کارت آزمون استخدام دستگاههای اجرایی 96

آخرین مهلت دریافت کارت آزمون استخدام دستگاههای اجرایی ۹۶

ساعت ۲۴ امروز، آخرین مهلت دریافت کارت آزمون استخدام دستگاههای اجرایی ۹۶

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر این‌که آزمون استخدام دستگاههای اجرایی کشور فردا، جمعه سوم شهریورماه جاری برگزار می‌شود، گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز دوم شهریورماه جاری فرصت دارند کارت آزمون استخدام دستگاههای اجرایی ۹۶ خود را دریافت کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده مهلت دریافت پرینت کارت آزمون استخدام دستگاههای اجرایی ۹۶ ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه، دوم شهریورماه پایان می‌پذیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: تا ساعت هشت صبح امروز پنج شنبه دوم شهریورماه جاری از تعداد ۴۰۲ هزار و ۴۳۰ داوطلب شرکت کننده در آزمون فوق تعداد ۲۶۱ هزار و ۲۵۳ نفر نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای خود اقدام کردند. به عبارتی دیگر ۶۵ درصد داوطلبان، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، تاکید کرد: تمام داوطلبانی که تاکنون نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور اقدام نکرده‌اند تا ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه دوم شهریورماه جاری فرصت دارند پرینت کارت آزمون استخدام دستگاههای اجرایی ۹۶ خود را دریافت کنند.

به گفته توکلی، بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون تعداد ۲۲۴ هزار و ۲۱۴ داوطلب گروه‌های یک، دو، سه، چهار و پنج در صبح و آزمون تعداد ۱۷۸ هزار و  ۲۱۶ داوطلب گروه‌های ۵ و ۶ در بعد از ظهر فردا جمعه سوم شهریورماه جاری در ۵۳ شهرستان کشور و ۱۱۸ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده برای شرکت در آزمون فوق طی نوبت صبح و بعد از ظهر به هر داوطلب دو بسته آزمونی داده می‌شود که بسته اول شامل یک برگ پاسخ‌نامه و یک جلد دفترچه آزمون عمومی و بسته دو شامل سوالات تخصصی خواهد بود.

وی گفت: برگزاری آزمون فوق در نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ و در نوبت بعد از ظهر از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز خواهد شد؛ بنابراین داوطلبان باید نیم ساعت قبل از شروع آزمون در جلسه حضور داشته باشند.

توکلی تاکید کرد: سوالات آزمون فوق برای هر داوطلب شخصی‌سازی شده و سوالات دارای تنوع است؛ ضمن این که دفترچه سوالات عمومی شامل ۱۰۰ سوال متناسب با گروه عنوان شغلی است و داوطلبان باید در فرصت ۱۱۰ دقیقه به این سوالات پاسخ دهند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: دفترچه دوم نیز حاوی سوالات تخصصی است و تعداد سوالات عنوان شغلی هر یک از گروه‌ها در جدول شماره ۲ در سایت مشخص شده و داوطلبان باید به سوالات تخصصی در مدت ۸۰ دقیقه پاسخ دهند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به این که سازمان سنجش آموزش کشور برای بهبود و ارتقای کیفی برگزاری آزمون نیاز به نظرسنجی از داوطلبان دارد، بنابراین لازم است داوطلبان فرم نظرسنجی را در پایان آزمون تکمیل کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: تعداد ۱۱ هزار و ۱۲۶ نفر در آزمون استخدام دستگاههای اجرایی کشور پذیرفته خواهند شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی اعلام شد

با آرزوی موفقیت برای تمامی همکارجویان گرانقدر به اطلاع میرسانیم؛ بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.

لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی (شامل دستگاههای اجرایی استان البرز ، وزارت آموزش و پرورش، سازمان پزشکی قانونی کشور ..

مشاهده جزییات بیشتر

صفحه اخبار چهارمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی ۹۶

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 1 =