استخدام ۴ هزار و ۸۰۰ معلم برای استقرار پایه دوازدهم استان اصفهان

نیاز به استخدام ۴ هزار و ۸۰۰ معلم برای استقرار پایه دوازدهم استان اصفهان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: استقرار پایه دوازدهم به افزایش نیروهای آموزشی و امکانات زیر ساختی نیاز دارد.

محمدجواد احمدی با بیان اینکه از امسال با استقرار پایه دوازدهم ۲۰۰ هنرستان باید به آمار هنرستان های استان اضافه شود افزود: برای تامین نیازهای این پایه نیروهای انسانی کادرآموزشی ۵۰درصد و تجهیزات آموزشی ۴۰درصد باید افزایش یابد.

وی با اشاره به اینکه خیران مدرسه ساز استان ساخت ۱۲هنرستان را بر عهده گرفته اند گفت: ۴۲دبیرستان و فضای آموزشی نیز با تغییر کاربری به هنرستان تبدیل می شوند.

محمدجواد احمدی با اشاره به اینکه ۳هزار معلم مرد و هزار و ۸۰۰ معلم زن برای پایه دوازدهم دوره متوسطه نظری و فنی وحرفه ای نیاز داریم افزود: با توجه به اینکه هیچ استخدامی در دستورکار وزارتخانه نیست باید سازمان استخدامی کشور هرچه سریعتر این کمبودها را جبران کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ۲هزار و ۱۰۷کلاس درس دو نوبته، ۴هزار و ۲۴۹کلاس تخریب شده و ۶هزار و ۲۶۹کلاس که احتیاج به مقاوم سازی دارند در استان است گفت: امسال ورودی های پایه اول ۳ونیم درصد افزایش یافته است.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه گرفتن وجه برای ثبت نام در مدارس دولتی خلاف و غیرقانونی است و والدین می توانند تخلفات را به اداره کل آموزش و پرورش گزارش دهند افزود: پارسال ۴۰۰مورد بازرسی از مدارس انجام شده که در ۱۵ مورد مدیر به اداره آموزش و پرورش احضار و بازخواست شده است.

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش اصفهان اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار  استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری صداو سیما

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =