استخدام شرکت فرودگاه های کشور

استخدام شرکت فرودگاه های کشور

۵ تیر ۱۴۰۰: خبر اعلام نتایج ۱.۵ برابر ظرفیت آزمون استخدام شرکت فرودگاه ها

اداره کل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی این شرکت پس از پردازش توسط سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ بر اساس اطلاعیه صادر شده نتایج اولیه سه برابر ظرفیت مصاحبه استخدامی در موعد مقرر به سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شده است و از آنجا که تایید نهایی نتایج ۱.۵ برابر ظرفیت استخدامی صرفا پس از پردازش توسط سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد، به محض مشخص شدن موضوع و اعلام نتایج توسط سازمان مذکور، مراتب اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است؛ هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال گذشته برگزار و نتایج نهایی آن به زودی اعلام می شود.

منبع: سایت فرودگاه های کشور


۸ اردیبهشت ۱۴۰۰: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت فرودگاه ها

اداره کل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش در اطلاعیه ای زمان انجام مصاحبه تخصصی شغلی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، در این اطلاعیه، آمده است به منظور ادامه فرایند استخدامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی، دعوت شدگان برای انجام مصاحبه تخصصی شغلی باید با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر در موعد مقرر مطابق جدول زمان بندی به مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی واقع در تهران- میدان آزادی- خیابان معراج مراجعه کنند.

عدم مراجعه در بازه های زمانی تعیین شده به منزله انصراف تلقی می شود و برگزاری مصاحبه در غیر از زمان های مورد نظر امکان پذیر نخواهد بود.

استخدام شرکت فرودگاه های کشور 1

منبع: سایت فرودگاه های کشور


۲۵ فروردین ۱۴۰۰: اطلاعیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام شرکت فرودگاه ها

اداره کل نیروی انسانی، تشکیلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اعلام کرد: زمان مصاحبه پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در اسرع وقت از طریق پورتال این شرکت اطلاع رسانی می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ پیرو اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص انتشار کارنامه نتایج بررسی مدارک متقاضیان هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور بر روی درگاه سازمان سنجش، اداره کل نیروی انسانی، تشکیلات و آموزش شرکت فرودگاه ها اعلام کرد؛ با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا، زمان مصاحبه با پذیرفته شدگان به زودی از طریق پورتال این شرکت اطلاع رسانی خواهد شد. گفتنی است به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، پذیرفته شدگان از هر گونه مراجعه حضوری برای دریافت اطلاعات پرهیز کنند. بر همین اساس همه موارد مرتبط با آزمون روی سایت این شرکت قرار خواهد گرفت. گفتنی است؛ شرکت فرودگاهها در پنج رشته شغلی کارشناس مراقبت پرواز، کارشناس الکترونیک هواپیمایی، کارشناس مخابرات هواپیمایی، کارشناس ایمنی زمینی هواپیما و کارشناس عملیات فرودگاهی، تعداد ۱۹۴ نفر را در قالب آزمون مذکور استخدام خواهد کرد.

منبع: سایت فرودگاه های کشور


۲۵ فروردین ۱۴۰۰: اعلام نتایج چند برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی فراگیر سال ۹۹

با آرزوی توفیق روزافزون و سلامتی برای تمامی همکارجویان گرانقدربه اطلاع میرسانیم؛ نتایج چند برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی فراگیر سال ۹۹ اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

منبع: سایت سازمان سنجش


۲۵ فروردین ۱۴۰۰: اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی فراگیر سال ۹۹

پیرو اطلاعیه منتشر شده در تاریخ ۹۹/۱۱/۱۱، به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (در تاریخ های ۱۱و۹۹/۱۰/۱۲) می‌رساند که کارنامه نتایج بررسی مدارک متقاضیان از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان برای شرکت در مرحله مصاحبه به هر یک از دستگاه‌های اجرایی می‌باشند، موظفند برای اقدامات بعدی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه مورد نظر مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید

منبع: سایت سازمان سنجش


۱ شهریور ۹۹: برگزاری آزمون استخدام شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در نیمه دوم آبان ماه

شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، از آغاز ثبت نام داوطلبان استخدام در این شرکت در ۱۰ شهریور و برگزاری آزمون در نیمه دوم آبان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، جمشید انصاری، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با بیان اینکه آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران برای جذب ۱۹۴ نفر در قالب هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی نیمه دوم آبان برگزار می‌شود، گفت:

کارهای مقدماتی این آزمون برای جذب ۴۰ هزار نفر در معاونت سرمایه انسانی نهاد ریاست جمهوری انجام و دستگاه‌هایی که سهمیه استخدامی دارند و توانسته‌اند در خصوص تأمین اعتبار با سازمان برنامه و بودجه کشور به توافق برسند، مشخص شده‌اند.

انصاری افزود: توزیع سهمیه‌های استانی انجام شده است و در این آزمون حدود چهل هزار نفر استخدام جدید خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: ما آمادگی داشتیم در مردادماه فرآیند ثبت نام در آزمون را آغاز کنیم؛ اما به دلیل همه‌گیری بیماری کووید ۱۹ و تأخیر در برگزاری سایر آزمون‌ها، ثبت نام این آزمون نیز از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به اواخر مردادماه و اوایل شهریورماه موکول شده است.

انصاری اظهار امیدواری کرد: دهم شهریورماه دفترچه آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش بارگذاری می‌شود و امیدواریم بتوانیم با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی، در نیمه دوم آبان‌ماه این آزمون را برگزار کنیم.

گفتنی است؛ ظرفیت دستگاه‌های اجرایی در هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی شامل استخدام ۲۸ هزار نفر در آموزش و پرورش، استخدام ۱۰ هزار نفر در وزارت بهداشت، استخدام ۲۰۰ نفر در پزشکی قانونی کشور، استخدام محیط بان در سازمان محیط زیست، استخدام هزار و ۱۰۰ نفر در ادارات جهاد کشاورزی و استخدام ۱۹۴ نفر در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر


۲۱ خرداد ۹۹: خبر استخدام نیروی جدید در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران

مدیرکل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از برگزاری آزمون استخدامی شرکت و جذب ۱۹۴ نفر در پنج رشته شغلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به نقل از کن نیوز؛ احمد مظفر با اعلام این خبر عنوان کرد: این آزمون استخدامی در پنج رشته شغلی کارشناس مراقبت پرواز، کارشناس الکترونیک هواپیمایی، کارشناس مخابرات هواپیمایی، کارشناس ایمنی زمینی هواپیما و کارشناس عملیات فرودگاهی در ۳۷ فرودگاه کشور تعیین و ابلاغ شده است.

مدیرکل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: این آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش در شهریور امسال برگزار می شود.

وی همچنین گفت: ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران مشمول ماده ۲۱ قانون جامع و ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه و همچنین سه درصد سهمیه معلولان با هماهنگی نهادهای ذیربط لحاظ شده است.

به گفته مظفر سه برابر ظرفیت استخدام یعنی ۵۸۲ نفر براساس نمره کسب شده در آزمون استخدامی به مرحله مصاحبه تخصصی و گزینش راه می یابند.

وی همچنین اظهار داشت: در شرایط مساوی نیروهای بومی از اولویت برخوردار هستند.
گفتنی است؛ تاریخ و نحوه نام نویسی و نیز منابع و مواد پرسش های آزمون در حال هماهنگی با مراجع ذیربط است و متعاقبا اعلام خواهد شد.

اخبار استخدام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی

اخبار استخدام آموزش و پرورش

کانال تلگرامی همکارجو

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۲.۳ : امتیاز از مجموع ۳ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

2 thoughts to “استخدام شرکت فرودگاه های کشور”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =