جزئیات استخدام جمعیت هلال احمر سال 98

استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۸

۱۳ آبان ۹۸: جذب ۱۰۵۰ نفر در هلال احمر اردبیل

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در نیمه اول سال جاری هزار و ۵۹ داوطلب در کانون‌های معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان جذب شدند.

رامین معبودی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد ۱۷۴ نفر در ۲۰ کانون جوانان، ۷۰۷ نفر در ۲۴ کانون دانشجویی، ۱۰ نفر در ۴ کانون طلاب، ۱۱۸ نفر در ۲۲ کانون روستایی، ۱۴ نفر در ۷۹ کانون غنچه‌های هلال و ۳۶ نفر در ۲۰۰ کانون دانش‌آموزی جذب شده‌اند.

او اظهارداشت: در این مدت پنج هزار و ۲۲۰ نفر از اعضای معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان در دوره‌های آموزشی امداد و کمک‌های اولیه، پایه داوطلبی، مهارت‌های زندگی، فنی و حرفه‌ای، پیشگیری اولیه از اعتیاد و کلاس‌های ورزشی شرکت کردند.

او برگزاری مسابقات المپیاد دادرس مرحله شهرستانی در شاخه دانش‌آموزی با شرکت ۲۰۰ تیم و با حضور ۲ هزار و ۸۰۰ نفر و مرحله استانی المپیاد دادرس با شرکت ۲۰ تیم و حضور ۲۸۰ نفر، برگزاری اردوهای شهرستانی و استانی، شرکت در اردوهای کشوری جوانان با مشارکت ۷۴ نفر و اعزام دبیران مجامع به اردوی زیارتی کربلا را از فعالیت‌های فرهنگی و امدادی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان ذکر کرد.

معبودی گفت: برگزاری طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، برگزاری کاروان‌های نیکوکاری، برگزاری برنامه‌های روز جوان، برگزاری برنامه‌های هفته مبارزه با موادمخدر، اجرای برنامه‌های دهه کرامت و ماه مبارک رمضان، برگزاری کارگاه آموزشی بومینو پلاس، اجرای طرح با مهر تا مهر، برگزاری انتخابات دبیران، همکاری در طرح ملی نذر آب ۲ و تهیه و توزیع بروشورهای آموزشی پیشگیری از اعتیاد از جمله برنامه‌های معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان می‌باشد.

استان اردبیل ۵۰ هزار امدادگر آموزش‌دیده برای بکارگیری در حوادث احتمالی غیرمترقبه دارد.

منبع: خبرگزاری ایرنا


۱۲ شهریور ۹۸: لزوم استخدام نیروهای واکنش سریع در هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه کمبودی برای امدادگر نداریم اما مشکل کمبود پایگاه امدادی وجود دارد، گفت: برای استخدام نیروهای واکنش سریع برنامه داریم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سیدعلی اصغر پیوندی شامگاه ‌شب گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: خراسان جنوبی استانی پهناور است و تراکم جمعیت در آن کم و دو کریدور از دو کریدور اصلی کشور در این استان قرار دارد و هر روز شاهد حوادث ترافیکی هستیم.

وی با اشاره به اینکه فاصله پایگاه های امداد و نجات در خراسان جنوبی به دلیل وسعت استان بسیار زیاد است خاطرنشان کرد: در خراسان جنوبی ۲۳ پایگاه ثابت و ۶ پایگاه سیار وجود دارد.

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه ساخت پایگاه امداد و نجات با کمک خیرین، مردم، بخشداری و فرمانداری ها انجام می شود یادآور شد: در مجموع در کل کشور ۵۹۸ پایگاه وجود دارد که تا یک هزار و ۲۰۰ پایگاه استاندارد جهانی فاصله زیادی داریم.

پیوندی با اشاره به اینکه ۳ خودروی نجات به استان داده شده ‌اما نیاز استان را برطرف نکرده است بیان کرد: همچنین مجوز خرید ۲۲۰ آمبولانس را داریم که اگر خریداری شود به خراسان جنوبی نیز داده می‌شود.

وی با بیان اینکه ۵ کامیونت به خراسان جنوبی داده خواهد شد خاطرنشان کرد: ۵۰ هزار نفر نیروی امدادگر در سطح کشور وجود دارد، کمبودی برای امدادگر نداریم اما مشکل کمبود پایگاه امدادی وجود دارد.

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه در افغانستان به دلیل تعلقات زیادی که داریم در کابل و زرنگ پایگاه های امداد و نجات داریم گفت: برای استخدام نیروهای واکنش سریع برنامه داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم


۴ تیر ۹۸: جذب نیروهای جوان از اهداف هلال احمر تهران در تابستان است

سرپرست هلال احمر استان تهران گفت: جذب و آموزش نیروهای جوان از اهداف هلال احمر تهران در تابستان است.

شاهین فتحی در حاشیه اردوی آموزشی کادر هلال احمر استان تهران در اردوگاه «مصطفی خمینی» دماوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: فعالیت های تابستانی هلال احمر استان تهران منوط به همکاری سایر دستگاه ها است و بخشی از این برنامه ها با همکاری آموزش و پرورش و بخش دیگر آن از طریق امور جوانان هلال احمر در حال اجرا است.

سرپرست هلال احمر استان تهران گفت: جذب نیروهای جوان و علاقمند و آموزش آنها هدف عمده برنامه های تابستانی هلال احمر در استان تهران است.

منبع: خبرگزاری مهر


لینک‌های مفید مرتبط:

صفحه اخبار استخدام جمعیت هلال احمر
صفحه اخبار استخدام جمعیت هلال احمر سال ۹۷
فراخوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی
مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش
مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
مشاهده اخبار استخدامی وزارت بهداشت
مشاهده اخبار استخدامی سرباز امریه

کانال تلگرامی همکارجو

 

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 1 =