تصویب طرح دائمی شدن قانون استخدام نیروی انتظامی

طرح دائمی شدن قانون استخدام نیروی انتظامی تصویب شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از تصویب طرح دائمی شدن قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی در توضیح نشست امروز سه‌شنبه (۲ مرداد) این کمیسیون گفت: طرح دائمی شدن قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران که از اسفند ۱۳۸۲ تا پایان سال ۱۳۹۶ به صورت آزمایشی اجرا شده بود، در جلسه امروز کمیسیون به تصویب رسید.

وی تصریح کرد: طرح الحاق دو تبصره به بند (د) ماده ۸۸ قانون برنامه پنجساله ششم توسعه به این صورت به تصویب رسید؛ با اعمال اصل ۱۱۰ قانون اساسی فرزندان رزمندگان اعم از آزادگان و جانبازان که به ازای هر ماه رزمندگی از ۱۲ روز کسری خدمت برخوردار می‌شوند، این میزان بدون سقف است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی افزود: بدیهی است پس از تصویب مجلس شورای اسلامی و تائیدیه شورای نگهبان، قوانین فوق الذکر اجرائی خواهند شد.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: خبرگزاری تسنیم

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 8 =