استخدام ۲۹۰۰ دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان تهران از طریق کنکور سراسری

۲۹۰۰ دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان تهران از طریق کنکور سراسری جذب می‌شوند

سرپرست مدیریت پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان تهران گفت: روند پذیرش و مصاحبه نزدیک به ۲۳۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهر و شهرستان‌های تهران در حال انجام است.

پرویز انصاری راد سرپرست مدیریت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس از آغاز روند پذیرش و مصاحبه نزدیک به ۲۳۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهر و شهرستان‌های تهران خبر داد و اظهار کرد: از هفته گذشته روند پذیرش، مصاحبه و معاینات پزشکی این پذیرفته شدگان در پردیس‌های شهید مفتح و چمران برای پسران و شهدای مکه برای دختران در حال انجام است و تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهر و شهرستان‌های استان تهران در شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

انصاری راد به جذب ۲۹۰۰ دانشجو معلم جدید از طریق کنکور برای ترم مهرماه خبر داد و افزود: ۲ هزار دانشجو معلم برای سهمیه شهر تهران و ۹۰۰ دانشجو معلم برای سهمیه شهرستان‌های استان تهران جذب دانشگاه فرهنگیان می‌شوند.

سرپرست مدیریت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان تهران از آمادگی کامل پردیس‌ها و مراکز این استان از لحاظ فضاهای کالبدی، کلاس‌های درس و سراهای دانشجویی برای شروع سال تحصیلی خبر داد و تصریح کرد: دانشجو معلمان کارشناشی پیوسته در ۱۵ رشته شامل آموزش ابتدایی، آموزش الهیات، آموزش تاریخ، آموزش تربیت بدنی، آموزش جغرافیا، آموزش ریاضی، آموزش شیمی، آموزش فیزیک، آموزش ادبیات، آموزش زیست شناسی، آموزش علوم اجتماعی، آموزش کودکان استثنایی و آموزش مشاوره و راهنمایی از ترم مهرماه و رشته‌های آموزش علوم تجربی و آموزش هنر از ترم بهمن ماه وارد دانشگاه فرهنگیان شده و بعد از فارغ‌التحصیلی به عنوان معلم در مدارس به تدریس خواهند پرداخت.

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش تهران اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار  استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری فارس

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 7 =