استخدام سازمان آتش نشانی کشور

استخدام سازمان آتش نشانی کشور

۱۷ بهمن ۹۹: برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی در اسفندماه

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ‌برنامه ریزی کردیم که در اسفند سال جاری آزمون استخدامی جدید را برگزار کنیم، تلاش میکنیم که حداکثر تا پایان اردیبهشت یا نهایتا خرداد ماه اسامی نهایی را اعلام کنیم.

مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا، در خصوص شرایط آتش نشانانی که در آزمون استخدامی ٩٨ پذیرفته شده بودند گفت: افرادی که در دوره گذشته که در آزمون استخدامی سال ٩٨ شرکت کرده بودند در حال گذراندن دوره آموزشی هستند.

وی ادامه داد: اتفاقی افتاد که چند نفر از داوطلبان شکایتی انجام دادند که تا مراحل بررسی آن در مراجع قضایی پیگیری شد مراحل ورود پذیرفته شدگان متوقف شده بود.

داوری گفت: پس از اینکه مشکلی که پیش آمده بود حل شد، توقف این کار هم رفع شد و کار را دوباره شروع کردیم.

وی در خصوص زمانی که برای برگزاری آزمون دوره جدید سال ٩٩ در نظر گرفته شده است اظهار کرد: برنامه ریزی کردیم که در اسفند سال جاری آزمون استخدامی را برگزار کنیم، تلاش می کنیم که تا حداکثر پایان اردیبهشت یا نهایتا خرداد ماه اسامی نهایی را اعلام کنیم.

وی افزود: پس از آن که وضعیت این افراد مشخص شود در گروه ۵٠ نفره وارد سیستم آموزشی خواهند شد و ۴۵ روز پس از آن ۵٠ نفر بعد وارد خواهند شد. البته دوره آموزشی جزو استخدام محسوب می شود که حدود سه ماه هم به طول می انجامد و گاهی بنا به شرایط فشرده تر یا طولانی تر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا


۱۲ بهمن ۹۹: بکارگیری و استخدام بانوان آتش‌نشان ضرورت دارد

از اهداف مدیریت شهری ایجاد فضای برای حضور پر رنگ فعالیت های بانوان در شهر است، یکی از حوزه های که حضور بانوان در آن ضرورت دارد سازمان آتش نشانی است.

به گزارش همشهری آنلاین، زهرا صدر اعضم نوری، رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: برای امدادرسانی حوادث رخ داده در منازل شهری بهترین کسی که می‌تواند به بانوان خانه دار کمک کند، بانوان آتش نشان هستند. بنابراین به نظر می‌رسد استخدام بانوان آتش‌نشان ضرورت دارد.

نوری ادامه داد: در همین راستا اقدامات لازم را برای تحقق حضور ۱۶ نفر از بانوان آتش نشان را در سازمات آتش نشانی انجام دادیم و امیدوار هستیم به زودی تهران برای اولین بار از خدمات آتش نشانان بانو در حوادث شهری استفاده کند

منبع: همشهری آنلاین


۸ بهمن ۹۹: علت تاخیر در انتشار فرم های استخدامی آتش نشانی

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران چرایی تاخیر در انتشار فرم های استخدامی آتش نشانی را اعلام کرد.
مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا درخصوص چرایی عدم انتشار فرم های استخدامی آتش نشانی برغم اعلام قبلی ، اظهار کرد: این تاخیر به علت وجود مشکل فنی در سایت بود.

وی ادامه داد: این انتشار با چند روز تاخیر مواجه شده و امیدواریم در هفته آینده این فرم را از طریق سایت و روزنامه ها منتشر کنیم.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: این تاخیر به دلیل مشکل اداری یا منع قانونی نبوده است، صرفا یک مشکل فنی است که در حال برطرف کردن آن هستیم.

داوری اظهار کرد: متاسفانه در آخرین مراحل با یک مشکل فنی برخورد کردیم.

وی گفت: در این مرحله ۱۰۰ نفر مرد و ۱۶ نفر زن جذب خواهند شد که البته این فرایند در آینده هم ادامه دار خواهد بود.
به گزارش ایسنا، پیش تر اعلام شده بود که فرم های استخدامی سازمان آتش نشانی تهران تا آخر دی منتشر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا


۸ بهمن ۹۹: اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های استان‌های آذربایجان غربی و خراسان رضوی

با آرزوی سلامتی و بهروزی برای تمام همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های سراسر کشور در استان‌های آذربایجان غربی و خراسان رضوی که مرحله آزمون عملی را به پایان رسانده و نتایج آن نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.

داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود در سایت آزمون جهاد دانشگاهی مراجـعه و از قسمت «نتیجه آزمـون عملی» نتیجه خـود را مشاهده نمایند.

داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت سیر سایر مراحل استخدامی خود، به وب‌سایت استانداری محل خدمت خود مراجعه نمایند.

برای بازیابی کدرهگیری اینجا کلیک کنید
برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

منبع: سایت آزمون جهاددانشگاهی


۳۰ دی ۹۹: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی گلستان

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های سراسر کشور در استان گلستان که مرحله آزمون عملی را به پایان رسانده و نتایج آن نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.

اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های سراسر کشور
داوطلبان گـرامی، با عنــایت به برگزاری آزمون استـخدامی مشــاغل آتش‌نشـانی شهرداری‌های سـراسـر کشـور و پس اعلام نتایج نهــایی این آزمـون در استان‌های مختلف، جهت تکمیل فرآیند آزمون، مرحله تکمیل ظرفیت آغاز گردید. لذا نتایج این مرحله از آزمون در استان گلستان که مرحله آزمون عملی را به پایان رسانده و نتایج آن نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.

داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود در سایت آزمون جهاد دانشگاهی مراجعه و از قسمت «نتیجه آزمون عملی» نتیجه خود را مشاهده نمایند.

داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت سیر سایر مراحل استخدامی خود، به وب‌سایت استانداری محل خدمت خود مراجعه نمایند.

برای بازیابی کدرهگیری اینجا کلیک کنید
برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

منبع: سایت جهاد دانشگاهی


۱۷ دی ۹۹: انتشار فرم های آزمون استخدامی آتش نشانی تا پایان دی ۹۹

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انتشار فرم های آزمون استخدامی آتش نشانان خانم و آقا تا پایان دی ماه خبر داد.

مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا، درباره نتیجه بررسی های انجام شده برای شرایط و نحوه جذب آتش نشانان زن اظهار کرد: مراحل آن در حال طی شدن است و همانطور که گفته بودیم فرم های استخدامی که هم مربوط به آقایان و هم مربوط به خانم ها است منتشر خواهد شد. افرادی که تمایل دارند می توانند فرم هارا تکمیل و به سازمان ارسال کنند.

وی گفت: پس از ارسال فرم، افراد داوطلب باید در آزمون های چند مرحله ای سازمان شرکت کنندو پس از آن پذیرفته شدگان وارد مراحل آموزشی خواهند شد.

داوری افزود: از نظر زمان بندی تقریبا مراحل اداری آن به پایان رسیده و به زودی این فرم ها منتشر خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران گفت: هم برای آقایان و هم برای خانم ها میانگین سنی مورد نیاز تعریف شده که در اطلاعیه استخدام هم اعلام خواهد شد و محدوده سنی را تا حدود ٣٠ سال در نظر گرفته ایم.

وی ادامه داد: هر دو گروه خانم ها و آقایان ، آزمون های علمی، ورزشی و تست روانشناسی دارند که باید این مراحل را طی کنند تا هم از نظر جسمی و هم از نظر تناسب روحیات افراد با شغل آتش نشانی، مورد سنجش قرار گیرند.

داوری در خصوص ساعت کاری آتش نشانان زن که قرار بود بررسی شود نیز اظهار کرد: قرار بر این شده که خانم های آتش نشان هم مثل آتش نشانان مرد به صورت شیفتی کار کنند اما فعلا برای شروع، ساعت شیفت کمتری برای آن ها در نظر گرفته شده است، یعنی با توجه به ملاحظاتی که وجود دارد فعلا ساعت شیفت آن ها کمتر است اما نوع کار آن ها کاملا مثل آتش نشانان مرد خواهد بود.

وی ادامه داد: فکر میکنم که فرم های ثبت نام برای آزمون حداکثر تا پیش از پایان ماه در روزنامه ها و سایت سازمان منتشر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا


۲ دی ۹۹: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی خراسان شمالی

با آرزوی سلامتی و بهروزی برای تمام همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی در استان خراسان شمالی که مرحله آزمون عملی را به پایان رسانده و نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام گردید.

بازیابی کدرهگیری | دانلود متن اطلاعیه
برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی


۱۶ آذر ۹۹: اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل عملیات آتش نشانی شهرداری های کشور

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی استانهای تهران و خوزستان جهت تکمیل فرآیند آزمون، مرحله تکمیل ظرفیت اعلام گردید.

بازیابی کدرهگیری | دانلود متن اطلاعیه
برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی


۲۰ خرداد۸ ۹۹: شروع دوره‌های آموزشی آتش نشانان تازه استخدام

دوره‌های آموزشی آتش نشانان جدید الاستخدام استان فارس در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از ابتدای تیر آغاز می شود.

آغاز دوره‌های آموزشی آتش نشانان تازه استخدام در سازمان آتش نشانی شیرازبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، رییس سازمان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: کلاس‌های دوره آموزشی نیرو‌های تازه استخدام سازمان آتش نشانی از ابتدای تیر ماه آغاز به مدت ۴۰ روز آغاز می‌شود.

محمد هادی قانع افزود: این دوره‌های آموزشی در پی برگزاری آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی کشور و پذیرفته شدن نیرو‌های جدید الورود برای فعالیت درایستگاه‌های آتش نشانی استان فارس پیش بینی شده است و برای آشنایی هر چه بیشتر آتش نشانان تازه استخدام با مهارت‌های تخصصی آتش نشانی زیر نظر کارشناسان و مربیان تکاوری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز درسایت‌های تخصصی و آموزشی این سازمان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به حساس بودن حرفه و شغل آتش نشانی گفت: آموزش و فراگیری یک ضرورت اجتناب ناپذیر در سازمان آتش نشانی و آموزش رکن اصلی در این حرفه است که آتش نشانان با حضور در کلاس‌های آموزشی بدو خدمت، مهارت‌های تخصصی لازم را فرا می‌گیرند.

رییس سازمان آتش نشانی شیراز افزود: در این دوره، سر فصل‌های مختلف آموزشی ازجمله قوانین و مقررات ابزارشناسی حریق، کار با پمپ‌های آتش نشانی، امداد و نجات در حوادث جاده ای، چاه و آسانسور، اصول فرماندهی، پیشگیری از آتش سوزی و حوادث، علت یابی حریق، کمک‌های اولیه، هزمت و آشنایی با اصول عقیدتی تدریس می‌شود.

قانع گفت: شغل آتش نشانی حوزه عملکرد گسترده‌ای را تحت پوشش خود قرار می‌دهد و با توجه تنوع حوادث و علل بروز آن‌ها همواره می‌طلبد که آتش نشانان برای مقابله و کنترل این حوادث با علل و شرایط ایجاد آن‌ها آشنا و آمادگی خود را در بالاتربن حد حفظ کنند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


۱۰ اردیبهشت ۹۹: اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی

با آرزوی موفقیت به اطلاع داوطلبان آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی در سال ۱۳۹۸ می رساند، نتایج مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون، بر روی پایگاه اطلاع‌ رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می باشد.

ضروری است داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری با ورود به قسمت پروفایل خود، از نتیجه تکمیل ظرفیت مطلع گردند.

شایل ذکر است در این مرحله دو بخش اعلام نتیجه برای تکمیل ظرفیت مشخص شده است:

۱- معرفی داوطلبین جدید به عنوان پذیرفته شده نهایی: این داوطلبان در بخش «نتیجه نهایی تکمیل ظرفیت» پروفایل خود می‌توانند این نتیجه را مشاهده نمایند.

۲- معرفی داوطلبین جدید برای بررسی مدارک و آزمون عملی در شغل‌ محل‌هایی که مجوزهای ارائه شده، به دلیل عدم کسب نمره حدنصاب آزمون عملی، تکمیل نشده بود، داوطلبین جدیدی برای بررسی مدارک معرفی می‌گردند که پس از تایید مدارک، بلافاصله به مرحله آزمون عملی معرفی خواهند شد.

تذکرات مهم:

۱ – معرفی داوطلب برای مرحله بررسی مدراک و آزمون عملی هیچگونه حقی برای استخدام فرد ایجاد نمی‌کند.

۲- زمان و مکان مراجعه داوطلبان(چه داوطلبان پذیرفته شده نهایی برای طی مراحل استخدامی و چه داوطلبان معرفی شده برای مرحله بررسی مدارک) توسط استانداری‌های مربوطه و از طریق وب‌گاه اطلاع‌رسانی آن استانداری، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

۳- با توجه به شرایط موجود کشور به دلیل شیوع ویروس کورنا، با بهبودی نسبی شرایط، داوطلبان باید برای اعلام زمان و مکان مراجعه توسط استانداری‌ها، صبر و شکیبایی داشته باشند.

۴- عدم مراجعه در زمـان و مکان مشخص شده به منزله انصـراف داوطلب از ادامه فرایند استخدام تلقی گـردیده و داوطلب هیچگونه حق اعتراضی نخواهد داشت.

توجه : مهلت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت به اتمام رسیده است.

مشاهده اطلاعیه با فرمت (PDF)

منبع: سایت آزمون جهاددانشگاهی


۲۳ آذر ۹۸: اعلام نتایج آزمون عملی استخدام سازمان آتش نشانی

داوطلبان گـرامی، با عنــایت به برگزاری آزمون استـخدامی مشــاغل آتش نشانی شهرداری‌های سـراسـر کشـور در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۸، نتـایج نهــایی این آزمـون در استان‌های آذربایجان شرقی و خوزستان که مرحله آزمون عملی را به پایان رسانده و نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.

داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود در سایت آزمون جهاددانشگاهی مراجعه نمایند.
داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت سیر سایر مراحل استخدامی خود، طبق برنامه زیر اقدام نمایند :

۱. استان آذربایجان شرقی : مراجعه در روز دوشنبه ۲۵ آذرماه و چهارشنبه ۲۷ آذرماه جهت انجام آزمایشات طب کار به آدرس تبریز – خیابان آزادی – مابین گلگشت و گلباد از سمت آبرسان نرسیده به اداره گاز – مرکز پزشکی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی
۲. استان خوزستان : مراجعه در روز یکشنبه اول دی ماه ۱۳۹۸ به هسته گزینش مستقر در استانداری خوزستان

توجه : مشاهده نتایج به اتمام رسیده است.

دانلود اطلاعیه

منبع: سایت جهاد دانشگاهی


لینک‌های مفید مرتبط:

صفحه اخبار استخدامی آتش نشانی سال ۹۸
صفحه اخبار استخدامی آتش نشانی سال ۹۷
فراخوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش
صفحه اخبار استخدامی وزارت بهداشت
صفحه اخبار استخدامی سرباز امریه
صفحه اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
کانال تلگرامی همکارجو
به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۵ : امتیاز از مجموع ۱ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

27 thoughts to “استخدام سازمان آتش نشانی کشور”

 1. سلام وقت بخیر
  بنده در آزمون آتش نشانی قبول شدم ولی برای بررسی مدارک ۱ماه ونیم سن اضاف دارم چیکار کنم به نظرشما ؟؟؟

  1. سلام اسحاق عزیز؛ تبریک میگم. بهترین راه حل کمک گرفتن از افراد همون سازمانه.. بنظر نمیاد ۱ماه و نیم مسئله ای ایجاد کنه ولی پیشنهاد میکنم از یکی از افراد همون بخش کمک بگیرید. موفق باشی.

 2. سلام و وقت بخیر
  من آزمون آتش نشانی قبول نشدم و برای مرحله تکمیل ظرفیت ازم خواستن مدارک ببرم
  تمام مدارک درسته و سنم هم میخوره
  من برای رانندگی نقلیه سنگین ثبت نام کردم.
  به نظر شما برای تکمیل ظرفیت چند درصد میشه امیدوار بود؟

  1. سلام محمدرضای عزیز. همونطور ک از اسمش مشخصه “تکمیل ظرفیت” یعنی اون حد نصابی ک فکر میکردن انجام نشده و دوباره امکان جذب بقیه افراد رو باز گداشتن. در صورتی که شرایطت مطابق با خواسته های اونها باشه قطعا قبول میشی. برات آرزوی موفقیت داریم

   1. حالا دوشنبه صبح باید حضوری برم استانداری استان خودمون
    یکی از دوستانم که تو مرحله آزمون قبول شد و برای بررسی مدارک رفت البته اون هم برای رانندگی وسایط نقلیه سنگین اسم نوشته بود بعلت زیاد بودن سنش ردش کردن و بعدش برای من پیامک تکمیل ظرفیت اومد. چون من پایه یک دارم
    فقط اینکه میشه راهنمایی بفرمایید برای بررسی مدارک، نمره آزمون ملاک هستش یا بیشتر مدارک ثبت نام مهم هستش؟

 3. با سلام
  رفتم و مدارک دادم و پرونده تشکیل دادن گفتن تو سایت اطلاع رسانی میکنیم امیدوارم منم پذیرفته شم برای آزمون عملی

   1. وای خیلی خوشحالم اسمم تو لیست اسامی پذیرفته شدگان آزمون عملی بود. جمعه به امید خدا امتحان عملی دارم.
    ممنونم از شما

 4. با سلام و احترام
  خواستم بپرسم قبول شدگان آزمون آتش نشانی اخیر پرسنل دولتی محسوب میشن؟؟
  دوم اینکه آیا قبول شدگان جز پرسنل استانداری هستن یا شهرداری؟؟ چون تو کارنامه قبول همش اسم استانداری مربوطه است و اسمی از شهرداری نیست

  1. سلام وحید عزیز. طبق گفته آقای ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی : آتش نشانان تهرانی کارمند شهرداری محسوب می‌شوند و طبق قانون نمی‌توانند با استفاده از آیین نامه مشاغل سخت، با ۳۰ روز حقوق کامل بازنشسته شوند، زیرا بیمه آن‌ها تامین اجتماعی نیست و قانون تنها این بیمه را برای مشاغل سخت در نظر گرفته است. همه آتش نشانان به جز آتش نشانان تهرانی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند بنابراین می‌توانند طبق این قانون با داشتن یکی از شرط‌های ذکر شده، با حقوق و مزایای کامل بازنشسته شوند…

   گرچه حرفش مربوط به بازنشستگی بوده ولی این صحبتها نشون میده آتش نشان ها تحت نظر دولت هستند.( کلا آتش نشانی زیر نظر شهرداری فعالیت میکنه و شهرداری هم زیر نظر دولت داره کار میکنه)
   جواب سوال دوم ت تا جایی ک میدونم چندین ساله تمامی استخدام های سازمانهای دولتی هر استان، زیر نظر استانداری ها انجام میشه. پس میشه حدس زد ک چرا اسم استانداری تو کارنامه هست.

 5. سلام خسته نباشید بنده خیلی علاقه زیادی به شغل آتش نشانی دارم درحال حاضر تو رشته ی ادبیات و علوم انسانی درحال تحصیلم و سال دیپلمم هستش . میخواستم بدونم با داشتن گواهینامه پایه سوم و کارت پایان خدمت . داشتن مدرک دیپلم با معدل خوب ک البته بعد از استخدام قصد ادامه تحصیل روهم دارم .و باآمادگی جسمانی کامل . به نظر شما میتونم تو استخدام موفق بشم؟

   1. سلام محمدجواد عزیز. خیلی خوبه ک از الان بفکر آینده شغلیت هستی و بهت تبریک بابت این اعلام آمادگیت. با توجه به اینکه شرایط استخدامی دولتی متغیره پیشنهاد میکنم اخبار این سازمانو هر روز حتما دنبال کنی و با شرایط فعلی خودت تطبیق بدی. و اگه مشمول بودی حتما حتما اقدام کن. خبرشو هم بهمون بده. برات آرزوی موفقیت دارم.

  1. سلام سامان عزیز. تا جایی ک اطلاع داریم آزمون عملی امتحان کتبی که مردادماه امسال برگزار شده در جریان هست و قراره نیمه دوم آبان ماه برگزار بشه. اگه خبری شد حتما اطلاع رسانی میشه. حتما پیگیر باش. موفق باشی

 6. با سلام …
  بنده در آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی سال ۹۸ برای آذربایجان غربی ارومیه شرکت کردم و از آزمون علمی هم با نمره بالا قبول شدم و بعد طی مرحله تایید مدارک رفتم واسه آزمون عملی که تست آمادگی جسمانی رو هم طبق تاریخ تعیین شده دادم و بعد اینم منتظر جواب نهایی آزمون هستم.
  دیگه نمیدونم لطف خدا شامل حال ما میتونه بشه یا نه؟! چرا که به این شغل علاقه هم دارم؛ ما هم که کم و بیش در حد توان فعلی تلاش خودمون رو انجام دادیم و بعد اینم همه چی دیگه میتونه دست اونی باشه که هرچیزی مقدر به تقدیر اوست!…

  1. سلام صابر جان از ارومیه. تلاش و پشتکارت قابل تقدیره. به خوب کسی هم توکل داری. خدا پشت و پناهت باشه ما هم برات آرزوی موفقیت و رسیدن به هدفت رو داریم. مرسی بابت اشتراک گذاری حالت

 7. سلام من قراردادی آتش نشان هستم و تو آزمون علمی قبول شدم به نظرتون واسه من که پرسنل هستم تو بقیه مراحل امتیاز قائل میشن واسه پیمانی شدن

  1. سلام احمد جان. قاعدتا تو برای اون سازمان شاخته شده هستی و این یک امتیاز قابل توجهه که میتونه کمک حالت باشه. امبدوارم به هدفت برسی. برات آرزوی موفقیت داریم.

  1. سلام احمد جان. قاعدتا تو برای اون سازمان شاخته شده هستی و این یک امتیاز قابل توجهه که میتونه کمک حالت باشه. امبدوارم به هدفت برسی. برات آرزوی موفقیت داریم.

 8. سلام و‌درود
  خلاصه منم در آزمون عملی مازندران قسمت رانندگی قبول شدم
  با اینکه آزمون علمی حد نصاب نیاورده بودم اما براب تکمیل ظرفیت پذیرفته شدم و خوشحالم که جز نفرات اصلی استان انتخاب شدم.
  به نظر شما بقیه مراحل رو خیلی سخت میگیرن مثل پزشکی و مصاحبه ؟چون واقعا عملی جون مایع گذاشتم

 9. سلام و‌درود
  خلاصه منم در آزمون عملی مازندران قسمت رانندگی قبول شدم
  با اینکه آزمون علمی حد نصاب نیاورده بودم و با تکمیل ظرفیت پذیرفته شدم و مدارکم تایید شده بود خوشحالم که جز نفرات اصلی استان انتخاب شدم.
  به نظر شما بقیه مراحل رو خیلی سخت میگیرن مثل پزشکی و مصاحبه ؟چون واقعا عملی از جون مایع گذاشتم

  ممنون میشم پاسخ بدین

  1. سلام محمدرضا جان. خیلی خوشحالم برات ک قبول شدی. واقعا انرژی گرفتم. امیدوار باش چون کار بزرگ رو به خوبی انجام دادی. توکلت به خدا باشه انشالله ک ادامه مسیر رو ک چیزی ازش نمونده رو هم با موفقیت طی میکنی. برات کلی انرژی خوب و موفقیت آرزو دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − 1 =