جذب معلم در آموزش و پرورش استان اصفهان

جذب ۱۳ هزار معلم در آموزش و پرورش استان اصفهان جهت جبران کمبود

لزوم جذب ۱۳ هزار معلم در آموزش و پرورش استان اصفهان جهت جبران کمبود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به کمبود حدود ۱۳ هزار معلم و سایر نیروها ، بر برون سپاری برخی امور و بهره گیری از همکاران بازنشسته و نیروهای خرید خدماتی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، علی اکبر کمالی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان روز شنبه در حاشیه بازدید از چند طرح آموزشی شهرستان کاشان در گفت و گو با خبرنگاران گفت : برای جلوگیری از چالش کمبود حدود ۱۳ هزار معلم و سایر نیروها در سطح استان تلاش می کنیم از همکاران بازنشسته، نیروهای خرید خدماتی و برون سپاری بهره گیری شود.

وی با اشاره به اینکه نخستین بار هنرستان ها در پایه دوازدهم (دیلپم) سه ساله می شوند گفت: این اقدام عامل کمبود فضای آموزشی خواهدشد که با استفاده از برون سپاری و ظرفیت دانشگاه های علمی کاربردی و آزاد اسلامی این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان ، هم اکنون ۴۰ درصد از مجموع بیش از ۵ هزار واحد آموزشی استان اصفهان تخریبی است که امیدوار هستیم با حمایت نقش خیران همیشه در صحنه و همراه با آموزش و پرورش این مشکل نیز برطرف شود.

کمالی در پایان از بهره برداری ۸۰ واحد آموزشی تا پایان شهریور امسال در این استان خبرداد و گفت: این واحدهای آموزشی با ۵۰۰ کلاس درس توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تحویل آموزش و پرورش اصفهان می شود.

وی با اشاره به اینکه در مجموع ۱۲۰ میلیارد تومان برای ساخت این واحدهای آموزشی هزینه شده است گفت: بخش عمده این اعتبارها از سوی خیران مدرسه ساز تامین شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان جمعیت دانش آموزی استان رادر ۴۱منطقه و ناحیه آموزش و پرورش افزون بر ۸۶۰ هزار نفر اعلام کرد و یادآور شد: این عده در سه دوره ابتدایی و متوسطه اول و دوم توسط ۵۷ هزار نفر معلم به فراگیری علم مشغول هستند.

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش اصفهان اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش (استانی) اینجا کلیک کنید.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار  استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − شش =