استخدام شرکت کار و تامین

استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی

۱۹ بهمن ۹۹: فرم رسیدگی به اعتراضات داوطلبان آزمون استخدام کار و تامین اجتماعی

با آرزوی موفقیت برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع می رسانیم؛ لینک تکمیل فرم رسیدگی به اعتراضات مرحله آزمون کتبی و مصاحبه داوطلبان آزمون استخدام کار و تامین اجتماعی سال ۹۹ فعال گردید.

برای تکمیل فرم اعتراض اینجا کلیک کنید

۱۵ بهمن ۹۹ : اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی

با آرزوی موفقیت و تندرستی برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی اعلام شد. ضمنا سایر مراحل استخدامی پذیرفته‌شدگان توسط شرکت کار و تامین اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برای بازیابی کدرهگیری اینجا کلیک کنید
برای مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک کنید

۴ بهمن ۹۹: اطلاعیه زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی

نتیجه نهایی آزمون پس از بررسی شرکت کار و تامین و اعلام مراتب تایید فرآیندهای صورت گرفته توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، به صورت رسمی و از طریق پروفایل کاربری به اطلاع داوطلبان ارجمند رسانده خواهد شد.

به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون شرکت کار و تامین که در مرحله مصاحبه حضور داشته اند می‌رساند؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان بلافاصله پس از جمع‌بندی و درج نمرات مصاحبه (براساس مفاد مندرج در دفترچه راهنمای آزمون) جهت بررسی و تایید نهایی به شرکت کار و تامین ارسال شده است.

بدیهی است نتیجه نهایی آزمون مذکور پس از بررسی شرکت کار و تامین و اعلام مراتب تایید فرآیندهای صورت گرفته توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، به صورت رسمی و از طریق پروفایل کاربری به اطلاع داوطلبان ارجمند رسانده خواهد شد.

شایان ذکر است اخبار و اطلاعیه لازم در خصوص نتایج آزمون، صرفا از طریق سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی منتشر می‌شود.

منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی


۳۰ آذر ۹۹: اطلاعیه لغو مصاحبه آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی سال ۹۹

 با آرزوی موفقیت و سلامتی برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ برنامه مصاحبه اعلام شده برای آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی در روزهای یکشنبه ۳۰ آذر و دوشنبه اول دی‌ ماه ۱۳۹۹ لغو گردید. برنامه زمان‌بندی جدید متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی


۲۲ آبان ۹۹: زمان اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی

مدیرکل منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی گفت: تلاش می‌کنیم که تا پایان آبان، اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این سازمان را اعلام کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عباس اکبریان مدیرکل منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی در گفتگو با بخش “پیگیری” شبکه خبر درباره زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی که شهریورماه برگزار شده ولی هنوز نتایج آن اعلام نشده است، گفت: آزمون استخدامی سالیانه تامین اجتماعی، ۲۱ شهریور امسال برگزار شد که با توجه به اینکه دو ماه از برگزاری این آزمون گذشته، لذا از نظر ما هنوز فاصله و تاخیر زیادی از زمان برگزاری با اعلام نتایج ایجاد نشده است .

وی افزود: امسال برای اولین بار، تعداد شرکت‌کنندگان در این آزمون بسیار بالا رفته و سه برابر سنوات گذشته بود.

اکبریان ادامه داد: از طرفی هم فرایند جذب در سازمان تامین اجتماعی و وزارتخانه های کشور تابع فرایند آزمون کتبی و مصاحبه است؛ شرایط خاص حاکم بر کشور و شیوع ویروس کووید ۱۹ فرصت برگزاری مصاحبه حضوری را از ما سلب کرده و برای اینکه شرایط عادلانه برقرار شود، برگزاری مصاحبه های غیرحضوری نیازمند برنامه بسیار دقیق است.

ما به محض اینکه نتایج را اعلام کردیم باید وارد فرایند مصاحبه شویم لذا اینکه به نظر می رسد در اعلام اسامی تاخیر ایجاد شده، علت عمده اش برنامه ریزی برای رقابت عادلانه همکاران در مصاحبه غیر حضوری است که در اولین فرصت برگزار و اسامی اعلام خواهد شد.

مدیرکل منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی در عین حال تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که تا پایان آبان اسامی پذیرفته شدگان را اعلام کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آزمون امسال چه تعداد شرکت کننده داشت و چند نفر از آنان پذیرفته خواهند شد، گفت: به طور متوسط هر سال حدود ۳۰ هزار نفر در این آزمون شرکت می کردند اما امسال ما بیش از ۸۶ هزار نفر شرکت کننده در آزمون داشتیم که قرار شده اسامی ۱۲ هزار نفر را اعلام کنیم که حدود ۴ هزار نفر از این تعداد پس از مصاحبه غیرحضوری برای فعالیت در سازمان انتخاب خواهند شد.

اکبریان در پاسخ به سوال دیگری درباره سهم استانهای مختلف در این آزمون هم تصریح کرد: کل استانهای کشور در این آزمون سهمی از استخدام دارند و استانی نداریم که وارد این فرایند استخدامی نشده باشد.

وی اظهارکرد: در آزمون امسال، رشته بهداشت و درمان تعداد شرکت کننده بیشتری داشت و طبعا افراد در این رسته تخصصی، بیشتر جذب سازمان تامین اجتماعی خواهند شد.


۱۹ آبان ۹۹: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی

به اطلاع داوطلبان آزمون تامین نیروی انسانی شرکت کار و تامین (متعلق به سازمان تامین اجتماعی) می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون مذکور از روز دوشنبه مورخ ۱۹ آبان‌ماه ۱۳۹۹ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کد ملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت پروفایل، به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.

شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک و مصاحبه معرفی می‌شوید.» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۹ با مراجعه به سایت شرکت کار و تامین، از زمان و مکان مراجعه خود جهت ادامه سیر مراحل استخدامی خود مطلع شوند.

دانلود اطلاعیه
بازیابی کدرهگیری
جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

منبع: سایت جهاد دانشگاهی


۵ آبان ۹۹: اطلاعیه زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی

نتایج اولیه آزمون‌های استخدامی کشوری شرکت کار و تامین اجتماعی «متعلق به سازمان تامین اجتماعی»، نیروگاه‌های شیروان و شهید کاوه قاین و دهیاری‌های تابعه استان گیلان تا ۲۰ آبان ماه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، آزمون استخدامی کشوری شرکت کار و تامین اجتماعی «متعلق به سازمان تامین اجتماعی»، نیروگاه‌های شیروان و شهید کاوه قاین و دهیاری‌های تابعه استان گیلان روز جمعه ۲ آبان ماه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی برگزار شد.

این آزمون‌ها به‌صورت سراسری در ۳۱ مرکز استان و ۱۷ شهرستان در ۸۳ حوزه امتحانی برگزار شد که از مجموع ۲۷ هزار و ۶۵۰ نفر داوطلب آزمون حدود ۸۸ درصد کارت ورود به جلسه را دریافت کردند .

گفتنی است، به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا این آزمون‌ها با حضور ناظران دانشگاه‌های علوم پزشکی و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی همچون، اهداء ماسک به‌تمامی داوطلبان ، عدم اخذ اثرانگشت از داوطلبان ، نبود باجه امانات در حوزه‌های امتحانی ، تفکیک داوطلبان دارای علائم ویروس کووید ۱۹ از سایر شرکت‌کنندگان و… برگزار شد.

طبق اعلام مرکز آزمون جهاددانشگاهی نتایج اولیه آزمون‌ها تا ۲۰آبان ماه اعلام می‌شود و داوطلبان می‌توانند جهت آگاهی از نتایج به سایت این مرکز مراجعه و با ورود به پروفایل کاربری از نتیجه مطلع شوند.

منبع: سایت جهاد دانشگاهی


۱۴ مهر ۹۹: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی

با آرزوی موفقیت و سلامتی برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نظر به اطلاع رسانی قبلی شرکت کار و تامین در خصوص زمان ثبت نام (اعلام تاریخ ۱۴ مهرماه به عنوان آخرین روز ثبت‌نام)، امکان ثبت‌نام در این آزمون تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۴ مهر ماه امکان پذیر بوده و این زمان قابل تمدید نمی‌باشد.

امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبینی که ثبت‌نام خود را نهایی نموده‌اند نیز تا این زمان میسر خواهد بود.

منبع: سایت جهاد دانشگاهی


۱۳ مهر ۹۹: اطلاعیه نهایی نمودن ثبت نام آزمون استخدام شـرکت کار و تامین اجتماعی

به اطلاع می‌رساند؛ خرید توکن پرداخت(کارت ثبت‌نام) آزمون جذب نیروی شرکت کار و تامین ( متعلق به تامین اجتماعی ) صرفا تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۲ مهرماه امکان پذیر بوده و این زمان قابل تمدید نمی‌باشد.

ضمنا افرادی که توکن پرداخت(کارت ثبت‌نام) در اختیار داشته و موفق به ثبت‌نام نهایی نشده‌اند، می‌توانند حداکثر تا ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه (۱۳ مهرماه) نسبت به نهایی نمودن فرآیند ثبت‌نام اقدام نمایند. لازم به ذکر است، امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبینی که ثبت‌نام خود را نهایی نموده‌اند نیز تا این زمان میسر خواهد بود.

منبع: سایت جهاد دانشگاهی


۳ مهر ۹۹ : استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی

شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان تامین اجتماعی و ادارات کل بیمه ای در سراسر کشور، به صورت قرارداد موقت شرکتی نیرو جذب نماید.

شرایط عمومی داوطلبان

۱. داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان (کارت معافیت پزشکی، قابل قبول نمی باشد)

۵. داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر (فاقد معلولیت جسمی با تایید مراکز معتبر طب کار)
۶. دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغلی
۷. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذی صلاح.
۹. داوطلبان جذب نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی و یا بازنشسته باشند.
۱۰ . عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت

۱۲. داشتن حداقل هجده ( ۱۸ ) سا ل تمام و حداکثر بیست و شش ( ۲۶ ) سال تمام.
تذکر ( ۱) : حداکثر سن برای شغل های « کمک پرستار » و « بهیار »، ۳۰ سال می باشد.
تذکر ( ۲) : ملاک عمل در محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل و کارت پایان خدمت، روز برگزاری آزمون (۱۳۹۹/۰۸/۰۲) می باشد. ملاک زمان فراغت از تحصیل، تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.

تذکر ( ۳) : ملاک عمل برای محاسبه سن افراد، اولین روز ثبت نام (۱۳۹۹/۰۷/۰۳) می باشد.

۱۳ . موارد ذیل به میزان حداکثر سن افراد اضافه خواهد شد :

الف. میزان خدمت نظام وظیفه

ب. مدت اشتغال در واحدهای تابعه سازمان تامین اجتماعی، شرکت های ماموریتی و تکلیفی مندرج در بند ج، کارگزاریهای رسمی سازمان مذکور و نیروهای شاغل بیمارستان های میلاد، البرز و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه، مشروط به آنکه سن داوطلبان از حداکثر ۳۲ سال تمام تجاوز ننماید.

شایان ذکر است سایر سوابق پرداخت حق بیمه به هر طریقی خارج از موارد مذکور مشمول این بند نمی باشد.

ج. شرکت های ماموریتی و تکلیفی سازمان تامین اجتماعی به شرح زیر می باشد : ۱ – موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی ۲- بانک رفاه کارگران ۳- موسسه حسابرسی تامین اجتماعی ۴- شرکت گروه هتل های هما ۵- موسسه فرهنگی و هنری آتیه، ۶- شرکت رفاه گستر ۷- شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ۸- شرکت بازرگانی بین الملل تامین اجتماعی ۹- شرکت انتشارات علمی و فرهنگی ۱۰ – شرکت کار و تامین ۱۱ – گروه پزشکی حکمت ۱۲ – شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران ۱۳ – شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین ۱۴ – شرکت مهندسی تاسیسات و انرژی تامین

مواد آزمون

الف) آزمون عمومی

مواد آزمون عمومی، برای تمامی مشاغل، عبارتند از :
۱. فنّاوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL)
۲. زبان و ادبیات فارسی
۳. معارف اسلامی
۴. زبان انگلیسی عمومی
۵. اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
۶. هوش و توانمندی های عمومی
۷. آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی
۸. اخلاق کارگزاران / تکریم ارباب رجوع

تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.
تذکر: منابع مربوط به بندهای ۷ و ۸ در سامانه ثبت نام آزمون بارگذاری شده است.

ب) آزمون تخصصی (صرفاً برای شغل «بهیار» و «کمک پرستار(بهدار)» )

۱. اصول پایه کمک پرستاری
۲. کنترل علایم حیاتی
۳. اخلاق، ارتباط و رعایت حقوق بیمار
۴. کمک های اولیه
۵. فوریت ها

تذکر : کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای با ضریب یک (۱) می باشند.
ضمنا به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

مراحل ثبت نام

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز پنجشنبه ۳ مهرماه ۱۳۹۹ تا پایان روز شنبه ۱۲ مهرماه ۱۳۹۹ انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان باید در مدت زمان فوق، نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

الف) مطالعه شرایط آزمون

داوطلب متقاضی جذب، باید در زمان ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد. دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اکیدا توصیه میشود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روی سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

ب) تهیه فایل اسکن شده از مدارک

۱. عکس پرسنلی : داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی در اختیار داشته باشد :

– عکس ۴*۳ (تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد؛
– با فرمت JPG باشد.اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰*۲۰۰ و حداکثر ۴۰۰*۳۰۰ پیکسل باشد؛
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد؛
– حجم فایل ذخیره شده باید حداقل ۱۵ کیلوبایت و حداکثر ۷۰ کیلو بایت باشد؛
– حاشیه های زائد عکس اسکن شده باید حذف شده باشد؛
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد؛

تذکر ۱: اسکن و استفاده از عکس روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نیست و لازم است داوطلبان از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.

تذکر ۲: عکس خواهران باید با حجاب بوده و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تذکر ۳: در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد. لازم به ذکر است با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمونهای استخدامی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام میکنند رخ داده است، تاکید می گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام میدهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۲. کارت ملی
تذکر ۱: داوطلب باید تصویر کارت ملی خود را به صورت فایل با فرمت JPG و با وضوح و کیفیت بالا در سامانه بارگذاری نماید. حجم این فایل حداقل ۳۰ کیلوبایت و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت باشد و حاشیه های زائد حذف و ترجیحاً رنگی باشد.

ج) پرداخت وجه

متقاضیان واجد شرایط، باید با مراجعه منوی «آزمون» در صفحه اول سامانه، بر روی گزینه «پرداخت هزینه» کلیک کرده و مبلغ ۸۱۰٫۰۰۰ ریال هزینه ثبت نام در آزمون را به اضافه ۵٫۰۰۰ ریال خدمات پیامکی پرداخت نمایند. جهت این امر، داشتن کارت بانکی به همراه رمز اینترنتی و کد CVV2 مورد نیاز می باشد.

«توکن پرداخت»، کد منحصر به فرد و مخصوص هر داوطلب است که در صورت اقدام موفق، جهت پرداخت هزینه ثبت نام به داوطلب اختصاص می یابد. لذا ضروری است داوطلبین، این کد «توکن پرداخت» را (که به شماره تلفن همراه داوطلب نیز پیامک می گردد) تا پایان مراحل ثبت نام و دریافت «کد رهگیری» نزد خود نگهداری نمایند. همچنین این کد، با شماره ملی و شماره تلفن همراه ثبت شده در ابتدای فرآیند پرداخت، در سامانه قابل بازیابی خواهد بود.

تذکر ۱: در صورتی که داوطلب بلافاصله پس از پرداخت هزینه، امکان ثبت نام و انجام فرآیند مربوط به آن را نداشته باشد، با در دست داشتن کد رهگیری پرداخت، میتواند در زمان دیگری اقدام به ثبت نام نماید. برای این امر، می بایست از منوی آزمون (در صفحه اول سامانه)، گزینه «ثبت نام در آزمون» را انتخاب و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی، اقدام به ثبت نام نماید.

تذکر ۲: در صورتی که داوطلب به هر دلیل پس از پایان موفقیت آمیز مراحل پرداخت هزینه، به توکن پرداخت خود دسترسی نداشته باشد، برای بازیابی توکن پرداخت، از منوی آزمون (در صفحه اول سامانه)، گزینه «بازیابی کد رهگیری/ توکن» را انتخاب و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی، دوباره توکن پرداخت برای ایشان پیامک می شود.

تذکر ۳: به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی، به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

د) شروع فرآیند ثبت نام

فرآیند ثبت نام در سامانه، در هفت مرحله انجام می پذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه نماید.
مرحله ۱: بارگذاری مدارک
در این بخش، مدارک مشخص شده در «بند ب» بارگذاری می گردد.
مرحله ۲: اطلاعات فردی
مشخصات فردی داوطلب در این بخش در سامانه ثبت می گردد.
مرحله ۳: اطلاعات تحصیلی
اطلاعات تحصیلی داوطلب در این بخش وارد سامانه می گردد.
مرحله ۴: سابقه کار
در این مرحله، سابقه کار (صرفاً مواردی که در همین آگهی مورد تایید است) وارد می شود

مرحله ۵ :شغل مورد درخواست

در این مرحله، سـامانه با توجه به اطلاعات ثبت شـده داوطلب در مراحل قبلی، شـغلهای قابل انتخاب را به داوطلـب نمـایش داده و داوطلب میتواند از بین آنها تنها یک مورد را به عنوان شغل مورد درخواست خود، انتخاب نماید.

تذکر: علاوه بر شـغل، محل مورد تقاضـا نیز می بایسـت انتخاب شـده و داوطلب در همه این موارد، فقط حق انتخاب یک مورد را خواهد داشت.

مرحله ۶: اطلاعات تکمیلی
اطلاعات تکمیلی شــامل اطلاعات تماس با داوطلب و آدرس محل سکونت می باشــد. همچنین داوطلب می تواند اسـتان محل آزمون خود را به سـامانه اعلام تا در صـورت امکان، سـامانه نزدیکترین حوزه آزمون را برای ایشان درنظر بگیرد (محل دقیق آزمون، بر روی کارت ورود به جلسه ذکر می گردد)

مرحله ۷: کد رهگیری
تاکید میگردد صـرفًا در صـورتی ثبت نام فرد به پایان می رسـد که داوطلب وارد این مرحله شـده و از سـامانه «کد رهگیری» دریافت نماید.

ه) ویرایش اطلاعات

در زمانی که سـامانه جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان باز می باشـد، داوطلبان میتوانند با مراجعه به پروفایل کاربری خود و کلیک بر روی بخش «ویرایش اطلاعات» اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود نمایند.

نکته بسیار مهم: در صورتی که داوطلب جهت ویرایش وارد سامانه شود، حتما میبایست دوباره تمامی ۷ مرحله را به صورت کامل طی نموده و کد رهگیری خود را مشاهده نماید، در غیر این صورت، تغییرا ت مورد نظر ایشان اعمال نخواهد گردید و همان اطلاعات قبل از ویرایش برای داوطلب معتبر خواهد بود.

و) زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون، از تاریخ ۲۹ مهرماه ۱۳۹۹ برای مشــاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگـاهی بـه آدرس شـرکت کار و تامین متعلق به سـازمان تامین اجتماعی قرار خواهـد گرفـت. آزمون در روز جمعـه ۲ آبـان مـاه ۱۳۹۹ در کلیـه مراکز اسـتانها و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در برخی از شـهرستانها برگزار خواهد شـد. ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، نزدیکترین حوزه برگزاری آزمون به «شهرســتان اعلام شــده داوطلب در فرم ثبت نام جهت روز آزمون» میباشد که در فرم ثبت نام درج خواهند نمود.

ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شـرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسـید. لازم به ذکر اسـت صـدور کارت شـرک ت در آزمو ن، به منزله تأیید اطلاعات ارسـالی از سـوی داوطلبان نبوده و اصـل مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تذکر: داوطلبان گرامی میتوانند حوزه برگزاری آزمون خود را استانی غیر از استان محل سکونت خود انتخاب نمایند، به عنوان مثال سـاکنین شـهر کاشـان، میتوانند اسـتان قم را به عنوان محل برگزاری آزمون انتخاب کنند که فاصله آن نسبت به شهر اصفهان (که مرکز استان خودشان هست) کمتر میباشد.

مراحل و نحوه اعلام نتیجه

مراحل تعیین حدنصاب علمی و معرفی افراد جهت ســایر مراحل جذب و به کارگیری به شــرح زیر صــورت می پذیرد:

الف) تعیین داوطلبان دارای حدنصاب علمی

معرفی داوطلبان جهت شـرکت در مصـاحبه و سـایر مراحل جذب، منوط به کسـب حد نصـاب لازم در آزمون کتبی بوده و انتخاب داوطلبان پذیرفته شده بر اساس ترتیب نمرات مکتسبه، مطابق قواعد زیر می باشد:

پس از برگزاری آزمون، نمرات داوطلبان محاسـبه و حد نصـاب امتحان بر اسـاس بالاترین نمره مکتسـبه در آن شـغل محل محاسـبه و مبنای سـایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار می گیرد. (مشـروط به این که از حداقل نمره ۲۵ از ۱۰۰ نمره کمتر نباشد) پس از تعیین حدنصاب در آزمون مراحل زیر انجام خواهد پذیرفت:

۱) داوطلبان فاقد حد نصاب، از ادامه سایـر مراحل جذب، حذف و صرفًا کارنامه آزمون کتبی از طریق پروفایل شخصی جهت اطلاع برای آنها قابل مشاهده خواهد بود.
۲) معرفی داوطلبان با سـقف ۲ برابر ظرفیت برای سـایر مراحل جذب، در صـورت کسـب حد نصـاب و بر اسـاس نمره کل آنان به ترتیب بیشترین نمره، انجام خواهد شد.

تذکر : کسـب حد نصـاب نمره علمی لازم در آزمون، هیچگونه حقی جهت جذب و به کارگیری ایجاد نمیکند و معرفی داوطلبان برای ســایر مراحل جذب و به کارگیری، صــرفًا از میان داوطلبانی که حدنصــاب نمره لازم را کسب نمودهاند، صورت میپذیرد.

ب) معرفی لیست ۲ برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از بین دارندگان حدنصاب علمی

انتخـاب داوطلبـان ۲ برابر ظرفیـت جهـت بررســـی مـدارک از بین داوطلبـانی کـه حـد نصـــاب لازم را کســـب نموده اند، بر اسـاس نمره کل آنان به تعداد ۲ برابر ظرفیت پذیرش در هر شـغل محل و به ترتیب نمرات صـورت میپذیرد.

ج) اعلام لیست ۲ برابر ظرفیت جهت انج ام مصاحبه از بین دارندگان حدنصاب آزمون علمی

انتخاب داوطلبان ۲ برابر ظرفیت در هر شــغل محل (در صــورت وجود داوطلب واجد شــرایط) جهت انجام مصـاحبه صـرفًا از بین دارندگان حدنصـاب مرحله قبل که مدارک آنان بررسـی و مورد تایید قرار گرفته اسـت، بر اساس نمره کل آنان، در هر شغل محل صورت میپذیرد.

د) معرفی به گزینش (انتخاب یک برابر ظرفیت)

پس از برگزاری مصـاحبه، معرفی داوطلبان به گزینش بر اسـاس مجموع نمره کل نهایی آنان با وزن شـصـت درصد (۶۰ درصد) برای آزمون کتبی و چهل درصد (۴۰ درصد) برای مصاحبه و به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به عنوان نفر اصلی) خواهد بود.

تذکرات مهم

۱ .جذب و به کارگیری افراد با رعایت قوانین و مقررات مربوطه، به صـورت قرارداد موقت شـرکتی و بدون تعهد رابطه استخدامی میباشد.
۲ .داوطلبان صرفا در صورتی می توانند در آزمون ثبت نام نمایند که مدرک تحصیلی (مقطع و رشته تحصیلی) آنان مطابق با عناوین مدرک تحصـیلی (مقطع و رشـته) مندرج در شـرایط احراز مشـاغل قید شـده در آگهی بوده و همچنین عنوان مدرک تحصیلی ثبت نامی (مقطع و رشته) در متن گواهینامه موقت عینأ درج گردیده باشد.

۳ .دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک تحصیلی معادل و افتخاری، حق شرکت در آزمون را ندارند.

۴ .افراد دارای مدارک بالاتر از مقاطع تحصـیلی اعلام شـده، برای شـرکت در آزمون می بایسـت مدرک مقطع تحصـیلی ذکر شـده در آگهی را داشـته باشـند. بدیهی اسـت انعقاد قرارداد انجام کار معین با پذیرفته شـدگان براساس مقاطع تحصیلی مندرج در آگهی می باشد.

۵ .داوطلبان جذب و به کارگیری می بایست ســـلامت جسمـــانی و روانـــی و توانایی برای انجام کاری که به کارگیری می شوند را داشته باشند.

۶ .مسـئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در مفاد آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسـی مدارک، مصـاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه در هر مرحله از جذب، محرز شـود داوطلب اطلاعات خلاف واقع اظهار نموده و یا فاقد شـرایط مندرج در آگهی باشـد و یا در صـورت بروز هرگونه اشــتباه در فرآیند آزمون که منجر به ورود داوطلب به مرحله بعدی شــده باشــد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت انعقاد قرارداد انجام کار معین، قرارداد مزبور لغو و بلااثر میشود.

۷ . وجه واریزی بابت ثبت نام، تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.

شرایط احراز احراز مشاغل

شرایط احراز احراز مشاغل
شرایط احراز احراز مشاغل

از علاقمندان واجد شرایط خواهشمندیم جهت ثبت نام از روز پنجشنبه تاریخ ۹۹/۰۷/۰۳ لغایت روز دوشنبه تاریخ ۹۹/۰۷/۱۴ به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مراجعه نمایند .

برای دانلود دفترچه راهنمای آزمون و جدول رشته های مورد نیاز اینجا کلیک نمایید

ثبت نام در آزمون

کانال تلگرامی همکارجو


۱۰ اسفند ۹۸: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی اصفهان

با آرزوی موفقیت برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان اعلام گردید.

مشاهده نتایج نهایی آزمون

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: سایت کار و تامین اجتماعی


لینک‌های مفید مرتبط:

مشاهده اخبار استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی سال ۹۷
مشاهده اخبار استخدامی سازمان تامین اجتماعی
مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش
مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
مشاهده اخبار استخدامی وزارت بهداشت
مشاهده اخبار استخدامی سرباز امریه
صفحه اخبار استخدام نیروی انتظامی

کانال تلگرامی همکارجو


۷ اسفند ۹۸: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام اداره کل تامین اجتماعی استان یزد

با آرزوی موفقیت برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدام اداره کل تامین اجتماعی استان یزد اعلام گردید.

مشاهده نتایج نهایی آزمون

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: سایت کار و تامین اجتماعی

 


۵ اسفند ۹۸: اطلاعیه لغو موقت کلیه مصاحبه ها در استانهای برگزاری آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی

با آرزوی تندرستی برای تمامی داوطلبان عزیز در استان های کشور با توجه به شرایط حال حاضر و تلاش این مجموعه جهت جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ، لذا کلیه جلسات مصاحبه با قبول شدگان آزمون استخدام شرکت کار ئ تامین اجتماعی تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

هرگونه زمانبندی جهت برگزاری مصاحبه از همین طریق به اطلاع خواهد رسید

منبع: سایت کار و تامین اجتماعی


لینک‌های مفید مرتبط:

مشاهده اخبار استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی سال ۹۷
مشاهده اخبار استخدامی سازمان تامین اجتماعی
مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش
مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
مشاهده اخبار استخدامی وزارت بهداشت
مشاهده اخبار استخدامی سرباز امریه
صفحه اخبار استخدام نیروی انتظامی

کانال تلگرامی همکارجو


۴ اسفند ۹۸: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی

با آرزوی موفقیت و تندرستی برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه دعوت شدگان به مصاحبه آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی مربوط به استانهای تهران، گیلان، آذربایجان شرقی، فارس اعلام گردید.

– زمان و محل مصاحبه به داوطلبان اعلام می گردد.

– در شهر عجب شیر ، گروه شغلی راننده آمبولانس و شهر ملکان ، گروه شغلی منشی پزشک به دلیل برابر بودن نمره نفر دوم و سوم ، سه نفر دعوت به مصاحبه شدند.

مشاهده نتایج آزمون

منبع: سایت کار و تامین اجتماعی


۱۵ بهمن ۹۸: دریافت کارت آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی

با آرزوی موفقیت برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی مربوط به استانهای تهران، گیلان، آذربایجان_شرقی، فارس فعال گردید.

توجه : مهلت دریافت کارت آزمون به اتمام رسیده است.

منبع: سایت شرکت کار و تامین اجتماعی


۷ بهمن ۹۸ : استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی

شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی متخصص در حوزه درمان در استان های گیلان ، آذربایجان شرقی ، فارس و تهران و به صورت قرارداد شرکتی از افراد واجد شرایط مرد و زن از طریق آزمون کتبی و مصاحبه نیرو جذب نماید.

شهرهای مورد تقاضا عبارتند از : استان گیلان ( درمانگاه آستانه اشرفیه ) ، استان آذربایجان شرقی ( درمانگاه ملکان ) ، استان آذربایجان شرقی ( درمانگاه هشترود ) ، استان آذربایجان شرقی (درمانگاه عجب شیر ) ، استان فارس ( درمانگاه داراب ) ، استان تهران ( درمانگاه فشافویه ) ، لذا کلیه متقاضیان می‏توانند طبق شرایط تعیین شده این آگهی از روز یکشنبه مورخ ۰۶ /۱۱/ ۱۳۹۸ لغایت پایان روز جمعه ۱۱ /۱۱ / ۱۳۹۸ جهت ثبت نام به سایت کار و تامین اجتماعی مراجعه نمایند.

شرایط عمومی

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

۲- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.

۳ – دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثرسن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی .

۴- دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر .

۵- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم. (ویژه آقایان)

۶- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.

۷- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.

۸- بکارگیری افرادی ­که دراجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، بازخرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.

تذکر: ملاک عمل تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان آخرین روز ثبت نام مورخ ۱۱ / ۱۱ / ۱۳۹۸ و محاسبه سن آن ها اولین روز ثبت نام مورخ : ۱۱ / ۱۱ / ۱۳۹۸ می باشد.

شرایط اختصاصی

ثبت نام داوطلبان صرفاً درصورتی میسر خواهد بود که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص به شرح جدول پیوست ذکر گردیده باشد.

لذا ثبت نام داوطلبانی که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش- رشته تحصیلی آن ها عینا در جدول مذکور درج نشده باشد امکان پذیر نبوده و در هر مرحله از فرایند بکارگیری مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آنها با شرایط ذکر شده منطبق نباشد و دارای پسوند و یا پیشوند بیش از آنچه در مدارک تحصیلی مورد درخواست قید گردیده باشد از ادامه سایر فرایند بکارگیری حذف و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

توجه : اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذکر شده باشد صرفاً رشته تحصیلی بدون گرایش ملاک عمل بوده و در صورتیکه رشته تحصیلی با گرایش های مشخص ذکر شده باشد فقط آن رشته تحصیلی با گرایش های ذکر شده ملاک عمل خواهد بود. لذا داوطلبان موظفند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی بعمل آورده و از ثبت نام در شغل هایی که واجد شرایط نیستند، خودداری نمایند.

شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان

۱- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته تحصیلی بهیاری بدون شرط معدل و با شرط سنی حداکثر ۳۰ سال تمام.

۲- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرط معدل حداقل ۱۳ و شرط سنی حداکثر ۲۴ سال تمام برای رسته خدمات. (راننده آمبولانس)

۳- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرط معدل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر ۲۴ سال تمام.

۴- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل ۱۴و شرط سنی حداکثر ۲۶ سال تمام.

۵- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر۲۸ سال تمام.

توجه : مدت انجام خدمت نظام وظیفه برای آقایان به حداکثر سن اضافه می شود .

مدارک مورد نیاز

مراجعه به سایت شرکت کار و تامین و تکمیل فرم ثبت نام (آپلود عکس الزامی است)

لطفا هنگام ثبت نام به شهر مورد تقاضا و رشته انتخابی دقت لازم و کافی را مبذول نمایید .

۲- واریز مبلغ: ۶۱۰۰۰۰ ریال از طریق درگاه الکترونیکی سایت

د ) رشته و محل های مورد نیاز :
د ) رشته و محل های مورد نیاز :
ه ) فهرست عناوین شغلی و مدارک تحصیلی مورد نیاز :
ه ) فهرست عناوین شغلی و مدارک تحصیلی مورد نیاز :

استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی 1

توضیحات

۱ – استخدام صرفاً به صورت قرارداد شرکتی و بدون تعهد رابطه استخدامی می‎باشد.

۲ – وجه واریزی بابت ثبت نام تحت هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.

۳ – در هر مرحله از آزمون یا پس از بکارگیری چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

۴ – افراد پذیرش شده از طریق کاریابی شرکت کار و تامین به محموعه های درمانی معرفی خواهند گردید.

ز) زمان برگزاری و محل آزمون:

۱- زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی : روز جمعه مورخ ۱۸ / ۱۱/ ۹۸ بوده و ساعت و محل شرکت در آزمون جهت رویت داوطلبان عزیز در کارت ورود به جلسه درج شده است .

ک) نحوه دریافت کارت ورود به جلسه:

۱- متقاضیان محترم به منظور دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی می‏توانند با درج کد ملی و شماره همراه خود در بازه زمانی سه ‎شنبه ۱۵ / ۱۱/ ۹۸ لغایت روز پنجشنبه ۱۷ / ۱۱/ ۹۸ به سایت شرکت کار و تامین اجتماعی مراجعه و با درج کد ملی و شماره همراه خود که هنگام ثبت نام در سایت درج کرده اند ، از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه نمایند.

توجه مهم : احتمال افزایش ظرفیت در رشته و محل های آزمون وجود دارد ، لذا هر گونه تغییر در آگهی های جداگانه و از طریق سایت شرکت به اطلاع داوطلبان عزیز خواهد رسید .

توجه : مهلت ثبت نام در آزمون به اتمام رسیده است.


لینک‌های مفید مرتبط:

مشاهده اخبار استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی سال ۹۷
مشاهده اخبار استخدامی سازمان تامین اجتماعی
مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش
مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
مشاهده اخبار استخدامی وزارت بهداشت
مشاهده اخبار استخدامی سرباز امریه
صفحه اخبار استخدام نیروی انتظامی

کانال تلگرامی همکارجو

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۴.۵ : امتیاز از مجموع ۲ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =