استخدام جهاد کشاورزی

استخدام جهاد کشاورزی

۱۵ تیر ۹۹: اعلام نتایج نهایی هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

با آرزوی توفیق روزافزون برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی هفتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی مربوط به سازمان های وزارت جهاد کشاورزی، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مادر تخصصی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، سازمان هواشناسی کشور، سازمان دامپزشکی کشور اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج نهایی آزمون اینجا کلیک کنید

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: سایت سازمان سنجش


۲۵ خرداد ۹۹: خبر استخدام هزار و ۱۰۰ نفر نیرو در جهاد کشاورزی

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی : هزار و ۱۰۰ نفر نیرو در ادارات جهاد کشاورزی کشور جذب خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز سیستان و بلوچستان، معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مراسم تودیع ومعرفی رییس سازمان سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر گفت: از این تعداد، بخشی هم در سیستان و بلوچستان جذب خواهند شد.

طلایی افزود: در سالجاری ، سه هزار نفر از نیروهای سازمان جهاد کشاورزی بازنشسته شده اند، که جذب نیروهای جدید با هدف جایگزینی نیروهای جوان و کارشناس انجام می شود.

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


۱۱ اردیبهشت ۹۸: صدور مجوز استخدام ‌یک هزار نفر توسط وزارت جهاد کشاورزی

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی مجوز استخدام ‌یک هزار نفر را در استان‌ها صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، علی مراد اکبری صبح امروز در چهاردهمین همایش سالانه علوم خاک ایران که در سالن همایش علوم خاک برگزار شد، اظهار داشت: ما باید خاک را در کشور ارتقا دهیم و هیچ‌گونه برنامه‌ریزی برای آب بدون خاک درست نیست و بی‌راهه می‌رود.

وی با اشاره به اینکه منزلت خاک باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: ‌رکن اساسی تولید و توسعه, خاک است و هیچ توسعه‌ای در دنیا بدون توجه به خاک و آب اهمیت ندارد به همین جهت دفتر خاک را راه‌اندازی کرده‌ایم.

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه ما باید چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی تعامل قوی در حوزه دانشگاه و علوم خاک داشته باشیم، عنوان کرد: در بحث خاک باید ظرفیت‌سازی شود که ما در سال جاری اعتباراتی را برای این امر داشته‌ایم.

اکبری با بیان اینکه باید سالانه ۵۰۰ هزار هکتار حاصلخیزی خاک را انجام دهیم، عنوان کرد: باید ارتباط خود را با مجامع بین‌المللی و دنیا زیاد کنیم و در اداره خاک باید از متخصصینی که خاک شناس هستند استفاده شود و اولین ابلاغ ما به مشاورین طراح پروژه‌های آب و خاک است که همانطور که آب را مهم می‌شمارند خاک را نیز دارای اهمیت بدانند.

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه اخیرا وزارتخانه به استانها مجوز استخدام هزار نفر را داده است که حتما باید مصاحبه این افراد در معاونت آب و خاک انجام شود، افزود: در برخی از استانها یکسری خرده فرمایشات وجود دارد که نباید به این خرده فرمایشات در استخدام افراد توجه شود.

وی با بیان اینکه سیستم خاک ضعیف است و سیستم آب قوی‌تر است و یکی از شاخص‌های انتخاب کشاورز نمونه از این به بعد باید مسئله خاک باشد، بیان کرد: در برخی استانهای کشور درگیر سیل بودیم که باید برنامه‌ریزی‌هایی انجام شود تا مشخص شود چقدر به خاک صدمه وارد شده و از این پس برای حفاظت آن در چنین مشکلاتی چه باید کرد.

اکبری ادامه داد: در بازدید از استانهای سیل خیز جانمایی برخی پروژه های آب و خاک مشکل دارد و در کیفیت اجرایی سازه‌های سنگ و ملات آسیبهای جدی وجود داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم


۲۹ فروردین ۹۸: خبر جذب ۱۰۰۰ نیروی انسانی متخصص در وزارت جهاد کشاورزی

مدیرکل امور اداری وزارت جهادکشاورزی گفت:طبق پیگیری‌های انجام شده ۱۰۰۰نفر نیروی انسانی متخصص در وزارت جهاد کشاورزی جذب می‌شود.
جذب ۱۰۰۰ نفر نیروی انسانی متخصص در وزارت جهاد کشاورزیبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، مدیرکل امور اداری وزارت جهادکشاورزی در جلسه شورای مدیران جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت:طبق پیگیری‌های انجام شده ۱۰۰۰نفر نیروی انسانی متخصص در وزارت جهاد کشاورزی جذب می‌شود که سهمیه استانی به زودی ابلاغ می‌شود.
وی ادامه داد: توسعه نیروی انسانی متخصص در بخش‌های مختلف وزارت جهاد کشاورزی در دستور کار قرار دارد.
مدیرکل امور اداری وزارت جهادکشاورزی افزود:حداقل افزایش حقوق کارکنان ۴۰۰ هزار تومان در سال ۹۸ به زودی اجرایی میشود.
وی گفت:با پیگیری وزیر محترم جهاد کشاورزی افزایش ۲۵ درصدی امتیازات فصل ۱۰ قانون توسط دولت مصوب شده که به زودی با تامین اعتبارات در مزایای همکاران سازمان اعمال میشود.
مدیرکل امور اداری وزارت جهادکشاورزی گفت:در حال حاضر بیش از ۵۵۰ هزار نفر نیروی کار معین در دستگاه‌های اجرایی در حال خدمت هستند که یکسان سازی پرداخت حقوق و مزایا با سایر همکاران انجام شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


۱۵ تیر ۹۸: صدور مجوز استخدام بیش از یک هزار نفر در وزارت جهاد کشاورزی 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در سمنان گفت: در صورت تامین اعتبار این افراد در سازمان های جهاد کشاورزی در استان ها استخدام می شوند اما هنوز زمان دقیق آن مشخص نیست.

طلایی افزود: علاوه بر این ۲۵۰ نفر از شهریور ماه ، با تامین اعتبار و دریافت آزمون با در نظر گرفتن شرایط بومی، تخصص، نخبگان و سهمیه ایثارگران جذب سازمان می شوند.

وی همچنین با بیان اینکه هوشمندسازی کشاورزی در مراکز خدمات در دستور کار است افزود: با اجرای این طرح سرعت انتقال تکنولوژی بین کارشناسان ، مراکز تحقیقاتی ، محققان و بهره برداران افزایش می یابد.

معاون توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه افزود: برای تهیه اطلاعات بخش کشاورزی ، سامانه «پود» راه اندازی شده است که از این طریق اطلاعات مفیدی در بخش کشاورزی در اختیار بهره برداران قرار می گیرد و بر اطلاعات ثبت شده بهره برداران در این سامانه وجوه خرید تضمینی برای آنها واریز می شود.

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


۲۹ فروردین ۹۸ : خبر جذب ۱۰۰۰ نیروی انسانی متخصص در وزارت جهاد کشاورزی

مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی گفت:طبق پیگیری‌های انجام شده ۱۰۰۰نفر نیروی انسانی متخصص در وزارت جهاد کشاورزی جذب می‌شود.

جذب ۱۰۰۰ نفر نیروی انسانی متخصص در این وزارتخانه به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی در جلسه شورای مدیران جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت:طبق پیگیری‌های انجام شده ۱۰۰۰نفر نیروی انسانی متخصص در این وزارتخانه جذب می‌شود که سهمیه استانی به زودی ابلاغ می‌شود.

وی ادامه داد: توسعه نیروی انسانی متخصص در بخش‌های مختلف این وزارتخانه در دستور کار قرار دارد.
مدیرکل امور اداری وزارت جهادکشاورزی افزود:حداقل افزایش حقوق کارکنان ۴۰۰ هزار تومان در سال ۹۸ به زودی اجرایی میشود.
وی گفت:با پیگیری وزیر محترم جهاد کشاورزی افزایش ۲۵ درصدی امتیازات فصل ۱۰ قانون توسط دولت مصوب شده که به زودی با تامین اعتبارات در مزایای همکاران سازمان اعمال میشود.

مدیرکل امور اداری این وزارتخانه گفت:در حال حاضر بیش از ۵۵۰ هزار نفر نیروی کار معین در دستگاه‌های اجرایی در حال خدمت هستند که یکسان سازی پرداخت حقوق و مزایا با سایر همکاران انجام شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


خبر ۲۵ مهر ۹۷: مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی، به دنبال جذب نیرو هستیم

مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی گفت: با تمام توان به دنبال جذب نیرو هستیم و در این راستا مجوز جذب برای سازمان امور عشایر را هم پیگیری می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، اسد پاریاد در نخستین دوره آموزشی سیستم‌های اداری (mis) که در بابلسر برگزار شد با بیان اینکه در حوزه امور اداری باید هر لحظه پاسخگوی ارباب رجوع و همکاران باشیم، اظهار کرد: ۷۱ هزار نیرو در این وزارتخانه کشاورزی مشغول فعالیت هستند که نیاز وزارتخانه بیشتر از این عدد است.

وی درباره جذب و استخدام نیروی انسانی در این وزارتخانه گفت: با تمام توان به دنبال جذب نیرو هستیم و در این راستا مجوز جذب برای سازمان امور عشایر را هم پیگیری می‌کنیم.

مدیرکل امور اداری این وزارتخانه افزود: از سازمان امور اداری و استخدامی کشور درخواست جذب نیروی کار مشخص برای این وزارتخانه کردیم که امیدواریم هرچه سریعتر شاهد این اتفاق باشیم تا بتوانیم برای نیروهای بازنشسته جایگزین داشته باشیم.

منبع: سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران


لینک‌های مفید مرتبط:

مشاهده صفحه اخبار استخدام جهاد دانشگاهی
مشاهده اخبار استخدامی سازمان تامین اجتماعی
مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش
مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
مشاهده اخبار استخدامی وزارت بهداشت
مشاهده اخبار استخدامی سرباز امریه
صفحه اخبار استخدام نیروی انتظامی

کانال تلگرامی همکارجو

 

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۵ : امتیاز از مجموع ۱ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

2 thoughts to “استخدام جهاد کشاورزی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + دوازده =