استخدام دانشگاه علوم پزشکی سال 98 1

استخدام دانشگاه علوم پزشکی سال ۹۸

۲۶ اسفند ۹۸: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ شرکت کنندگان پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۸ وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، جهت انجام مراحل استخدام به نکات زیر توجه نمایند:

۱- لازم است پذیرفته شدگان نهایی آزمون درروزهای ۲۷ و ۲۸ اسفند ماه جاری(با اولویت افرادی که فاقد هر گونه ثبت نام در سامانه گزینش دانشگاه می باشند(پرسنل غیر شاغل به صورت طرحی یا قراردادی و …) با مراجعه یه سایت هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی گیلان نسبت به ثبت نام اینترنتی گزینش و تکمیل فرم مربوطه با توجه به راهنمای مندرج در سامانه اقدام نمایند.

۲- کلیه افرادی که به نتیجه اعلام شده از سوی سازمان سنجش در کارنامه نهایی اعتراض دارند، می توانند از طریق مراجعه به سایت سازمان مذکور و با توجه به ضوابط و برنامه زمانبندی اعلام شده در آن نسبت به ارایه درخواست خود اقدام نمایند .

۳ – متقاضیانی که به بررسی مدارک و مصاحبه آزمون مذکور که از طریق این دانشگاه اجرا گردیده است، اعتراض دارند، می توانند از ۲۷ اسفند ۹۸ تا ۲۷ فروردین ۹۹ در صفحه اصلی سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان، صفحه میز خدمت مراجعه و نسبت به تکمیل فرم رسیدگی و پاسخگویی به شکایات مردمی اقدام نمایند.

مراتب پس از پایان فرصت ۳۰ روزه از طریق دانشگاه بررسی و پاسخ مقتضی به متقاضی از طریق سامانه مذکور اعلام خواهد گردید.

در خواست می گردد به منظور حفظ سلامتی خود و خانواده و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کووید ۱۹ و اجرای دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا از مراجعه حضوری به دانشگاه جهت مطرح نمودن سوالات مرتبط با آزمون خودداری نمایند.

همکاران مدیریت منابع انسانی از طریق شماره تماس ۳۳۳۲۶۰۶۱ داخلی ۲۲۳ (واحد استخدام )، همکاران هسته گزینش برادران با شماره تماس ۳۳۳۲۱۴۶۰ و هسته گزینش خواهران با شماره تماس ۳۳۳۲۹۶۸۸ پاسخگوی تلفنی سوالات شما خواهند بود.

لینک ثبت نام اینترنتی گزینش

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان


۲۵ اسفند ۹۸ : اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اعلام نتایج آزمون استخدام متمرکز دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در سال ۱۳۹۸

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ ۹۸/۱۰/۱۵ و ۹۸/۱۰/۲۲ بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ ۹۸/۰۸/۳۰ شرکت نموده و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به دانشگاه های ذیربط مراجعه نموده اند، می رساند که کارنامه نهایی داوطلبان منتشر شد.

لذا داوطلبان هر یک از آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی (دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت)، درمان و آموزش پزشکی می بایست باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبانی که کارنامه قبولی صادر شده است، می بایست از روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱۲/۲۶ از طریق مراجعه به سایت دانشگاه یا دانشکده موردنظر، اطلاعات مربوط به ادامه روند استخدامی را کسب نمایند.

توجه:

** استخدام پذیرفته شدگان در آزمون که مراحل قانونی را طی نموده باشند، منوط به تأیید هسته گزینش دانشگاه مربوطه و توانمندی های جسمی، روانی، ذهنی و حرکتی افراد توسط واحد طب کار موسسه و یا کمیسیون پزشکی طبق شیوه نامه سلامت جسمانی و روانی وزارت متبوع است.

** داوطلبانی که در زمان های مشخص شده توسط دانشگاه های علوم پزشکی، نسبت به ارائه مدارک و مستندات لازم برای شروع بکار اقدام ننمایند از انجام مراحل بعدی محروم و حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت. بدیهی است در اینگونه موارد با هماهنگی با سازمان سنجش آموزش کشور از سایر شرکت کنندگان دارای حدنصاب و شرایط آگهی به ترتیب نمره فضلی دعوت خواهد شد.

** مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و اصلاحیه بعدی آن و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می شود.

ضمناً به اطلاع داوطلبان می رساند نتایج نهایی کدشغل محل های درج شده در جدول ذیل، متعاقباً اعلام می گردد.

کدشغل و محل های استخدامی دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور
کدشغل و محل های استخدامی دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور

مشاهده نتایج نهایی

کانال تلگرامی همکارجو


۱۰ اسفند ۹۸: اطلاعیه نحوه تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان و به نقل از مدیریت منابع انسانی دانشگاه اداره تامین و توزیع نیروی انسانی؛

قابل توجه شرکت کنندگان آزمون استخدامی سال ۹۸ وزارت بهداشت که در کارنامه جدید(هفته اول اسفند ۱۳۹۸) اعلام شده از سوی سازمان سنجش کشور حائز بررسی مدارک گردیده اند، با عنایت به اینکه کارنامه مذکور جهت اعلام افراد دارای حد نصاب در رشته های شغلی دانشگاه های علوم پزشکی کل کشور صادر گردیده بدینوسیله به اطلاع می رساند؛

این دانشگاه حسب مورد در صورت عدم تکمیل ظرفیت های اعلام شده جهت تکمیل طرفیت و یا اعلام انصراف و حذف نفرات معرفی شده در مرحله اول، با افراد واجد شرایط بر اساس ترتیب نمره فضلی و سهمیه های قانونی با توجه به کارنامه صادره دعوت بعمل خواهد آورد.

لذا خواهشمند است از مراجعه به دانشگاه جهت ارائه مدارک، خود داری فرمایید.

منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان


۹ اسفند ۹۸ : دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان از تمامی پرستاران بازنشسته جهت همکاری در مراکز آموزشی درمانی رشت و بیمارستانهای تابعه شهرستانها دعوت بعمل می آورد.

به گزارش ایلنا از رشت، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان، از تمامی پرستاران بازنشسته جهت همکاری در مراکز آموزشی درمانی رشت و بیمارستانهای تابعه شهرستانها بر بالین بیمار، دعوت بعمل می آورد تا در صورت تمایل به انجام خدمت در رشت به مدیریت امور پرستاری دانشگاه در ساختمان مرکزی شماره دو ( خیابان نامجو – روبروی ورزشگاه عضدی) و در شهرستان ها به دفتر امور پرستاری بیمارستان های تابعه مراجعه نمایند.


۶ بهمن ۹۸ : اطلاعیه برگزاری آزمون عملی جذب نیروی تکنیسین اورژانس دانشگاه علوم پزشکی تربت جام

دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی اطلاعیه ای، از تمدید زمان ثبت نام شانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این خصوص اعلام کرد: داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام و اخذ کد رهگیری برای شانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی نشده اند می توانند روز یکشنبه، ششم بهمن ماه سال جاری از ساعت ۸ لغایت ۱۲ ظهر نسبت به ثبت نام خود از طریق سایت اقدام نمایند .

این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد و باتوجه به زمانبر بودن این پروسه لزوم آپلود مدارک جهت اخذ کد رهگیری حذف شده است، از این رو متقاضیان می توانند نسبت به تکمیل مدارک تا یک هفته پس از اخذ کد رهگیری (سیزدهم بهمن ماه سال جاری) اقدام نمایند.

لازم به ذکر است؛ درصورتی که پس از یک هفته، مدارک ناقص بارگذاری شود، بررسی توسط دانشگاه ها صورت نمی پذیرد

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان


۲۳ دی ۹۸: اطلاعیه تکمیل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا)؛ دانشگاه علوم پزشکی گیلان طبق اطلاعیه سازمان سنجش کشور، نتایج اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را درهفتمین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ( آبان ۱۳۹۸) ویژه پذیرفته‌شدگان اولیه ، به شرح زیر اعلام می دارد؛

الف – لیست اعلام شده به میزان یک / سه برابر (صرفاً بر اساس اظهارات داوطلب در ثبت نام ) جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت مشروط بوده از این رو پس از بررسی و تایید مستندات ارایه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

ب – طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارک اعلامی می باشد و مسوولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویتهای مقرر قانونی مندرج در آگهی جهت بررسی مدارک توسط دانشگاه مربوطه دعوت بعمل خواهد آمد.

بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت بعمل خواهد آمد.

ج – ضروری است ذی نفعان طبق جدول زمان بندی که متعاقبا از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام خواهد شد ، با در دست داشتن تمامی مدارک ذیل به نشانی رشت، میدان فرهنگ ، خیابان پرستار، روبروی شرکت دارو پخش، ساختمان ستاد مرکزی شماره یک دانشگاه علوم پزشکی گیلان،واحد استخدام مراجعه نمایند.

۱- اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه

۲- اصل و تصویر کارت ملی

۳- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی ، داوطلبان رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکتری مشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع ، مدرک مقاطع قبلی خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نمایند.

۴- اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح، معافیت، گواهی اشتغال به طرح و یا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی)

۵- اصل و تصویر تمامی مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، معلولیت و … )

۶- دو قطعه عکس پشت نویسی شده

۷- پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش

۸- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)

۹- اصل و تصویر گواهینامه ب(۲) یا پایه دوم (جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی)

۱۰- اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه ۵۰۲

۱۱- اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی

۱۲- یک عدد پوشه

لازم به ذکر است لیست نهایی جهت دعوت به جلسه مصاحبه در رشته های شغلی مربوطه متعاقباً از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام خواهد شد.

۱۳- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی(رشته های دارای مصاحبه) به‌منزله قبولی فرد تلقی نمی شود بلکه در پذیرش نهایی با توجه به شغل – محل انتخابی و بر اساس مجموع نمرات فصلی داوطلبان معرفی‌شده (آزمون کتبی و مصاحبه استخدامی ) به تعداد یک برابر ظرفیت (به ترتیب نمره فصلی) و سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدام مذکور صورت خواهد گرفت.

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان


۲۲ دی ۹۸: نتایج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت سال ۹۸ اعلام شد

با آرزوی توفیق روزافزون برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای متقاضیان استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی اعلام گردید.

مشاهده نتایج آزمون

منبع: سایت سازمان سنجش


۲۱ بهمن ۹۸: تعویق زمان برگزاری آزمون استخدام دانشگاه‌ علوم پزشکی برای نیرو‌های قراردادی

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: به دلیل اشکالاتی که در ثبت اطلاعات متقاضیان بکارگیری نیرو‌های قراردادی پیش آمد، این آزمون تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد رضا ملکی، مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: به دلیل اشکالاتی که در ثبت اطلاعات متقاضیان بکارگیری نیرو‌های قراردادی پیش آمد، این آزمون تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

او با بیان اینکه در تلاش هستیم مشکلات به وجود آمده در این رابطه را رفع کنیم، تاکید کرد: به محض رفع اشکالات، ادامه فرآیند این آزمون اطلاع رسانی می‌شود.

گفتنی است، پیش از این، زمان ثبت نام از متقاضیان آزمون استخدامی قرارداد کارمعین دانشگاه‌های علوم پزشکی ۱۹ بهمن و زمان آزمون نیز، ۹ اسفند امسال اعلام شده بود.

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


۲۶ اردیبهشت ۹۸: اعلام جذب ۹ هزار نیروی پرستاری طی دو ماه آینده

مدیرکل دفتر توانمندسازی و بهبود سرمایه‌ای معاونت پرستاری وزارت بهداشت گفت:امسال مجوز جذب ۹ هزار نیروی پرستاری را داریم ؛ البته کارهای آن در مجلس و سازمان برنامه و بودجه انجام شده و منتظر ابلاغ هستیم و فکر می‌کنم طی یکی دو ماه آینده این موضوع اتفاق افتد.

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، در پی مطرح کردن «موضوع اشتغال پرستاران و بیان گلایه این افراد از عدم به کارگیری آنها در بیمارستان‌ها»، در «فارس من»، احمد نجاتیان،مدیرکل دفتر توانمندسازی و بهبود سرمایه‌ای معاونت پرستاری وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، اظهار داشت:

اکنون ۱۵۰ هزار پرستار در رده‌های مختلف مشغول به کار هستند و آمار بیکاری ما در این حوزه و افرادی که با مدرک پرستاری بیکار هستند کمتر از ۲ هزار نفر بوده است.

نجاتیان درباره «جذب نیروهای پرستار جدید»، یادآور شد: ظاهراً امسال مجوز جذب ۹ هزار نیروی پرستاری را داریم که منتظر اعلام آن هستیم؛ البته کارهای آن در مجلس و سازمان برنامه و بودجه انجام شده و منتظر ابلاغ هستیم و فکر می‌کنم طی یکی دو ماه آینده این موضوع اتفاق افتد.

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: خبرگزاری فارس


۱۰ اردیبهشت ۹۸: خبر جذب ۹۰۰۰ پرستار در سال ۹۸

معاون پرستاری وزارت بهداشت از قول مقام عالی این وزارتخانه بعنوان آخیرن خبر از استخدام دانشگاه علوم پزشکی کشور، برای جذب ۹۰۰۰ نفر پرستار در سال جاری خبر داد.

مریم حضرتی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در حاشیه افتتاح دو کلینیک تخصصی پرستاری قلب و دیابت در رشت میانگین پرستار نسبت به تخت‌های درمانی در کشور را ۰.۸ برشمرد و اظهار کرد: ایده آل تعداد پرستاران به تخت‌های درمانی در کشور باید حداقل ۱.۵ باشد.

وی با بیان اینکه وزارت بهداشت در حال حاضر به دنبال پرستار برای هر تخت نیست، افزود: نمی‌توان در بدنه سیستم سلامت کشور که سیر جمعیتی آن رو به سالمندی است به نسبت هر تخت یک پرستار گذاشت.

معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با تأکید بر اینکه باید به سمت پرستار-جمعیت حرکت کنیم نه پرستار-تخت، گفت: در حال حاضر در کشور با کمبود بسیار شدید پرستار مواجه هستیم اما با توجه به سیر جمعیتی کشور که در سال ۲۰۳۰ رو به سالمندی است نمی‌توان برای هر تخت یک پرستار تربیت کرد و متحمل هزینه‌های زیاد شد.

حضرتی با ابراز امیدواری و رضایت از فعالیت پرستاران در حوزه آموزش خاطرنشان کرد: پرستاران در حوزه آموزش بسیار خوب عمل کردند و امیدواریم امسال شاهد افزایش تعداد پرستاران در بدنه سلامت کشور باشیم.

وی از قول جذب پرستار طی سال جاری از سوی وزیر بهداشت درمان خبر داد و تصریح کرد: مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قول جذب ۹۰۰۰ نفر پرستار در سال ۹۸ را داده‌اند و امیدواریم با جذب این تعداد پرستار در کشور شاهد جبران بخشی از کمبودها باشیم.

کانال تلگرامی همکارجو

منبع : حبرگزاری فارس


۲۱ فروردین ۹۸: لزوم جذب نیروی پرستاری جدید در سال های آینده

سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: ۱۵ هزار پرستار در بیمارستان های تامین اجتماعی مشغول کار هستند اما کمبود نیروی پرستار مشهود است که برای جبران این کمبود در مراکز درمانی این سازمان امسال اقدامات لازم صورت می گیرد.

محمدحسن زدا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: اکنون حدود ۷۰ هزار نیروی انسانی در بخش های درمانی و بیمه ای این سازمان مشغول فعالیت هستند. برخی پرستاران از کمبود نیرو گلایه هایی دارند که این کمبودها را با جذب نیروی جدید در سال های آینده جبران خواهیم کرد.

وی ادامه داد: برای رفع مشکلات در سازمان تامین اجتماعی مطالعات جامعی انجام شده است و به طور قطع به سمت حل مشکلات پیش می رویم. رفع مشکلات درمانی به ویژه موضوع کمبود پرستاران تنها با بودجه حل نمی شود؛ برخی مواقع باید به جمع آنها رفت، درد دل های آنها را شنید و با نمایندگان آنها صحبت کرد و حتما این کار در کاهش مشکلات موثر است.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: معتقدیم همه مشکلات پول نیست و به این نتیجه رسیده ایم که تاکتیک های مدیریتی می تواند در حل برخی از مشکلات موثر باشد ضمن اینکه در این زمینه باور داریم که نباید حقی از کسی ضایع شود و اگر بر اساس قانون و مقررات حقی ایجاد شده است، باید به آنها پرداخت کرد.

وی تعامل با سازمان های مختلف و حمایت ویژه شرکای اجتماعی را از مهمترین راهبردهای این سازمان اعلام کرد و گفت: در صورتی که بتوان بخشی از مشکلات را با تعامل با دیگر سازمان ها حل کرد، گام های موثری در این زمینه برداشته می شود، البته سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک سازمان اجتماعی بزرگ و بیمه گر، همیشه به دنبال تعامل و حل مشکلات بوده است و در این زمینه تمام سعی خود را انجام داده است.

سازمان تامین اجتماعی با حدود ۴۲ میلیون نفر بیمه شده و مستمری بگیر، ۱۸ نوع خدمت بیمه ای و درمانی به افراد زیرپوشش ارائه می دهد.

این سازمان دارای مراکز مختلف بیمه ای و درمانی است و ۳۵۶ بیمارستان و درمانگاه تامین اجتماعی، بخش قابل توجهی از خدمات درمانی مورد نیاز بیمه شدگان را به صورت رایگان تامین می کند.

بخش بیمه ای تامین اجتماعی ۴۸۰ شعبه در سراسر کشور دارد و خدمات بیمه ای این سازمان از طریق این واحدها به جامعه تحت پوشش ارائه می شود.

منبع: خبرگزاری ایرنا


۱ اسفند ۹۷: استخدام دانشگاه علوم پزشکی اینبار با جذب ۲۵۰۰ نیرو در بخش آزمایشگاهی دانشگاه ها

مدیرکل اداری و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ‌گفت: حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نیرو در بخش آزمایشگاهی دانشگاه های کشور جذب می شوند.

اباصلت خراسانی روز چهارشنبه در نشست با اعضای شورای دانشگاه بجنورد افزود: بر اساس توافق انجام گرفته با سازمان امور استخدامی کشور این تعداد نیرو تا پایان نیمه اول سال آینده برای مشاغل تخصصی و آزمایشگاه ها جذب می شوند.

وی اظهار داشت: با جذب این تعداد نیرو در بخش آزمایشگاهی و تخصصی دانشگاه ها بخشی از کمبودها برطرف می شود اما، تامین کل نیروها با مشکلات موجود امکانپذیر نیست و تیری در تاریکی است.

خراسانی در رابطه با استفاده از نیروهای قراردادی در استخدامی ها نیز گفت: در این رابطه بارها رایزنی هایی شده تا همین نیروهای موجود در دانشگاه ها تبدیل وضعیت شوند اما اصرار بر این است که جذب نیروی جدیر حتما در فرآیند آزمون استخدامی باشد.

مدیرکل اداری و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: خراسان شمالی ظرفیت و پتانسیل وجود شرکت های بزرگ صنعتی را دارد و تعداد اعضای هیات علمی نیز زیاد نیست بنابراین می توانند در کنار هم به جامعه خدمت کنند.

وی افزود: اگر اعضای هیات علمی مرتبط با صنعت و مدیران صنعتی به هم وصل شوند صنعت با پای خود وارد دانشگاه شده و می توانند درآمدزایی خوبی داشته باشند.

خراسانی با اشاره به بیان دائمی مشکلات و کمبودهای نیروی انسانی با سازمان امور استخدامی، گفت: توسعه کیفی کار مهم تر از توسعه کمی است بنابراین به عنوان اولین اقدام در وزارت علوم مناطق را در بحث اداری فعال کردیم.

وی افزود: در این راستا ۱۰ کارگروه شامل طبقه بندی مشاغل، مشاغل اصلی تخصصی، ارتقای رتبه کارکنان، سختی کار، بهره وری نیروی انسانی، ارزیابی عملکرد کارکنان، نظام جبران خدمت، انتصابات و ضریب پست های مدیریتی در حوزه توسعه کیفی کارکنان ایجاد شده که خراسان شمالی در طبقه بندی مشاغل قرار دارد.

مدیرکل اداری و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: برنامه های این کارگروه ها با همکاری خود دانشگاه ها شروع شده ودر کنار ۱۰ برنامه ای که سازمان امور استخدامی به دانشگاه ها ابلاغ کرده برای توسعه کیفی کارکنان در حال اجرا است که ۶ برنامه آن مستقیم به حوزه اداری مرتبط است.

کانال تلگرامی همکارجو


۲ اسفند ۹۷: استخدام دانشگاه علوم پزشکی اسفراین

دانشکده علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی اسفراین برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، در مناطق روستایی و شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر تعداد ۱ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی حضوری و طی مراحل گزینش ،به صورت قرارداد پزشک خانواده روستایی جذب نماید.

مشاهده متن کامل آگهی


۲۸ بهمن ۹۷: اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مراغه

طبق گزارش سایت کارآفرینان به اطلاع همکارجویان گرانقدر میرسانیم؛ اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون آذر ماه استخدام دانشگاه علوم پزشکی مراغه پس از بررسی و راستی آزمایی مدارک، جهت انجام مصاحبه تخصصی اعلام گردید.

پذیرفته شدگان با همراه داشتن اصل شناسناسنامه و کارت ملی خود، مطابق با زمانبندی مندرج در جدول مربوطه به آدرس: مراغه ، خیابان معلم شمالی، ستاد دانشکده علوم پرشکی مراغه راس ساعت ۹ صبح مراجعه نمایند.

* توجه: آوردن کفش و لباس ورزشی جهت آزمون آمادگی جسمانی در رشته شغلی فوریتهای پزشکی الزامی می باشد.

بدیهی است عدم حضور و شرکت در مصاحبه به منزله ی انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

مشاهده اسامی پذیرفته شدگان


۳۰ بهمن ۹۷: اطلاعیه زمان دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی سمنان

با آرزوی توفیق روزافزون ربای همکارجویان محترم طبق گزارش سایت دانشگاه علوم پزشکی سمنان به اطلاع میرسانیم؛ زمان، مکان و صدور کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی سمنان اعلام گردید.

مشاهده راهنمای آزمون


۳۰ بهمن ۹۷: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

با آرزوی موفقیت برای یکایک همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ اسامی پذیرفته شدگان به میزان ۱.۵ برابر ظرفیت مورد نیاز جهت استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد جهت مراجعه به هسته گزینش اعلام گردید.

پذیرفته شدگان (اصلی و ذخیره) موظف هستند شخصاً با همراه داشتن مدارک مورد نیاز و طبق برنامه ذیل به هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند.

مشاهده جدول زمانبندی

مشاهده اسامی پذیرفته شدگان

منبع: دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی


لینک‌های مفید مرتبط:

صفحه اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی
صفحه اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی سال ۹۹
فراخوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
صفحه اخبار استخدامی پرستاران
مشاهده اخبار استخدامی وزارت بهداشت
مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش 
صفحه اخبار استخدام دستگاههای اجرایی

کانال تلگرامی همکارجو

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × دو =