ابتدا باید درخواست همکاری و اطلاعات خود را از طریق مراجعه به صفحه مربوط در پایگاه اینترنتی فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کورش، ثبت نام نمایند. پس از ثبت نام، مراحل استخدام بر اساس ضوابط و مقررات درون سازمانی مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کورش طی می‌گردد.

پذیرفته شدگان برای فعالیت در بخش‌های مختلف مانند سطح فروشگاه و بخش‌های ستادی استخدام می‌شوند. استخدام شدگان از مزایا و امتیازات شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای کورش بهره‌مند می‌گردند.

مقاطع تحصیلی موردنیاز این مجموعه از رده سیکل ، دیپلم ، کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری می‌باشد.

پذیرش داوطلبان در مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کورش مشروط به گذراندن تمامی مراحل، آزمون ها، مصاحبه و آموزش های تدوین شده مجموعه کوروش است.

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

برای مشاهده فرصت های شغلی امروز اینجا کلیک کنید

ثبت نام در سامانه راهنمای مسیرشغلی همکارجو

راهنمای کارفرمایان و ثبت آگهی در همکارجو

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۵ : امتیاز از مجموع ۲ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 7 =