جذب معلم در آموزش و پرورش استان اصفهان

تشریح روند برگزاری مصاحبه علمی استخدامی آموزش‌ و پرورش

به گزارش تسنیم : تشریح روند برگزاری مصاحبه علمی استخدام آموزش و پرورش

در گفت‌وگو با تسنیم مطرح شد: جزئیات مصاحبه علمی پذیرفته‌شدگان استخدام آموزش‌ و پرورش 

معاون توسعه مدیریت و پشتیانی آموزش‌ و پرورش شهر تهران با اشاره به ۴۸۱ سهمیه استخدامی در شهر تهران گفت:‌ پس از طی مرحله مصاحبه و گزینش نتایج تا ۵ آبان به وزارت آموزش‌ و پرورش اعلام می‌شود.

محسن بهارلو در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در رابطه با روند مصاحبه علمی و گزینش پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش در شهر تهران اظهار کرد: امروز اطلاعیه‌ای را در سایت اطلاع رسانی شهر تهران بارگذاری خواهیم کرد که از فردا افراد برای تشکیل پرونده باید مراجعه کنند.

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی همکارجو اینجا کلیک کنید

وی افزود: پرونده اولیه‌ای را برای پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی تشکیل می‌دهیم که شامل مدارک مورد نیاز و مستندات مربوط به سهمیه‌های بومی و ایثارگری و کارنامه قبولی در آزمون است، پرونده اولیه به دانشگاه‌های مربوط ( فرهنگیان و رجایی) ارائه خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌ و پرورش شهر تهران گفت: دانشگاه‌ با داوطلبان مصاحبه علمی خواهند داشت که جدول زمانبندی مراجعه افراد را اعلام خواهند کرد تا در روزهای تعیین برای مصاحبه علمی مراجعه کنند و همزمان گزینش افراد نیز انجام می‌شود.

بهارلو با اشاره به اینکه تا تاریخ ۵ آبان نتایج مصاحبه و گزینش را به وزارت آموزش‌ و پرورش اعلام خواهیم کرد تا به سازمان سنجش ارائه دهند، گفت: پس از بررسی‌های لازم، نتایج نهایی از سوی سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به سهمیه‌های استخدامی آموزش‌ و پرورش شهر تهران عنوان کرد:‌ ۷۳۸ نفر به ما معرفی شده‌اند که ۴۸۱ نفر سهمیه استخدامی شهر تهران است چرا که هم‌اکنون اسامی اعلام شده سه برابر ظرفیت است. از تعداد ۴۸۱ نفر، ۲۲۳ نفر نیروی خانم فقط در شغل آموزگاری جذب می‌شوند و ۲۴۸ نفر نیروی آقا جذب می‌شوند که ۳۴ آموزگار، ۳۰ نفر در بخش عادی، ۴ نفر در بخش استثنایی و ۲۱۴ نفر دبیر و هنرآموز خواهند بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 10 =