استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار

استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار

۹ آذر ۹۸: اعلام اسامی دعوت شدگان به مصاحبه آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار

به اطلاع می­رساند فهرست متقاضیان محترمی که به مصاحبه استخدامی دعوت خواهند شد، براساس کد ملی به شرح جدول ذیل می باشد؛ این افراد می­بایست در روز و رأس ساعت تعیین شده ای که طی تماس تلفنی به ایشان اعلام خواهد شد به سازمان یا هریک از شرکت های تابعه مراجعه فرمایند. حضور کلیه متقاضیان در زمان های مشخص شده الزامی است و امکان جابجایی آن وجود ندارد.
* لازم به ذکر است که تماس با متقاضیان براساس اولویت های داخلی و جدول زمان بندی برگزاری مصاحبه های استخدامی در حوزه های مختف است؛ لذا جهت تسریع در انجام این فرایند از تماس با واحدهای مختلف سازمان خودداری فرمایید.

مشاهده اسامی پذیرفته شدگان

منبع: سامانه استخدام بورس


۲۳ آبان ۹۸: اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار به تفکیک عنوان شغلی

با آرزوی موفقیت برای یکایک همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ زمان برگزاری آزمون تخصصی متقاضیان استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار براساس کد ملی و به تفکیک عنوان شغلی اعلام گردید.
این افراد می­بایست در روز و رأس ساعت تعیین شده به آدرس ذیل مراجعه فرمایند. حضور کلیه متقاضیان نیم ساعت پیش از برگزاری آزمون الزامی بوده و به دلیل برگزاری آزمون بصورت الکترونیک، امکان شرکت در آن پس از زمان دقیق اعلام شده به هیچ وجه میسر نمی­ باشد.
* از کلیه داوطلبان تقاضا می­شود که در روز آزمون حتماً کارت ملی خود را همراه داشته باشند.
محل برگزاری آزمون:
تهران- خیابان حافظ- نرسیده به خیابان جمهوری (زیر پل دوم)- بن بست ازهری- پلاک ۱۰- شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
* به دلیل محدودیت های ترافیکی موجود در محل برگزاری آزمون، مجدداً به شرکت کنندگان تذکر داده می شود که حتماً نیم ساعت پیش از برگزاری آزمون در محل حضور داشته باشند. آزمون رأس ساعت آغاز و امکان برگزاری مجدد یا با تأخیر آن وجود ندارد.
* در صورتیکه شرکت کنندگان در هر عنوان شغلی حداقل شرایط کیفی لازم را در آزمون ها و بررسی های بعدی احراز ننمایند، سازمان می تواند از پذیرش در عنوان شغلی مذکور جزئاً یا کلاً خودداری نماید.
متقاضیان استخدام، پس از شرکت در آزمون و بررسی سوابق ایشان با توجه به اطلاعات بارگذاری شده در سامانه، اولویت بندی شده و به ترتیب اولویت دعوت به مصاحبه خواهند شد؛ لذا از تماس با واحدهای مختلف سازمان خودداری فرمایید.

جهت مشاهده زمان برگزاری آزمون به تفکیک رشته ها اینجا کلیک نمایید

منبع: سامانه استخدام بورس


۲۲ آبان ۹۸: اعلام زمان برگزاری و مفاد آزمون استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار

به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام در سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت های تابعه که مطابق اطلاعیه پیشین، در سامانه دعوت به همکاری سازمان ثبت نام و از میان فرصت های شغلی موجود حداقل در یک عنوان شغلی درخواست خود را ثبت نموده اند، می رساند:

زمان برگزاری آزمون کتبی (الکترونیکی) از متقاضیان استخدام روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ الی ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ خواهد بود.

فهرست افراد دارای اولویت برای دعوت به آزمون در هر فرصت شغلی (براساس ارتباط رشته تحصیلی، رتبه بندی دانشگاه و معدل)، طی اطلاعیه ای جداگانه در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ اعلام خواهد شد. به این افراد در پروفایل کاربری خود و همچنین از طریق ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد؛ اما ملاک اطلاع رسانی، درج اطلاعیه در سامانه استخدام سازمان خواهد بود.

افرادی که حداقل شرایط مذکور در اطلاعیه قبلی را دارا نمی باشند (پایان خدمت برای آقایان، مدرک تحصیلی و سابقه کار لازم و …)، و یا مدارک ارسالی آنان ناقص است، به آزمون و مصاحبه دعوت نخواهند شد. لازم به ذکر است که در صورت احراز عدم دارا بودن شرایط در هر یک از مراحل استخدامی، فرایند جذب متقاضیان در سازمان متوقف خواهد شد.

مفاد و سرفصل آزمون استخدامی سازمکان بورس و اوراق بهادار در هر یک از فرصت های شغلی اعلام گردید.

مشاهده مفاد و سرفصل آزمون استخدامی

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: سامانه استخدام بورس


۲۸ مهر ۹۸ : استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار

سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت های تابعه آن، به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود (در رده کارشناسی) از میان دانش آموختگان ممتاز و نخبه دانشگاه‌های کشور (طبق جدول ذیل) دعوت به همکاری می‌نماید.

استخدام در سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت­های تابعه آن، تابع مقررات استخدامی سازمان می ­باشد و مستخدمین برای مدت معین و کار مشخص به استخدام درمی­ آیند. متقاضیان با دارا بودن شرایط عمومی استخدام پس از انجام آزمون، مصاحبه استخدامی و گزینش، در صورت کسب امتیاز برتر دعوت به کار خواهند شد.

 شرایط عمومی

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران؛
متدین بودن به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران؛
دارا بودن توانایی کامل جسمی و فکری برای انجام کاری که استخدام می­شود و مبتلا نبودن به امراض مسری و عدم اعتیاد به مواد مخدر به تشخیص مرجع پزشکی مورد تأیید سازمان؛
دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت قانونی (برای آقایان)؛
دارا بودن شایستگی اخلاقی لازم و ارائه گواهی عدم سوء­پیشینه؛
عدم اشتغال به تحصیل در زمان ثبت نام؛
دارا بودن شرایط احراز شغل موردنظر و سایر شرایط استخدامی سازمان و یا شرکت های تابعه؛
آشنایی کامل به زبان انگلیسی براساس معیارهای سازمان؛
آشنایی با رایانه و مهارت­ های ICDL.

امتیازات همه شرکت­ کنندگان بر مبنای معدل، دانشگاه و رشته تحصیلی تعیین و از بالاترین امتیازات، برای آزمون دعوت به عمل خواهد آمد. جزئیات آزمون و مصاحبه، متعاقباً از طریق بخش اطلاعیه­ های سامانه emp.seo.ir و براساس گروه شغلی مربوطه اعلام خواهد شد.

توجه مهم:

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار مورخ ۲۸ مهر ۹۸ اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.

مشاهده آگهی در سایت اصلی بورس و اوراق بهادار

کانال تلگرامی همکارجو

استخدام دستگاه‌های اجرایی

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + نه =