استخدام سازمان وزرات بهداشت و درمان

استخدام سازمان وزرات بهداشت و درمان

اخبار استخدام وزارت بهداشت سال ۹۸


۲۹ بهمن ۹۷: مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر در وزارت بهداشت آماده است

معاون سابق توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت‏: مجوز ۳۰ هزار نفری استخدام در وزارت بهداشت آماده است و اگر مشکلات برطرف شود می‌توان این تعداد نیرو را در سال آینده جذب کرد.

به گزارش خبرنگار سلامت ایرنا، سید علی صدرالسادات روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع ‏وزارت بهداشت افزود: : در سال‌های اخیر بیش از ۹ هزار و ۷۹۴ پروژه را به نتیجه ‏رساندیم و این نزدیک به ۵ میلیون مترمکعب ساخت و ساز را شامل می‌شود که با اعتباری حدود ۱۳ هزار میلیارد تومان انجام شده ‏است.

وی گفت: در زمینه پشتیبانی چند مشکل برای گزارش دهی وجود دارد، زیرا کارهای پشتیبانی خیلی بروز خوبی ندارد، ‏چون محصول نهایی نیست و از ماموریت‌های اصلی پشتیبانی می‌شود. همچنین شرایط کار به شکلی است که درگیری و روزمرگی ‏زیاد است. در نتیجه اگر تاکنون گزارش کاملی در این زمینه ارائه نشده باید عذرخواهی کنم.‏


۱۷ بهمن ۹۷: صدور مجوز استخدام برای ۲۲ هزار تخت بیمارستانی در کشور

رئیس سازمان اداری و استخدامی از صدور مجوز استخدام برای ۲۲ هزار تخت بیمارستانی در کشور خبر داد و بیان کرد: با توجه به فرآیند اداری و برگزاری آزمون مستقل که وزارت بهداشت انجام می‌دهد پیش‌بینی می‌کنیم نیروهای این بیمارستان‌ها در سال آینده جذب شده و مراحل استخدام آنها انجام شود.

مشاهده متن کامل

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: خبرگزاری ایسنا


۶دی ۹۷: صدور مجوز استخدامی برای ۹۵۰۰ نیرو در بخش بهداشت و درمان

معاون سازمان برنامه و بودجه کشور به خبرگزاری مهر، از صدور مجوز استخدامی برای ۹ هزار و ۵۰۰ نیرو در بخش بهداشت و درمان و برای تخت های بیمارستانی جدید در سال ۹۸ خبر داد.

سعید نمکی صبح پنج شنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان رازی بیرجند در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: در نشستی که با مدیران بخش بهداشت و درمان و امور استخدامی داشتیم، برای سال ۹۸ قریب به ۹ هزار و ۵۰۰ نیرو برای تخت های بیمارستانی که راه اندازی می شود مجوز استخدامی صادر و تامین اعتبار خواهیم کرد.

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید


۱۸ شهریور ۹۷: ضرورت جذب نیرو در وزارت بهداشت و درمان

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از کمبود شدید نیروی انسانی در این وزارتخانه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر حسن قاضی زاده ظهر یکشنبه در جریان بازدید از طرح های سلامت شهرستان اشنویه اظهارداشت: در حال حاضر در بخش نیروی انسانی به خصوص نیروی انسانی متخصص با کمبود نیرو مواجه هستیم و امیدواریم مجوزهای لازم برای جذب نیرو را امسال اخذ کنیم.


۹ آبان ۹۷: جذب نیروی جدید در بیمارستان ها در گرو افزایش منابع مالی

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان به خبرگزاری فارس گفت: ارجاع بیماران به خارج از بیمارستان منجر به بالارفتن هزینه‌های سرپایی بیماران خواهد شد.

حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا تاکنون رقم مشخصی برای بودجه وزارت بهداشت در سال ۹۸ در نظر گرفته شده است، توضیح داد: تاکنون لایحه‌ای از طرف دولت در این زمینه به مجلس ارائه نشده است.

وی با بیان اینکه میزان افزایش بودجه وزارت بهداشت به منابع دولت بستگی دارد، گفت: با توجه به تورمی که همه ساله وجود دارد و این موضوع در حوزه سلامت فشار زیادی را بر دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها تحمیل کرده است پیش‌بینی می‌شود بودجه نظام سلامت افزایش داشته باشد.

شهریاری در خصوص ارجاع بیماران به خارج از بیمارستان برای مباحث درمانی اظهار داشت: معمولاً در گذشته بیماران در صورت مراجعه به بیمارستان تمام اقدامات درمانی از قبیل آزمایشات را انجام می‌دادند اما اکنون برخی از بیمارستان‌ها با کمبود منابع مالی مواجه هستند و در مواقعی مشاهده می‌شود که به طور مثال آزمایش در دفترچه بیمه شخص نسخه شده و فرد برای انجام آن به خارج از بیمارستان ارجاع داده می‌شود و سپس بیمار را بستری می‌کنند.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: این موضوع هزینه‌های سرپایی بیماران را افزایش می‌دهد که باعث نگرانی ما شده است.

وی در پاسخ به پرسشی درباره دلیل افزایش مسمومیت‌ها در کشور توضیح داد: در این زمینه لازم است مشاوره‌های بیشتری به افراد جامعه ارائه شود. باید توجه داشته باشیم که مسمومیت دختران اهوازی به دلیل داروها هنوز اثبات شده نیست و لازم است پزشک قانونی موضوع را به طور کامل بررسی کند.

شهریاری درباره ضرورت حضور داروسازان بالینی در بیمارستان‌ها توضیح داد: داشتن داروساز بالینی در بیمارستان‌ها می‌تواند کمک زیادی به کاهش عوارض دارویی کند اما در حال حاضر به دلیل کمبود منابع مالی بیمارستان‌ها با مشکل جذب نیرو مواجه هستند و برخی از این مراکز درمانی منابع خودشان را صرف هزینه‌ها می‌کنند.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پاسخ به پرسشی درباره اجرایی شدن آزمون وسع برای بیمه‌شدگان گفت: اجرای آزمون وسع طرح دشواری است که نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و زمان طولانی مدت خواهد بود ما معتقدیم منابع مالی باید در اختیار افراد ضعیف جامعه قرار گیرد اما دولت اعلام کرده که اجرای این طرح مستلزم زمان زیادی است. باید توجه کنیم که بیان برخی مسائل در ظاهر آسان است اما اجرای آنها به راحتی انجام‌پذیر نیست.

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید


۵ آبان ۹۷ : بکارگیری بیش از ۲۱ هزار مراقب سلامت در مناطق شهری

وزیر بهداشت با اشاره به تعهد جمهوری اسلامی ایران و ابتکارات کشور در طول ۴۰ سال گذشته در زمینه مراقبت‌های بهداشتی اولیه به خبرگزاری ایسنا، گفت: در طول ۳۶ سال گذشته که شبکه بهداشتی و درمانی ایران بر اساس قانون مصوب مجلس تاسیس شده، بیش از ۱۸۷۰۰ خانه بهداشت راه‌اندازی و ۲۹ هزار بهورز در این مراکز به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

به گزارش ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی که به عنوان رییس پنل آثار اقتصادی مراقبت‌های اولیه بهداشتی در سومین جلسه وزرای بهداشت جهان در اجلاس جهانی آستانه انتخاب شده است، گفت: شبکه بهداشتی و درمانی ایران ابتدا در روستاها راه‌اندازی شد و به تدریج خدمات آن در مناطق شهری و حاشیه شهرها نیز گسترش یافت و اثرات بسیار مثبتی برای کشور از جمله کاهش بیماری‌ها، مرگ و میر نوزادان، کودکان و مادران باردار، مبارزه با بیماری‌ها و افزایش دسترسی به خدمات به ویژه در زمینه واکسیناسیون و مراقبت‌های قبل از تولد داشته است.

وزیر بهداشت، وجود شبکه بهداشتی و درمانی در کشور را موجب کاهش هزینه‌های سلامت برای ایران دانست و گفت: گسترش بی رویه شهرنشینی، نبود نظام فعال برای ارائه خدمات درمانی، بار زیاد بیماری های غیرواگیر، پیشرفت های سریع فناوری ها، وجود داروهای گران قیمت و سالمند شدن تدریجی جمعیت، ما و همه کشورها را به سمتی رهنمون می کند که باید راهبردهای جدیدی برای بهبود شرایط و خدمات نظام سلامت به ویژه در جوامع شهری اتخاذ کنیم.

هاشمی با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت در کشور، گفت: در قالب این طرح، بیش از ۲۱ هزار مراقب سلامت به ویژه در مناطق شهری و به منظور کنترل و مبارزه با بیماری‌های غیرواگیر که بیشترین دلیل مرگ و میر مردم در جهان و ایران است، بکار گرفته شدند.

بنابر اعلام وبدا، وزیر بهداشت با بیان اینکه هر ۳ تا ۵ مراقب سلامت تحت نظر پزشک خانواده مشغول فعالیت هستند، گفت: از ۳ سال گذشته، برون سپاری خدمات به بخش خصوصی در کشور به طور جدی آغاز شده و بخش خصوصی، به گسترش خدمات بهداشتی و درمانی کمک می کند و در این شرایط، بار اضافه‌ای به سیستم دولتی تحمیل نمی‌شود و از سوی دیگر شاهد افزایش کارآمدی و کیفیت خدمات و کاهش هزینه‌ها هستیم.

هاشمی تصریح کرد: تمام اقدامات ما در این راستا است که بتوانیم خدمات ارزان‌تر و البته کارآمد و با کیفیت را به شهروندان ارائه دهیم و از نظر ایران و وزارت بهداشت، مراقبت های بهداشتی اولیه، آثار مثبت اقتصادی زیادی دارد؛ چراکه علاوه بر پاسخگویی به نیازهای جامعه، زمینه خود مراقبتی، مشارکت بیشتر در حوزه سلامت، تقویت نظام ارجاع، کاهش بار بیمارستان‌ها، تعادل بین تقاضای جامعه و دسترسی به نیروهای متخصص، کاهش هزینه‌ها، کاهش انجام خدمات تشخیصی گران قیمت و در برخی مواقع غیرضرور، شناسایی سریع بیماری‌ها و تاثیر بر مولفه‌های اجتماعی سلامت را فراهم کند.

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید


۳۰ مهر ۹۷: نیاز به جذب پرستار و کادر درمانی برای ممنوعیت همراه بیمار

به گزارش خبرگزاری خانه ملت عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: به نسبت رشد جمعیت، تعداد بیمارستان‌ها و تخت‌های بیمارستانی نیز افزایش یافته است، اما متاسفانه پرسنل و کادر پرستاری به اندازه کافی جذب نشده است

ذبیح الله نیکفر درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص کمبود پرستار گفت: به نسبت رشد جمعیت، تعداد بیمارستان‌ها و تخت‌های بیمارستانی نیز افزایش یافته است اما متاسفانه پرسنل و کادر پرستاری به اندازه کافی جذب نشده و مشکلات بسیار زیادی برای اداره بیمارستان‌ها ایجاد کرده است.

شیفت ۳۰ ساعته پزشکان در برخی از مناطق کشور

نماینده مردم لاهیجان درمجلس شورای اسلامی،با اشاره به کمبود پزشک متخصص در برخی از نقاط کشور افزود: در برخی از نقاط محروم کشور برخی از پزشکان به ناچار بیش از ۳۰ ساعت در شیفت حضور دارند. مدیریت و توزیع منابع انسانی در وزارت بهداشت به صورت مطلوبی صورت نمی‌گیرد چرا که در برخی از مراکز بدون رعایت تناسب و تراکم جمیعت، پزشک متخصص وجود دارد اما در بعضی از مناطق کشور که حتی قطب درمانی محسوب می‌شود به اندازه کافی پزشک متخصص برای پاسخگوی به بیماران وود ندارد.

عدم تناسب نسبت پرستار به تخت بیمارستانی

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: به دلیل کمبود پرستار و کادر درمانی و نیاز به مراقبت بیشتر، از همراه بیماران در خواست می‌شود در بیمارستان‌ها بمانند، حضور همراه بیمار در صورتی می‌توانند ممنوع شود که به اندازه کافی کادر پرستاری در اختیار داشته باشیم‌، تعداد کم نیروی پرستار و محدودیت‌ها جذب نیرو، بیمارستان ‌ها را به چالش کشیده است.

همراه بیمار زمانی ممنوع می‌شود که کادر پرستاری به تعداد کافی جذب شده باشند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: حضور اطرافیان در بالین بیمار از لحاظ روحی و روانی مفید است، اما مشکلاتی را برای بیمارستان و حوزه سلامت به وجود می‌آورد، چرا که به دلیل احساسات و عواطف ممکن است در برابر اقدامات حوزه سلامت پزشکان و بیمارستان‌ها دخالت هایی داشته باشد که منجر به برخورد‌هایی نامناسب در بیمارستان و حوزه سلامت شود.


۳۰ مهر ۹۷: تعریف رشته‌های جدید علوم پزشکی برای ایجاد اشتغال

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به خبرگزاری ایرنا گفت: باید در قوانین و مقررات ساده سازی شود و رشته های جدیدی در حوزه علوم پزشکی تعریف یا بازتعریف شده تا در کوتاه مدت باعث ایجاد مهارت و شکل گیری کسب و کار شوند که در این زمینه به تدریج وزارت بهداشت موارد را اعلام خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار سلامت ایرنا، سید حسن هاشمی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران توضیح داد: در بحث اشتغال آفرینی نمونه های زیادی وجود دارد که اگر این رشته ها تعریف یا بازتعریف شوند، با حمایت اندکی می توان اشتغال ایجاد و از سلامت مردم نیز حمایت کرد.
وی بیان کرد: هنوز در کشور با کمبود پزشک، دندان پزشک و پرستار مواجه هستیم؛ در حالی که پرداختی این رشته ها نسبت به سایر رشته ها بهتر است.
هاشمی درباره بومی گزینی رشته های پزشکی گفت: قانونی که مجلس تصویب کرد و در طول سه سال گذشته اجرا شد، مبنی بر این بود که ۳۰ درصد ظرفیت رشته های پزشکی به نیروهای بومی اختصاص یابد؛ این قانون کسانی را که از این سهمیه استفاده می کنند، مکلف کرد سه برابر دوران تحصیل در همان منطقه کار کنند. تفاوت این قانون با قوانین قبلی که اجرا نشده بود، این است که به این افراد مدرک داده نمی شود مگر اینکه تعهد خود را سپری کنند.
وی افزود: امیدواریم در آینده مجالس بعدی در این قانون تجدیدنظر نکنند و بگذارند یک بار برای همیشه کسانی که امروز تربیت می شوند، در آینده بتوانند مشکل مناطق محروم را حل کنند. همچنین موضوعی که در مورد اجبار غیرمنطقی فارغ التحصیلان رشته های پزشکی مبنی بر گذراندن طرح و سال ها دوری از محیط خانواده است، مطرح شد، عملیاتی شود و قانون تغییر نکند.
هاشمی ادامه داد: در طول این سه سال این ظرفیت به خوبی دنبال شده و درحال تکمیل شدن است و اگر در بازه زمانی ۱۰ ساله این قانون تغییر نکند، دیگر مشکلی با عنوان طرح و ضریب k و کمبود نیروی تخصصی در مناطق محروم نخواهیم داشت.
وزیر بهداشت درباره بیکاری دانش آموختگان آموزش عالی و مهارت آموزی آنان نیز بیان کرد: دانش آموختگان پزشکی با این مشکل کمتر مواجه هستند. البته در برخی رشته های علوم پایه این مشکل وجود دارد؛ چرا که بی رویه اعلام ظرفیت شد اما این مشکل به طور کلی متوجه رشته های غیرعلوم پزشکی است.
وی افرود: کار خوبی که انجام شد و جای تشکر دارد، این است که نیاز ۱۰ سال آینده کشور مشخص شده است و در نتیجه در برخی رشته ها باید کاهشی و در برخی رشته ها باید افزایشی پیش برویم. تفاوتی که در این زمینه با وزارت علوم وجود دارد، این است که نیروها را تربیت می کنند اما کاری به اشتغال آنها ندارند. ولی وزارت بهداشت اگرچه اختیاراتش بیشتر از وزارت علوم نیست، متناسب با نیاز دانشجو تربیت می کند.

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید


۷ مهر ۹۷: نیاز به جذب ۲۰۰۰ نیرو در حوزه‌های بهداشت و درمان خوزستان

وزیر بهداشت و درمان با بیان اینکه خوزستان بیش از ۲۰۰۰ نیرو در حوزه‌های بهداشت و درمان کمبود دارد، به خبرگزاری مهر گفت: برای راه‌اندازی دانشکده پیراپزشکی بندر ماهشهر آمادگی کامل داریم.
به گزارش خبرنگار مهر، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی عصر امروز در آیین بهره‌برداری از هشت طرح بهداشتی و درمانی در شهرستان بندر ماهشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استان خوزستان با کمبود بیش از دو هزار نیرو در حوزه‌های مختلف تخصصی بهداشت و درمان مواجه بوده و در این رابطه در حق این استان ظلم شده است.
وی افزود: متاسفانه مسئولان ما تفاوتی بین استان خوزستان و دیگر استان‌ها قائل نمی‌شوند در حالی که شرایط این استان شرایط بسیار ویژه‌ای است و نیاز است به خوزستان سفری داشته و وضعیت کنونی آن را از نزدیک مشاهده کنند.
وزیر بهداشت و درمان بیان کرد: در استان خوزستان به ازای هر ۱۰ تخت یک پرستار وجود دارد و پرستاران این استان ماهانه ۵۰۰ ساعت اضافه کاری دارند. از رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور خواهش دارم در مورد استان خوزستان و حل مشکل کمبود کادر درمانی همکاری‌های لازم را داشته باشد.
وی همچنین به وضعیت امکانات بهداشتی و درمانی شهرستان بندر ماهشهر اشاره کرد و گفت: این شهرستان با وجود جمعیت ۳۰۰ هزار نفری نیازمند حداقل ۴۵۰ تخت بیمارستانی است که حتی نیمی از این تعداد را نیز نتوانسته‌ایم راه‌اندازی کنیم.
قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: البته طرح‌هایی که امروز به بهره‌برداری رسید و مورد بازدید قرار گرفت طرح‌های بسیار خوبی هستند اما رسیدن به هدف مطلوب در این رابطه نیازمند تلاش بیشتر و اختصاص اعتبارات مالی افزون‌تری است.
وزیر بهداشت و درمان در پاسخ به خبرنگار مهر در مورد مصوبات بر زمین مانده این وزارتخانه در بندر ماهشهر گفت: یک بیمارستان ۱۶۰ تخت‌خوابی از سال‌ها پیش در مرحله پایه‌کوبی سال‌هاست به حال خود رها شده که متولی آن وزارت راه و شهرسازی است.
وی خاطرنشان کرد: باید بررسی‌های لازم صورت بگیرد که آیا این وزارتخانه بودجه سالانه‌ای برای این موضوع اختصاص داده یا نه که اطمینان دارم استاندار خوزستان این مسئله را با جدیت پیگیری خواهد کرد و امیدوارم پروژه‌ آن به زودی به سرانجام برسد.
قاضی‌زاده هاشمی متذکر شد: برای راه‌اندازی دانشکده پیراپزشکی بندر ماهشهر نیز ما آمادگی کامل داریم و اگر فضای آن آماده باشد آماده هستیم با راه‌اندازی آن شاخص‌های بهداشتی و درمانی منطقه را افزایش دهیم و برای کادرسازی مراکز درمانی این شهرستان نیروهای بومی را پرورش دهیم.
وزیر بهداشت و درمان در پایان اضافه کرد: موضوع مرکز انتقال خون بندر ماهشهر را نیز به محض رسیدن به تهران با جدیت پیگیری خواهم کرد تا این موضوع نیز هرچه سریع‌تر به سرانجام مقصود برسد.

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید


۴ مهر ۹۷: لزوم جذب پزشک متخصص و فوق تخصص در شهر دزفول

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به خبرگزاری مهر گفت: با پیگیری‌های انجام شده، مقرر شده تا کمبود پزشک متخصص و فوق متخصص در دزفول برطرف شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن قاضی زاده هاشمی عصر امروز در حاشیه افتتاح هفت طرح بهداشتی و درمانی در شهرستان دزفول در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با افتتاح هفت طرح امروز و همچنین پیشرفت فیزیکی مناسب بیمارستان ۴۰۰ تخت خوابه یازهرا، بیمارستان زنان و زایمان، بیمارستان تامین اجتماعی و در حال احداث بودن چندین طرح بهداشتی دیگر در دزفول، این شهرستان به یکی از قطب های مهم پزشکی تبدیل شده و این روند رو به رشد ادامه دارد.

وی با بیان اینکه دزفول به شهرها و استان های مجاور نیز خدمات پزشکی ارائه می دهد، افزود: بخش زیادی از هزینه های حوزه بهداشت و درمان در دزفول توسط خیران تامین می شود؛ بنابراین مسئولیت ما دراین شهرستان زیاد است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص کمبود پزشکان متخصص و فوق تخصص در دزفول نیز گفت: پیگیری های متعدد مسئولان موجب شده تا مسئولان درمان در این زمینه قول تامین نیرو بدهند و مقرر شده تا پزشکان فوق تخصص در زمینه سرطان و رادیوتراپی در دزفول افزایش یابند.

قاضی زاده هاشمی درخصوص کمبود نیروی انسانی در دزفول نیز اضافه کرد: در بحث نیروی انسانی تصمیم گیرنده اصلی ما نیستیم چرا که این امر باید از فیلتر سازمان امور استخدامی و برنامه و بودجه عبور کند اما تاکنون پیگیری هایی صورت گرفته و اگر نماینده شهرستان و سایر مسئولان پیگیری های خود را افزایش دهند به زودی شاهد رفع کمبود نیروی انسانی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دزفول خواهیم بود.

وی در خصوص وضعیت احتکار در زمینه دارو توضیح داد: از آنجایی که همه چیز تحت کنترل و نظارت است و شرکت های تولید و پخش دارو و داروخانه های سراسر کشور همکاری خوبی با وزارت بهداشت دارند احتمال احتکار در زمینه دارو بسیار کم و انگشت شمار است.

قاضی زاده هاشمی گفت: به طور کلی، در زمینه احتکار دارو و تجهیزات پزشکی مشکل و موارد چندانی در کشور وجود ندارد.

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید


۲۴ مرداد ۹۷ : استخدام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

موسسه کارآفرینان آواسلامت به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای رشته ی کارشناس حقوق قضائی از طریق فراخوان (ارسال رزومه) نسبت به جذب و بکارگیری نیروی انسانی اقدام می نماید.

شرایط اختصاصی

۱- دارا بودن مدرک کارشناسی حقوق قضائی
۲- دارا بودن حداقل ۵ سال سابقه ی کار مرتبط با کار حقوقی
۳- دارا بودن حداقل ۲۷ سال سن
۴- بومی شهر تهران

** پذیرش نهایی منوط به قبولی در مصاحبه علمی و تخصصی و طی مراحل گزینش می باشد
** ارسال روزمه هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نمی کند
** موسسه کارآفرینان آواسلامت در رد یا قبول افراد مجاز و مختار است.

– پذیرفته شدگان پس از طی مراحل قانونی، در قالب قرارداد محدود و مدت معین، همکار موسسه کارآفرینان آواسلامت خواهند شد.

واجدین شرایط می توانند حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۵/۳۱ نسبت به ارسال رزومه به پست اکترونیکی farakhan.avasalamat@gmail.com اقدام نمایند.

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =