استخدام در شهر مهران با ساخت درمانگاه تامین اجتماعی

به گزارش خبرنگار ایرنا، کلنگ نمادین آغاز ساخت درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مرزی مهران عصر چهارشنبه در آیینی با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به زمین زده شد و ساخت درمانگاه تامین اجتماعی مهران آغاز شد.

طبق این گزارش؛ پروژه درمانگاه تامین اجتماعی مهران در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۳۱۷ متر مربع و زیربنای ۲ هزار و ۵۱۷ متر مربع در ۲ طبقه اجرا و احداث می شود.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در این آیین به خبرنگاران گفت: تعداد مراکز درمانی تامین اجتماعی کشور در دوره فعالیت دولت تدبیر و امید ۲برابر شده است .

علی ربیعی همچنین افتتاح اخیر بیمارستان شهدای زاگرس تامین اجتماعی شهر ایلام را از دیگر دستاورد های دولت تدبیر امید در حوزه درمان و خدمات رسانی به بیمه شدگان استان ایلام عنوان کرد.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: افراد استخدام شده در مراکز درمانی تامین اجتماعی مهران از طریق آزمون استخدام و بومی خواهند بود.

وی با ذکر ضرورت ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان این شهرستان مرزی یاد آوری کرد: همچنین احداث و فعالیت درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان مرزی مهران به عنوان دروازه عتبات عالیات عراق اقدامی ضروری است.
به گزارش ایرنا، ۲۳ هزار و ۷۵۵ از جمعیت ۳۰ هزار نفری شهرستان مهران تحت پوشش بیمه ای تامین اجتماعی هستند .
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز روز چهارشنبه در قالب سفری ۲ روزه وارد ایلام شد.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام، کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان های مهران و دره شهر، بازدید از مرز بین المللی مهران، حضور در گفتگوی ویژه خبری صدا و سیمای مرکز ایلام، بازدید از مرکز نگهداری سالمندان بهزیستی ایلام، حضور در جلسه مشترک شورای اداری و کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان، بازدید از سد سیمره و دیدار با بازنشستگان شهرستان ملکشاهی از برنامه های علی ربیعی در ایلام است.

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

منبع: خبرگزاری ایرنا

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 8 =