استخدام ۱۴۰۰ معلم جدید در آموزش و پرورش تهران در سالجاری

۱۴۰۰ معلم جدید در آموزش و پرورش تهران در سالجاری استخدام می‌شوند

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: امسال یک هزار معلم جدید از طریق حق التدریس و ۴۰۰ معلم از طریق پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی در این نهاد جذب خواهند شد.

«عباسعلی باقری» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش تهران به دلیل بازنشستگی و خروج نیروها به سایر دستگاه ها اظهار داشت : تا پایان سال جاری چهار هزار و ۸۰۰ معلم بازنشسته و سه هزار و ۵۰۰ معلم نیز از سیستم آموزش و پروش خارج خواهند شد.

براساس گزارش ها ، آموزش و پرورش شهر تهران ۵۹ هزار معلم دارد.

آموزش ۱۵هزار معلم برای مقابله با آسیب های اجتماعی

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اقدامات این نهاد برای کنترل آسیب های اجتماعی در مدارس اظهار داشت : در سال تحصیلی جدید ۱۵هزار معلم مقاطع ابتدایی و متوسطه اول ، آخرین روش ها برای مقابله با آسیب های اجتماعی دانش آموزان را فرا می گیرند.

تبدیل هیات امنای موقت ۷۵ مدرسه به دائم

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از تبدیل ۷۵ مدرسه موقت هیات امنایی به دائم خبر داد و افزود: از این تعداد ۳۵ مدرسه نمونه دولتی متوسطه اول و دوم و ۴۰ مدرسه هیات امنایی به صورت دائم دارای هیات امنا شدند.
باقری با بیان اینکه ۲۶۰ مدرسه در سطح شهر تهران به صورت هیات امنایی اداره می شود، گفت: از این تعداد ۱۶۰ مدرسه در مقطع ابتدایی و بقیه در متوسطه اول و دوم هستند.

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش تهران اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار  استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری ایرنا

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 5 =