اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران

نتایج پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران اعلام شد

منطقه خدمتی پذیرفته شدگان نهایی ( تایید گزینش ) آزمون استخدام پیمانی ۹۷/۰۴/۱۵ شهر تهران

بدین‌وسیله اسامی پذیرفته شدگان نهایی ( تأیید گزینش) آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران – پیمانی( موضوع مجوز شماره ۱۶۶۷۲۰۷ مورخ۹۶/۱۱/۱۰ سازمان اداری و استخدامی کشور) ، به تفکیک منطقه خدمتی ( ۱۲، ۱۴ تا ۱۹) اعلام می‌گردد:

منطقه خدمتی پذیرفته شدگان فوق براساس بیشترین نیاز مناطق صورت پذیرفته که در لیست ضمیمه قابل مشاهده می باشد. لذا؛ پذیرفته شدگان محترم ضمن توجه به لیست مربوطه و اطلاع از منطقه خدمتی محل اشتغال خود ، با دقت به نکات ذیل توجه فرمایند، تا موجب تسهیل در تکمیل پرونده و فرایند استخدام گردد ؛

۱- مراجعه حضوری به اموراداری محل خدمت تعیین شده روز شنبه ۹۷/۰۸/۰۵ و یکشنبه ۹۷/۰۸/۰۶ در ساعات اداری ، به منظور تکمیل پرونده استخدامی و انجام مراحل استخدام اعم از: عدم سوء پیشینه ، انجام آزمایشات پاراکلینیکی ، سپردن تعهد خدمت محضری و… .

تبصره: از آنجائیکه ملاک تعیین منطقه صرفاً نیاز به رشته تحصیلی و جنسیت با درنظر گرفتن حدود آدرس محل سکونت بوده ، لذا مناطق تعیین شده ، قابل تغییر نخواهد بود .

۲- همراه داشتن اصل و کپی مدارک ضروری اعم از : شناسنامه – کارت ملی – مدرک تحصیلی- کارت پایان خدمت ( ویژه برادران )- عکس۴X 3(4 قطعه) – کارنامه نهایی قبولی و … .

۳- پذیرفته شدگان نهایی ، از طریق سایت مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش به نشانی : www.medu.ir از نحوه ثبت نام و زمان و محل شروع دوره یک ساله مهارت آموزی همراه با پذیرفته شدگان آزمون سال های قبل مطلع شده و به موقع اقدام نمایند. چرا که استخدام آنها مشروط به موفقیت در دوره مزبور ، خواهد بود. ضمناً ثبت نام در دوره مهارت آموزی منوط به سپردن تعهد محضری و انجام مراحل اعلام شده در بند یک همین اطلاعیه خواهد بود.

تذکرمهم: عدم مراجعه فرد پذیرفته شده درمهلت مقرر ( ۵ و۶ آبان ماه۹۷ ) برای پیگیری امور مربوط به سپردن تعهد محضری به منطقه، آزمایشات پزشکی ، عدم سوء پیشینه ، ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی ، به منزله انصراف از آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران تلقی شده و مسئولیت آن ، صرفاً به عهده ذینفع خواهد بود.

نکته ۱ : داوطلبانی کـه اسامی آنـان به عنوان معرفی شده یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی مذکور قرار داشته، ولی صلاحیت های عمومی آنها، مورد تأیید هسته‌ گزینش آموزش وپرورش قرار نگرفته است؛ اقدامی از طریق مناطق تابعه و امور اداری و تشکیلات این اداره کل در حال حاضر مقدور نبوده ، لذا از تماس تلفنی و مراجعه حضوری به این اداره کل خودداری نمایند.

آدرس مناطق آموزش و پرورش شهر تهران
آدرس مناطق آموزش و پرورش شهر تهران

مشاهده اسامی پذیرفته شدگان

منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران


۲ آبان ۹۷ : اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی آموزش و پرورش تهران (شهرستان های تهران)

با قبولی طاعات و عبادات شما به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدام  آموزش و پرورش تهران (شهرستان های تهران) سال ۹۷ و تکمیل ظرفیت سال۹۶ می رساند طبق گزارش سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران، جهت ادامه روند مراحل استخدامی، اقدامات لازم را با توجه به موارد ذکر شده در ذیل پیگیری نمایند.

کلیه پذیرفته شدگانی که اسامی آنها در لینک سمت چپ سایت قرار دارد از روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ با مراجعه به واحد کارگزینی (امور اداری) منطقه خدمتی پذیرفته شده در آزمون با توجه به دفترچه ثبت نام، نسبت به تکمیل فرایند استخدام و پرونده پرسنلی با توجه به مراحل زیر اقدام نمایند.

مراجعه به واحد کارگزینی (امور اداری) آدرس و تلفن ادارات آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران

نکته: شایان ذکر است دوره یکساله مهارتهای تعلیم و تربیت پذیرفته شدگان، متعاقبا از طریق سایت وزارت آموزش و پرورش اطلاع رسانی می گردد.

مشاهده متن کامل اطلاعیه


 

کانال تلگرامی همکارجو

اخبار استخدامی آموزش و پرورش تهران

اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی)

اخبار  استخدامی آموزش و پرورش

 

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =