استخدام سازمان اورژانس کشور

استخدام سازمان اورژانس کشور

۱ فروردین ۱۴۰۰: خبر استخدام ۵ هزار نفر در اورژانس کشور

معاون فنی و عملیات فوریتهای پزشکی و اورژانس کشور در سفر به گلستان از استخدام ۵ هزار نیروی جدید و تامین بیش از ۱۰۰۰ دستگاه آمبولانس در کشور خبر داد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


۲۴ اسفند ۹۹: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان اورژانس کشور

با عنایت به اعلام نتایج آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی موضوع آزمون استخدام پیمانی مورخ ۲۴ بهمن ماه ۹۹، ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم (یک برابر ظرفیت رشته های بدون مصاحبه و سه برابر ظرفیت رشته های با مصاحبه) و با عنایت به اطلاعات خوداظهاری ثبت شده شرکت کنندگان درآزمون استخدامی سازمان اورژانس کشور درپرتال سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع می رساند رشته های شغلی کارشناس فناوری اطلاعات سلامت، مسئول خدمات مالی و کارشناس تجهیزات پزشکی، مدارک و تصویر آن را به شرح ذیل و اطلاعات مندرج در دفترچه آزمون از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۹ لغایت ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ به اداره نیروی انسانی سازمان اورژانس کشور به نشانی تهران، بزرگراه شهید ستاری، بلوار شهید خلیل آبادی، نبش خیابان هجرت، سازمان اورژانس کشور، طبقه دوم، واحد امور اداری سازمان حضورا ارائه و رسید دریافت نمایند.

سازمان موظف است کلیه تصاویر مدارک را با اصل آنها مطابقت داده و برابر اصل نماید.

تذکر ۱: فرصت ارائه مدارک برای عنوان شغلی کارشناس شبکه( سه برابر ظرفیت رشته های با مصاحبه ) ازتاریخ ۲۵ اسفند ۹۹ لغایت ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ می باشد. بدیهی است به مدارکی که بعد از تاریخ ذکر شده ارائه نمایند ترتیب اثر داده نشده و همچنین امتیاز کرونا از نمره کلی فرد حذف خواهد شد.

تذکر ۲: پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت در رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی سازمان اورژانس کشورجهت ارسال مدارک و اطلاع در خصوص زمان مصاحبه به پایگاه اطلاع رسانی مرکز اورژانس تهران مراجعه نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مدارک مورد نیاز اینجا کلیک کنید

برای دریافت فرم تعهدنامه آزمون استخدامی مورخ ۲۴ بهمن ۹۹ اینجا کلیک کنید

برای دریافت فرم تایید سوابق خدمتی مشمولین امتیاز ویژه فعالیت در زمینه مقابله با کرونا اینجا کلیک کنید

برای مشاهده راهنمای شیوه نامه اعمال امتیاز کرونا «اینجا» کلیک کنید


۲۳ اسفند ۹۹: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی وزارت بهداشت در سال ۹۹

با آرزوی موفقیت برای همکارجویان گرانقدر به اطلاع می رسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات درمانی بهداشتی وزارت بهداشت مورخ ۹۹/۱۱/۲۴ اعلام گردید.

برای مشاهده نتایح آزمون اینجا کلیک کنید

منبع: سایت سازمان سنجش کشور


۲۶ شهریور ۹۹: دو هزار نیروی جدید در اورژانس کشور استخدام می شوند

وزیر بهداشت با اشاره به حضور زنان در اورژانس کشور و فوریت های پزشکی، گفت: از مهر امسال ۳۰ درصد ظرفیت پذیرش دانشجویان فوریت ‌های پزشکی از میان بانوان خواهد بود.

به گزارش وبدا، دکتر سعید نمکی در آیین بهره برداری و آغاز به ساخت پروژه های جدید حوزه اورژانس در شیراز و اراک که شامل افتتاح دومین پایگاه ریلی اورژانس کشور در شیراز و آغاز به ساخت١٠ پایگاه خیرساز اورژانس در اراک است، ضمن خداقوت به پرسنل خدوم اورژانس و فوریت های پزشکی و تقدیر از خدمات ارزنده آنها به خصوص در همه گیری کرونا، در ارتباط ویدئوکنفرانسی با شیراز، بیان کرد: تاسیس پایگاه ریلی اورژانس، اقدام بسیار اساسی و مهمی برای کاهش اضطراب افرادی که با قطار و از طریق شبکه ریلی سفر می کنند و همچنین، افزایش ضریب رسیدگی به سوانح و سرعت عمل در خدمت رسانی، است.

دکتر نمکی ادامه داد: همکاران ما در اورژانس کشور توانستند بیش از ۹۶ هزار مورد بیمار قلبی را از طریق کد ۲۴۷ و بیش از ۲۶ هزار مورد سکته مغزی را در دقایق اولیه از مرگ حتمی نجات دهند. اتفاقی که افتاد این بود که خوشبختانه تعداد آمبولانس ‌هایمان از ۲۴۰۰ آمبولانس به ۵۷۰۰ آمبولانس افزایش یافت. همچنین، تعداد بالگردهای ما که هفت پایگاه اورژانس هوایی بود، به ۴۵ پایگاه افزایش پیدا کرد. همچنین قرار است ۲۰۰۰ نیروی جدید را به زودی در اورژانس کشور استخدام کنیم.

حضور زنان در اورژانس کشور و فوریت های پزشکی

وزیر بهداشت گفت: در عین حال، اتفاق دیگری که افتاد این بود که از روز نخست که به وزارت بهداشت آمدم، همواره یکی از نگرانی‌ هایم این بود که ما نیازمند پرسنل زن و بانوان در اورژانس کشور هستیم، گرچه تمام برادران عزیزمان در اورژانس کشور تاکنون دلسوزانه به بانوان آسیب دیده خدمت رسانی کرده اند، اما برای اینکه خدمت‌ رسانی به بانوان راحت‌ تر باشد، بحث به کارگیری بانوان در اورژانس کشور مطرح شد که ۱۰ پایگاه در تهران و برخی شهرستان ‌ها در این زمینه اختصاص داده شد و همچنین قرار شد از مهر امسال ۳۰ درصد ظرفیت پذیرش دانشجویان فوریت ‌های پزشکی از میان بانوان باشد که این موضوع حلقه خدمت رسانی ما را تکمیل خواهد کرد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهدشت


۱۲ شهریور ۹۹: اورژانس تهران در اولویت جذب نیرو است

رییس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه ۲۵ درصد از ماموریت های اورژانس کشور در تهران انجام می شود، گفت: رفع کمبود نیروی انسانی بسیاری از فشارها را از روی تکنسین های عملیاتی کم خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، صبح امروز چهارشنبه (١٢ شهریورماه)، دکتر ملکی رییس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که در محل سازمان اورژانس کشور برگزارشد، رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت، خدمات سازمان اورژانس کشور به هموطنان را ارزشمند خواند و گفت: عرصه خدمت عرصه دشواری می باشد و یکی از دغدغه های ما کمبود نیروی انسانی در اورژانس پیش بیمارستانی است.

وی افزود: برای استخدام تکنسین فوریت های پزشکی تمام تلاشمان را خواهیم کرد و کمبود نیروی انسانی در اورژانس کشور به زودی رفع خواهد شد.

دکتر کولیوند در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت دکتر ملکی در جهت رفع کمبود نیروی انسانی دراورژانس کشور گفت: رفع کمبود نیروی انسانی بسیاری از فشار ها را از روی تکنسین های عملیاتی کم خواهد کرد.

بنابرگزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، وی افزود: تیم عملیات ویژه سازمان اورژانس کشور در اورژانس تهران بزرگ ترین تیم عملیات ویژه در کشور است که علاوه بر اینکه در خدمات فوریت های پزشکی به هموطنان ارائه می کنند، دوره های ویژه را گذرانده و در زمان بحران نیز بدون آن که به چرخه عملیات آسیبی برسد از چرخه خارج شده به محل حادثه اعزام می شوند.

رئیس سازمان اورژانس کشور با تاکید بر اینکه ۲۵ درصد از ماموریت های اورژانس کشور در تهران انجام می شود اضافه کرد: نیروهای اورژانس تهران در مواقع بحران بعنوان اولین نفرات به تمام نقاط کشور جهت امدادرسانی اعزام می شوند و از این رو باید جذب نیرو در اورژانس تهران در اولویت قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا


۳ شهریور ۹۹ : استخدام علوم پزشکی شاهرود

دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در نظر دارد از میان متقاضیان واجد شرایط برای رشته مورد نیاز (طبق جدول پیوست) را برای انجام تعهدات قانونی به صورت هیات علمی بالینی، دعوت به همکاری نماید. داوطلبان محترم می توانند درخواست خود را به انضمام رزومه به این معاونت و یا به ایمیل edu@shmu.ac.ir حداکثر تا تاریخ ۹۹/۶/۲۰ ارسال نمایند.

شرایط عمومی

الف) اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی
ب) تدین به یکی از ادیان رسمی مطرح در قانون اساسی
ج) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
د) انجام خدمت وظیفه عمومی, دارا بودن کارت پایان خدمت یا داشتن معافیت قانونی و یا پایان دوره ضرورت نظام (ویژه آقایان)
ه) تایید صلاحیت های علمی و عمومی داوطلبان در هیئت اجرائی جذب دانشگاه

شرایط اختصاصی

دارا بودن مدرک مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مورد نیاز طبق جدول پیوست
شرکت افراد مشغول به تحصیل در فراخوان ممنوع می باشد.
عنوان رشته متقاضی می بایست با عنوان رشته درج شده در فراخوان دقیقا مطابقت داشته باشد و پذیرش مدارک مشابه ممنوع می باشد.
در هر رشته در شرایط مساوی, اولویت استخدام با متقاضیان بومی می باشد.
متقاضیانی که از طریق آموزش از راه دور (دوره های مجازی) و یا دوره های غیر حضوری تحصیلات خود را به پایان رسانیده اند نمی توانند در فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور شرکت نمایند.

مدارک مورد نیاز

تصویر آخرین مدرک تحصیلی
رزومه علمی(cv)
شرح حال مختصری از دوران زندگی خود با تکیه بر جنبه های عقیدتی

مهلت ثبت نام پایان یافته است


۲۵ مرداد ۹۹: صدور مجوز استخدام ۱۵۰ نیروی جدید در اورژانس هرمزگان

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از برگزاری جلسه ای جهت بررسی مسائل و چالش های اورژانس ۱۱۵ استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، دکتر حسین قاسمی صبح امروز اظهار کرد: در جلسه‌ای که با حضور رئیس سازمان اورژانس کشور و معاون توسعه منابع و مدیریت دانشگاه در ساختمان اورژانس کشور برگزار شد، چالش‌ها و نیازمندی‌های اورژانس ۱۱۵ هرمزگان، بررسی شد.

وی افزود: کمبود نیروی انسانی، نوسازی ناوگان آمبولانسی اورژانس ۱۱۵ استان، توسعه پایگاه‌های شهری و جاده‌ای استان، نوسازی پایگاه‌های فرسوده و پیگیری امور مربوط به اورژانس هوایی، از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

رییس اورژانس هرمزگان ادامه داد: با پیگیری‌های رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و رئیس سازمان اورژانس کشور، مجوز استخدام ۱۵۰ نیروی انسانی برای اورژانس هرمزگان صادر شده است که به زودی جذب خواهند شد.

منبع: خبرگزاری فارس


۳۰ تیر ۹۹: خبر استخدام ۱۰۰ نیروی پیمانی در اورژانس همدان

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان با بیان اینکه امسال ۵۲ نفر نیروی قراردادی به‌کارگیری شده است، گفت: امسال دو نوبت استخدام انجام و ۱۰۰ نفر به نیروهای پیمانی اضافه خواهد شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان بیان کرد: چارت مرکز امسال اصلاح و ۵۲ نفر نیروی قراردادی نیز به‌کارگیری شده است.

وی به استخدام ۳۵ نیرو طی سال گذشته در این مرکز اشاره کرد و افزود: امسال نیز دو نوبت استخدام انجام و ۱۰۰ نفر به نیروهای پیمانی اضافه خواهد شد.

معصومی درخصوص خدمات و اقدامات مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان از ابتدای شیوع کرونا تصریح کرد: در مبارزه با کرونا، اورژانس در خط مقدم قرار دارد.

وی با بیان اینکه طی پنج ماه گذشته سیستم اورژانس پیش‌بیمارستانی نیز درگیر بحث کرونا شده است، ادامه داد: طی این مدت حدود دو هزار بیمار مشکوک، محتمل و قطعی توسط اورژانس استان از منازل به بیمارستان‌ها منتقل شده‌اند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان خاطرنشان کرد: ۲۸ نوبت وسایل حفاظت فردی برای کارکنان این مرکز تدارک دیده و بین آنان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه نیروهای فعال در مرکز اورژانس استان مشغول خدمات‌دهی به مردم هستند، یادآور شد: خدمات به‌صورت پاسخ‌دهی به تماس‌ها و حضور در محل است.

معصومی با تأکید بر اینکه به‌دلیل شیوع کرونا تعداد تماس‌ها با ۱۱۵ افزایش یافته است، اظهار کرد: تماس‌ها به‌ویژه در اسفند و فروردین‌ماه افزایش یافته بود که اکنون با توجه به تعریف سامانه اختصاصی ۴۰۳۰ و ۳۱۴۳ در استان، تماس‌های اختصاصی کرونا کمتر شده است.

وی با بیان اینکه طی سال ۵۰ هزار مأموریت توسط اورژانس همدان به انجام می‌رسد، گفت: حدود ۲۵ درصد از این تعداد مأموریت مربوط به حوادث ترافیکی بوده و سایر موارد مربوط به اورژانس‌های داخلی و سایر حوادث است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان بیان کرد: ۴۰۰ هزار تماس دوره یک‌ساله در اورژانس استان به ثبت می‌رسد.

منبع: بازار کار


۲۸ تیر ۹۹ : دعوت به همکاری اورژانس تهران

مرکز اورژانس تهران اعلام کرد: در راستای افزایش کمک‌های انسانه دوستانه این مرکز اقدام به جذب همیار داوطلبانه کرده است.

به گزارش ایرنا، مرکز اورژانس تهران روز شنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: در دورانی که نیاز به کمک های انسان دوستانه هرگز بیش از حال نبوده، اورژانس تهران در نظر دارد از اقشار مختلف جامعه به عنوان همیار اورژانس و دانش آموختگان علوم پزشکی به عنوان اورژانس یار به صورت داوطلبانه در مواقع بحران استفاده کند.

در این اطلاعیه آمده: برای داوطلبان، دوره های کمک های اولیه و تخصصی مرتبط با فوریت های پزشکی به صورت رایگان برگزار خواهد شد و همچنین بعد از پایان دوره گواهینامه از اورژانس تهران به داوطلبان ارائه خواهد شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر برای ثبت نام در این امر خیرخواهانه با شماره: ۸۸۸۲۲۳۳۴-۰۲۱ در ساعات اداری تماس حاصل کنند.
مرکز اورژانس تهران با بیش از ۲۰۰ پایگاه امداد و درمانی مشغول خدمات رسانی به شهروندان در حوادث مختلف است.

همچنین مرکزی نیز به عنوان پاسخ گویی به سوالات کرونایی در این مرکز راه اندازی شده که شهروندان در صورت سوال می توانند به سامانه ۱۱۵ تماس حاصل کنند.

تکمیل فرم ثبت نام

 

لینک‌های مفید مرتبط:

فراخوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
صفحه اخبار استخدامی پرستاران
صفحه اخبار استخدامی وزارت بهداشت
صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش
صفحه اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
کانال تلگرامی همکارجو

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 2 =