استخدام وزارت کشور

استخدام وزارت کشور (خبر جدید)

۱۹ بهمن ۹۹: اعلام اسامی و زمانبندی مراجعه افراد مجاز به ارائه مدارک ستاد وزارت کشور

مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت کشور گفت: پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص انتشار نتایج آزمون کتبی و اعلام داوطلبین مجاز به منظور طی مراحل بعدی، اسامی افراد مذکور) برای ستاد وزارت کشور) در ذیل این خبر و در پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشورو در خصوص داوطلبان استانداریها در پرتال هریک از استانداری ها درج گردیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، روشن ضمیر مدیرکل توسعه منابع انسانی ضمن تبریک به افراد مجاز اعلام کرد پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص انتشار نتایج آزمون کتبی و اعلام داوطلبین مجاز به منظور طی مراحل بعدی، اسامی افراد مذکور) برای ستاد وزارت کشور) در ذیل این خبر و در پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور و در خصوص داوطلبان استانداریها در پرتال هریک از استانداری ها درج گردیده است.

روشن ضمیر افزود: کلیه افراد ذکر شده در نتایج، می بایست از تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ از درب اصلی تالاروزارت کشور واقع میدان جهاد(فاطمی) ابتدای خیابان شهید گمنام، در محل تالار بزرگ کشور بر اساس تابلوهای راهنما به محل دریافت و رسیدگی به مدارک مراجعه نمایند.

مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت کشورگفت : در این بخش از فرایند، ضمن اطلاع رسانی به مجموعه مشمول و ذینفعان، کلیه مدارک براساس مندرجات آگهی از داوطلبان دریافت خواهد گردید.سپس اعتبار سنجی مدارک بر اساس مصادیق مورد اذعان و قوانین و مقررات صورت می پذیرد.

وی اضافه کرد: نتایج بررسی مدارک به منظور امتیاز بندی جدید و اعلام چند برابر ظرفیت جهت مصاحبه در سایت سازمان سنجش درج و ثبت خواهد گردید.

روشن ضمیر خاطر نشان کرد: وزارت کشور دارای ۱۵۰۰ سهمیه استخدامی بود که تا کنون ۳۷۸۹ نفر از طرف سازمان سنجش و آموزش کشور به عنوان مجاز مرحله اول معرفی گردیدند.

مدیر کل توسعه منابع انسانی وزارت کشور تاکید کرد: کلیه داوطلبان حتماً به وب سایت وزارت کشور و استانداری ها به منظور آگاهی از ادامه روند و اطلاعیه ها مراجعه مستمر داشته باشند و محل رسمی درج آگهی ها جهت اطلاع رسانی، وب سایتهای رسمی وزارت کشور و استانداری ها خواهد بود و مسولیت عدم پیگیری، بر عهده داوطلبان خواهد بود. بدیهی است عدم مراجعه در موعد مقرر به مفهوم انصراف قطعی داوطلبان از ادامه فرایند استخدام خواهد بود.

روشن ضمیر اضافه کرد: چهار اقدام اصلی اطلاع رسانی، اخذ مدارک، اعتبار سنجی و ثبت اقدامات در سایت سازمان سنجش به عنوان محور گام اول است که بعد از اعلام قطعی نتایج از طرف سازمان سنجش فرآیند اعلام زمانبندی مصاحبه آغاز خواهد شد.

مدیرکل توسعه منابع انسانی بر مطالعه دقیق آگهی های مندرج در وب سایت وزارت کشور تاکید نمود و اشاره کرد، تمامی مندرجات وبسایتهای رسمی وزارتخانه و استانداری ها ملاک عمل خواهد بود لذا، دواطلبان قبل از مراجعه مندرجات انتشار یافته از مبادی مذکور را به دقت مطالعه نمایند و به منظور صیانت از سلامت و رعایت پروتکلها از مراجعه چند باره و خارج از زمانبندی پرهیز نمایند.

آگهی دعوت از داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول هشتمین آزمون فراگیر استخدامی ستاد وزارت کشور

با توجه به اعلام نتایج اولیه(کتبی)هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشورومجاز شدن عده ای از داوطلبان برای راهیابی به مرحله بعد ، بدینوسیله از افراد بشرح جدول ذیل دعوت می شود که شخصاً جهت تحویل مدارک در روز و زمان تعیین شده و مکان مشخص شده مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی و زمانبندی مراجعه اینجا کلیک کنید

منبع: سایت وزارت کشور


۱۵ بهمن ۹۹: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام وزارت کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، اکبر روشن ضمیر مدیرکل منابع انسانی وزارت کشور با اشاره به اعلام نتایج آزمون استخدامی سال جاری گفت: با توجه به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در مراجعه حضوری داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی برای استخدام در وزارت کشور (فرمانداری ها و بخشداری ها) و تحویل مدارک، برابر هماهنگی های بعمل آمده، اخذ مدارک برای ستاد وزارت کشور و استانداری ها از روز دوشنبه مورخ ۲۰ بهمن ماه و براساس نوبت بندی افراد که از طریق پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور و استانداری های سراسر کشور اعلام می شود، انجام می پذیرد.

منبع: سایت وزارت کشور


۱۱ بهمن ۹۹: نتایج هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی از طریق سایت سازمان سنجش کشور اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی و آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹ اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک کنید

۸ بهمن ۹۹: اطلاعیه زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۹

با آرزوی توفیق روز افزون برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ نتایج هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی تا ساعت ۲۰ روز شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۱ بر روی درگاه سازمان ‌سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

در صورتی که متقاضیان براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جز معرفی‌ شدگان برای مرحله بررسی مدارک باشند، باید برای اطلاع از اطلاعیه و اقدامات بعدی در روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۵ به آدرس درگاه اینترنتی دستگاه مورد نظر مراجعه و با توجه به مفاد اطلاعیه مندرج در درگاه دستگاه مورد نظر، اقدام نمایند.

برای مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک کنید

منبع: سایت سازمان سنجش


۱۲ دی ۹۹: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود.
فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

او با بیان اینکه این آزمون در ۱۸۹ شهر و ۲ هزار و ۷۳۰ حوزه برگزار شد، تصریح کرد: نوبت نخست این آزمون روز پنج شنبه ۱۱ دی با رقابت ۲۹۷ هزار و ۹۶ نفر برگزار شد. امروز (جمعه دوازدهم دی) نیز ۲۶۵ هزار و ۵۸۰ نفر در این آزمون به رقابت پرداختند. مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش تصریح کرد: در آزمون استخدامی ۵۶۲ هزار و ۶۷۶ نفر شرکت کرده اند که در نهایت ۳۸ هزار نفر جذب خواهند شد.

سخنگوی سازمان سنجش در ادامه درباره زمان اعلام نتایج این آزمون گفت: نتیجه نهایی این آزمون در دهه نخست بهمن ماه منتشر می شود.

مهمترین تغییر در هشتمین آزمون استخدامی بنا بر اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور اعمال سهمیه بومی گزینی است. بر این اساس و با توجه به ماده واحده قانون اصلاح ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری (مصوبه مورخ ۱۶‏‏‏‏/۰۶‏‏‏‏/۱۳۹۹ مجلس شورای اسلامی‏) مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، تعیین اولویت برای متقاضیان بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و مراکز استان‌ها) در آزمون‌های مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور اجرایی شد. بر اساس این بخشنامه به داوطلبان بومی شهرستانی برای استخدام در محل سکونت اولویت داده می شود.

این قانون شامل اولویت قائل شدن برای جذب داوطلبان بومی شهرستانی به استثنای شهر تهران و مراکز استان‌هاست.
تکمیل و ارائه فرم استشهاد محل سکونت برای برخورداری از اولویت بومی منحصرا برای داوطلبانی که بعد از اعلام نتایج آزمون تستی دارای حدنصاب لازم برای مرحله معرفی چندبرابر جهت مصاحبه دستگاه‌های متقاضی هستند، ضروری است.

اولویت بومی در آزمون استخدامی چگونه اعمال می شود؟

نمره کسب شده داوطلب بومی شهرستانی در آزمون کتبی مجموع وزن ۴۰ درصد برای حیطه عمومی و ۶۰ درصد برای حیطه تخصصی با ضریب یک و چهار دهم ۱/۴ محاسبه و ملاک عمل قرار می‌گیرد.

حد نصاب آزمون، کسب حداقل ۵۰ درصد نمره کسب شده نفر اول با ارزش وزنی ۴۰ درصد برای حیطه عمومی و ۶۰ درصد برای حیطه تخصصی در هر شغل- شهرستان در هر یک از دستگاه‌های اجرایی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


۲ دی ۹۹: اختصاص ۱۵۰۰ سهمیه استخدامی وزارت کشور در آزمون فراگیر

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور با تاکید بر لزوم توجه به نیرو‌های جوان و توانمند درون سازمانی گفت: براساس دستور وزیر کشور ۱۵۰۰ سهمیه استخدامی وزارت کشور، برای تامین نیرو‌های بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها اختصاص یافته است.

خبرگزاری میزان – طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ جواد ناصریان در نشست ویدئوکنفرانس وزیر کشور با استاندار، معاونین و فرمانداران هرمزگان گفت: یکی از مشکلات فرمانداری‌ها از جمله فرمانداری‌های استان هرمزگان ترمیم ساختار این فرمانداری‌ها بود که در دولت تدبیر و امید حسب دستور وزیر کشور، ۱۲ فرمانداری استان هرمزگان از درجه ۲به ۱، ۳به ۲ و ۴به ۳و۲ ارتقا یافتند.

وی افزود: همچنین ۱۲ پست معاون فرماندار و ۱۰ پست رئیس اداره در مجموعه فرمانداری‌های استان هرمزگان افزایش پیدا کرد.

ناصریان با بیان اینکه پیش از دوره وزارت دکتر رحمانی فضلی، ۴۴درصد پست‌های وزارت کشور در اختیار نیرو‌های برون سازمانی بود، اظهار کرد: با پیگیری و دستور وزیر کشور این میزان از ۴۴ درصد به ۹ درصد رسیده است. همچنین دستور وزیر کشور بر این است که این میزان را تا پایان دولت به حداقل برسانیم.

وی در همین راستا بر لزوم توجه به نیرو‌های جوان و توانمند درون سازمانی تاکید کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور در ادامه درخصوص پیگیری تخصیص اعتبارات استانداری‌ها گفت: با پیگیری‌های وزیر کشور از شخص رئیس جمهور، اعتبارات استانداری ها، نسبت به سال ۱۳۹۹ افزایش مناسبی داشته برای مثال این افزایش در استانداری هرمزگان ۶۸ درصد در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: با توجه به ضعف‌های اعتباری مجموعه فرمانداری‌ها و بخشداری ها، انتظار می‌رود که استانداران به نحو مطلوب و متناسب با شرایط بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها این اعتبارات را توضیح کند.

ناصریان در خصوص سازماندهی نیروی انسانی استان هرمزگان گفت: نسبت شاغلین بخشداری‌ها به پست‌های سازمانی آن‌ها ۷۱درصد است که انتظار است استاندار محترم و معاونین ایشان در ترمیم نیروی مورد نیاز اهتمام بیشتری داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور در خصوص سهمیه استخدامی وزارت کشور گفت: براساس دستور وزیر کشور ۱۵۰۰ سهمیه استخدامی وزارت کشور، برای تامین نیرو‌های بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها اختصاص یافته است که ۵۲ سهیمه برای استان هرمزگان است و پیش بینی شده است این نیرو‌ها در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها مشغول به کار شوند.

ناصریان تاکید کرد: حتما باید به نیرو‌های استخدامی جدید در قالب آموزش‌های دوره‌ای در بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها آموزش‌های لازم داده و سپس به کار گرفته شوند.

منبع: خبرگزاری میزان


۲۷ آذر ۹۹: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۹/۰۸/۲۶، توجه متقاضیان آزمون را به موارد زیر جلب می نماید:

الف – نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۸ برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. لذا متقاضیان شرکت در آزمون ، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. چنانچه متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی شود، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام نماید. لازم به ذکر است این امکان برای متقاضیانی فراهم می باشد که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد متقاضیانی که اطلاعات فوق را مفقود نموده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام نمایند.

برای مشاهده توضیخات بیشتر اینجا کلیک کنید

لینک‌های مفید مرتبط:

مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی سال ۹۹
مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی سال ۹۷
مشاهده اخبار استخدام دستگاه‌های اجرایی سال ۹۶
مشاهده اخبار استخدامی آموزش و پرورش
مشاهده اخبار استخدامی دستگاههای اجرایی
مشاهده اخبار استخدامی وزارت بهداشت
مشاهده اخبار استخدامی سرباز امریه

کانال تلگرامی همکارجو

 

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =