جذب ۵ هزار کاراگاه در نیروی انتظامی کشور

۵ هزار کاراگاه در نیروی انتظامی کشور جذب میشوند

رییس پلیس اگاهی ناجاگفت : با توجه به وقوع جرایم گوناگون در کشور نیاز به ۵ هزار کاراگاه داریم .

به گزارش خبرنگار جامعه خبرگزاری میزان، سردار محمدرضا مقیمی رییس پلیس اگاهی ناجا در همایش کاراگاهان در ستاد ناجا اظهار داشت: در ابتدای سال بنا شد که کاراگاهان برتر در حوزه‌های جعل و کلاهبرداری، جنایی و … از سراسر کشور انتخاب شود.

سردار مقیمی تصریح کرد: در برنامه پنج ساله ششم براورد داشتیم که ۵ هزار کاراگاه داشته باشیم، اما نتوانستیم به این عدد برسیم و در حال حاضر ۷۳۰ کاراگاه داریم، زیرا روند انتخاب کارآگاه پروسه‌ای سخت بوده و روند انتخاب کاراگاهان نیازمند امتحانات و ازمون‌های مختلف است.

رئیس پلیس آگاهی ناجا ادامه داد: به دنبال این هستیم که بیش از ۲ هزار کارآگاه را طی سه سال آتی جذب کنیم تا بتوانیم به خوبی با جرایم برخورد کنیم.

سردار مقیمی با بیان اینکه ماموریت‌های پلیس آگاهی سنگین و پیچیده است، اظهار داشت: سالیانه یک میلیون جرم در پلیس آگاهی کشور ثبت می‌شود.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرامی همکارجو

منبع: خبرگزاری میزان

به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۴.۵ : امتیاز از مجموع ۲ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =