جذب پلیس افتخاری در سطوح گسترده در دستور کار پلیس

جذب پلیس افتخاری در سطوح گسترده در دستور کار پلیس قرار گرفت

مدیرکل پلیس افتخاری ناجا با بیان اینکه پلیس‌های افتخاری تحت پوشش بیمه در بخش شناور قرار می‌گیرند گفت: کارت شناسایی پلیس افتخاری صادر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سرهنگ نصرت‌الله امیری ظهر امروز در نشست تخصصی پلیس و مسئولان حوزه افتخاری استان‌های کشور به میزبانی سمنان اظهار داشت: سامان‌دهی فعالیت‌های پلیس افتخاری در سراسر کشور در دستور کار است.

وی با بیان اینکه صدور کارت شناسایی ویژه پلیس‌های افتخاری یکی از مطالبات این قشر است اذعان کرد: در آینده نزدیک برای پلیس‌های افتخاری در سراسر کشور کارت‌های شناسایی صادر می‌شود و این امر با توجه به تعداد سهمیه‌های موجود در هر استان محقق می‌شود.

مدیرکل پلیس افتخاری ناجا با اشاره به اینکه روند صدور کارت شناسایی حداکثر تا ۲۰ روز آینده انجام می‌شود یادآور شد: ۳۳ هزار پلیس افتخاری در کشور فعالیت می‌کنند و حمایت از این افراد در اولویت قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه بالغ‌بر ۱۱ هزار نفر از این افراد بانوان هستند تصریح کرد: صدور مجوز ضابطین قضایی در این حوزه یکی از اولویت‌های بعدی نیروی انتظامی است.

امیری با بیان اینکه این امر در دست پیگیری است و تا سال آینده اجرایی می‌شود خاطرنشان کرد: رفع مشکلات بیمه پلیس‌های افتخاری از دیگر مطالبات این قشر بود و با تلاش‌های همکاران اکنون مشکلی در این حوزه وجود ندارد.

وی ابراز داشت: تمامی پلیس‌های افتخاری ثابت در کشور زیرپوشش بیمه امید در بخش شناور قرار می‌گیرند.

مدیرکل پلیس افتخاری ناجا اذعان کرد: جذب نیروهای پلیس افتخاری در سطوح گسترده در دستور کار پلیس برای بهبود بخشی به عملکرد این نهاد در ایجاد امنیت اجتماعی قرار دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم


لینک‌های مفید مرتبط:

صفحه اخبار استخدام نیروی انتظامی
مشاهده اخبار استخدامی پلیس فتا
مشاهده اخبار استخدامی پلیس افتخاری
مشاهده اخبار استخدامی پزشکی قانونی کشور
مشاهده اخبار استخدامی ارتش

کانال تلگرامی همکارجو

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

2 thoughts to “جذب پلیس افتخاری در سطوح گسترده در دستور کار پلیس”

  1. با عرض سلام وخسته نباشید خدمت برادران سبز پوش نیروی انتظامی بنده خیلی دوست دارم پلیس افتخاری باشم ودر کنار شما عزیزان بزرگوارانجام وظیفه کنم اما نمیدونم باید کجا مراجعه کنم خواهشآ راهنمایی بفرمائید..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 14 =