بکارگیری نیروهای حق التدریس جوان در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در آموزش و پرورش استان نیروهای جوان تحصیل کرده با رشته مرتبط استخدام شود نه اینکه از نیروهای بازنشسته به صورت حق‌التدریس استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، اقبال عباسی در شورای آموزش و پرورش استان، با اشاره به بکارگیری نیروهای بازنشسته به صورت حق‌التدریس در آموزش و پرورش اظهار داشت: با امضای بنده مکاتبه‌ای انجام و به وزارتخانه بفرستید که هر کسی این تصمیم را گرفته در آن تجدید نظر کند و باید از توان نیروهای جوان تحصیل کرده با رشته مرتبط نیز استفاده شود.

وی با بیان اینکه نباید به بهانه عدم ایجاد تعهد راحت‌ترین راه انتخاب شود، افزود: بکارگیری نیروی حق التدریس جوان و همچنین بازنشستگان هر دو تخلف است اما اگر قرار است یکی از این دو اصلاح شود بهتر است بکارگیری نیروی جوان باشد.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: باید بپذیریم که میدان را به جوانان تحویل دهیم و جانشین تربیت کنیم متاسفانه تغییر همواره با مقاومت مواجه است و این مقاومت را باید به صورت منطقی مهار کرد و به کمک بازنشسته‌ها باید آموزش و پرورش را سامان داد.

عباسی خواستار مشارکت بخش خصوصی شد و خاطرنشان کرد: وقتی بخش خصوصی را صاحب اصلی مسئله کنیم رضایتمندی نیز به مرور زمان بیشتر می‌شود. بخش خصوصی را هم برای ارائه خدمات به فرهنگیان و خانواده آن‌ها و هم سایر اقشار مشارکت دهید و درآمد وصول کنید چرا که با پول دولت مشکلات قابل حل نیست.

استاندار چهارمحال و بختیاری به برگزاری المپیاد ورزشی دانش آموزان به میزبانی استان اشاره کرد و گفت: مسائل امنیتی نیز باید کنار مسائل خدماتی و پشتیبانی دیده شود و اقدامات حتما با هماهنگی اولیه انجام شود ضمن اینکه بحث تدارکات و پشتیبانی نیز باید در خود استان تامین شود.

عباسی استان را دارای دو پتانسیل مهم تفریح و توریست و ورزش به دلیل ارتفاع و هوای خوب و امکانات موجود دانست و بیان کرد: متاسفانه در حوزه گردشگری بسیار ضعیف عمل شده است اما باید گفت که در این دو موضوع برای استان جای کار بسیاری وجود دارد.

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار  استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + یک =