جذب سرباز امریه در صدا و سیما و اداره کل نوسازی مدارس

دعوت به همکاری سرباز امریه در صدا و سیما و اداره کل نوسازی مدارس

صداوسیمای مرکز قم و اداره کل نوسازی مدارس استان به منظور تامین بخشی از نیازهای واحدهای خود به نیروی انسانی از دانش آموختگان برای انجام طرح خدمت سربازی(امریه) دعوت کرده اند.

جذب نیرو-طرح خدمت سربازی(امریه )در صداوسیما و اداره کل نوسازی مدارسبه گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز قم ، این مرکز درنظردارد به منظور تامین بخشی از نیازهای واحدهای سازمان به نیروی انسانی متخصص در مشاغل تخصصی فنی (تصویربردار، کمک مهندس فرستنده، مهندس سخت افزار وشبکه) از خدمات دانش آموختگان دانشگاههای روزانه دولتی برای انجام طرح خدمت سربازی(امریه) در عناوین شغلی ذیل استفاده کند.

شرایط احراز بدین شرح است:

افراد (مشمول دانش آموختگان دانشگاههای روزانه دولتی) مدت خدمت سربازی خود را با رعایت قوانین و مقررات نیروهای مسلح، بخشنامه و دستورالعمل های صادره از سوی ستاد کل نیروهای مسلح و دفتر سیاستگذاری و نظارت راهبردی حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح انجام می دهند.

مشمولین مورد درخواست نباید از بستگان نسبی و سببی کارکنان شاغل در سازمان صداوسیما باشند.

افراد مشمول خدمت سربازی می بایست فاقد اضافه خدمت، سابقه انجام خدمت قبلی درمراکز نظامی و انتظامی، عدم قصد ادامه تحصیل، گرفتن معافیت کفالت و پزشکی بوده و حداقل دارای شش ماه فرصت برای ارسال دفترچه اعزام به خدمت باشند و در مراحل پذیرش مورد تایید حراست مرکزی، کمیته تخصصی، گزینش، بهداشت و درمان، سوء پیشینه و تاییدیه مدرک تحصیلی قرار گیرند.

این مرکز درنظر دارد با توجه به نیاز در مشاغل تخصصی ذیل ، نسبت به جذب دانش آموختگان دانشگاه های دولتی ساکن در استان(بومی)با معدل بالای ۱۵ و برای انجام طرح خدمت سربازی اقدام نماید، بدیهی است باعنایت به ظرفیت محدود، بکارگیری افراد جذب شده بصورت مامور طرح خدمت سربازی در سازمان مستلزم بررسی و انجام فرایندها وتشریفات اداری توسط اداره کل منابع انسانی سازمان صداوسیما و هماهنگی با ستادکل نیروهای مسلح خواهدبود.

همچنین اداره کل نوسازی مدارس استان قم برای انجام طرح خدمت سربازی( امریه) از پرسنل وظیفه در رشته های عمران، تاسیسات و رایانه که اعزام ایشان در تاریخ آبان ماه سال جاریست دعوت کرده است .

متقاضیان واجد شرایط می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صورت حضوری، تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۹ شهریورماه به این اداره کل واقع در قم، سالاریه، فلکه پیچک، کوچه شهید خلیلی مراجعه کنند.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی سرباز امریه اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

2 thoughts to “جذب سرباز امریه در صدا و سیما و اداره کل نوسازی مدارس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =