استخدام شرکت مهندسی مهساب آرتا نیرو

استخدام شرکت مهندسی مهساب آرتا نیرو

۲۰ اسفند ۹۷: دریافت کارت آزمون استخدام شرکت مهندسی مهساب آرتا نیرو

با آرزوی توفیق روزافزون برای یکایک همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ طبق گزارش سایت صنعت آب و برق واحد گیلان لینک دریافت کارت آزمون استخدامی شرکت مهندسی مهساب آرتا نیرو فعال گردید.

دریافت کارت آزمون

کانال تلگرامی همکارجو

 


۴ اسفند ۹۷: تمدید مهلت ثبت نام استخدام شرکت مهندسی مهساب آرتا نیرو

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام شرکت در آزمون استخدام شرکت مهندسی مهساب آرتا نیرو تا روز یکشنبه ۵ اسفند ماه تمدید شد.

منبع: سایت صنعت آب و برق واحد گیلان


۲۴ بهمن ۹۷ : استخدام شرکت مهندسی مهساب آرتا نیرو 

شرکت مهندسی مهساب آرتانیرو در نظر دارد از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری، از بین داوطلبان مرد بومی استان گیلان تعداد ۲۲ نفر نیروی انسانی مرد را به عنوان اپراتور پست های فوق توزیع و انتقال به کارگیری نماید.

استخدام شرکت مهندسی مهساب آرتا نیرو
استخدام شرکت مهندسی مهساب آرتا نیرو

شرایط عمومی

۱- داشتن تابعیت ایران
۲- داشتن حداقل سن ۲۰ سال و حداکثر سن ۲۸ سال
۳- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم
۴- داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم برق با گرایش های مرتبط مندرج در جدول فوق
تذکر مهم: دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر از فوق دیپلم مجاز به شرکت در آزمون نیستند و چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان، مصاحبه و یا حتی پس از بکارگیری داوطلب مشخص شود که هریک از آنان دارای مدارک تحصیلی بالاتر از فوق دیپلم بوده اند، بکارگیری آنان کان لک یکن تلقی می گردد. بنابراین صرفا دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم مجاز در آزمون می باشند.

۵- برخورداری از سلامت کامل جسمانی و روانی و توانایی انجام کار و نداشتن نقص عضو
۶- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
۷- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۸- داوطلبان می بایست بومی استان گیلان باشند.
تذکر۱: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان و محاسبه سن آن ها، تاریخ پایان روز آزمون (مورخ ۲۴/۱۲/۱۳۹۷) می باشد و مدارکی که پس از این تاریخ اخذ شوند، مورد پذیرش نخواهد بود.

تذکر ۲ : موارد زیر به شرط ارائه تائیدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده می شود:
الف) سابقه اشتغال به کار مرتبط در صورت پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی به مدت ۵سال به حداکثر سن اضافه میشود.
ب) مدت انجام خدمت سربازی حداکثر به مدت ۲سال به حداکثر سن اضافه میشود.
تذکر ۳: شرایط بومی بودن عبارتند از:
الف) استان محل تولد داوطلب یا همسر وی استان گیلان باشد.
ب) فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یانیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب استان گیلان باشد.
ج) داوطلب حداقل چهار (۴)سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی،راهنمایی،دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در استان گیلان طی کرده باشد.
د) داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان گیلان داشته باشد.
هـ) پدر،مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان گیلان داشته باشد.

ایثارگران

۲۵درصد جذب این شرکت (تعداد ۶ نفر)، به خانواده های شاهد، جانبازان و آزادگان ،فرزندان شهدا و جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر،فرزندان آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت،اسرا و برادر شاهد تخصیص می یابد. همچنین ۵درصد سهمیه جذب (تعداد ۱نفر) نیز به رزمندگان باسابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و آزادگان کمتر از یک سال اسارت اختصاص می یابد.
افرادی که دارای شرایط مشروحه فوق میباشند میتوانند با انتخاب گزینه سهمیه ایثارگری در فرم ثبت نام، در هر یک از سهمیه های جذب۲۵ درصدی و ۵ درصدی آزمون ثبت نام کرده و در رقابت با سایر افراد واجد شرایط سهمیه ایثارگری، به ترتیب بالاترین نمره آزمون انتخاب خواهند شد.
تذکر ۱ : داوطلبان استفاده از سهمیه ایثارگران میبایست تائیدیه ایثارگری خود را از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان تهیه و اصل آن را در موعد مقرر ارائه نمایند.

مواد آزمون و ضرائب آن

مواد آزمون بکارگیری نیروی انسانی ، تعداد سوالات در هر درس و ضرائب آن مطابق جدول شماره۲ میباشد:

جدول ۲ .مواد آزمون کتبی و ضرائب آن

مواد آزمون کتبی و ضرائب آن
مواد آزمون کتبی و ضرائب آن

نحوه ثبت نام و مدارک لازم:

ثبت نام در آزمون بکارگیری نیروی انسانی از روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ لغایت روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ در سامانه اینترنتی به نشانی شرکت مهندسی مهساب آرتا انجام می گیرد. آزمون نیز در روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ در محلی که از طریق کارت ورود به جلسه اطلاع رسانی میگردد، برگزار می شود.
-داوطلبان می بایست فایل عکس ۴×۳خود را با حجم ۷۰کیلوبایت با فرمت JPG در سایت اینترنتی بارگزاری نمایند.
-واریز مبلغ ۶۵۰,۰۰۰ (ششصد و پنجاه هزار) ریال به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه پرداخت اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و با الزامات آن مانند داشتن رمز دوم و کد CVV2 .

توضیحات مهم:

۱.مهلت ارائه اصل مدارک لازم از سوی پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت شامل مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، مدرک نظام وظیفه، مدرک سابقه کار و پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی (در صورت داشتن سابقه کار مرتبط با پرداخت حق بیمه)، تائیدیه اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای داوطلبان استفاده از سهمیه ۲۵ و ۵ درصد ایثارگران ) به منظور تطبیق مدارک و تکمیل پرونده برای انجام مصاحبه، حداکثر هفت (۷) روز پس از اعلام نتایج آزمون میباشد.
۲ .مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی یا اعلام مدارک به صورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، تطبیق مدارک، مصاحبه و … محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج مصاحبه در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت بکارگیری داوطلب، قرارداد کاری وی لغو و یا بلااثر می گردد و کلیه خسارات وارد مطابق ضوابط و مقررات و رویه شرکت از داوطلب اخذ خواهد شد.
۳.حقوق و مزایای پذیرفته شدگان نهایی آزمون در صورت اشتغال به کار در چهارچوب قانون کار محاسبه و پرداخت می گردد.
۴ .شماره تماس شرکت مهساب آرتا نیرو : ۳۳۶۱۵۵۵۱-۰۱۳

مشاهده متن کامل آگهی

ثبت نام در آزمون

اخبار وزارت نیرو

کانال تلگرامی همکارجو

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =