اخبار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

اخبار استخدام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

۸ دی ۹۸ : آگهی هفتمین مرحله جذب امریه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزارت ارتباطات هفتمین مرحله فراخوان جذب نیروهای امریه را اعلام کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، هفتمین مرحله فراخوان نیروهای امریه وزارت ارتباطات ازساعت ۹ صبح تاریخ یکشنبه ۸ دی ماه آغاز و تا ساعت ۲۴ چهاردهم همین ماه ادامه دارد.

بر همین اساس، از فارِغ التحصیلان در خوشه های تخصیصی ستاد نیروهای مسلح برای حضور در این فراخوان دعوت می شود. لازم به یادآوری است در این مرحله از فرآیند امریه زمان ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمی شود.

مهلت ثبت نام در فراخوان به اتمام رسیده است

کانال تلگرامی همکارجو

اخبار استخدام سرباز امریه ۹۹


۱۰ تیر ۹۸ : شروع ثبت نام متقاضیان ایجاد دفاتر پیشخوان دولت و ICT روستایی

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از شروع ثبت نام متقاضیان ایجاد دفاتر پیشخوان دولت و ICT روستایی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان، فرزاد توکلی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات از شروع ثبت نام متقاضیان ایجاد دفاتر پیشخوان دولت و ICT روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد و افزود: متقاضیان ایجاد دفاتر می‌توانند با مراجعه به سایت این اداره کل نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

فرزاد توکلی با اشاره به ابلاغ اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیردولتی و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات ICT روستایی افزود: تمامی دفاتر شهری و روستایی مشمول این آیین نامه بوده و درخواست ایجاد دفتر، تمدید، انتقال و تغییر نشانی بر مبنای آن صورت خواهد پذیرفت.

وی افزود: با رعایت شرایط مندرج در آیین نامه، ایجاد دفتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیردولتی با حداقل فضای ۵۰ متر مربع صرفاً برای اشخاص حقوقی در حوزه شهری و در حوزه روستایی نیز با دارا بودن حداقل ۲۰ متر مربع برای اشخاص حقوقی و حقیقی مجاز خواهد بود.

توکلی با تأکید به ارتباط حوزه فعالیت اشخاص حقوقی با موضوع پروانه، اظهار داشت: متقاضیان می‌بایست حوزه فعالیت مندرج در اساسنامه شرکت را انجام امور خدمات‌دهی به متقاضیان دریافت خدمات پیشخوانی بخش دولتی و غیردولتی قرار دهند.

مدیرکل ICT استان در پایان افزود: متقاضیان صرفاً می توانند از طریق سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان آدرس الکترونیکی: https://gilan.ict.gov.ir ضمن مطالعه دقیق اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیردولتی و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات ICT روستایی، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

کانال تلگرامی همکارجو

منبع : روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان


 

اخبار استخدام دستگاه‌های اجرایی

 

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + یازده =