احتمال برگزاری دوره جدید آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی در پاییز امسال

قوت گرفتن احتمال برگزاری دوره جدید آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی در پاییز امسال

اگر دستگاه های اجرایی استان مرکزی اطلاعات لازم در خصوص جذب نیروی انسانی را به موقع به اداره استخدامی تحویل دهند، احتمال برگزاری دوره جدید آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی پاییز امسال وجود دارد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی گفت: سهمیه استخدامی این استان در سال جاری نسبت به سال قبل ۲ و نیم برابر افزایش یافته است.

رقیه یادگاری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سهمیه استخدامی امسال این استان هزار و ۴۳ نفر است در حالی که پارسال این سهمیه ۴۲۶ نفر بود.

وی بیان کرد: هزار و ۲۲ نفر از سهمیه استخدامی امسال در ۴۳ رشته شغلی آموزش و پرورش و ۲۱ نفر در ادارات اوقاف و امور خیریه، راه و شهرسازی، دامپزشکی و محیط زیست است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی ادامه داد: نخستین آزمون فراگیر جذب نیروی انسانی در سال جاری برای این استان در تیرماه برگزار خواهد شد و در آزمون های مختلف ۴۸ درصد نیروی مرد و ۵۲ درصد نیروی زن به کار گرفته می شوند.

یادگاری بیان کرد: اگر دستگاه های اجرایی استان مرکزی اطلاعات لازم در خصوص جذب نیروی انسانی را به موقع به اداره استخدامی تحویل دهند، احتمال برگزاری آزمون استخدامی دیگر در پاییز امسال وجود دارد.

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.
۴۲۶ نفر در استان مرکزی پارسال در آزمون استخدامی پذیرفته شدند که از این تعداد ۳۹۲ نفر در آموزش و پرورش و بقیه در سایر ادارات این استان بوده است.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید.

کانال تلگرامی همکارجو

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 7 =