استخدام وزارت نیرو

استخدام وزارت نیرو

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰: اطلاعیه در خصوص مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون کتبی استخدامی در شرکت‌های وابسته (نیروگاه‌ها)

با آرزوی موفقیت و سلامت برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع می­‌رساند با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ و لزوم رعایت کلیه پروتکل‌­های بهداشتی، برنامه­‌ریزی جهت برگزاری مصاحبه­‌های تخصصی استخدامی در دست اقدام است و تاریخ آن متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

منبع: موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق


۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ : دعوت به همکاری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی

وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته‌گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی خدمت‌گزاری، با لحاظ مجموعه اسناد بالادستی و رعایت مواد قانونی ذیربط، برای سمت «مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی» دعوت به اعلام آمادگی می‌نماید. مهلت ثبت نام تا ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ می باشد.

برای مشاهده متن کامل آگهی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان غربی اینجا کلیک کنید


 ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ : دعوت به همکاری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان

وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته‌گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی خدمت‌گزاری، با لحاظ مجموعه اسناد بالادستی و رعایت مواد قانونی ذیربط، برای سمت «مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان» دعوت به اعلام آمادگی می‌نماید.مهلت ثبت نام تا ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ می باشد.

برای مشاهده متن کامل آگهی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان اینجا کلیک کنید


۲۱ فروردین ۱۴۰۰: اطلاعیه تطبیق مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه)

با آرزوی موفقیت و سلامت برای تمامی داوطلبان محترم به اطلاع می­‌رساند، داوطلبان پذیرفته شده در آزمون کتبی، از ساعت ۸ صبح روز سه­‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ الی ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ با در اختیار داشتن اصل و تصویر مدارک مورد نیاز (شامل: مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، مدرک وضعیت نظام وظیفه، مدارک معلولیت، ایثارگری و همکار صنعت و عکس ۴*۳ به تعداد ۳ عدد و مدارک اثبات بومی بودن مطابق شـرایط دفترچه راهنما) به شرکت مورد تقاضا مراجعه و مدارک خود را تحویل نمایند. لازم به ذکر است عدم ارائه مدارک فوق‌­الذکر در مهلت مقرر، به منزله انصراف داوطلب تلقی خواهد شد.


۱۷ فروردین ۱۴۰۰: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه)

با آرزوی موفقیت برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدامی شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک کنید


۱۱ اسفند ۹۹: اطلاعیه لغو آزمون استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) در اهواز

آزمون استخدامی در شرکت‌های وابسته (نیروگاه‌ها) شرکت مادر تخصصی برق حرارتی در حوزه شهر اهواز، به دلیل شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا، آزمون فوق در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ صرفاً در شهر اهواز، برگزار نمی‌شود. تاریخ جدید برگزاری آزمون برای این دسته از داوطلبان متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق


۱۱ اسفند ۹۹: دریافت کارت آزمون استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه)

با آرزوی موفقیت برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدامی شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) فعال گردید. زمان برگزاری آزمون ۱۴ اسفند ۹۹ می باشد.

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق


۲۴ بهمن ۹۷: اعلام نتایج دو برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه آزمون استخدام وزارت نیرو

با آرزوی تندرستی و سلامتی برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج دو برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه شرکت های وابسته (غیردولتی) توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق (نیروگاه) سال ۱۳۹۷ و نحوه ارائه مدارک این داوطلبان برای سیر سایر مراحل استخدام اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

منبع: سایت سازمان سنجش


۲۱ بهمن ۹۹ : استخدام شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) در سال ۹۹

شرکتهای مدیریت تولید برق (نیروگاه) در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و به استناد مجوزهای استخدامی صادره و بر اساس موافقت مجمع عمومی شرکتهای وابسته (غیردولتی)، تعداد ۱۶۴ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را، از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه و گزینش پس از کسب نمره حد نصاب، به ترتیب بالاترین نمرات اخذ شده در آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و مصاحبه، با شرایط مندرج در این آگهی، بصورت قراردادی استخدام می نماید.
مهلت ثبت نام تا ۲۸ بهمن ۹۹ تا ۳۰ بهمن ۹۹ می باشد.

شرایط عمومی

۱ . داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۲ . التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳ . اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴ . انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان
۵ . عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
۶ . نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
۷ . داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی انجام کار
۸ . دارا بودن شرایط احراز شغل برای شغل محل مورد تقاضا

۹ . عدم منع قانونی برای استخدام و نداشتن تعهد خدمت به دیگر سازمانها و شرکتها (داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی و پیمانی دستگاههای اجرایی و یا کارکنان مدت معین/دائم شرکتهای وابسته (غیردولتی) زیر مجموعه صنعت آب و برق و یا بازخرید خدمت از دستگاهها یا شرکتهای مزبور باشند.)

۱۰. احراز صلاحیت های عمومی به تایید گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه
۱۱. دارا بودن شرایط سنی مطابق دفترچه
۱۲. کسب حد نصاب نمره تعیین شده آزمون

شرایط اختصاصی

۱ -داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع، رشته و گرایش تحصیلی اعلام شده در جدول شماره ۱.

استخدام وزارت نیرو 1

۲- داشتن شرایط سنی به شرح زیر:

– حداکثر ۲۸ سال برای مقطع کاردانی (متولدین بعد از ۱۳۷۱/۱۲/۱۴)
– حداکثر ۳۰ سال برای مقطع کارشناسی (متولدین بعد از ۱۳۶۹/۱۲/۱۴)
تبصره ۱: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه و سن داوطلبان،
روز برگزاری آزمون (۱۳۹۹/۱۲/۱۴) می باشد.

تبصره ۲ :مدت انجام خدمت سربازی، حداکثر به مدت ۲۴ ماه، به شرط ارائه تأییدیه معتبر از مراجع ذی صلاح به حداکثر سن افزوده می شود.
تبصره ۳ :در صورت داشتن سابقه کار مرتبط (مشروط به پرداخت حق بیمه)، تا سقف ۲ سال به حداکثر سن مجاز افزوده می شود.

ﻻزم ﺑﻪ ذﻛﺮ اﺳﺖ ﮔﻮاهی ﻓﺮاﻏﺖ از ﺗﺤﺼﻴﻞ داوﻃﻠﺒﺎن، ﻛﺎرت ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ وﺿﻌﻴﺖ ﻧﻈﺎم وﻇﻴﻔﻪ و ﺗﺎﻳﻴﺪﻳﻪ ﻫﺎى ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﺳﻬﻤﻴﻪﻫﺎى ﻗﺎﻧﻮنی، ﺑﺎﻳﺴتی ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺗﺎ روز ﺑﺮﮔﺰارى آزﻣﻮن آﻣﺎده و ﺻﺎدر ﺷﺪه ﺑﺎﺷﺪ و ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه ﺳﺎﻳﺮ ﺗﺎﻳﻴﺪﻳﻪ ﻫﺎ در روز ﺗﻄﺒﻴﻖ ﻣﺪارک اراﺋﻪ ﮔﺮدد.
۳- ﻣﺤﻞ ﺧﺪﻣﺖ، ﺑﺮاﺳﺎس ﻛﺪ ﺷﻐﻞ ﻣﺤﻞﻫﺎى ﻗﻴﺪ ﺷﺪه در ﺟﺪول ﺷﻤﺎره ۲ ﺗﻌﻴﻴﻦ میﮔﺮدد.

امتیازات و سهمیه های قانونی

۱) امتیاز بومی بودن

۱-۱-نمره داوطلبان بومی استان با ضریب یک و یک دهم (۱/۱) و بومی شهرستان با ضریب یک و دو دهم (۲/۱ ) در نمره مکتسبه آزمون کتبی لحاظ میگردد.

۱- ۲ – داوطلبان بومی (اعم از بومی استان یا شهرستان) متقاضی استخدام برای شغل محل های شرکت هایی که محل خدمت آنها در مرکز استان قرار دارند، صرفاً از امتیاز یک ویک دهم (۱/۱) برخوردار خواهند شد.
۳-۱- افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند، داوطلب بومی استان تلقی می گردند:

استان محل تولد داوطلب یا همسر وی، با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
– همسر و فرزندان کارکنان رسمی و پیمانی شاغل در دستگاه های اجرایی و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) و شرکتهای تابعه (دولتی) و وابسته (غیردولتی) زیر مجموعه وزارت نیرو که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

– داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یامتناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.

– داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
– پدر، مادر و یا همسر داوطلب، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
۱ – ۴- افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند، داوطلب بومی شهرستان تلقی میگردند.

– شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی، با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
– همسر و فرزندان کارکنان رسمی و پیمانی شاغل در دستگاه های اجرایی و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) و شرکت های تابعه (دولتی) و وابسته (غیردولتی) زیر مجموعه وزارت نیرو که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

– داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.

– داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد
– پدر، مادر و یا همسر داوطلب، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.

توجه: داوطلبان موضوع این بند، لازم است در صورت قرار گرفتن در فهرست سه برابر ظرفیت، مستندات و مدارک بومی بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و قبل از مصاحبه استخدامی که متعاقباً از سوی شرکت متقاضی استخدام اعلام خواهد شد، ارائه نمایند. بدیهی است عدم ارائه تاییدیه در موعد مقرر به منزله حذف از فرایند جذب در سهمیه مزبور میباشد.

۲) سهمیه ایثارگران

۱-۲- تا سقف سی درصد (۳۰%) از کل نیازهای استخدامی (در صورت کسب حد نصاب نمره لازم) به ایثارگران مشمول “قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران” به شرح زیر اختصاص مییابد که افراد واجد شرایط می بایست در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت بپردازند.
۲-۲- بیست و پنج درصد (۲۵%) از ظرفیت استخدامی به جانبازان، آزادگان فاقد شغل، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان با مدت اسارت یک سال و بالای یک سال اسارت، پدر و مادر، خواهر و برادر شهید به ترتیب نمره مکتسبه اختصاص مییابد.

۳-۲- پنج درصد (۵% ) از ظرفیت استخدامی به رزمندگان (با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها)، همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت به ترتیب نمره مکتسبه اختصاص می یابد.
۴-۲- فرزندان ایثارگر همکار وزارت نیرو پس از کسب حد نصاب لازم، از ضریب ۳/۱ (یک ممیز سه دهم) در آزمون کتبی برخوردار میشوند و در سهمیه انتخابی (۲۵%یا ۵%) با سایر ایثارگران به رقابت می پردازند.

۲-۵ – مرجع صدور تاییدیه معتبر برای ایثارگران (جانبازان و آزادگان و فرزندان و همسران آنها، همسر و خانواده شهدا) بنیاد شهید و امور ایثارگران و برای رزمندگان، معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان خود، معاونت نیروی انسانی بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل، معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران می باشند. متقاضیان باید تاییدیه مربوطه را در روز بررسی مدارک ارایه نمایند. بدیهی است عدم ارائه تاییدیه در موعد مقرر به منزله حذف از فرایند جذب در سهمیه مزبور می باشد.

۳) سهمیه معلولین

۳-۱ – تا سقف سه درصد (۳%) ظرفیت استخدامی به معلولان عادی مشروط بر دارا بودن شرایط احراز شغل و برخورداری از توانایی جسمی متناسب با شغل مورد نظر به ترتیب نمره مکتسبه اختصاص می یابد.
۳-۲ -ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذیربط، برای معلولان عادی در زمان بررسی مدارک الزامی است.
جدول شماره ۳ توزیع سهمیه ها در مشاغل را نشان میدهد.

 امتیازات خاص

۱-۴- به منظور ایجاد و حفظ انگیزه در همکاران متخصص و متعهد صنعت آب و برق، ضرایبی در نمرات آزمون مشمولین زیر، پس از کسب حد نصاب لازم، لحاظ میگردد و سپس با مشمولین آزاد به رقابت میپردازند.

۲-۴- فداکاران صنعت و همچنین کارکنان صنعت آب و برق که به صورت مستقیم با حوزه ستادی، موسسات و مراکز آموزشی و پژوهشی/ شرکت های تابعه (دولتی) / وابسته (غیردولتی) وزارت نیرو همکاری می نمایند در صورتیکه در حین مأموریت و یا حوادث ناشی از کار فوت نموده باشند و یا دچار ازکار افتادگی شوند، همسر یا یکی از فرزندان ایشان در صورت شرکت و قبولی و کسب حد نصاب لازم در آزمون، از ضریب ۱/۲ (یک و دو دهم) در آزمون کتبی عمومی و تخصصی برخوردار و با داوطلبان آزاد به رقابت خواهد پرداخت.

۳-۴- فرزند کارکنان شاغل و بازنشسته موسسات و مراکز آموزشی و پژوهشی و شرکتهای تابعه (دولتی) / وابسته (غیردولتی) زیر مجموعه وزارت نیرو که حداقل ۲۰ سال سابقه آخر خدمت آنان در صنعت آب و برق طی شده باشد، در صورت شرکت در آزمون (پس از کسب حد نصاب لازم) از ضریب ۱/۱ (یک ممیز یک دهم) در آزمون عمومی و تخصصی برخوردار و باداوطلبان آزاد به رقابت خواهد پرداخت.

تذکر: مرجع صدور تأییدیه برای بندهای فوق آخرین شرکت محل خدمت همکار و با ارائه سوابق بیمه تأمین اجتماعی قابل قبول می باشد.

مواد آزمون

به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سؤالات عمومی و یک دفترچه سؤال اختصاصی داده خواهد شد.
الف- مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:
۱- فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)
۲- ریاضی و آمار مقدماتی
۳- زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش
۴- معارف اسلامی*
۵- زبان انگلیسی عمومی
۶- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی
۷- هوش و استعداد شغلی

*– اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف بوده و در اینصورت، نمره مکتسبه این داوطلبان براساس مجموع تراز شده سایر سؤالات محاسبه خواهد شد.

ب- مواد آزمون تخصصی برای هر یک از رشته های شغلی، در جدول شماره ۴ مشخص شده است.

استخدام وزارت نیرو 2

نحوه محاسبه ضرایب دروس و نمره کل

۱-۵-نمره کل دروس عمومی و دروس اختصاصی با ضریب یک (۱ )محاسبه خواهد شد.
۵-۲-حد نصاب لازم برای قبولی کسب ۵۰درصد نمره کل میباشد.
تبصره۱:ضریب مربوط به داوطلبان بومی، سهمیه ایثارگران و امتیازات مشمولین خاص فقط در نمره نهایی موثر است و در تعیین حدنصاب لحاظ نخواهد شد.

۳-۵-نمره نهایی پس از اعمال ضرایب مربوطه در نمره کل بدست می آید.
۴-۵-داوطلبان بر اساس نمره نهایی به میزان سه برابر ظرفیت در کد شغل محل با توجه به سهمیه مندرج در دفترچه برای انجام مراحل مصاحبه معرفی خواهند شد.
۵-۵-ملاک انتخاب قبول شدگان نهایی امتیازات آنان شامل ۷۰درصد از نمره نهایی(۵۰درصد آزمون تخصصی و ۲۰درصد آزمون عمومی و ) ۳۰ درصد امتیاز مصاحبه خواهد بود.
۵-۶-انتخاب قبول شدگان نهایی ، بترتیب بالاترین امتیاز مکتسبه با توجه به موارد مذکور در بند ۵-۵ و در هر یک از سهمیه ها خواهد بود.

زمان ثبت نام، برگزاری آزمون، اعلام نتایج و تطبیق مدارک

۱-۶-داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی میتوانند از روز دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ساعت۲۲ لغایت ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخه ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ از طریق سایت موسسه آموزشهای تخصصی صنعت آب و برق به آدرس اینترنتی موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق در آزمون ثبت نام نمایند.

تبصره۱:داوطلبان میبایست مبلغ ۷۰۰,۰۰۰ریال (هفتصدهزار ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون ازطریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام (سامانه خرید کارت ثبت نام) پرداخت نمایند.

تبصره۲ : پس از ثبت نام و پرداخت هزینه، در صورت انصراف و یا عدم قبولی،وجه واریزی مسترد نمیگردد.
تبصره۳: پس از انجام کامل و دریافت کد رهگیری ضروری است،کلیه داوطلبان این کد را یادداشت نموده و در حفظ آن دقت نمایند.
تبصره۴:ارائه کارت ورود به جلسه آزمون(چاپ شده برروی کاغذ ) و کارت ملی یا شناسنامه عکس دار هنگام ورود به حوزه الزامی است؛ درغیر اینصورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهدشد.

۲-۶-برگزاری آزمون، روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ و زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون به صــورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ لغایت روزچهارشــنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ازطریق وبســایت موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق انجام می گردد.

۳-۶- ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، کد رشته محل انتخابی میباشد که در تقاضانامه درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

تبصره ۵: صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون، ابتدا توسط شرکت متقاضی استخدام مربوط و سپس به صورت متمرکز در شرکت مادرتخصصی ذیربط بررسی خواهد شد.
۴-۶ -رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط داوطلبان، در زمان برگزاری آزمون الزامی است.

۵-۶-نتایج و قبول شدگان در آزمون (سه برابر ظرفیت نهایی پذیرفته شده) روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ از طریق وبســایت موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق اعلام می گردد.
۶-۶-زمان تطبیق مدارک و سایر مراحل همزمان با اعلام نتایج تعیین خواهد شد.

تبصره۱: کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و گواهی فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد.
تبصره۲: اصل و تصویر مدارک پذیرفته شدگان شامل: مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، مدرک وضعیت نظام وظیفه و عکس ۴*۳ به تعداد ۳ عدد و مدارک اثبات بومی بودن که در شـرایط ثبت نام قید گردیده اسـت، حداکثر ۵ روز پس از اعلام نتایج آزمون کتبی می بایسـت ارایه گردد و عدم ارائه مدارک فوق الذکر در مهلت مقرر به منزله انصراف وی تلقی خواهد شد. محل تحویل مدارک متعاقباً از طریق وب سایت (موسسه آموزش های تخصصی صنعت آب و برق) اعلام میگردد.

۶-۷-پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت پس از تطبیق و تکمیل پرونده طی برنامه زمانی وارد فرآیند مصاحبه می شوند.

راهنمای ثبت نام

۷-۱- داوطلبان پس از ورود به سایت آزمون، ابتدا باید اقدام به خرید کارت ثبت نام از طریق سامانه مربوطه نمایند و پس از خرید کارت، با توجه به شماره سریال ۱۴ رقمی که در اختیار ایشان قرار میگیرد، اقدام به ثبت نام نمایند.
تبصره ۱: خرید کارت به منزله ثبت نام نهایی نمیباشد و داوطلبان باید مراحل ثبت نام را به طور کامل انجام دهند.
۷-۲- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.
۷-۳- هنگام درج اطلاعات، کلید Caps Lock صفحه کلید خاموش باشد.
۷-۴- از زدن کلید Enter در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر از کلید فاصله (Space) استفاده نمایید.
۷-۵- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.
۷-۶- کد ملی خود را به صورت کامل (با درج صفر) و بدون خط تیره وارد نمایید.
۷-۷- برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی ۴×۳ (تمام رخ، زمینه روشن و جدید)، با فرمتjpg و با حجم حداکثر ۷۰ کیلوبایت استفاده نمایید. عکسهای غیر پرسنلی ارسالی به هیچ وجه مورد قبول نخواهد بود.
اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰*۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰*۳۰۰ پیکسل باشد.
تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمیباشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تبصره ۳: درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.
تذکر مهم: با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمونهای قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام میشود، رخ داده است، تاکید میگردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۸-۷ – در انتهای فرم ثبت نام، فیلد مربوط به شماره بازیابی که از نوع عددی و ۵ رقمی میباشد را به دلخواه تکمیل و آن را یادداشت نمایید. در صورت فراموش کردن شماره رهگیری ثبت نام، با استفاده از این شماره به همراه کد ملی و شماره شناسنامه میتوانید شماره رهگیری خود را بازیابی نمایید. لذا تا پایان مراحل آزمون از این شماره کاملاً مراقبت نمایید.
۹-۷- پس از تکمیل اطلاعات، شماره رهگیری ارائه شده را یادداشت نمایید. ضمناً امکان چاپ اطلاعات نیز وجود دارد.

سایر موارد

۱-۸- در هر یک از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جداول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع می توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها و یا مقطع بالاتر یا پایین تر امکان پذیر نمی باشد. در مورد رشته های تحصیلی که گرایش ذکر نگردیده است، منظور رشته تحصیلی بدون گرایش می باشد.

۲-۸- پذیرش داوطلبان با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد.
مسئولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
۳-۸- در این آزمون، هر داوطلب می تواند صرفاً برای یک شغل محل در یک شرکت ثبت نام نماید.

۴-۸- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارایه ناقص مدارک بر عهده داوطلب می باشد و چنانچه در هر کدام از مراحل امتحان، مصاحبه و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، قبولی ایشان ملغی بوده همچنین به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام، اقدام لازم طبق قوانین و مقررات به عمل خواهد آمد.

۵-۸- به داوطلبان توصیه می شود که شخصاً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع ثبت نام اینترنتی، آگهی، نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز را دقیقاً مطالعه نمایند. درصورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون، اطلاع رسانی لازم از طریق پایگاه اینترنتی شرکت­‌های مدیریت تولید برق (نیروگاه) به عمل خواهد آمد. ضمناً پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد.

۶-۸- داوطلبان گرامی جهت سهولت در فرایند ثبت نام بهتر است ثبت نام را به روزهای آخر موکول ننمایند و در صـورت وجـود اشکال در مراحل ثبت نام، مانند واضح نبودن عـکس ارسالی و یا سایر موارد اصـلاحی، بعد از ثبت اطلاعات خود، در اسرع وقت مجـدداً به صـفحه ثبت نام خود مراجعه نموده تا از وضـعیت تایید اطلاعات اطمینان حاصل نماید.
۷-۸- افرادی که حائز بالاترین نمرات آزمون شده باشند، سه برابر ظرفیت به عنوان پذیرفته شدگان آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) تعیین و اعلام خواهند شد.
۸-۸- قبولی د رآزمون کتبی به هیچ وجه به منزله بکارگیری قطعی نمی باشد بلکه قبولی نهایی پس از پذیرش در آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و کسب حدنصاب نمره مصاحبه و انجام مراحل بعدی شامل معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح میباشد. لازم به تاکید است احراز صلاحیت های عمومی با تایید گزینش نهایی از بین داوطلبان واجد شرایط انجام خواهد شد.

۹-۸- پذیرفته شدگان نهایی می بایست آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهرهای استان حوزه فعالیت شرکت مورد نظر که در جداول نیازهای استخدامی تعیین شده است را داشته باشند.
۱۰-۸- در صورت وجود هر گونه ابهام در ساعت اداری باشماره ۴۴۱۷۱۹۶۱-۰۲۱ داخلی ۱۴۹ تماس حاصل نمایید.

توجه مهم:

برای مشاهده سایر اطلاعات و شرایط شرکتهای مدیریت تولید برق (نیروگاه) سایر اطلاعات و شرایط آزمون در سال ۹۹ فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:

برای دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک کنید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.

برای مشاهده متن آگهی در سایت اصلی صنعت آب و برق اینجا کلیک کنید


۸ آذر ۹۹ : دعوت به همکاری مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق گیلان

شرکت توانیر در راستای راهبرد شایسته‌گزینی وزارت نیرو در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی خدمت‌گزاری، از متخصصین داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت «مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان» دعوت به اعلام آمادگی می‌نماید.

مهلت ثبت نام تا ۱۶ آذر ۹۹ می باشد.

ب) شرایط احراز پست مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان

برخورداری از صلاحیت‌های عمومی انتصاب بر اساس قوانین، مقررات و ضوابط ذیربط
کارمند دائم یا مدت‌معین شرکت‌های توزیع نیروی برق، کارمند رسمی یا پیمانی دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری، اعضای هیئت علمی در رشته‌های فنی و مهندسی از دانشگاه‌های معتبر و نخبگان شاغل در سطح مدیریت میانی و ارشد دارای گواهی از بنیاد ملی نخبگان

دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل لیسانس در یکی از مقاطع و رشته‌های تحصیلی فنی و مهندسی ترجیحاً مهندسی برق
حداکثر سن ۵۵ سال

دارا بودن حداقل ۱۵ سال سابقه خدمت مرتبط در بخش برق و حداقل ۸ سال سابقه مدیریت در سطح مدیریت میانی و یا ارشد
* کارکنان شاغل در وزارت نیرو و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه و زیرمجموعه که دارای شرایط احراز این سمت باشند در اولویت‌ قرار دارند.

ج) شایستگی‌های عمومی و اختصاصی مورد انتظار

مهارت فنی (دانش و معلومات حرفه‌ای): دانش و تخصص، تجربه و فعالیت‌های حرفه‌ای، آگاهی محیطی و سازمانی
مهارت ادراکی: تفکر تحلیلی و حل مسئله، تفکر و اقدام استراتژیک، خلاقیت و نوآوری، قضاوت و تصمیم‌گیری
مدیریت کارکنان: مربیگری و هدایت (پرورش و توانمندسازی کارکنان)، ایجاد انگیزه و نفوذ بر دیگران، مشارکت‌جویی و تیم‌سازی، تفویض اختیار، حل تعارض و اختلافات

مدیریت سازمان: قاطعیت، برنامه‌ریزی و سازماندهی، نظارت و کنترل و بهبود کیفیت
اصول اخلاقی: اخلاق حرفه‌ای، مسئولیت‌پذیری و روحیه خدمت
شخصیت سازمانی: تحول‌گرایی حرفه‌ای و پیشرفت‌گرایی، خوداثربخشی، ثبات هیجانی و تسلط بر خود،‌ انعطاف‌پذیری
مهارت‌های ارتباطی: ارتباط کلامی و ارائه رسمی، همکاری و کار گروهی، شنود مؤثر و همدلی، ایجاد ائتلاف و حفظ شبکه‌های ارتباطی
مهارت کسب و کار: شم اقتصادی، مذاکره و متقاعدسازی، مشتری‌مداری

د ) مدارک مورد نیاز

نامه روکش فرم درخواست شامل متنی با حداکثر ۸۰۰ کلمه که توضیح دهد ویژگی‌ها و توانمندی‌های متقاضی چگونه با نیازمندی‌های پست مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان متناسب است.
تکمیل فرم درخواست
رزومه مدیریتی (حداکثر دو صفحه)
اطلاعات کامل تماس
* سایر مدارک لازم متناسب با اطلاعات فرم تکمیل‌شده در مراحل آتی اخذ خواهد شد.

توجه:

تکمیل فرم درخواست و ارسال مدارک صرفاً از طریق سایت امکان‌پذیر است.
ارزیابی شایستگی‌های (عمومی- اختصاصی) متقاضیان توسط کمیته بررسی صلاحیت‌ها و بر اساس معیارها و امتیازدهی به متقاضیان انجام خواهد گرفت.
حقوق و مزایا براساس ابلاغیه‌های وزارت نیرو و درجه شرکت تعیین و برقرار می‌گردد.
حضور مستمر مدیرعامل در استان و سکونت خانواده وی در محل خدمت الزامی می‌باشد.
ثبت درخواست و طی فرآیند متقاضیان تا حصول نتیجه نهایی هیچگونه تعهدی را برای وزارت نیرو ایجاد نخواهد کرد.

برای مشاهده متن کامل آگهی مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق گیلان اینجا کلیک نمایید


۳ آذر ۹۹ : دعوت به همکاری مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق زاهدان

شرکت توانیر در راستای راهبرد شایسته‌گزینی وزارت نیرو در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی خدمت‌گزاری، از متخصصین داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت «مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق زاهدان» دعوت به اعلام آمادگی می‌نماید.

مهلت ثبت نام تا ۱۶ آذر ۹۹ می باشد.

شرایط احراز:

۱- برخورداری از شرایط عمومی انتصاب شامل :

– تابعیت جمهوری اسلامی ایران
– برخورداری از سلامت جسمی و روانی
– احراز صلاحیت اعتقادی و رفتاری برای انتصاب
– استخدام رسمی، پیمانی و مدت معین سازمان ها یا شرکتهای دولتی
– دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی فنی و مهندسی (ترجیحا مهندسی برق، مهندسی مکانیک ، مهندسی صنایع)، مدیریت صنعتی، مدیریت اجرایی
– دارا بودن حداقل ۸ سال سابقه خدمت دولتی
– دارا بودن ۶ سال تجربه مدیریتی در سطح مدیریت میانی شامل: مدیر امور/دفتر، معاون مدیرکل، مدیرکل ، معاون مدیرعامل و پست های همتراز در صنعت مربوطه
– افراد دارای سوابق عضویت در هیات مدیره شرکتهای مرتبط، در اولویت می باشند.
– گذراندن دوره های آموزشی مدیریتی
۲. عدم عضویت در هیات مدیره سایر شرکتها پس از انتصاب
۳. کارکنان شاغل در وزارت نیرو و شرکت¬های زیرمجموعه که دارای شرایط احراز این پست باشند در اولویت قراردارند.
۴.در شرایط مساوی اولویت با افراد بومی است.

شایستگی های عمومی مورد انتظار:

مهارت کسب و کار: شناخت صنعت تولید نیروی برق ، شناخت شیوه های تامین مالی، شناخت جهت گیری ها و استراتژی های هلدینگ ، برخوردار از بینش مالی و اقتصادی مبتنی بر تحلیل هزینه – فایده، درک مفاهیم مرتبط با اقتصاد برق، اصول و قوانین شرکت داری ،

مهارت فنی(دانش و معلومات حرفه ای): دانش و تخصص،‌ تجربه و فعالیت های حرفه ای،‌ آگاهی محیطی و سازمانی، تسلط بر کارخود

مهارت ادراکی: درک اهداف و استراتژی های شرکت برق حرارتی، تفکر تحلیلی و حل مساله،کلان نگر و پرهیز از بخشی نگر بودن، خلاقیت و نوآوری

مهارت ارتباطی: داشتن بیان روشن و شفاف، درک مواضع طرف مقابل و تعامل با سایر بخشها، برخوردار از روحیه ارتباط موثر و مفید خارج سازمانی جهت تحقق منافع شرکت، شنود موثر و همدلی

رهبری و مدیریت کارکنان:‌ داشتن روحیه پرورش و توانمند سازی کارکنان، ترغیب به حضور کارکنان در برنامه های توسعه ای و آموزشی، مشارکت جویی و تیم سازی و روحیه کار گروهی ، اعتماد و تفویض اختیار¬ ، داشتن روحیه جانشین پروری

رهبری و مدیریت سازمان: تصمیم¬گیری قاطعانه بر اساس اصول منطقی و اطلاعات روشن،‌ توانایی انتخاب بهترین راه حل بعد از بررسی راه حلهای مختلف، توانایی اتخاذ تصمیم سخت در شرایط ابهام و عدم اطمینان، داشتن روحیه ریسک پذیری و عدم محافظه کارانه عمل کردن، برخوردار از رویکردی منظم و هدفمند(برنامه ریز و سازماندهی)، قانون مدار و پاسخگو، حل تعارض و اختلاف

اصول اخلاقی و شخصیت سازمانی: پیش قدم در پذیرش مسئولیت کارهای سخت، داشتن روحیه خدمت و اخلاق حرفه¬ای¬، داشتن روحیه انعطاف پذیری در شرایط متفاوت، ثبات هیجانی و تسلط برخود ، وجدان کاری

مدارک مورد نیاز:

۱- نامه درخواست شامل متنی با حداکثر ۸۰۰ کلمه که توضیح دهد ویژگی‌ها و توانمندی‌های متقاضی چگونه با نیازمندی‌های سمت مدیرعاملی شرکت تولید نیروی برق زاهدان متناسب است.
۲- تکمیل فرم درخواست
۳- ارایه برنامه مدیریتی برای پست مورد نظر (حداکثر یک صفحه)
۴- ارایه توضیحات مربوط به روشهای خلاقانه و نوآوری برای پیشبرد برنامه های خود(حداکثر یک صفحه)
۵- رزومه مدیریتی و علمی حداکثر ۳ صفحه
۶- اطلاعات کامل تماس
سایر مدارک لازم متناسب با اطلاعات فرم تکمیل شده در مراحل آتی اخذ خواهد شد

توجه:

۱- ارزیابی شایستگی‌های (عمومی- اختصاصی) متقاضیان توسط اعضاء کارگروه بررسی شایستگی‌ها و براساس معیارها و امتیازدهی متقاضیان انجام خواهد گرفت.

۲- حقوق و مزایای مدیرعامل مطابق با ضوابط و مقررات حقوق و دستمزد و درجه‌بندی شرکت‌ تعیین و برقرار می‌گردد.
۳- حضور مستمر مدیرعامل در استان و سکونت خانواده وی در محل خدمت، الزامی است.
۴- ثبت درخواست و طی فرآیند متقاضیان تا حصول نتیجه نهایی هیچگونه تعهدی را برای شرکت مادر تخصصی برق حرارتی ایجاد نخواهد کرد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق زاهدان اینجا کلیک نمایید


لینک‌های مفید مرتبط:

مشاهده اخبار استخدامی وزارت نیرو سال ۹۷ و ۹۸
مشاهده اخبار استخدامی وزارت دادگستری
مشاهده اخبار استخدامی دانشگاه افسری ارتش
مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش
مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
مشاهده اخبار استخدامی وزارت بهداشت
مشاهده اخبار استخدامی سرباز امریه

کانال تلگرامی همکارجو


ثبت نام در سامانه راهنمای مسیرشغلی همکارجو

راهنمای کارفرمایان و ثبت آگهی در همکارجو

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۵ : امتیاز از مجموع ۱ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =