اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران

اطلاعیه ی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران اعلام شد

به اطلاع پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (آزمون پیمانی)  ۱۳۹۷/۴/۱۵ و تکمیل ظرفیت ایثارگران آزمون سال ۹۶ می رساند، با عنایت به اینکه فرم اطلاعات فردی گزینش در روز تشکیل پرونده از طرف داوطلبین تکمیل و تحویل شده است، لذا؛ درحال حاضر نیاز به مراجعه حضوری به این اداره کل و یا برقراری تماس تلفنی نمی باشد.

به اطلاع پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۷/۴/۱۵ و تکمیل ظرفیت ایثارگران آزمون سال ۹۶ می رساند، با عنایت به اینکه فرم اطلاعات فردی گزینش در روز تشکیل پرونده از طرف داوطلبین تکمیل و تحویل شده است، لذا؛ درحال حاضر نیاز به مراجعه حضوری به این اداره کل و یا بر قراری تماس تلفنی نمی باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ با عنایت به اینکه برای تعیین منطقه ، عدم سوء پیشینه ، آزمایشات پزشکی و برنامه ریزی در خصوص مصاحبه عمومی (گزینش) پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت نیاز به بازده زمانی می باشد، بنابراین ؛ روز یکشنبه اطلاعیه ای مبنی بر چگونگی ادامه فرآیند انجام کار و طی مراحل بعدی بر روی همین سایت (اداره کل آموزش و پرورش تهران www.tehran.medu.ir) قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است این اطلاعیه فقط برای پذیرفته شدگان مناطق ۱۲، ۱۴ تا ۱۹ شهر تهران می باشد و پذیرفته شدگان شهرستان های استان تهران از طریق سایت آن اداره کل پیگیری نمایند.

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران


۳۱ شهریور ۹۷ : اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران)

به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش پرورش تهران (آزمون پیمانی) سال ۱۳۹۷، سهمیه آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران می رساند:

به منظور دریافت و پردازش اطلاعات قبول شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷، فرایند انجام و اخذ گواهی عدم سوء پیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی، متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمنا پیرامون بررسی صلاحیت عمومی(گزینش)، باعنایت به تشکیل پرونده گزینش، در مرکز مصاحبه شهید مفتح شهرری، نیازی به مراجعه و تماس با هسته گزینش جهت ارائه مدارک نمی باشد و جهت انجام مراحل بعدی گزینش با قبول شدگان تماس گرفته خواهد شد.


۲ مهر ۹۷ : قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷

طبق اطلاعیه سایت آموزش و پرورش تهران ( شهرستانهای تهران) ؛ به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران پیمانی سال ۱۳۹۷، سهمیه آموزش و پرورش تهران (شهرستانهای استان) می رساند، به منظور دریافت و پردازش اطلاعات قبول شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷، فرایند انجام و اخذ گواهی عدم سوء پیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی، متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمنا پیرامون بررسی صلاحیت عمومی(گزینش)، باعنایت به تشکیل پرونده گزینش، در مرکز مصاحبه شهید مفتح شهرری، نیازی به مراجعه و تماس با هسته گزینش جهت ارائه مدارک نمی باشد و جهت انجام مراحل بعدی گزینش با قبول شدگان تماس گرفته خواهد شد.


کانال تلگرامی همکارجو

اخبار استخدامی آموزش و پرورش تهران

اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی)

اخبار  استخدامی آموزش و پرورش

 

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 1 =