سهمیه ۳۲۸ نفری استان اردبیل در پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

استان اردبیل در پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سهمیه ۳۲۸ نفری خواهد داشت

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل به خبرگزاری ایسنا گفت: تاکنون ۳۲۸ نفر سهمیه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی به استان اردبیل ابلاغ شده تا این تعداد نیرو در ۶ دستگاه اجرایی استخدام شوند.

سید«کریم عبادی» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: استخدام‌های دولتی به شکل متمرکز و توسط سازمان سنجش انجام می‌شود و ما تنها نقش نظارتی در برگزاری این آزمون‌ها را داریم که امسال و در سه ماهه نخست ۳۲۸ نفر سهمیه استخدامی به استان اردبیل ابلاغ شده که در دستگاه‌های دولتی این تعداد افراد پس از گذراندن مراحل مختلف استخدام جذب شوند.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های متولی در جذب نیرو در هر استان ظرفیت و توان جذب خود را به سازمان برنامه و بودجه اعلام می‌کنند تا با جمع‌بندی این نیازها در ستاد مرکزی و اخذ مجوز از اداره استخدامی براساس این نیاز دستگاه استانی جذب افراد از طریق آزمون متمرکز برگزار شده انجام شود.

کانال تلگرامی همکارجو

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
به این مقاله چند ستاره میدی؟
[۰ : امتیاز از مجموع ۰ : رأی]

محدثه رحمانی

در زندگی کاری‌م چالش های متفاوتی رو تجربه کردم. این چالش ها بقدری اهمیت دارند که تصمیم گرفتم به کارجوهای دیگه کمک کنم تا به روشی درست مسیرشون رو طی کنند.(اینستاگرام من : mystartups) سئوال یا دیدگاه مربوط به این مطلب رو میتونید پایین همین نوشته برای من بفرستید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 3 =