استخدام سرباز امریه سال 98

استخدام سرباز امریه سال ۹۸

۵ اسفند ۹۸ : آگهی جذب سرباز امریه در وزارت راه و شهرسازی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در اجرای منویات مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) و استفاده از ظرفیت‌های اصل ۱۴۷ قانون اساس و قانون وظیفه عمومی، بهره گیری از توانمندی‌های علمی و تخصصی مشمولین تحصیل کرده در جهت نیل به اهداف سازمان‌ها و ادارات تابعه، ارتقاء شاخص‌های اقتصادی و فرهنگی اجتماعی مناطق کمتر توسعه یافته، انتقال تجربیات گوهر بار نسل حاضر و گذشته به جوانان با استعداد نسل آتی، جبران کمبود نیروی متخصص در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته و بهره گیری از توانمندی‌های علمی و تخصصی مشمولین تحصیل کرده جهت افزایش ارتقاء شاخص‌های علمی و فرهنگی سازمان‌ها/ شرکت‌ها و ادارات کل تابعه استانی جذب کارکنان وظیفه در وزارت راه و شهرسازی با شرایط و ضوابط ذیل صورت می‌پذیرد.

مشاهده جزییات بیشتر و ثبت نام


لینک‌های مفید مرتبط:

صفحه اخبار استخدامی سرباز امریه
صفحه اخبار استخدامی سرباز امریه سال ۹۷
فراخوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش
صفحه اخبار استخدامی وزارت بهداشت
صفحه اخبار استخدامی سرباز امریه
صفحه اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
کانال تلگرامی همکارجو

۲۳ بهمن ۹۸ : آگهی جذب سرباز امریه قوه قضائیه

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه درباره نام نویسی مشمولان متقاضی امریه سربازی اعلام کرد، در حال حاضر فقط مشمولین متقاضی امریه اعزامی (۱۳۹۹/۰۲/۰۱)مجاز به ثبت نام هستند و زمان ثبت نام مشمولین از مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ آغاز و در مورخ(۱۳۹۸/۱۱/۳۰) به پایان می رسد.

استان هایی که قابل دسترسی نمی باشند سهمیه امریه آنان جهت اعزام در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ تکمیل گردیده است.

مشاهده جزئیات بیشتر


۲۶ دی ۹۸ : آگهی جذب امریه سربازی در وزارت علوم تحقیقات و فناوری

پایگاه اینترنتی جذب نیروی امریه وزارت علوم با انتشار فراخوانی تاریخ آغاز ثبت‌نام، نسبت به جذب سرباز امریه پژوهش‌یار در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف به کارگیری نیروهای متخصص با مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علوم و فناوری سراسر کشور و جهت بهره‎مندی از خدمات آنان در امور پژوهشی و کار در آزمایشگاه‌ها به تشخیص معاونت پژوهش و فناوری، از مشمولان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند.

مشاهده جزئیات بیشتر


۸ دی ۹۸ : آگهی هفتمین مرحله جذب امریه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزارت ارتباطات هفتمین مرحله فراخوان جذب نیروهای امریه را اعلام کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، هفتمین مرحله فراخوان نیروهای امریه وزارت ارتباطات ازساعت ۹ صبح تاریخ یکشنبه ۸ دی ماه آغاز و تا ساعت ۲۴ چهاردهم همین ماه ادامه دارد.

توجه : مهلت فراخوان به اتمام رسیده است

 


۲۷ آذر ۹۸ : آگهی جذب امریه سربازی در وزارت علوم تحقیقات و فناوری

وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای اعزامی های اسفند ماه (۹۸/۱۲/۰۱) سرباز امریه جذب می نماید. مهلت ثبت نام در فراخوان از تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ لغایت ۲۹ آذر ۱۳۹۸ می باشد.

مشاهده جزئیات بیشتر


۲۶ آذر ۹۸ : آگهی جذب امریه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

قوانین و مقررات جذب مشمولین وظیفه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

۱- بنیاد هیچ‌گونه تعهدی برای جذب مشمولین پس از پایان دوره سربازی ندارد.

۲- مشمولین باید در محل خدمتی که از ابتدا از سوی ستاد کل تائید و اعلام شده تا پایان امریه خدمت نمایند.

۳- جابجائی مشمولین بدون مجوز ستاد کل نیروهای مسلح خلاف مقررات می‌باشد.

۴- حقوق و مزایای مشمولین براساس ضوابط و مقررات و همطراز وظیفه‌های هم‌درجه در ارتش می‌باشد.

۵- مشمولین از لحاظ محاسبه مزایا به دو دسته بومی و غیربومی تقسیم می‌شوند:

مشاهده جزییات بیشتر


۵ آذر ۹۸ : آگهی جذب سرباز امریه در وزارت نیرو

وزارت نیرو برای اعزام نوبت اول اسفندماه ۹۸ از طریق اعلام عمومی سرباز وظیفه (امریه) می‌پذیرد.

به‌گزارش ایلنا از وزارت نیرو، به‌منظور ایجاد فرصت برابر و رعایت عدالت برای تمامی مشمولان وظیفه، متقاضیان امریه سربازی می‌توانند از طریق سامانه امریه سربازی برای اعزام نوبت اول اسفندماه ۹۸ از یکم تا ۳۰ آذر ماه اقدام کنند.
لازم به ذکر است با توجه به اینکه ثبت‌نام فقط از طریق سامانه مذکور صورت می‌گیرد، لطفاً از هرگونه مراجعه حضوری به حوزه ستادی و شرکت مادرتخصصی خودداری شود.

دستورالعمل «جذب و پذیرش مشمولین وظیفه» در صنعت آب و برق

با توجه به ظرفیت ایجاد‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و به‌منظور تحقق و عملیاتی نمودن برنامه‌های پیشنهادی وزیر محترم نیرو در راستای برنامه پنج‌ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران وزارت نیرو نسبت به جذب و به‌کارگیری مشمولین وظیفه به‌صورت امریه سربازی به تعداد سهمیه ابلاغی اقدام می‌نماید.

اهداف

به‌کارگیری سربازان امریه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در طرح‌های آب‌رسانی و برق‌رسانی به روستاهای مرزی و نواحی صعب‌العبور و کمتر توسعه‌یافته.
شناساندن صنعت آب و برق و فرصت‌های شغلی آن به دانش‌آموختگان مشمول وظیفه و کسب مهارت تجربی و آماده‌سازی جهت ورود به بازار کار.

استفاده بهینه از نیروهای مشمول وظیفه در ارائه خدمت به مناطق محروم و مرزی با هزینه کمتر و بهره‌وری بیشتر.
فراهم کردن زمینه‌های فعالیت برای نظام‌وظیفه عمومی کشور جهت استفاده بهینه از متخصصان در زمان صلح و سوق امکانات علمی کشور به‌سوی سازندگی و بالندگی.
برقراری ارتباط صنعت با دانشگاه.
افزایش سطح بهره‌وری و اثربخشی کارکنان وظیفه مأمور.

محدوده اجرا

کلیه شرکت‌های تابعه و مؤسسات دولتی وزارت نیرو

مسئولیت اجرا

مسئولیت اجرا در شرکت‌های تابعه و شرکت‌های مادر تخصصی بر عهده مدیرعامل می‌باشد.
مسئولیت نظارت بر حسن اجرا بر عهده اداره کل امور اداری و پشتیبانی ستاد وزارت نیرو می‌باشد.

شرایط اختصاصی

دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های تحصیلی مرتبط با وظایف وزارت نیرو به شرح زیر:
۴-۱-۱- رشته‌های موردنیاز شرکت مادر تخصصی آب و فاضلاب کشور: مهندسی عمران، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، بهداشت محیط، شیمی، میکروبیولوژی و آزمایشگاه.

۴-۱-۲- رشته‌های موردنیاز شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران: مهندسی عمران، زمین‌شناسی، مهندسی کشاورزی آب، مهندسی برق، مهندسی مکانیک.

۴-۱-۳- رشته‌های موردنیاز شرکت‌های مادر تخصصی توانیر و تولید نیروی برق حرارتی: مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، فیزیک، الکترونیک.

۴-۱-۴- رشته‌های عمومی شامل: مدیریت، مهندسی کامپیوتر، اقتصاد (آب و انرژی)، حقوق (آب، انرژی و بین‌الملل)، علوم اجتماعی ‌(شامل ارتباطات، جامعه‌شناسی و سیاست‌گذاری عمومی که پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری در زمینه صنعت آب و برق می‌باشد).

دارا بودن حداقل معدل کل در مقاطع تحصیلی به شرح زیر:
سطح بندی دانشگاههای عبارتند از:

۴-۲-۱- دانشگاههای سطح یک دولتی شامل: دانشگاه اصفهان، تبریز، تربیت مدرس، تهران، شهید بهشتی، شیراز، فردوسی مشهد، صنعتی اصفهان، صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، صنعتی شریف، علامه طباطبائی، علم و صنعت ایران.(در مقطع کارشناسی دارا بودن حداقل معدل ۱۴،در مقطع کارشناسی ارشد دارا بودن حداقل معدل۱۵،درمقطع دکترا دارا بودن حداقل معدل ۱۶)

۴-۲-۲- سایر دانشگاههای دولتی، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی:( در مقطع کارشناسی دارا بودن حداقل معدل ۱۵،در مقطع کارشناسی ارشد دارا بودن حداقل معدل۱۶،درمقطع دکترا دارا بودن حداقل معدل۱۷)

کارکنان وظیفه نباید از بستگان درجه ۱ و ۲ (سببی و نسبی) شاغل در مجموعه ستاد وزارت نیرو و واحدهای تابعه آن باشند.
افرادی که قصد ادامه تحصیل و یا گرفتن معافیت در طول دوره سربازی را دارند، مورد پذیرش قرار نمی‌گیرند.

اولویت‌های انتخاب

مرتبط بودن موضوع پایان‌نامه و رساله دکتری در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با مسائل صنعت آب و برق مدیریت توأمان تولید و مصرف آب و برق، انرژی‌های نو و تجدیدپذیر، کاهش تلفات برق و هدررفت آب، استفاده از پسماند و…).
انجام طرح‌های تحقیقاتی و مطالعاتی مرتبط با فعالیت‌های وزارت نیرو.

فارغ‌التحصیلان رتبه اول تا سوم در تمامی مقاطع تحصیلی.
متقاضیان بومی مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته.

۵-۴-۱- مشمولین بومی به افرادی اطلاق می‌شود که در شهر محل سکونت خود و در فاصله ۳۵ کیلومتری به‌کاررفته می‌شوند و یا بعد از ساعت کاری امکان تردد به منزل را داشته باشند یا در زمان جذب، پذیرش و اخذ امریه بنا به تمایل شخصی، محلی خارج از محل سکونت را برای خدمت تعیین کرده باشند.

خانواده معظم ایثارگران (شهداء، جانبازان، آزادگان، رزمندگان با حداقل ۶ ماه سابقه حضور در جبهه)، مشمولان متأهل، ایتام، حافظان قرآن، قاریان برتر معاف از رزم، نخبگان، تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی با ارائه مدارک مستند رسمی از مراجع ذیصلاح.

مدارک مورد نیاز

تصویر برگ اعزام به خدمت (بدون مهر غیبت)
تصویر گواهی مدرک تحصیلی با قید معدل
آدرس محل سکونت و شماره تماس
تصویر کارت ملی
تصویر کلیه صفحات شناسنامه
عکس ۴×۳ (دو قطعه)
رزومه متقاضیان (سوابق فعالیت‌های علمی، آموزشی و اجرایی) به همراه مستندات مربوطه
مدارک عائله‌مندی افراد تحت تکفل (تصاویر کارت ملی و صفحات کامل شناسنامه)

ضوابط اجرایی

استفاده از مشمولین وظیفه جهت خدمت در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته مجاز است.
کارکنان وظیفه تابع مقررات دستگاه اجرایی بوده و از نظر ساعات خدمت همانند سایر کارکنان می‌باشند (استفاده از خدمات مشمولین وظیفه در خارج از ساعات اداری با تشخیص دستگاه ذی‌ربط بلامانع است).
عقد هر نوع قرارداد پیمانکاری و مالی با مشمولین وظیفه در دوره خدمت سربازی ممنوع می‌باشد.

مشمولان وظیفه صرفاً در محل‌های درخواست و تصویب‌شده به‌کاررفته شده و امکان جابجایی آنان نمی‌باشد.
شرح وظایف مشمولین وظیفه متناسب با مدرک و رشته تحصیلی و وظایف واحد سازمانی ذی‌ربط تهیه و تدوین و توسط مدیر واحد ذی‌ربط به آنان ابلاغ می‌شود.

غیبت بیش از ۱۵ روز در زمان صلح فرار محسوب و بایستی سریعاً به اداره کل امور اداری و پشتیبانی ستاد وزارت نیرو منعکس گردد.

صدور امریه مستلزم پرداخت هزینه آموزشی قبل از اتمام دوره آموزشی توسط شرکت‌های به‌کارگیرنده مشمول وظیفه و ارسال فیش واریزی به شرکت مادر تخصصی می‌باشد. شرکت مادر تخصصی مکلف است در اسرع وقت فیش مذکور را به اداره کل امور اداری و پشتیبانی وزارت نیرو ارائه نماید.

به‌منظور حفظ ارتباط با یگان‌های خدمتی، شرکت‌ها موظف می‌باشند هر سه ماه یک‌بار کارکرد مشمولین وظیفه را به اداره کل امور اداری و پشتیبانی ستاد وزارت نیرو ارسال نمایند.

مقتضی است شرکت‌ها پس از اتمام دوره ضرورت مشمولین وظیفه، ضمن تسویه‌حساب کامل با آنان، وضعیت کارکرد کلی آنان را از تاریخ حضور تا پایان خدمت به اداره کل امور اداری و پشتیبانی ستاد وزارت نیرو جهت ترخیص اعلام نمایند.
ضوابط پرداخت حقوق و مزایا، کمک‌هزینه خوراک، پوشاک و بیمه‌های پایه، مکمل، عمر و حوادث، بازنشستگی و… تابع مقررات ستاد کل نیروهای مسلح می‌باشد.

فرآیند انتخاب

انتشار فراخوان عمومی جذب نیروی انسانی مشمول وظیفه (امریه) در سایت وزارت نیرو و یا در یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار.

ثبت‌نام داوطلبان مشمول وظیفه از طریق سایت امرسیه وزارت نیرو ظرف مدت مقرر در فراخوان عمومی.
بررسی اولیه مدارک توسط اداره کل امور اداری و پشتیبانی ستاد وزارت نیرو.
ارسال اسامی افرادی که مدارکشان تکمیل می‌باشد به کارگروه و هیئت مرکزی گزینش.
بررسی مدارک متقاضیان مشمول وظیفه توسط کارگروه و انتخاب فهرست نهایی.

اعضاء کارگروه مذکور عبارت‌اند از:

۸-۵-۱- مدیرکل امور اداری و پشتیبانی ستاد وزارت نیرو (به‌عنوان رئیس کارگروه)

۸-۵-۲- معاونین منابع انسانی شرکت‌های مادرتخصصی

۸-۵-۳- نمایندگان معاونت‌های تخصصی

اعلام نظریه گزینش ظرف مدت یک ماه به اداره کل امور اداری و پشتیبانی ستاد وزارت نیرو.
اطلاع‌رسانی به پذیرفته‌شدگان نهایی از طریق سایت.

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی ۲ ماه قبل از اعزام از طریق وزارت نیرو به دفتر سیاست‌گذاری و نظارت راهبردی حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح ارسال می‌گردد.

فهرست نهایی مشمولین وظیفه واجد شرایط پذیرفته‌شده پس از تائید دفتر سیاست‌گذاری و نظارت راهبردی حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح از طریق حوزه ستادی وزارتخانه به شرکت‌های مادرتخصصی جهت انجام اقدامات بعدی ارسال می‌گردد.

نظارت و ارزیابی

نظارت توسط شرکت‌های مادرتخصصی

شرکت‌های مادرتخصصی موظف‌اند در موارد مشروحه ذیل بر عملکرد شرکت‌های تابعه و کارکنان وظیفه مأمور به‌طور مستمر نظارت نموده و گزارش نظارتی را ماهانه به ستاد وزارت نیرو ارسال نمایند.

۹-۱-۱- بررسی وضعیت پرداخت حقوق و مزایا، کمک‌هزینه‌های خوراک، پوشاک، مسکن، ازدواج، هزینه سفر، پاداش پایان خدمت دوره ضرورت، کسورات قانونی (بیمه‌های پایه، مکمل، عمر و حوادث ‌و بازنشستگی) برابر ضوابط و مقررات ابلاغی ستادکل نیروهای مسلح.

۹-۱-۲- خودداری از پرداخت وجوه غیرقانونی نظیر اضافه‌کار، عیدی و…

۹-۱-۳- خودداری از عقد هرگونه قرارداد مالی و پیمانکاری با کارکنان وظیفه مأمور در طول خدمت دوره ضرورت.

۹-۱-۴- هرگونه جابجایی و انتقال کارمندان وظیفه از محل مصوب مندرج در امریه به استان و شهرستان دیگر ممنوع می‌باشد. در مواقع ضروری صرفاً از طریق مکاتبه با حوزه ستادی و پس از تائید دفتر سیاست‌گذاری و نظارت راهبردی حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح اقدام می‌گردد.

۹-۱-۵- استفاده از خدمات مشمولین وظیفه در تخصص اصلی و منطبق با شرح وظایف آنان.

۹-۱-۶- نظارت بر عملکرد کارکنان وظیفه مأمور از نظر رعایت شئونات اسلامی، پوشش ظاهری، حضور منظم در محل خدمت.

۹-۱-۷- وصول گزارش ماهیانه از شرکت‌های تابعه در خصوص وضعیت خدمتی کارکنان وظیفه مأمور در ارتباط با حضور و غیاب، مرخصی‌های استحقاقی و استعلاجی و ارسال گزارش‌های مذکور در مقاطع زمانی سه‌ماهه به حوزه ستادی وزارت نیرو.

نظارت توسط حوزه ستادی (اداره کل امور اداری و پشتیبانی) وزارت نیرو:
۹-۲-۱- حوزه ستادی مکلف است به‌منظور اجرای سیاست‌های ستاد کل نیروهای مسلح نسبت به جمع‌آوری و بررسی گزارش‌های نظارتی شرکت‌های مادر تخصصی اقدام نماید.

۹-۲-۲- در صورت نیاز، نماینده حوزه ستادی به‌منظور بررسی بیشتر به شرکت تابعه مورد نظر مراجعه و گزارش ذی‌ربط را درخواست می‌نماید.

۹-۲-۳- جمع‌بندی و ارسال گزارش کارکرد مشمولین وظیفه به ستاد کل نیروهای مسلح.

مشاهده متن کامل آگهی در سایت وزارت نیرو

ورود به ثبت نام


۲۱ مهر ۹۸ : آگهی جذب سرباز امریه در قوه قضائیه

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه درباره نام نویسی مشمولان متقاضی امریه سربازی اعلام کرد، هم اکنون فقط مشمولان اعزامی دی ماه مجاز به ثبت نام هستند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ​ ثبت نام مشمولان متقاضی امریه اعزامی ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ از ساعت هشت روز دو‌شنبه ۹۸/۰۷/۲۲ آغاز می‌شود و ساعت ۱۶ سه‌شنبه ۹۸/۰۷/۳۰ پایان می‌پذیرد.

مشاهده متن کامل آگهی


۲۲ مرداد ۹۸ : آگهی جذب سرباز امریه در قوه قضائیه

بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، متقاضیان واجد شرایط اعزامی ۹۸/۰۸/۰۱ می‌توانند در سامانه ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

در حال حاضرفقط مشمولین متقاضی امریه اعزامی آبان ماه (۱۳۹۸/۰۸/۰۱)مجاز به ثبت نام هستند و زمان ثبت نام مشمولین از مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ آغاز و در مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۳۰به پایان می رسد.

مشاهده متن کامل آگهی


۹ مرداد ۹۸ : آگهی جذب امریه در وزارت امور اقتصادی و دارایی

وزارت امور اقتصادی و دارایی به‌منظور بهره‌گیری از توانمندی نیروهای جوان و برومند کشور در رشته‌های مدیریت، اقتصاد، حسابداری و IT (کلیه گرایش‌ها) در مقاطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر، در ستاد و مراکز استان‌ها (به شرح جدول ذیل) از بین مشمولین واجد شرایط خدمت سربازی که تمایل به طی دوره خدمت به‌ صورت امریه دارند، دعوت به همکاری می‌نماید.

مشاهده متن کامل آگهی


لینک‌های مفید مرتبط:

صفحه اخبار استخدامی سرباز امریه
صفحه اخبار استخدامی سرباز امریه سال ۹۷
فراخوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش
صفحه اخبار استخدامی وزارت بهداشت
صفحه اخبار استخدامی سرباز امریه
صفحه اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
کانال تلگرامی همکارجو

۲۹ تیر ۹۸ : آگهی جذب امریه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نظر دارد به منظور توسعه منابع انسانی و جذب متخصصان کارآمد از بین داوطلبان مرد واجد شرایط به‌صورت امریه خدمت سربازی دعوت به همکاری ‌نماید.

مشاهده متن کامل


۹ تیر ۹۸ : آگهی جذب امریه در سازمان بازرسی کل کشور

سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد به منظور توسعه منابع انسانی و جذب متخصصان کارآمد در مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در رشته­‌ها و تخصص‌های«مالی، حسابداری، بانکداری، بیمه، امور مالیاتی، گمرک، فناوری اطلاعات و حقوق» از بین داوطلبان مرد واجد شرایط به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز استان‌ها و تهران دعوت به همکاری می‌نماید.

تذکر مهم: متقاضی محترم برای آپلودکردن رزومه صرفاً از فرم پیوست مربوط به این سازمان استفاده شود. در غیر این‌صورت رزومه‌هایی که مطابق با فرم مذکور نباشند، مشخصات آنان مورد بررسی قرار نمی‌گیرد.

دانلود فایل رزومه

تکمیل فرم ثبت نام


۹ خرداد ۹۸ : آگهی چهارمین مرحله جذب امریه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

چهارمین مرحله جذب نیروی امریه سربازی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از روز شنبه ۱۱ خردادماه سال جاری آغاز می شود.
چهارمین مرحله جذب نیروی امریه سربازی اعلام شدبه گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، چهارمین مرحله جذب نیروی امریه سربازی در وزارت ارتباطات از روز شنبه ۱۱ خرداد ماه آغاز می‌شود.

افراد با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکترا قابلیت شرکت در این مرحله از جذب را دارا هستند و با توجه به نیازمندی‌های پرسنلی ستاد و دستگاه‌های تابعه وزارت، رشته‌های تحصیلی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیت فضای سایبری، مهندسی برق، بیوانفورماتیک در مقاطع فوق الذکر، در این مرحله از فراخوان نیرو‌های امریه جذب می‌شوند.

وزارت ارتباطات از میان فارغ التحصیلان واجد شرایط در رشته‌های فوق نیرو‌های امریه سربازی را انتخاب می‌کند. متقاضیان می‌توانند همه مراحل ثبت نام، ارزیابی، پیگیری و پایش را از طریق سامانه مستقر در سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دنبال کنند. افراد می‌توانند برای ثبت نام از ساعت ۱۰ صبح ۱۱ خرداد ماه تا ۱۲ ظهر ۱۸ خرداد اقدام کنند.


۲۹ اردیبهشت ۹۸ : جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای

متقاضیان امریه سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای گیلان برای شهریور ماه، تا سوم خرداد می توانند در پورتال آموزش فنی و حرفه ای ثبت نام کنند.

جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ایبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت : متقاضیان امریه سرباز مربی می توانند تا پایان روز جمعه سوم خرداد ، با ورود به پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای، با بارگذاری مدارک خود در سامانه الکترونیکی نام نویسی کنند.

محمد حسینی با بیان اینکه متقاضیان امریه سربازی باید پس از نام نویسی، در آزمون الکترونیکی شرکت کنند افزود: متقاضیان در صورت قبولی برای مصاحبه تخصصی، آزمون عملی و انجام مراحل اداری و گزینش دعوت خواهند شد.
وی گفت : زمان آزمون الکترونیکی بعدا اعلام می شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان افزود : لیست رشته ها و مراکز آموزشی از طریق لینک پورتال جامع مرکز فنی و حرفه ای قابل دسترسی است.

محمد حسینی خاطرنشان کرد: متقاضیان امریه سرباز مربی باید بومی مرکز مورد درخواست باشند و در صورت غیربومی بودن ، مسئولیت عواقب آن به عهده متقاضی خواهد بود.

توجه : مهلت ثبت نام امریه به اتمام رسیده است.


۱۶ اردیبهشت ۹۸ : آگهی جذب امریه در سازمان بازرسی کل کشور

سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد به منظور توسعه منابع انسانی و جذب متخصصان کارآمد در مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در رشته­‌ها و تخصص‌های«مالی، حسابداری، بانکداری، بیمه، امور مالیاتی، گمرک، فناوری اطلاعات و حقوق» از بین داوطلبان مرد واجد شرایط به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز استان‌ها و تهران دعوت به همکاری می‌نماید.

تذکر مهم: متقاضی محترم برای آپلودکردن رزومه صرفاً از فرم پیوست مربوط به این سازمان استفاده شود. در غیر این‌صورت رزومه‌هایی که مطابق با فرم مذکور نباشند، مشخصات آنان مورد بررسی قرار نمی‌گیرد.

دانلود فایل رزومه

تکمیل فرم ثبت نام


۹ اردیبهشت ۹۸: اطلاعیه زمان اعلام نتایج جذب امریه سربازی قوه قضاییه

زمان نتایج پذیرش مشمولین متقاضی امریه سربازی قوه قضاییه اعزام تیرماه اعلام شد.

به گزارش ایسنا به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، مدارک متقاضیان اعزام ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ (تیرماه) در حال بررسی می‌باشد و نتایج پذیرش مشمولین اعزام مذکور از طریق تماس تلفنی تا مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ به متقاضیان اعلام می‌گردد.

شایان ذکر است، درخصوص دوره بعدی اعزام متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا


۸ اردیبهشت ۹۸: اطلاعیه زمان مصاحبه پذیرفته شدگان مصاحبه امریه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

نتایج دو برابر ظرفیت پذیرش نیرو‌های امریه سربازی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرحله سوّم جذب) برای دعوت به مصاحبه ۱۰ اردیبهشت ماه اعلام شد.

۱۰ اردیبهشت زمان مصاحبه پذیرفته شدگان امریه سربازی وزارت ارتباطاتبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، متقاضیانی که برای گذراندن خدمت سربازی در وزارت ارتباطات در سامانه جذب امریه سربازی ثبت نام کرده اند می‌توانند با استفاده از کد پیگیری اخذ شده در زمان ثبت نام، به سامانه امریه مراجعه کنند و در صورت دعوت به مصاحبه در تاریخ و مکان درج شده حضور یابند.

افراد دعوت شده به مصاحبه می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی (اصل و کپی پشت و رو ۳ فقره)، شناسنامه متقاضی (اصل و کپی تمام صفحات ۳ فقره)، شناسنامه همسر و فرزند (در صورت وجود) ۳ فقره، ۳ فقره مستندات ویژگی خاص (شروط جذب) مستندات:

ایتام – فعالیت بسیج – حافظان قرآن – خانواده ایثارگران- گواهی یا مدک حاوی معدل ۱۷ به بالا- افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد، مدارک دانشگاهی (حاوی معدل و نمره پایان نامه) مدرک تحصیلی (معرفی نامه دانشگاه – فارغ التحصیلی – سازمان نظام وظیفه یا اصل مدرک تحصیلی یا فراغت از تحصیل)، ۸ عدد عکس پرسنلی، گذرنامه (در صورت وجود)، گواهی اشتغال سوابق تجربی،

گواهی اصل مقالات و …، ۳ فقره اصل پایان نامه و مدارک مربوط به دفاع از پایان نامه یا مدرکی که نشان دهد از رساله دفاع شده است و معرفی نامه از بنیاد نخبگان (در صورت وجود)، روز سه شنبه مورخ ۱۰ اردیبهشت ساعت ۸ صبح به آدرس: تهران- میدان آزادی- خیابان دانش- جنب آتش نشانی، دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات مراجعه کنند.

متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به سامانه جذب امریه سربازی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مراجعه کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


۳ اردیبهشت ۹۸ : آگهی جذب سرباز امریه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

بنیاد شهید و امور ایثارگران در نظر دارد از بین مشمولان واجد شرایط، اقدام به جذب سرباز امریه نماید.

۱-مدت خدمت سربازان امریه برابر بخشنامه ستاد کل نیروهای مسلح ۲۴ ماه می باشد.
۲-کلیه مقررات ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص نیروهای وظیفه در مورد سربازان امریه نیز قابل اجرا می باشد.
۳-عدم پذیرش در این نهاد در صورت درخواست همزمان در سازمان های دیگر.
۴- نیروهای وظیفه دیپلم و زیردیپلم با هر رشته تحصیلی مجاز می باشند.
۵-شرایط اولیه­ نیروهای وظیفه لیسانس و بالاتر، باید فارغ التحصیل یکی از رشته های ذیل باشد:
فیزیوتراپی، کاردرمانی، مددکاری، اعضای مصنوعی، بهداشت حرفه ای، روانشناسی، حقوق، فقه و حقوق اسلامی، برق، عمران و نقشه برداری، رایانه و فناوری اطلاعات، علوم اقتصادی، مدیریت، حسابداری و معماری.

۷-شرایط ثانویه پذیرش نیروهای وظیفه لیسانس و بالاتر باید یکی از شرایط ذیل باشد:

خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، متأهلین، افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، معاف از رزم و فعالیت بسیج می باشد.
۸-برگه اعزام کلیه نیروهای متقاضی پذیرش در صورت داشتن شرایط باید با هماهنگی این مرکز و بدون غیبت اخذ گردد.

۹-کلیه درخواست کنندگان حداقل ۲ الی ۳ ماه پیش از تاریخ اعزام در مرحله اول فرم درخواست همکاری به صورت طرح خدمت سربازی را تکمیل کرده و به این مرکز فکس نمایند و در مرحله بعد متقاضیان در استان تهران به صورت حضوری به دفتر اداره امور مشمولین در ستاد مرکز و در دیگر استان ها به رئیس حراست مربوطه استان جهت گزینش اولیه مراجعه می نمایند. سربازان با مدرک تحصیلی لیسانس به بالا علاوه بر مرحله فوق می بایستی از طریق هسته مرکزی گزینش مورد تأیید قرار گرفته و سپس بکارگیری شوند. (در صورت رد صلاحیت در هر مرحله توسط هسته مرکزی گزینش امکان جذب وجود نخواهد داشت.)

۱۰-درخواست کنندگان هرگونه وابستگی سببی و نسبی با کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران نداشته باشند.
تلفن مستقیم و دورنگار: ۸۸۹۳۹۶۷۱-۲۱
*لازم به ذکر است شرایط ذکر شده به صورت کلی بوده و قوانین و مقررات کامل و جامع تر جهت گذراندن خدمت سربازان در بنیاد شهید و امور ایثارگران پس از مراجعه حضوری به سمع و نظر مشمول وظیفه خواهد رسید.

جهت دانلود فرم درخواست همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران به صورت طرح خدمت سربازی (همیار جانباز) اینجا کلیک نمایید


۲ اردیبهشت ۹۸ : آگهی جذب سهمیه امریه وزارت نفت

تعریف : طرح نظام به طرحی اطلاق می گردد که از طریق آن برخی فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته های مورد نیاز صنعت نفت و در مقاطع تحصیلی کارشناسی وکارشناسی ارشد جهت گذرانیدن خدمت نظام وظیفه در این وزارتخانه به کارگرفته می شوند.

توجه : مهلت ثبت نام امریه به اتمام رسیده است.


۳۱ فروردین ۹۸ : شرایط جذب نیروی امریه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نظر دارد از بین مشمولان واجد شرایط، اقدام به جذب سرباز امریه کند و متقاضیان می‌توانند جهت پذیرش، فرم درخواست امریه را دریافت و تکمیل کنند.

همچنین تعداد سهمیه محدود است و متقاضیان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس این نهاد مراجعه کنند.

توجه : مهلت ثبت نام امریه به اتمام رسیده است.


۳۱ فروردین ۹۸ : آگهی جذب سرباز امریه در قوه قضائیه

بنابر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، متقاضیان واجد شرایط اعزامی ۹۸/۰۴/۰۱ می‌توانند در سامانه ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

مشاهده جزییات و ثبت نام

کانال تلگرامی همکارجو


۲۷ فروردین ۹۸ : آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش گیلان

بر اساس این بخشنامه زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ ۲۷ فرودین ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ است، جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و به‌کارگیری سرباز معلم در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.
به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، بر این اساس این بخشنامه داوطلبان واجد شرایط که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور باشد ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.

بر اساس این بخشنامه؛ داوطلبان واجد شرایط دارای برگه آماده‌به‌خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور ۹۸ باشد، در موعد مقرر، ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند، زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ ۲۷ فرودین ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ است، جذب و به‌کارگیری افراد بر مبنای ارتباط رشته تحصیلی با رشته تدریس (برابر طرح طبقه‌بندی مشاغل معلمان کشور) انجام گیرد و ادارات کل آموزش‌وپرورش استان مکلف هستند بر اساس اعلام نیاز مناطق و اولویت‌های تخصیص نیرو مراحل جذب و به‌کارگیری سرباز معلمان را انجام دهند.

همچنین در بخش‌های دیگر این بخشنامه آمده است:

-جذب و به‌کارگیری معلمان وظیفه صرفاً در کلاس‌های درس واحدهای آموزشی مناطق کم‌تر توسعه‌یافته امکان‌پذیر است، لذا به‌کارگیری افراد مذکور در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.

– جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و داوطلبان باید هنگام ثبت‌نام فرم تعهدنامه رعایت شئون شغل معلمی و رعایت ضوابط عمومی گزینش در طول مدت خدمت، همچنین فرم پرسش‌نامه اطلاعات فردی گزینش را تکمیل و پس از الصاق یک قطعه عکس به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه و تصویر کارت ملی به مسئول ثبت‌نام تحویل دهند.

– داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی، روحی و روانی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند و احراز این مهم بنا بر تأیید اداره کل آموزش‌وپرورش استان صورت می‌پذیرد.

-مدت خدمت در برنامه معلمان وظیفه ۲ سال تمام است بنابراین مشمولینی انتخاب می‌شوند که کسر خدمت ندارند و باید در این رابطه از متقاضیان تعهد اخذ شود.

شایان‌ذکر است، ادامه کار معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف ممنوع است و انجام خدمت ضرورت در آموزش‌وپرورش هیچ‌گونه حق استخدامی یا اشتغال برای افراد ایجاد نمی‌کند و اعزام افراد به مراکز آموزشی نظامی در تاریخ اول تیر ۹۸ انجام خواهد شد.

دانلود بخشنامه سرباز معلمان برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹


۲۶ فروردین ۹۷ : آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان ها

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، بخشنامه سرباز معلم به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.

بر این اساس این بخشنامه داوطلبان واجد شرایط که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور باشد ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.

داوطلبان واجد شرایط دارای برگه آماده‌به‌خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور ۹۸ باشد، در موعد مقرر، ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند، زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ ۲۷ فروردین ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ است، جذب و به‌کارگیری افراد بر مبنای ارتباط رشته تحصیلی با رشته تدریس (برابر طرح طبقه‌بندی مشاغل معلمان کشور) انجام گیرد و ادارات کل آموزش‌وپرورش استان مکلف هستند بر اساس اعلام نیاز مناطق و اولویت‌های تخصیص نیرو مراحل جذب و به‌کارگیری سرباز معلمان را انجام دهند.

همچنین در بخش‌های دیگر این بخشنامه آمده است:

-جذب و به‌کارگیری معلمان وظیفه صرفاً در کلاس‌های درس واحدهای آموزشی مناطق کم‌تر توسعه‌یافته امکان‌پذیر است، لذا به‌کارگیری افراد مذکور در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.

– جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و داوطلبان باید هنگام ثبت‌نام فرم تعهدنامه رعایت شئون شغل معلمی و رعایت ضوابط عمومی گزینش در طول مدت خدمت، همچنین فرم پرسش‌نامه اطلاعات فردی گزینش را تکمیل و پس از الصاق یک قطعه عکس به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه و تصویر کارت ملی به مسئول ثبت‌نام تحویل دهند.

– داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی، روحی و روانی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند و احراز این مهم بنا بر تأیید اداره کل آموزش‌وپرورش استان صورت می‌پذیرد.

-مدت خدمت در برنامه معلمان وظیفه ۲ سال تمام است بنابراین مشمولینی انتخاب می‌شوند که کسر خدمت ندارند و باید در این رابطه از متقاضیان تعهد اخذ شود.

شایان‌ذکر است، ادامه کار معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف ممنوع است و انجام خدمت ضرورت در آموزش‌وپرورش هیچ‌گونه حق استخدامی یا اشتغال برای افراد ایجاد نمی‌کند و اعزام افراد به مراکز آموزشی نظامی در تاریخ اول تیر ۹۸ انجام خواهد شد.

دانلود بخشنامه سرباز معلمان برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ 


۲۰ فروردین ۹۸ : وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سومین مرحله فراخوان خود برای جذب امریه سربازی را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سومین مرحله فراخوان برای جذب امریه سربازی در سطح تهران و مراکز استان‌ها به شکل بومی اعلام شد.

بر اساس این گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد با توجه به نیازمندی‌های پرسنلی ستاد و دستگاه‌های تابعه وزارت، نیروهایی با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های تحصیلی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیت فضای سایبری، مهندسی برق و بیوانفورماتیک در سطح تهران و مراکز استان‌ها و به شکل بومی جذب کند.

*مهلت ثبت‌نام این مرحله از تاریخ ۱۹ فروردین لغایت ۲۴ فروردین است.


۱۷ فروردین ۹۸ : آگهی جذب نیروی امریه در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از جذب امریه سربازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) خبر داد.

سردار موسی کمالی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جذب امریه سربازی از طرف قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) اظهار کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه برابر تبصره دو ماده ۵ قانون خدمت وظیفه عمومی، از بین مشمولان بسیجی فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی و بالاتر برای خدمت سربازی در پروژه‌ها و کارگاه‌ها در هر دوره اعزام طبق ضوابط سپاه جذب می‌کند.

وی افزود: ذکر این نکته ضروری است که تکمیل فرم ثبت نام هیچ گونه تعهدی برای پذیرش سربازی در قرارگاه ایجاد نمی‌کند و مشمولان باید منتظر بررسی مدارکشان از سوی این قرارگاه باشند.

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تاریخ اعزام پذیرفته شدگان نهایی گفت: به پذیرفته شدگان نهایی تا یک ماه قبل از تاریخ اعزام به خدمت به نحو مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد.

سردار کمالی تصریح کرد: پذیرفته شدگان قطعی موظفند در مهلت مقرر مدارک مورد نیاز را به آدرسی که اعلام می‌شود تحویل دهند.

وی با اشاره به رشته‌های تحصیلی که این قرارگاه از بین آنها امریه سربازی جذب می‌کند، گفت: فارغ‌التحصیلان با مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در یکی از رشته‌های مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی برق، حقوق، مهندسی رایانه و فناوری اطلاعات، مهندسی نقشه برداری، بهداشت حرفه‌ای، مهندسی کشتی سازی، مهندسی شیمی، بهداشت ایمنی و محیط زیست(HSE)، مهندسی صنایع، مهندسی معدن، مدیریت، حسابداری، مترجم زبان انگلیسی، مدیریت پروژه و بیمه جذب می‌شود.

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای یادآور شد: شرط معدل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های مختلف متفاوت است اما حداقل برای مقطع کارشناسی معدل فرد باید ۱۴ و برای دوره کارشناسی ارشد حداقل باید ۱۴.۵ باشد.


لینک‌های مفید مرتبط:

صفحه اخبار استخدامی سرباز امریه
صفحه اخبار استخدامی سرباز امریه سال ۹۷
فراخوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش
صفحه اخبار استخدامی وزارت بهداشت
صفحه اخبار استخدامی سرباز امریه
صفحه اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
کانال تلگرامی همکارجو
به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 8 =